Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— По статистике 3 мужчины из 1000 имеют возможность орального самоудовлетворения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса негритоска, трофей. частина 4, проститутки одесса массаж.

на нього:

- І так швидко знайшов?

Він розсміявся:

- А ти думала, що далеко пішла? Ми в темряві не знайшли сліди, тому я так затримався. Ти проїхала лише невеличкий лісок, згорнула в першу-ліпшу село, і вже думала, що добре сховалася?

Роксана відчула себе нерозумно. Стільки зусиль, а толку немає. Хоча, інакше він би не встиг. І взагалі, зате він відразу кинувся на пошуки. Дівчина втомлено притулила голову до його плеча. Було дуже спокійно і добре проститутки одесса негритоска їхати так на рівно йде коні, підтримувана його міцною рукою, відчувати його запах. Було відчуття, що тепер нічого поганого з нею не трапиться.

- Ну, добре. Що тепер? Відвезеш мене назад?

- А ти вгамуєшся?

- Ні.

Чи не тому, що їй буде погано - Роксана змирилася з тим, що з ним їй добре, здається, вона закохалася. І, якби він знову почав домагатися, вона була б не проти ... Але вона твердо знала, що ділити його ні з ким не хоче і не може. проститутки одесса массаж Якщо вона ще раз побачить, як та рабиня до нього горнеться, скандалу не уникнути - а як можуть на рівних скандалити завойовник, і його трофей?

- Ну а чого ти хочеш?

- Додому хочу ...

Роксана глянула на його обличчя, таке замислене зараз. Минув деякий час, перш ніж він запитав:

- А що ти там збираєшся робити?

- Знайду, чим зайнятися.

- Заміж вийдеш?

- У мене і наречений є. Війна з тобою відклала весілля.

шлюхи одессы недорого - Ну, хоч якийсь толк з цієї війни. Ти його любиш?

- Я його бачила пару раз, тільки привіталися. Так неважливо, вони там всі однакові, - вона сказала, і прикусила язика, побачивши усмішку на його обличчі.

- Сперечаємося, ти будеш представляти мене в ліжку?

Вона не відповіла.

- І тобі це для щастя потрібно - палац, титул, чоловік-підкаблучник?

«Зате я у нього буду одна», подумала Роксана, але вголос не сказала, щоб він знову не засміявся проститутки одесса негритоска образливо.

- Це буде мій вибір.

- І інакше ніяк?

- Ніяк, - прошепотіла дівчина, відчуваючи, що обриває собі можливість бути з ним. Сидіти так, притиснувшись до його грудей. Бачити сині очі, чути низький оксамитовий голос. Кричати від щастя ночами ... І скреготати зубами іншими ночами, слухаючи - або представляючи - стогони який-небудь інший ...

Він знову помовчав трохи, потім сказав:

- Ну, добре. Я відвезу тебе додому.

проститутки одесса массаж Роксана здивовано дивилася на нього, навіть вперлася руками в його груди і відсунулася, щоб краще бачити його обличчя:

- Ти серйозно?

- Сьогодні я встиг в останню мить. Хто знає, як все обернеться в наступний раз, коли ти вирішиш проявити самостійність. Мені буде спокійніше, якщо я передам тебе з рук на руки твого батька.

Дівчина дивилася на нього широко розкритими очима. Після того, як він бігав за нею по коридорах палацу, намагався змусити її шлюхи одессы недорого слухатися, після цілого дня в дорозі помчав в ніч рятувати її, побився за неї, він готовий віддати її іншому? Це було дивно, але приводів не вірити у неї не було. Зрештою, він же її не любить, щоб намагатися утримати ...

- Дорога займе два-три дні, - продовжив Дагор, - пообіцяй, що протягом цього часу будеш мене слухатися. Я хочу довезти тебе живою і здоровою, і дуже втомлюся стежити за тобою цілу добу, а ти втомишся в мотузках. До передачі твоєму батькові, але в усьому, проститутки одесса негритоска добре?

- Добре, я обіцяю ... Тільки залишиш мене одну біля воріт, і поїдеш, ладно?

- Чому раптом?

- Батько спробує тебе вбити.

- А за кого з нас ти більше переживаєш? - Дагор іронічно підняв брову. Роксана насилу відвела погляд від синіх очей.

- За мене помстяться, - продовжив він, посміхаючись.

- Хто?

- Там буде чекати все моє військо. З цього замку ведуться останні спроби опору, тому я повинен його взяти. проститутки одесса массаж P>

Роксана здригнулася.

- Що, знову?

- Що - «знову»?

- Осада, взяття замку, кров, і ...

