—На земле каждый день происходит около 100 миллионов сношений. Примерно такое же число твитов публикуется ежедневно.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки азиатки одесса, трофей. частина 2, красивые проститутки одессы.

Роксана їхала у візку з награбованими коштовностями, сидячи на згорнутих килимах зі стін. Тут же стояло дві скрині з золотими коштовностями і камінням, великий оберемок тонких, красивих тканин, і багато іншого. Роксана відчувала себе таким же трофеєм з тієї хвилини, як Дагор ще вчора сунув її в цей віз, закріпивши залізний ланцюг на щиколотці і стінці вози. Перед самим відправленням їй принесли їжі.

Від втоми і рівномірної їзди її зморив сон. Прокинувшись вранці, проститутки азиатки одесса дівчина, як змогла, розчесала пальцями і заплела волосся, привела в порядок плаття, і дотяглася до фіранки.

Вид відкрився не найцікавіший: дорога, вибігає з-під воза, пил, і кінь, запряжений в наступну візок.

Навколо йшли скуті, брудні й обірвані люди. У деяких Роксана дізналася робітників з палацу, інші були схожі на городян і селян. Чоловіки і жінки упереміш, жінки тягли на руках дітей. Всі вони були покриті брудом, саднами, і змучені.

Дагор пролетів красивые проститутки одессы повз на швидкому вороному коні, навіть не повернувши голову в її сторону. Роксана засмикнув фіранку.

Ні, це сільські дівчата топляться потихеньку, втративши честь. Вона прихопить ворога з собою. Якщо потім швидко покінчити з собою не вдасться, витримає кару з честю, знаючи, що помстився.

Цікаво, буде він ще зазіхати на її тіло, або спробує продати кому-небудь? Краще поквапитися. Якби у неї був доступ до скриньки в її кімнаті, підсипати порошок у вино або зрелые проститутки одессы їжу - справа неважка, цілком під силу жінці. Тут напевно є хоч якась знахарка або лікар, але, спробуй вона дістати отруту, відразу стане зрозуміло, кому він призначений.

Час напевно є, вона коштує дорого, віддавати кому попало він не стане. Значить, залишається чекати випадку.

Близько полудня караван зупинився. На той час, як літня жінка принесла миску з юшкою і шматок хліба, Роксана була страшно голодна. Але проста юшка в глиняній мисці з надколоти краєчком? проститутки азиатки одесса За кого вони її тримають?

- Я не буду це є, - вона відвернулася, намагаючись не вдихати аромат юшки і свіжого хліба.

- Наказано годувати тебе цим, - жінка поставила миску на скриню.

- Ким наказано? - Дагор продовжує принижувати її?

- Даліли, який за рабами дивиться.

В голову Роксани вдарила гаряча хвиля:

- Що ти несеш, стара? Я не рабиня! - Дівчина ударом викинула миску з воза. Він посмів передати її якомусь наглядачеві красивые проститутки одессы за рабами!

Жінка докірливо похитала головою:

- Не всі отримають їжу сьогодні, а ти розкидати її.

- Мені все одно, що отримають інші. Іди, і більше не з'являйся.

Жінка вибралася з воза. Задергівая за нею фіранку, Роксана побачила, як худий, замурзаний дитина підібрав з землі хліб, злодійкувато озирнувся, і втік.

Незабаром караван знову вирушив у дорогу, і зупинився вже в сутінках. У Роксани затекли ноги, вона розминала і розтирала зрелые проститутки одессы їх. Від нудьги, і щоб відволіктися від нав'язливого голоду, вона відкрила один зі скринь, і перебирала золоті прикраси.

За цим заняттям її і застали двоє воїнів. Роксана піднялася, піднявши голову.

Один залишився біля входу, другий відчепив з ноги дівчини ланцюг, і підштовхнув її назовні.

- Прибери руки, - вона смикнула плечем. Пішла, звичайно, не можна ж дозволити тягнути її на очах у всіх. Значить, сьогодні Дагор помре, і вона теж. З воза Роксана проститутки азиатки одесса вибралася дуже бліда, і рішуча.

Роксану дійсно привели до кола, утвореного шатром Дагор, і наметами його друзів і найближчих соратників. Але залишили біля вогнищ між ними.

На одному вогнищі у великому казані булькала юшка. Другий і третій вже пригасити, на вугіллі смажилися великі шматки м'яса і коржі, розігрівалося вино. Навколо метушилися жінки, готуючи все це, розкладаючи по мисках, несли в головний намет.

В основному це були молоді дівчата. Вони красивые проститутки одессы весело сміялися і жартували, незважаючи на те, що на їхніх шиях були рабські нашийники. Тонкі, радше символічні, але Роксана воліла б відрубати собі голову, щоб зняти його.

