—Пенис самца стрекозы имеет форму лопаты и способен “выгрести“ семя другого самца.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

индивидуалки проститутки в жм радужный в одессе, перші досліди. частина 4, проститутки с большой грудью одесса.

З цього часу моя сімейне життя зовсім змінилася ... Того вечора, коли я повернувся від одного Серьоги, мама за вечерею сказала мені:

- Я обіцяла, що ти тепер можеш робити зі мною все, що захочеш. І коли захочеш. І навіть де захочеш, не втрачаючи голови при цьому, звичайно ... Пам'ятай тільки, що бажання є і у мене. Я можу розраховувати, що ти теж будеш ласкавим хлопчиком? Спасибі, милий ... Чого ж ти хочеш зараз?

Від такої великої кількості нових вражень і индивидуалки проститутки в жм радужный в одессе відчуттів у мене мало не паморочилося в голові. Член стояв, від одних тільки слів про те, що я можу мати маму - в будь-який час і будь-як, і хоч де - перехоплювало подих. Після сексу з Серьогою трохи саднило анус. Хоч я і прийняв душ, але відчував, що труси мокрі - його сперма досі витікала з мене ... Якщо чесно, я не знав, що відповісти, мені вже знову хотілося всього й одразу, думки плуталися. Бачачи моє замішання, мама підійшла до мене і, цілуючи, зашепотіла:

- Я проститутки с большой грудью одесса ні в чому не відмовлю тобі ... Просто скажи ... Скажеш роздягнутися - роздягнуся ... Скажеш смоктати - відсмоктування ... Раком встати - встану ... І несподівано для самого себе я відповів мамі:

- Поліжі мені жопу.

- Так, милий, так! Підемо на ліжко, знімай ці дурні труси. - Вона поклала на середину ліжка подушку. - Лягай на живіт, буде зручно ... - і, майже відразу, тільки її руки розсунули мої сідниці і мова торкнувся ануса, я почув її здивований голос: снять проститутку в одессе с выездом - Вовка, я не можу помилятися ... У тебе ж тут сперма .. . і така червона жопа, і припухла ... Тебе хтось в жопу ебал? ... Ти ж у Сережки був ... Це він? ...

- Так, мам, ми спробували сьогодні ... Він і в рот мені скінчив теж. І я йому ...

- Почекай, не говори нічого ...

Кілька хвилин мама ніжно цілувала і вилизувала мені анус, зрідка примовляючи:

- Який сюрприз ... два задоволення одразу ... твоя ніжна попочка і чужа сперма ... Я відчував индивидуалки проститутки в жм радужный в одессе кожен дотик її губ, кожен рух мови, і це було ще одне нове гостра насолода! Зовсім недавно в мені був Серьогін хуй, а зараз мама з таким задоволенням вилизує мою жопу і ковтає його сперму! ... Я застогнав від насолоди. Мама повернула мене на спину, скинула халат і з посмішкою вимовила: - Говори! Як хочеш? І я, насилу стримуючи хвилювання, сказав те, що хотів сказати весь цей час:

- Мам, я хочу виїбати тебе в рот ...

- Рідний мій, так, зараз ... - вона взяла проститутки с большой грудью одесса з тумбочки біля ліжка помаду, нафарбувала губи і лягла поруч, взяла мене за яйця - Виебі мене в рот, по-справжньому ... - і відразу, одним рухом мама заковтнула весь мій хуй. Я став ебать її, повністю виймаючи хуй і знову так само повністю вводячи його в її рот. Коли хуй входив до упору, я з силою притискав її голову до себе, відчуваючи, як хуй дістає до горла. Рухи мої ставали все швидше і знергічней, і знову все навколишнє кудись зникло, був тільки мій хуй, розкриті мамині снять проститутку в одессе с выездом губи, її рука, судорожно стискала простирадла, її стогони і хрипи ... І в якийсь момент по маминого тіла пройшла хвиля сильної тремтіння, вона вся напружилася, голосно і уривчасто застогнала. Я відчув, що вона кінчає і тут же перший струмінь сперми вдарила їй в рот. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Мама вперлася руками в мене, не даючи знову насадити її голову на хуй і через хвилину все її обличчя було залито спермою ...

- Даа, Вовик, тобі потрібна в майбутньому гарна индивидуалки проститутки в жм радужный в одессе жінка, - говорила мама, повертаючись з ванною і витираючи обличчя. - Не можна, щоб такий скарб дісталося який-небудь пралі. Як говорить твоя бабуся, всі баби здохнуть. - Вона встала на коліна, облизала мені хуй. А я знову був вражений, до чого ж гарне у неї тіло. Її грудей стосувалися моєї ноги, зад був піднятий - чудова картина! - Мам! - Що, любий?

- А покажи мені жопу.

- Я чекала, коли ти це скажеш! - Мама піднялася з ліжка, нахилилась і розсунула сідниці. проститутки с большой грудью одесса - Бачиш дірочку мою? Їй так сподобався твій сильний хуй! ... Дуже приємно ... Я буду часто просити тебе ... Ти хочеш мене в жопу? ... І я хочу, дуже ... Тільки ти мені її полижи спершу ... І пизду ... - мама лягла так само, як до цього лежав я.