Вона згадала, як тікала по темних коридорах, і як він узяв її в перший раз в чиїйсь іншій кімнаті. Зараз цей спогад викликало хвилювання. Зрештою, це взагалі єдиний раз, коли він взяв її.

- Взагалі-то я збираюся запропонувати твоєму батькові здатися на моїх умовах, - він нахилився до її вуха, і пошепки продовжив, - але в догонялки з тобою пограю. шлюхи одессы недорого

Роксана почервоніла, опустила голову, заховавши обличчя у нього на грудях. Стегном вона відчула, як відстовбурчились його штани в паху, і зніяковіла ще сильніше. Дагор міцніше притиснув дівчину до себе:

- Невже ти не будеш нудьгувати? - Переконавшись, що вона не відповість, сказав, - привал, я хочу поїсти і відпочити.

З ним ліс став теплим і безпечним. Роксана привела себе в порядок і переодяглася, потім вони разом спорудили обід з припасів, проститутки одесса негритоска взятих Дагор з собою. Боячись, що розмова зайдемо про щось інтимне, і він зрозуміє, наскільки їй хочеться здатися на милість переможця, дівчина розпитувала його про колишніх походах. Дагор розповідав кумедні випадки, і вона сміялася, як, напевно, ніколи не сміялася раніше. Пожвавившись, дівчина і сама розповіла про палацового життя. Дагор виявився на диво легким і приємним співрозмовником в такому ось спокійній розмові.

Продовжуючи весело розмовляти, вони в чотири руки проститутки одесса массаж зібралися, і поїхали далі. Роксана села на свого коня. Їй хотілося і далі їхати з Дагор, але досить невинного приводу дівчина не знайшла.

Досить рано Дагор зупинився на нічліг, але стемніло швидко. Повечеряли підстреленої їм по шляху дрібницею. Роксана притихла: наступав хвилюючий момент. Ляжуть вони разом? Чи буде що-небудь? Якщо так, то що? Опиратися їй? Точніше, де б взяти сил для опору ...

За день вона звикла до нього, розслабилася, і спокійно ставилася шлюхи одессы недорого до його близькості. Виявилося, що йому легко зізнатися в чомусь особистому, знаючи, що він правильно зрозуміє, і не засудить. Поділитися надіями і страхами. Посміятися, і почути його сміх, дивитися в живі сині очі. Доводилося тримати в голові дві картинки: парадний зал, вона на троні, і намет в чистому полі, в ньому Дагор, оточений голими жінками. Треба протриматися до повернення до батька, і тоді збудеться перша картинка.

Дагор відв'язав від сідла і розгорнув дві проститутки одесса негритоска ковдри, одне розстелив, друге кинув зверху.

- Поодинці замерзнемо. Ти як, досить набоялась вже мені зізнатися, або віддаси перевагу лягти окремо?

- Зізнатися в чому? - Роксана вчепилася в косу, щоки обпікало, серце калатало.

- Що ти мене хочеш.

Перше вперте «не хочу» вона стримала. Навчилася бути чесніше за останні дні.

- Принцеса не завжди робить те, що хоче.

- Бідолаха.

Він поклав меч так, щоб можна було швидко проститутки одесса массаж схопити спросоння, стягнув куртку, сорочку і чоботи. Роксана весь цей час роззуватися, нишком розглядаючи широкі плечі, пластини грудей, перекочується на спині м'язи. Їх погляди зустрілися. Дагор промовчав, розтягнувся на ковдрі, закинувши руки за голову. Роксана боязко лягла поруч на самому краю ковдри. Зітхнувши Дагор повернувся, згріб важкою рукою, підтягнув до себе:

- Ох вже ці принцеси. Чому б корисного вас вчили.

Дівчина тихенько посміхнулася, користуючись шлюхи одессы недорого тим, що можна притискатися до його тіла, як би не будучи винною. Ось тільки сну не було ні в одному оці. Його запах, його тепло, його рука на її талії - немає, нічого такого він не робив, він просто ... був. І у неї нило тіло від бажання, щоб він пестив, цілував, володів ... Дівчина майже фізично мучилася, розриваючись між ним, і боргом - повернутися до батька і вийти заміж за потрібну людину.

- Швидко їхали, - зауважив Дагор, граючи кінцем її коси, - дня за два проститутки одесса негритоска доберемося, раніше, ніж я думав.

- Добре.

Два дні ... Дві ночі. І - парадний зал, вона на троні ... і ніколи його не побачить.

Ніколи більше вона не буде їздити в чоловічому сідлі по лісах і долинах, є запечену у вугіллі дичину, облизуючи жир з пальців, і сміятися, дивлячись, як навпроти сміється близький чоловік. Вона залишиться в кам'яних стінах. Але завжди пам'ятатиме ці кілька ...                                         Читати далі