Командувала ними жінка більш поважного віку, і досить суворого виду. Іноді вона намагалася дати якийсь з них запотиличник або поквапити ляпасом рушники, але не дуже засмутилася, коли жертва зі сміхом ухилялася, і бігла далі.

Вона покликала Роксану до себе:

- Твоя справа - підігрівати зрелые проститутки одессы вино, додавати в нього спеції, і розносити гостям. Вичистив зараз кубки і глечик, - вона кивнула на що стоїть в стороні посуд. Роксана підняла голову:

- Ти переплутала мене з кухонними дівкою.

На її подив, жінка абсолютно спокійно кивнула:

- Я так і думала, що ти уперся.

За її знаку Роксану заштовхнули в намет Дагор. На підлозі лежав килим, кілька шкур кинуті в кутку, мабуть, замість ліжка. Речей дуже мало, зате зброєю обвішана вся стіна. проститутки азиатки одесса

Він сидів за маленьким столиком, і писав щось на найтоншої папері, призначеної для голубиної пошти. Роксана витріщилася на нього: цей дикун вміє писати?!

Дагор підняв голову, окинув дівчину поглядом. Зустрівшись з ним очима, вона стиснула кулаки, згадавши попередню зустріч.

- Почекай, я зайнятий.

- Я можу й піти.

Він не звернув уваги, закінчив лист, і повз Роксани пройшов до виходу. Віддавши комусь лист, повернувся:

- красивые проститутки одессы Значить, вести себе ти поки не навчилася.

Роксана постаралася не думати про те, що він зробив раніше. Він її не залякати.

- Роздягайся.

Вона задихнулася від обурення:

- Тільки такий дикун, як ти, може думати, що я буду роздягатися на першу його наказом!

Дагор недобре посміхнувся:

- Я тебе все одно роздягну, тільки порву плаття. Якщо тебе влаштовує ходити весь вечір в рваному - будь ласка. А будеш грубити - взагалі будеш ходити зрелые проститутки одессы голою. Мені так навіть більше подобається.

Дівчина оглянула його презирливо-гнівним поглядом, але фраза «ти не посмієш» залишилася невисловленого. Дагор знизав плечима:

- Як хочеш.

Взявся за тканину на її плечі. Роксана усвідомила, що дійсно буде весь вечір розносити вино в клаптиках сукні, і скільки поглядів і глузувань це викличе. Ледь встигла вчепитися в його руку:

- Гаразд!

Дагор зустрівся очима з її лютим поглядом, зачекав, проститутки азиатки одесса і посміхнувся - глузливо, куточком рота.

Роксана зціпила зуби. Зрештою, в ній королівська кров, її просто не може принизити якийсь брудний дикун. Вона звикла до того, що навколо завжди люди, з раннього ранку до пізнього вечора вона звикла тримати обличчя. І не збирається дозволити йому вибити її з колії.

З презирством на обличчі дівчина розв'язала поясок, скинула плаття, і змусила себе не намагатися прикритися. Принизливо, марно, та й чого він там не бачив. красивые проститутки одессы Тільки особа все одно горіло від сорому.

- А тепер іди сюди, будемо вчити тебе слухняності.

Він штовхнув її на ліжко зі шкір, дівчина ізвернулась, щоб вскочити, і відчула залізні пальці на шиї ззаду, утискує її обличчям в шерсть шкур. Давши їй посмикати і переконатися в своїй безпорадності, Дагор підняв її голову за волосся і кинув перед обличчям широкий шкіряний ремінь:

- Ось цим ти отримаєш в наступний раз, якщо не вгамуєшся.

У Роксани зрелые проститутки одессы від жаху живіт згорнувся в клубок, і вона дала підійняти себе на карачки. Знову насильство, та ще в такий принизливій позі! Але замість це вона відчула удар долонею по сідницях. Здригнулася і обернулася, спробувавши впасти і прикрити зад.

- Стій смирно, не те ремінь візьму, - Дагор поставив її назад, і продовжував лупцювати. Роксана заплющила очі.

Взагалі-то в минулий раз було набагато болючіше. Зараз він тьопав слабкіше, більше даючи дівчині відчути його проститутки азиатки одесса владу, ніж завдаючи біль.

Роксана заплющила очі, закусивши губу. Вона ніколи не визнавала нічиєї влади над собою, навіть коли була принцесою і підпорядковувалася королю і правилам - все знали, що вона завжди отримує те, що хоче, просто про це мовчали. Дикуну було все одно, принцеса вона, чи селянка, ...                                          Читати далі