- Розсунемо сильніше, не соромся ... моя жопа тепер твоя ... да, язичком ... до чого ж мені з тобою добре ... ліжешь матусю ... як приємно ... хочу тебе ... щоб сам підходив ... і задирав сукню ... і ебал в жопу ... ой, Вовка, снять проститутку в одессе с выездом як мені добре ... - вона повернулася, легко перекинувши через мене ногу, розсунула пальцями піхву. Цілувати і лизати її пизду було так приємно! Мені подобалося все - і цей червоний колір, і її запах, і смак її вологи ... - Проведи мовою по всій ... так, так, так ... ще ... і клітор ... ой, ой, як добре ... посмокчи мені клітор ... який ти ніжний ... ой-ой-ой, Вовочка ... ще ... Я так захопився, що перестав чути мамин шепіт, тільки відчував, як її тіло відповідає на кожне индивидуалки проститутки в жм радужный в одессе моє рух ... і прийшов до тями лише тоді, коли мама з силою притиснула мою голову до себе, а по її тілу пройшла хвиля судом і моє обличчя стало зовсім мокрим - мама з гучним стогоном закінчувала ...

... Коли я повернувся з ванної, мама сиділа по-турецьки на ліжку, курила і посміхалася.

- Давай пограємо?

- У що? - В правду.

- Це як?

- Правило одне. І дуже просте. Я задаю тобі питання, і ти відповідаєш правдиво і докладно. А потім питаєш проститутки с большой грудью одесса ти, і я так само відповідаю, нічого не приховуючи. Можна ставити уточнюючі питання в тему. Згоден?

- Звичайно, давай!

- Тоді розкажи, що у вас відбувається з сусідом нашим Сергієм? І я чесно і в подробицях розповів мамі про все, що трапилося - і про те, як боролися, і як дрочили один одному, і про фізрука, і про те, як Серьога відсмоктав, і як накончал мені і в рот, і в жопу ...

- І довго він тебе умовляв?

- Та й не умовляв особливо, запропонував снять проститутку в одессе с выездом просто, і я погодився. Я ж сам захотів спробувати.

- Тобі сподобалося?

- Навіть дуже. Я скінчив.

- А йому як?

- Так як, балдєєт ...

- А хуй у нього якийсь? - 19 см і 5 в діаметрі.

- І тобі не боляче?

- Взагалі анітрохи.

- Ну талант, весь в матір! А далі як думаєш? Хоча що я питаю, раз обоє задоволені. Тільки міру знай, добре? Мені розповідати будеш?

- Ну звичайно буду, мам, чо ти ... индивидуалки проститутки в жм радужный в одессе А тепер я спитаю?

- Я ж обіцяла. Про що ти хочеш знати? - Пам'ятаєш, ти сказала, що у тебе пизда червона від того, що тебе вже ебал хтось? Вона і сьогодні така. Значить, і сьогодні ебал? Розкажи, а?

- Ну, слухай ... Я, як ти вже, сподіваюся, зрозумів, жінка активна. Тому майже жодного дня без чоловіка у мене не буває. А ось не один чоловік - буває. Є більш-менш постійні, бувають разові. І є один, з яким секс регулярний вже четвертий рік. Він у мене у відділі, проститутки с большой грудью одесса лаборант. Та ти його бачив, коли приходив - високий, кучерявий, здоровий такий. Не пам'ятаєш? Ну ладно, побачиш ще. Григорій, Гриня. Чи не найрозумніший, можливо, але зате має три незаперечних переваги. По-перше, я йому подобаюся давно ... По-друге, у нього хороший, красивий хуй ... І фантастична потенція, унікальна просто.

- Обожнює, коли я веду себе як повія, що мені не важко ... Як це? Ну ... при нагоді кладу йому руку на хуй, говорю що-небудь на зразок «не сумуєш снять проститутку в одессе с выездом за пизде моєї?» ... Або «я вже без трусів» ... або «ну що, є соски краще мене?» ... або «поебешь мене в жопу сьогодні?» ... Такі зручні випадки бувають кожен день не по разу, все-таки я начальниця йому. І звичайно, коли я говорю йому, що трусів на мені немає, то це завжди правда, я ж чесна жінка. І він про це знає, перевіряв не раз ... Саме в такі моменти я дозволяю йому вести себе так, як хочу, щоб поводився зі мною ти.

- В обід він заходить до мене в кабінет, закриває индивидуалки проститутки в жм радужный в одессе на ключ двері, задирає сукню і я встаю так само, як тільки що стояла перед тобою - раком, і розсовують жопу ... Він ще походить, подивиться ... потім дасть мені в рот, щоб облизала гарненько, і ебет в жопу, сильно ебет, довбає ... Зазвичай два рази кінчає, не виймаючи ... і знову в рот, щоб вилизали, і жопу полизала. Буває, просить, щоб я зняла сукню і сама себе подрочити. Тоді я роздягаюся, сідаю до крісло, розсовують ноги і дрочу себе, а він курить і дивиться ... І втретє, проститутки с большой грудью одесса якщо час дозволяє, сам вибирає як ... Найчастіше в пизду на столі, рідше відсмоктують ... А в інші дні командую все-таки я. На пульт-то будівля здаю я сама, так що і часу, і місць вистачає. На сходах люблю, він же високий, я тут я встану раком, за перила Вхоплюся ... Так довбає, що перила ці нещасні ось-ось, здається, відірвуться. Мені подобається ... Або на дивані в бібліотеці, там завжди в пизду і в жопу ... Взагалі, милий, в жопу мене ебут кожен день, так що колір піхви снять проститутку в одессе с выездом може і обдурити. Ну і двоє, і троє буває за день ... Або по одному, або разом і одночасно ... Давай, я тобі про це потім порассказивать, ладно? ... Ось і я розповім про це - і не тільки - потім, іншим разом.