—26% мужчин перед свиданием нюхают свои подмышки.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы проспект шевченко, світлана - її власність. частина 1, частные проститутки одесса.

Півроку тому у мене зав'язалася цікава листування з цікавою дівчиною. Знайомлячись з її історією, дуже часто згадував про тихий вир ... Мені здалося, що її історія, буде цікава багатьом.

На початку загорівся написати розповідь про неї, але ніяк не зміг підступитися. Боявся - не зумію передати дещо наївний, і нехитрий характер героїні, що потрапила в умілі руки досвідченої Пані. Довелося залишити все як є - у вигляді її листів.

Розміщаю, природно, з дозволу проститутки одессы проспект шевченко дівчата і її Господині. Я переробив імена, і виправив описки, залишивши інше, без змін.

19 лютого.

Добрий день і Вам!

Ну, історія-то є, тільки наскільки вона для написання? Просто історія, яка сталася в моєму житті. Так, вона пов'язана з моїм підпорядкуванням, але дорослій жінці.

Світлана.

20 лютого.

Добрий вечір!

Так, Ви маєте рацію - фантастики на цей рахунок в інеті повно і рідко зустрічається щось вартісне. частные проститутки одесса

Що стосується мене-то в двох словах, як Ви запропонували, це описати складно. У всякому разі, це важко мені.

Я спробую, звичайно. Але строго не судіть. Загалом, можу сказати, що я звичайна дівчина і особливо нічим не виділялася, а просто вчилася в своєму універі. І інтереси - звичайнісінькі! Звичайно, захоплена инетом і багато на яких сайтах побувала, часом і випадково. Сайти БДСМ бачила теж і мене вони не вразили нічим! Але я знаю, що вони є. Так само як і проститутки в одессе за 200 гривен всі.

Але одного разу в книжковому магазині, я знову ж таки, зовсім випадково познайомилася з жінкою - вона запитала, де книги можна упакувати (у мене така була в руках), я їй показала і пішла далі. А на виході з неї ледь не зіткнулася! Загалом, ми розговорилися, і спілкування мені було приємним. А ось потім ми стали іноді зустрічатися, тому що було цікаво. І тоді я абсолютно непомітно для себе стала робити все, що вона захоче або вважатиме за потрібне. Потім я помітила, проститутки одессы проспект шевченко що чекаю її «розпоряджень» часом з нетерпінням, а через деякий час я повинна була і про все їй звітувати. Від цього я отримувала якесь незрозуміле задоволення. У мене його раніше не було такого. Приблизно через пів року вона сказала, що, нарешті, з мене вийшла нижня дівчина, яка їй була потрібна.

Повторюся - я навіть не особливо й помітила, як стала нею! Ось так якщо коротко і без подробиць.

Світлана.

21 лютого.

На добраніч!

Ось частные проститутки одесса вже не чекала, що Вас це зацікавить. Так, спочатку ми просто зустрічалися, тому що спілкування з нею мені було цікаво, та й їй, схоже, теж. Навряд чи Вас зацікавить про що - це зовсім нічого спільного з тим, що потім сталося. Вона запрошувала додому, бо там і правда зручніше, і ніхто не заважає. Я їй допомагала навіть там прибирати. Ось тоді я у неї там і побачила наручники. Заради приколу сама на себе і наділу - вона підійшла і сказала, що вони «мені здорово йдуть». Я з цим проститутки в одессе за 200 гривен поквапилася, тому що ключі кудись поділися. Так я в них майже весь вечір і провела, поки ключі не знайшлися, і вона їх з мене не зняла.

Але у мене з'явилося нове відчуття, яке сподобалося, і я була не проти повторити. Я їй сказала про це і через день знову прийшла до неї. Там вона сама на мене їх наділу і сказала, що якщо мені подобається - то вони мої. Тобто подарувала. Але не понесу ж я їх додому? Так вони у неї і залишилися.

Тепер у нас з'явилася нова тема проститутки одессы проспект шевченко для розмов, і я не відмовилася випробувати нові відчуття, пов'язані з цим самим. Загалом, через тиждень вона показала мені вже нашийник і я не втерпіла, звичайно, одягла його. Вона і я були просто в захваті. Потім вона запропонувала, що раз так, покомандувати мною, і я не відмовилася, тому що їй вже здорово довіряла, і подобалося те, що вона пропонувала. Тому я стала кожен день їй розповідати, як і що робила, де перебуваю і т. П.

Правда вона наказала мені тепер спати частные проститутки одесса повністю оголеною і не давати волі рукам, тільки з її дозволу і тільки так, як вона дозволить.

