—В древней Греции женщины демонстрировали свое влагалище морю чтобы унять шторм.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять дешевую проститутку одессе, підземне царство дроу. глава 1, проститутки новой одессы.

Так твій вибір?

- Ведіть мене назад, - тихо прошепотіла Таня, розуміючи, що перший варіант принаймні обіцяє відсутність болю і життя, а решту вона переживе.

Її відпустили лише в кімнаті, і вона знову постала перед тим монстром.

- Підійди і погладь його по обличчю, - сказала одна з жінок.

- Хто ви?

- Хіба ти не знаєш? Ми жриці богині.

- Ритуал очищення проходить під нашим наглядом.

Таня подивилася через плече на снять дешевую проститутку одессе них. Зараз вони сиділи на великих стільцях, а біля їхніх ніг сиділи голі чоловіки. Звичайно, це були ідеальні чоловіки, а не якісь там монстри.

- Давай, не бійся, покажи йому свою ласку.

Дівчина підійшла до звіра і поклала тремтячу руку йому на морду, злегка погладивши його. Чудовисько досить забурчав і прийнялося сильніше тертися об її долоню.

Шкіра його була гладкою і теплою, і такою приємною на дотик.

- Тепер підійди до нього з проститутки новой одессы боку і візьми його орган руками.

Зробивши глибокий подих, Таня набралася сміливості виконати наказ. Вона обійшла звіра, зупинившись між його другий і третій лап, і потягнулася до довгої рожевої плоті, яка Очікув стирчала. Його орган був тонше спочатку, але збільшувався в своїй ширині ближче до тулуба. У нього були відсутні мішечки зі спермою, а сам член виступав з розставлених країв плоті. Під пальцями дівчина відчувала налиті кров'ю вени, які тягнулися по всій довжині где можно снять дешевую шлюху в одессе члена.

Вона сильно стиснула його рукою, і стала водити нею верх і вниз. Монстр голосно загримів, показуючи всім на втіху. Його орган здригнувся в дівочої долоні, і крапелька сперми виступила на кінчику головки.

- Встань на коліна і візьми його в рот! - Пролунав новий наказ жриці.

Обурена Таня, повернула голову і подивилася на жінок. Вони сиділи з широко розставленими ногами і спостерігали за її діями. Між їх ніг знаходилися білі голови чоловіків, снять дешевую проститутку одессе які смачно прицмокували, пестячи розпусні щілини жінок.

- Виконуй!

Таня повільно встала на коліна, і, опустивши член звіра трохи вниз, потягнулася лицем до нього. Відкривши рот, вона увібрала спочатку тільки головку, облизуючи ту мовою. Після вона, зігнувши мову, дозволила більше плоті ковзнути всередину рота. Дівчина діяла повільно і обережно, так як реально не могла проковтнути навіть половину цього довгого фалоса. Монстр бурчав і сопів від насолоди. проститутки новой одессы P>

Проковтнувши скільки могла, дівчина почала ритмічно смоктати, тим часом вводячи руками по залишилася плоті. Несподівано вона відчула, як приливає жар до її матці, яка запульсувала в ниючий біль. М'язи каналу стиснулися від порожнечі, а статеві губи напружилися і злегка прочинилися, немов запрошуючи до себе. Вона стала ритмічно працювати ротом, насаджуючи його на член, і з кожним разом на міліметр проштовхуючи той глибше в горло, хоча здавалося далі нікуди. Щоб не задихнутися, где можно снять дешевую шлюху в одессе Таня намагалася дихати через ніс. Через деякий час, член став гаряче, і по ньому пройшлися маленькі судоми. Дівчина здогадалася, що зараз звір скінчить, і хотіла витягнути його з свого рота, але хрипкий голос стогнала жриці зупинив її.

- Не смій! Ти повинна проковтнути його сік!

- Давай, примусь його закінчити тобі в рот! - Проурчала інша, пихкаючи під пестить мовою чоловіки.

Таня знову глибоко проковтнула його, і раптом гаряча струмінь снять дешевую проститутку одессе густої рідини вдарила в її горло. Вона стала ковтати, боячись захлинутися. Але сперми звіра було занадто багато. Дівчина витягла його вивергається член, і в'язка рідина потрапила на її обличчя і груди. Вона висунула язик, важко дихаючи, і сперма монстра потекла з її мови, утворюючи сполучає прозору нитку між її ротом і його членом.

Дівчина відчувала в роті солодкуватий присмак його насіння, але замість нудоти відчула лише приплив неймовірного. Їй захотілося відчути проститутки новой одессы в собі всю цю довжину, дізнатися наскільки глибоко він може проникнути всередину її. Бажання було настільки сильним, що викликало біль внизу живота. Її здивувало те, що незважаючи на сім'явиверження, член звіра залишився в колишньому стані. Твердий і напружений, він стирчав немов кол, чекаючи, коли зможе пронизати її промежину.

