—Длина члена у носорога может достигать 70 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки пр т шевченко одесса, несподівана знахідка. частина 4, элитные проститутки одессы.

На наступному тижні у Миколи трапився аврал на роботі. У Дуже Важливого Клієнта, щось пішло не так, тому довелося попахати, налаштовуючи, підганяючи, і т. Д. Додому він просто приповзав, швидко вечеряв і засипав мертвим сном, щоб вранці, проковтнувши сніданок, раніше мчати на роботу.

Тільки раз він поцікавився у Віки, як там справи. Він коротко відповіла, що нормально, Діана, написала всього два рази, в асьці не з'являлася. Більше поширюватися не стала, бачачи, що проститутки пр т шевченко одесса йому не до цього.

А в п'ятницю до обіду, проблема була благополучно вирішена, до загального задоволення. І вже в три Микола подзвонив Віке, що він їде додому.

- Відмінно, раз ти так рано звільнився, давай з'їздимо за продуктами, а то вдома конем грай. Ти їсти хочеш? Ні? Тоді я буду чекати тебе біля під'їзду. Добре?

Блукаючи в магазині, між нескінченними стелажами Микола ловив себе на думці, що щось не так. Але що? Раптом його осяяло! Віка в черговий элитные проститутки одессы раз присіла перед нижньою полицею, читаючи склад на упаковці, і він зрозумів - вона була без трусиків!

В магазин вона одягла низькі світлі брючки, тому, присідаючи, трусики повинні були бути видно, в будь-якому випадку. Він любив цей момент. А зараз їх не видно, як вона не нахилялася і не присідала. Але він міг і помилятися ...

Зануривши покупки в багажник, Віка сказала, що треба заїхати в інший магазин, так як тільки там продається то-то і те-то. Микола завів проститутки за 30 одесса машину, але їхати не поспішав.

- Розстебни, будь ласка, свої штани, - сказав він рівним голосом, включаючи кондиціонер. Літня спека встигла нагріти машину.

Вона трохи зам'ялася, але зробила те, що він просив. Прибрала руки і сиділа мовчки, не піднімаючи на нього очі.

Микола поспішаючи відігнув краю брюк і провів пальцем по гладкому лобку дівчата.

- Ти без трусиків, - зробив висновок він, продовжуючи погладжувати її по лобку. - Діана? І проститутки пр т шевченко одесса як це звучало?

Він гладив її, не намагаючись поки проникнути нижче. Справа наближалася до вечора, народ став роз'їжджатися, і їх машина виявилася дещо на відшибі. Нікому навіть не дивився в їхній бік.

- Діана сказала, щоб я три дні не носила білизни ...

- Так прямо і сказала, просто надіслала листа - три дня не носити трусиків? Вона напевно знає, що ліфчик ти одягаєш рідко, - він відчув, що Віка щось не договорює. Руку він не виймав з її штанів, але элитные проститутки одессы дістатися до губок не міг, занадто вузько. Він натиснув на штани, змушуючи Віку підняти попку, щоб трохи приспустити їх вниз. Тепер він із задоволенням міг провести пальцем по її губках. Як він і очікував, Віка трохи збудилася.

- Ні. Не відразу. Вона з'явилася в асьці вранці. Ми поспілкувалися.

- Як завжди з намистом?

- Ні, сьогодні їй захотілося з ложечкою і медом ...

- Ага, уявляю, - його палець ковзав навколо її дірочки. Віка збуджувалася проститутки за 30 одесса і від його ласки і від своєї розповіді.

- Ось. А коли ми з нею спілкувалися, зателефонувала Свєтка, і сказала, що зараз зайде. Я написала про це Діані. І вона дала мені завдання.

Віка відкинулася на сидінні і закрила очі, повністю віддаючись Миколі. Його пальці ніжно, не кваплячись, гладили, м'яли, шарпали її губки, гралися з дірочкою.

- Завдання. Я зустріла Свєтку, провела в зал. Вона притягла тістечка. Я пішла, зробити каву. А потім зайшла в спальню проститутки пр т шевченко одесса роздяглася, повністю, одягла босоніжки і принесла їй каву. Свєтка була в шоці! Мені довелося сказати, що я програла тобі бажання, і сьогодні, до ночі повинна бути вдома голою ... Вона напевно подумала, що я зійшла з розуму.

- А ти що?

- Мені було соромно ... дуже ... але ... яке почуття було ще. Я пишалася ... ні, не пишалася, а як би, була задоволена, що виконала це завдання ...

Звичайно, Свєтка швидко звалила, навіть кава не допила, а я повернулася элитные проститутки одессы до комп'ютера і все описала Діані. Вона відповіла мені дуже швидко. Похвалила мене, сказала, що не сподівалася на моє послух ...

