—60% женщин утверждают, то им не понравился первый сексуальный опыт.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса и область, темний принц. глава 9: ганьба королеви, проститутка лика в одессе.

Глава 9

Ганьба королеви

- Дай мені його, будь ласка, - нила королева, повзаючи голою по дерев'яній підлозі біля ніг воїна.

- Заткнись, повія! - Він відштовхнув її ногою, продовжуючи далі виглядати з вікна, оцінюючи ситуацію.

Вчора вони нарешті дісталися до міста. Щоб залишитися непоміченими, воїн вибрав непривабливий будинок, і проникнувши вночі всередину, вбив його власника. Тіло чоловіка так і залишилося валятися в їдальні, де монстр застав проститутки одесса и область його за вечерею. У господаря будинку була неповнолітня дочка, яка також була присутня за столом. На її очах батька жорстоко вбив страхітливий звір і кинув стікати кров'ю на підлозі. Дівчину зв'язали і, заткнувши рот, кинули в кут вітальні, з якої чудово проглядалася вулиця. Вирізавши всіх слуг, що були у господаря будинку, чудовисько зробило їх будинок своїм нічлігом.

Другий шок збагнув дівчину, коли в супроводжує монстра жінці вона дізналася їх королеву. Те, якою проститутка лика в одессе вона стала, позбавляло надії і віри в порятунок. Зломлена рабиня. Вона повзала за монстром і молила того про порятунок.

- Ну, будь ласка, господар. Ця біль не виноситься. Мій живіт так зменшився за цей час, а воно все ще поїдає мене зсередини.

- Сука, я хіба дозволяв тобі відкрити рот?

- Господар ... - знову почала благати королева, вчепившись в його ногу і потягнувшись віч-на-члену монстра. - Дай мені своє насіння.

- Заткнись! - Він сильно проститутки одессы поскота вдарив її по обличчю, і королева відлетіла вбік.

Але і це не зупинило її. Вона знову підповзла до нього. Її налита молоком груди відвисає до підлоги. Волосся поплутаними клаптями висіли навколо особи, тіло було в подряпинах і синцях, нігті зламані, а в очах божевілля.

- Що, настільки припекло, повія? Моє насіння потрібно заслужити.

- Все, що попросиш, пан. Я зроблю все. Будь ласка.

Він на мить дивився на неї, а після раптом перевів погляд проститутки одесса и область на зіщулена в кутку дівчину. Зла посмішка розцвіла на його обличчі.

- Розваж мене.

- Так, господар, що тобі буде завгодно. Я можу пограти зі своїми грудьми, почистити тебе ротом, облизати з ніг до голови. Все, що ти хочеш.

- Ні, це мені набридло. Я хочу, щоб ти згвалтувала ту крихітку. Мені за статутом не дозволено позбавляти її невинності, тому я хочу, щоб це зробила ти. Пограй з її клітором, прорвемося чим хочеш її дівочу пліву, стань першої хто проститутка лика в одессе пізнав Я її піхву, укуси її соки.

Королева повернула голову до дівчини і побачила жах в її очах. Безневинна, мила дівчинка, вона так схожа на її молодшу дочку. Легкі світлі кучері, блакитні очі, нецілованого губи, і м'які, ще не до кінця сформувалися округлості.

- Але ...

- Хочеш моє насіння - дій.

Біль в животі все вирішила за королеву. Неможливо було терпіти її і не зійти з розуму. Це було жахливе випробування. І тільки сперма монстра проститутки одессы поскота на деякий час приглушала ці муки, дозволяючи їй зітхнути від полегшення. Тепер його насіння стало настільки їй необхідне, що королева готова була піти на будь-який злочин.

Жінка підповзла до пов'язаної дівчині, не знаючи з якого боку підійти. Та замукала протестуючи і стала смикатися.

- Правильне рішення! Я задоволений. Настільки, що навіть полегшу твою задачу.

Монстр швидко підійшов до дівчинки і відтягнув її за ноги на середину кімнати. Після він проститутки одесса и область прив'язав її руки до ніжок одного крісла, а ноги до іншого. У підсумку вона розтяглася немов зірка. Тоді він різко змахнув своїми кігтями так сильно, що почувся характерний звук, і розпоров плаття дівчини, відкидаючи клаптики в сторону. Скинувши з дивана тверді подушки, він підклав їх їй під спину і сідниці, піднімаючи її таз, а сам сів у крісло біля її ніг.

- Все готово для тебе, моя королева.