- Роздягайся і лягай під нього! - Знову хрипкий наказ долетів до її вух, але в голові дівчини не залишилося ні краплі сумніву в його виконанні. где можно снять дешевую шлюху в одессе

Вона тут же піднялася, і стягнула своє вбрання, залишившись перед монстром повністю голою. Замислившись про те як краще здійснити задумане, дівчина нарешті розглянула під звіром невеликий вівтар, покритий тканиною. Вона залізла на нього, влаштувавшись на животі, і виставила зад вгору. Простягнувши руку назад, вона взяла довгий член і направила в себе. Її статеві губи злегка розійшлися, передчуття вторгнення, клітор пульсувало, а лоно напружилося. Дівчина ввела снять дешевую проститутку одессе себе самий кінчик, після чого відпустила руку, оперившись нею про вівтар. Покрутивши задом, вона ПРОПХАЛА в себе ще невелику частину його органу, і застогнала.

- Так, аааа ... ще ...

Звір немов підкоряючись її прохання, зробив сильний випад, і увійшов до неї на велику частину своєї довжини. Очі дівчини закотилися, а спина вигнулась інший від інтенсивності відчуттів. Він був настільки глибоко в ній, що здавалося, ніби ще трохи, і він розірве її на частини, і проститутки новой одессы все ж їй хотілося ще. Вона відчувала себе мазохистской, повністю божевільної від насолоди.

Монстр, розгойдуючи тулуб на своїх лапах, знайшов свій ритм, і тепер грубо вривався в її канал в диких рухах. Тіло дівчини здригалося від цих потужних випадів. Руки стиснули грубу тканину під нею, а приміщення наповнили пристрасні звуки.

- О, Боже! Ааа ... дааа ... сильніше ... як добре ... ще ... хочу ... ще ... ще

Розум і раціональності покинули її где можно снять дешевую шлюху в одессе в ці хвилини. Чистий екстаз розливався по венах, приносячи блаженство. Її голос зливався зі стогонами трьох жриць, які були близько до свого оргазму.
 

Таня ніколи в житті не відчувала таких потужних і яскравих відчуттів. Стінки її каналу судорожно стискалися, намагаючись утримати в собі твердий фалос. Матка спазматически нила, вимагаючи насіння. Дівчина розставила ноги ще ширше, прогнувшись животом якомога нижче, збільшуючи кут його проникнення, і бажаючи отримати снять дешевую проститутку одессе ще більше плоті в себе.

Звір сопів і бурчав. Раптом, після сильного поштовху, він зупинився в ній, надавав своєю голівкою на її чутливу точку.

- АААААААА ... - закричала Таня, повністю віддаючись вибухає зірок.

Монстр переривчастими струменями став випускати в неї потоки свого гарячого густого насіння. Це його виверження виявилося набагато сильніший за попередній. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Він омив її лоно своєї спермою, яка заповнила канал, проститутки новой одессы і стала витікати з неї. Її було настільки багато, що живіт дівчини роздувся і виступив вперед.

Коліна її затремтіли, а м'язи на руках занили. Більше у неї не було сил утримувати своє тіло у висячому положенні, і вона впала на вівтар, важко дихаючи і здригаючись ще в судомах оргазму. Сіра цівка насіння потекла з її тіла і вбралася в жорстку тканину. Її очі закрилися від втоми, але на периферії, вона бачила, як до неї підійшли воїни, і дістали її з-під цього мерзенного где можно снять дешевую шлюху в одессе тваринного.

- Богиня буде тобою задоволена, Ліріель, - промовила одна з жриць, і, нахилившись, пристрасно поцілувала її в губи.

Моторний язичок проник всередину її рота, пройшовся по небу і сплелися з її мовою в пристрасних рухах. Таня відповіла на поцілунок підсвідомо, і це все, що вона могла зробити, адже тіло її накрила повна розслабленість. Перебуваючи в напівпритомному стані, вона розуміла, що її винесли з кімнати. Після її очі закрилися, а відкрила снять дешевую проститутку одессе вона їх, коли відчула вологу тканину, що ковзала по чутливій шкірі шиї.

- Можна мені прийняти ванну? - Хрипким, осілим голосом запитала вона Даррена.

- Ні, пані. Не можна вимивати священне насіння. Поспите трохи, адже скоро вас чекає зустріч з Ґарен.

Не отримавши бажаного, дівчина знову закрила очі, пливучи по хвилях луни задоволення, що ніяк не покидало її.