—60% женщин утверждают, то им не понравился первый сексуальный опыт.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

студентки проститутки одессы, жорстокість під маскою благородства. глава 1, проститутки г одесса.

хлюпання. Його лобок голосно бився об її сідниці. Такі плавні і ваблять півкулі, що чоловік облизнувся від їх виду. Рука так і свербіла і їх відзначити.

- Досить, пане, уууу, вистачить, я не перенесу цього! Ви вб'єте мене!

- Ні, дорога, просто гарненько виебу, - самовдоволеним напруженим голосом відповів їй герцог, і подавшись бажанням гарненько ляснув її по сідниці, залишаючи на тій червонуватий слід від своєї долоні.

- Перестань чинити опір, сучка, студентки проститутки одессы інакше буде ще гірше. Твоє тіло тепер повністю моє, а я не люблю, коли мені заперечують! - Наказав він, і знову вдарив з усієї сили по попі, в цей момент сильно вганяючи член в її піхву.

- Аумммм, - запхикала Регіна, ковтаючи свої сльози.

Чоловік зад швидко рухався взад-вперед, засаджуючи свій член в запеклих безконтрольних поштовхах. Немов ополоумевшій він трахкав невістку, наближаючи свою розрядку. Потужно обертаючи своїм стрижнем всередині, розминаючи проститутки г одесса в руках попу, він хрипів нечленороздільним звуком. Зціпивши зуби від нахлинула бажання, що здавило йому яйця і позбавило дару мови, герцог з останніх сил намагався розтягнути задоволення. Але коли її промежину стиснула його орган своїми м'язами, він гортанно застогнав і виплеснув густий потік сперми, другий раз за ніч вивергаючись в неї.

Втомлений і захеканий він зліз з дівчини і витер брудний в їх соках член про її стегно. Накинувши халат, герцог ще раз пройшовся головенко елена валерьевна проститутка одесса поглядом по ізмучалісь тілу. Його переповнювала гордість і задоволення від виду розпухлою щілини, з якої рясно випливало його насіння на білосніжну простирадло.

- Хороша шлюшка! - Він м'яко поплескав шоковану і застій в тій же позі дівчину. - Я впевнений, що після сьогоднішнього траханья ти завагітнієш. Стільки сперми, скільки я спустився в твою розпусну щілину, не може бути витрачено в пусту, якесь зернятко і проросте.

Після цих слів ще пару раз пом'яв її апетитні студентки проститутки одессы сідниці своїми грубими долонями, нахилившись зобразив на її верхівці солодкий поцілунок і нарешті покинув її.

Регіна і не помітила, коли залишилася одна. Вона лежала і дивилася в одну точку, без єдиної зв'язної думки в голові. Сльози струмками спускалися з очей, а тіло перетворилося в одне болюче грудку. Осквернена, знівечена, згвалтована, вона лежала на дорогий простирадлі завмерла лялькою. Незабаром виснаження взяло своє, і дівчина впала в таку сприятливу для проститутки г одесса неї темряву.

А прокидалася Регіна важко. Її інтимне місце було покрито засохшейкоркой і неприємно зуділо. Внизу живота все натягнулося від ниючий біль, і коштувало дівчині поворухнутися, як вона відчула всі поранені м'язи.

Гучний хворобливий стогін зірвався з її уст, і дівчина знову гірко і протяжно заридала. Як їй далі бути? Як жити? Чого чекати від цього монстра, який переховується під маскою високого благородства? Розповісти Елайджа про те, що сталося? головенко елена валерьевна проститутка одесса Ні, вона не зможе. Визнати в тому, що її згвалтував його ж батько, і розповісти страшну таємницю їх сім'ї, щоб позбавити щастя і коханого. Вона просто не могла так вчинити. Побачити в його очах презирство, почути як він називає її повією і відрікається від неї. Ризикнути життям? А якщо вона і справді завагітніє після цієї ночі? Стільки питань, на які у дівчини просто немає відповіді.

Ні, вона повинна тримати язик за зубами, твердо вирішила дівчина. Не заради себе, а студентки проститутки одессы заради коханого. Адже герцог говорив, що той нічого не дізнається. Все, що йому було потрібно, це лише народження його дитини. Можливо, якщо це здійснитися, то чоловік залишить її в спокої. А улюблений, не знаючи про зраду, буде любити цю дитину всією душею.

Дівчині було соромно за такі думки, і вона розуміла, що вибираючи цей шлях, вона змушена буде жити з почуттям сорому і нескінченної провини. Прикидатися, що їй доріг син, посміхатися герцогу, кожен раз згадуючи проститутки г одесса про його насильстві. Але іншого виходу у дівчини не було.

Довго відтирала Регіна тіло мочалкою, поки вода в цебрі не стала холодною, але так і не змогла змити з себе його запах, здавалося, він просякнутий всю її шкіру. Дівчині хотілося закритися в кімнаті і ніколи не виходити, але незабаром графиня покликала її на післяобідню трапезу. З побоюванням зайшла Регіна в їдальню, чекаючи, що графиня все знає про її ганьбу і тут же звинуватити в пороці. Але жінка не подавала головенко елена валерьевна проститутка одесса ніякого огляду і вела себе досить чемно, розповідаючи про розклад їх часу та навчанні манерам і етикету.

Дівчина з жахом чекала настання наступної ночі, і довго лежала не в силах закрити очі, але коли герцог так не прийшов, вона нарешті стомлено заснула.