Жінці не потрібно було говорити двічі. Елеонора піднялася на ноги проститутка лика в одессе і хитаючись підійшла до дівчини. Сівши у її розставлених ніг, вона провела рукою по білій гладку шкіру на стегні, піднімаючись вище. Пройшовши плоский пружний живіт, вона дійшла до невеликих пагорбів з загостреними горошинами рожевого кольору. Її руки накрили груди дівчини і почали м'яти її, щипаючи соски, дряпаючи їх нігтями. З очей юної дівчини потекли сльози, але все, що вона могла це відірвати голову від підлоги і спостерігати за безсоромними діями її королеви.

проститутки одессы поскота Королева потягнулася до сосок дівчини ротом, лягаючи на неї зверху. Спочатку вона злегка обвела по колу один сосок мовою, потім облизала його тверду вершинку, після чого сильно втягнула в рот і почала смоктати. Рухи її рота були такими несподіваними. Те ласкаві і ніжні, то люті і дикі. Вона пускала в хід мову для ласки, а потім сильно стискала зуби, покусуючи. Королева немов бенкетувала молодий плоттю дівчата, приділяючи увагу то однієї, то другої грудей.

- Тепер займися проститутки одесса и область її промежиною, - наказав монстр. - Покажи цієї безневинної малятку, яке життя чекає ваше королівство.

Жінка стала опускатися вниз, поцілунками прокладаючи доріжку до трикутника волосся на лобку. Вчепившись дівчині в стегна, вона притиснула особа до статевих губ. Та сіпнулася і залилася фарбою від сорому, але була не в силах перешкодити королеві.

- Облизуй її гарненько, вичистив для мене! - Подав голос монстр.

Королева дуже ретельно повільними проститутка лика в одессе рухами вилизувала лоно дівчини. Перевірений мову пройшов по промежини, розсуваючи роздуті губки і знаходячи крихітну горошину. Дівчина мукала, сльози котилися з куточків очей від мерзоти, що відбувається, але в той же час її молоде тіло стало реагувати на ласку, і лоно зволожити.

- Тече, - задоволено констатував факт воїн, - випий її соки, моя королева. Вони подобаються тобі?

- Мммм ...

- Тепер попрацюй мовою швидше.

Королева трохи відсторонилася проститутки одессы поскота і швидко заробила кінчиком язика, видаючи при цьому дикі звуки. Мимоволі дівчина підняла коліна і трохи більше розвела ноги. Її тіло охопили дивні відчуття, які збивали її з пантелику. Як така гидота могла викликати стільки приємних почуттів. Всі її нервові закінчення стрепенулися, а тіло злегка весь тремтів. Чергування рухів мови від швидких до повільних, від ніжних до різких і лютим утворювали вузол внизу її живота, який з кожною хвилиною затягувався дедалі тугіше. проститутки одесса и область P>

- Тепер заміни мову пальцями, - знову владний хрипкий голос монстра вторгся в свідомість дівчини, пророкуючи, що королева змінить свої дії, і це насторожувало. Як тільки королева приручала дівчину до нових почуттів і відчуттів, як тільки та розслаблялася, як він тут же наказував зробити з неї щось нове, народжуючи черговий приступ страху в її душі.

Королева підвелася і тепер стояла на колінах між розсунутими ногами дівчини. Мимоволі дівчина хмикнула, коли втратила проститутка лика в одессе задоволення, немов її підвели до того, до чого вона так довго прагнула, і тут же позбавили цього. Але ось рука жінки притулилася до її мокрою промежини і пальці стали ковзати вгору-вниз.

- Дай мені випробувати її сік!

Жінка тут же повернулася боком до монстру і піднесла свої вимазані пальці до рота. Він люто лизав їх до тих пір, поки ті не стали повністю чистими. Його потужні нелюдські руки ковзнули по обличчю королеви. Він провів своїм гострими кігтями проститутки одессы поскота по її ніжній шиї, спускаючись до великої провисшей грудей. Тоді він сильно стиснув одну груди, і біла рідина цівкою під напором бризнув з соска, падаючи на голе тіло дівчини.

- Оближіть її, спробуй своє молоко, яким ти годуєш мене постійно.

Від цих гріховних і мерзенних слів дівчина скривилася, спостерігаючи як королева тут же нахилилася до її плоскому животу і стала облизувати її розколину, вбираючи кожну впала на її тіло краплю. Гарячі губи ніжно торкалися проститутки одесса и область її шкіри, під якою знову скручувався грудку незвіданого дівчині бажання.

- А тепер позбав її невинності, щоб я зміг насолодитися її тілом!

Королева знову сіла на коліна, але завагалася і, закусивши нижню губу, подивилася на монстра.

- Але як же я, господар?

- Ти отримаєш свою винагороду, - він нахилився до неї і стиснув її підборіддя, ...                                          Читати далі