Віка розповідала з частими паузами, не відкриваючи очей. Кілька разів вона легенько зойкнула. Пальці Миколи легко ковзали по її мокрою, прямо таки, поточної щілинки. Але штани сильно заважали. Він нахилився і спустив їх до щиколоток. Віка сама розсунула ніжки, даючи йому більше місця.

- Ось ... І вона вирішила мене заохотити. проститутки за 30 одесса Назвала мене ... Тепер вона буде кликати мене Ді ... Це означає, що я її іграшка. І вона хоче, щоб я три дні не носила білизни. Я повинна не носити білизни три дні, до кінця неділі, ніде ... - Віка застогнала вигинаючись на сидінні, його палець швидко ходив всередині неї. - І ... і ... ще ... - крізь стогін вимовила вона, - ще одне ... Я повинна відчути свій статус ... І я ... Ще одне завдання ... А-а-а. ..

Вона закричала, затискаючи рот рукою, і стискаючи ногами проститутки пр т шевченко одесса його руку. Її трясло в оргазмі, напевно, цілу хвилину. Потім вона знесилено впала на сидіння, не відкриваючи очей.

- Поїхали-ка додому, - він торкнув машину.

Віка заворушилася і стала поправляти одяг. На нього вона не дивилася. Деякий час вони їхали мовчки. Він кілька разів кидав на неї швидкі погляди, вона наполегливо дивилася у вікно.

Раптом її прорвало:

- Я не розумію, що зі мною відбувається! Якийсь затемнення, мені це подобається, все элитные проститутки одессы подобається! Розумієш? Усе! Я перестаю себе контролювати! Мне нравиться, що я Ді, що ти знаєш все про мене, а потім настає протверезіння. Я ж розумію, що так робити не можна, неправильно! Але, знову, коли бачу лист від неї, або коли тобі розповідаю ... Мені подобається тобі все розповідати, уявляєш? Як якась хвиля накочує, я про все забуваю, все побоку, я хочу так зробити і все! Що зі мною? - Вона заплакала, закриваючи обличчя руками.

Він зупинив машину. Обняв її, і проститутки за 30 одесса притиснув до себе. Погладив по плечах, заспокоюючи.

- А ти не бійся, і вистачить переживати, малюк. Я тебе люблю, і став любити ще більше, ти мені така подобаєшся. Твої страхи продиктовані вихованням - це непристойно, так себе не ведуть, і т. Д. Плюнь, слухай себе і перестань турбуватися. Обіцяю, якщо щось буде не те, я тобі скажу ...

- Добре, що ти у мене такий. Ти, правда, не сердишся за Свєтку? - Віка, сильніше притулилася до нього.

- Ні, не серджуся, проститутки пр т шевченко одесса шкодую, що мене там не було, хотів би я бачити це, і тебе і її. Забавна картинка була, напевно ...

Вона помовчала, погладжуючи його по руці.

- Ти знаєш, Діана мене знову покарала, тепер за пляж. Вона ж говорила мені бути в трусиках, а не в купальнику ... Загалом, ти повинен мене отшлепать і сфотографувати мою червону попку. Вона мені давно це сказала, але ти був зайнятий на роботі ...

- Напевно, сьогодні і відшльопаю, чого тягнути.

Після элитные проститутки одессы вечері, Микола повів Віку прогулятися. Він тільки наполіг, щоб вона одягла спідницю. Вони гуляли по вечірньому місту, розмовляли ні про що. Тільки один раз він її запитав, як їй без трусиків?

- Цікаве відчуття, вільно так, і мурашки по тілу іноді йдуть від вітерця.

- Зрозуміло, - він помовчав, бажання потихеньку накочувало на нього, - зараз прийдемо додому, і займемося твоїм покаранням. Готуйся.

- Добре, - просто відповіла Віка.

Вона покликала проститутки за 30 одесса його із залу, мовляв, все готово. Посередині стоїть стілець - Віка притягла з кухні, і поруч вона, голенькі. Хвилюється трохи, напружена і злегка заведена - сосочки настовбурчуються, ротик напіввідкритий. Чи не дивлячись на нього, пояснює, що він повинен сидіти на стільці, а вона у нього на колінах лежати, Попков догори.

Нікола поклав Віку на свої коліна. Бог ти мій! Начебто її тіло знав до останньої родимки, але в такому ракурсі дуже збудливо картинка вийшла. проститутки пр т шевченко одесса Попка догори, прямо перед очима, все потаємні складочки і впадинки відкриті погляду. Видно, що малятко вже збуджена, не на жарт, волога так і іскриться в складках її ніжних губок.

Він не втримався, поплескав її за попку, провів пальцем по клац, розсуваючи губки, погладив її клітор. Вона навіть застогнала тихенько.

Розмахнувся, ляснув кілька разів долонею, по одній половинці і по інший. Вона тільки ойкнула. А він знову зайнявся її Щелков, погуляв пальцями элитные проститутки одессы навколо губок, поплескав їх, захопивши в щіпку, ...                                          Читати далі