Чи можу сказати, що це мене здорово завело, але і відмовитися не хотілося. Я так і робила, як вона вимагала. До неї тепер приходила майже щодня і чесно їй про все розповідала.

Вона вимагала, щоб при цьому нашийник обов'язково був на мені, а руки я повинна тримати за спиною. Якщо щось зроблю не так, то вона мене шльопала по попі. Незвичайність відбувається мене проститутки в одессе за 200 гривен здорово порушувала, і це було помітно. Просто мені було приємно від того, що відбувається.

Через деякий час я так до цього звикла, що не уявляю як без такого контролю жила раніше.

Секс був. Він був, але в процесі «мого становлення».

Через деякий час я повинна бути у неї вдома тільки оголеною, але в нашийнику, причому при ній знаходиться тільки стоячи або на колінах. Ну і прибирання квартири, супровід її на зустрічі і т. П. Через приблизно півроку вона проститутки одессы проспект шевченко сказала, що, нарешті, зробила мене своєю рабинею, чого з самого початку і домагалася. Але зі мною ще працювати і працювати. Чим і займається.

Світлана.

24 лютого.

На добраніч!

Я не очікувала, що моя розповідь викличе хоч якийсь інтерес. Тільки я хочу уточнити дещо.

Вона не вимагає і, взагалі, проти того, щоб я називала її пані або господинею, як напевно, прийнято. Тільки по імені та по батькові.

На початку, коли нашийник частные проститутки одесса опинився на мені - ми разом перед дзеркалом його приміряли, і тут же ставати на коліна перед нею мене ніхто не примушував. Це сталося пізніше.

Причому перший нашийник нам не дуже сподобався, і потім ми вибрали мені інший.

Все сталося пізніше, коли я «увійшла» в потрібний «образ». Напевно, так це можна назвати. До цього часу я вже запросто ходила по її квартирі без ліфчика і анітрохи цього не соромилася.

Ще одне - оскільки секс почався, то «кінчати» проститутки в одессе за 200 гривен вона поступово привчила мене тільки з її дозволу. Крім того, вона так все організовувала, що від покарання (зазвичай порка по попі), я отримувала б задоволення. Тому саме її оргазм можливий тільки з її дозволу.

З чоловіками зустрічатися можна (секс з чоловіком необхідний для «молодого організму, що росте»), але тільки якщо чоловік викликав довіру. Хоча вона вважає, що буде правильніше їй самій їх мені підбирати. Зрозуміло, я повинна все їй розповідати.

На проститутки одессы проспект шевченко її зустрічах я виступаю її помічницею і зазвичай ношу папку з документами і виконую все, що мені вона накаже.

Одяг звичайна - якщо по роботі з нею, то в діловому стилі офісного працівника. розповіді про секс Без якихось там фантазій. З приводу повсякденного одягу - як і всі однолітки. Тільки якщо вдома у неї, то тільки оголеною, це якщо ми одні. А інші не знають нічого.

Правда до неї приходила одна її подруга, яка знає хто я. При ній я теж без одягу. Два рази, частные проститутки одесса правда, мені потрібно було ходити на шпильках (будинку), Зрозуміло, коли приходила та її подруга, яка знає хто я. Вона (подруга) реагує на це спокійно і не дивується. Навіть запропонувала ідею - зробити мені пірсинг. Але моя вважає це дурістю. Правда, щоб зробити їй (подрузі) приємне, мені була надіта імітація пірсингу в сосках, т. Е. Без проколів.

З приводу написання оповідання - я не проти. Вона до речі теж. Взагалі вона намагається, щоб було побільше непрямих проститутки в одессе за 200 гривен підтверджень мого статусу.

P. s. Оскільки Ви знаєте мій статус уже, тому ось її прохання - коли будете писати мені лист, то моє ім'я необхідно писати, виключивши заголовні букви. Так як я зараз підпишуся.

світла

25 лютого.

Добрий вечір!

Про ділові зустрічі - там вона може непомітно для оточуючих покласти мені руку на ногу, наприклад, або в тому ж стилі. При цьому я повинна не показувати виду. Але зазвичай поводиться коректно.

проститутки одессы проспект шевченко Що стосується її подруги - то вони в цій справі однодумниці. У перший раз вона прийшла знаючи про мене - подивитися і залишилася задоволеною. Так, я їм можна сказати «прислужувати», але в цьому немає нічого особливого. Ну, там принести ту чи іншу до столу, кава, фужери і т. П. Просто коли я без діла, я повинна стати на килимок на коліна і ...                                          Читати далі