—Среднее количество сперматозоидов у здорового мужчины: 200 – 600 миллионов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

недорогие шлюхи одессы, як застигли селфбондажніцу. частина 1, проститутки одессы полные.

Тихим літнім вечором Марина йшла в сторону покинутій школи. Неуважно поглядаючи на всі боки, вона обмірковувала майбутнє пригода.

Сьогодні у неї день народження, і вона вирішила зробити собі особливий подарунок. Це буде щось настільки сильне, що вона потім зможе згадувати ... і переглядати роками. Бондаж будинку теж дуже заводив Марину, але вже був не раз випробуваний. До того ж їй не хотілося бути присвячені в своє маленьке хобі її нового хлопця - Олега. А то хіба недорогие шлюхи одессы мало що він про неї подумає. Але так сильно хотілося гострих відчуттів! І в цей раз вона неодмінно їх отримає ...

Дівчина вже кілька років займалася селфбондажем, перепробувала безліч варіантів і її весь час тягнуло на щось нове. Сеанси саме зв'язування прекрасно знімали сексуальну напругу, яке збиралося в ній надзвичайно швидко. У 20-те років, та з її модельній фігуркою - зріст 174, осина талія, 3-ий розмір пружною грудей і лялькові риси обличчя cтемно-карими очима, проститутки одессы полные обрамлені короткострижене волосся кольору вороного крила - вона могла б знайти собі кілька хлопців. Але навчання забирала майже весь час, і займатися сексом щодня студентка собі дозволити не могла. І молода німфоманка не сумувала і з насолодою занурювалася в своє хобі все глибше, вважаючи це тимчасовим захопленням.

Її думки мимоволі перемістилися на вміст її спортивної сумки. На цей раз ніяких мотузок. Вона знайшла в одному сексшопе справжні металеві колодки, які проститутки одессы частные объявления тепер використовує за призначенням. Вони так саме зараз лежали в сумці у розібраному вигляді - дві смужки металу, між якими утворюється три отвори - для зап'ясть і шиї. Застібаються вони на електронний замок, що відкривається по сигналу мобільника (недарма вона вчитися на зв'язківця, зробити такий виявилося не складно). Від нижньої пластини перпендикулярно вниз відходить ще одна залізна смужка з поперечиною, яку можна прикрутити до підлоги. Так, що б голова виявилася на рівні недорогие шлюхи одессы пояса дорослого чоловіка.

- «І нещадний метал не дасть жодного шансу вирватися на свободу моєму здригається від оргазмів тілу» - розпусна бондажніца мрійливо облизнулася своїм фантазіям.

Так само в сумці лежали відеокамера, перекладина для розсовування ніг, вібратор з ремінцями, металевий роторасширитель, всяка дрібнота для збірки, ну і, звичайно ж, еротична білизна - чорні мереживні трусики, ліфчик і пов'язка на очі. Марина мимоволі посміхнулася - її чекала проститутки одессы полные дуже цікава сесія.

Але ось і стара закинута школа. З усіх боків заросла деревами, місцями почала руйнуватися, але, загалом, непогано збереглася. Дівчині було страшнувато йти туди, хоча вона неодноразово перевіряла, чи точно вона пустує. І навіть наводила довідки через знайомих. Як її запевняли, школа стоїть за межею міста, бомжам і подібної публіці вона чомусь не подобається, і максимум, кого там можна зустріти, це пару малоліток, на спір вирішили заглянути всередину. проститутки одессы частные объявления Але цей страх бути захопленою в безпорадному стані лише додавав грі гостроти. Їй завжди подобалося уявляти, як її пов'язану і безпорадну знаходить якась гопота і пускає по колу, а їй залишається тільки давитися їх брудними членами ... але фантазії фантазіями, а про заходи вона ніколи не забувала.

Нічого особливого в холі школи вона не побачила: захаращений коридор зі слідами поступового руйнування. Так що дівчина повільно попрямувала на третій поверх, уважно дивлячись недорогие шлюхи одессы собі під ноги. Адже в туфлях на високій шпильці, йти було досить важко.

Ось і шуканий жіночий туалет - ідеальне місце для усамітнення. Він розташовується за чоловічим, що послужить додатковою страховкою. Крім віддаленості і замочка на двері. А сам туалет нічим особливим не вирізнявся. З вікна було цілком пристойне денне освітлення. Навіть не було видно слідів запустіння - все ціле, кілька поштовхів біля стіни, пара раковин і навіть невідомо як зберігся вантуз. проститутки одессы полные

- Відмінне місце вдатися до роздумів ... - посміхнувся Марина, оглядаючи кімнату. - Ну що ж, приступимо.

Закривши двері в туалет на невеликий замок, вона неквапливо переодяглася в мереживну білизну, а потім почала готувати колодки - в центрі приміщення прикрутила до підлоги на стику плитки опору колодок, надійно їх зафіксувавши. Дістала з сумки перекладину і поклала її між своїх розставлених ніжок. Трохи помилувавшись на цю картину, дівчина застебнула браслети проститутки одессы частные объявления на кінцях трубки навколо своїх щиколоток. Тепер її ноги надійно розведені майже на метр, і звести їх вона не зможе при всьому бажанні.

- Щодо бажання - промуркотала Марина, дістаючи з сумки вібратор - треба тебе гарненько закріпити під трусиками.

Це був невеликий овал на ремінцях, які студентка пов'язала навколо стегон так, що б механізм щільно притискався до її вже почала збуджуватися кицьки. Потім він був включений і подальші приготування пішли веселіше. недорогие шлюхи одессы

Наступним був роторасширитель, який розпусниця вставила в свій рот і закріпила стрічкою за потилицею. Потім вона встановила на підвіконні камеру об'єктивом на колодки і почала запис. Залишилася лише пов'язка на очі, але спочатку поставити час звільнення. Взявши в руки мобільник, вона налаштувала там дзвінок на електронний замок колодок.

- «На дві години ... ні, все ж нехай буде три. Я вже відчуваю жар між ніжок. Не можна відмовляти собі в задоволенні, а сюди проститутки одессы полные все одно ніхто ніколи не загляне »- думала Марина, виставляючи таймер на 15.00.

- «А про всяк випадок відправлю смску Олегу, нехай загляне сюди через 5 годин, якщо я не передзвоню. Хм, навіть цікаво, що буде, якщо я не встигну звільнитися? Ммм ... ні, ні, цього не станеться »- міркувала вона, прибираючи трубку в сумку і зав'язуючи очі.

- А тепер залишився останній крок.

Дівчина простягнула вперед руку, на дотик знаходячи колодки. Потім неквапливо проститутки одессы частные объявления поклала в поглиблення шийку і ліву руку, правою підбиваючи верхню пластину до нижньої. Потім акуратно вклала останню ручку в поглиблення і поступово опустила пластину до клацання замка. Все, тепер навіть якщо вона захоче звільнитися, то при всьому бажанні не зможе цього зробити в найближчі три години.

Молода німфоманка представила себе з боку - струнка брюнетка, з милим і безневинним личком, довгими віями і пухкими губками з яскравою червоною помадою. З мереживного недорогие шлюхи одессы ліфа визирає міцна груди, а з трусиків - пружна попа. Але ж вона ще надійно закріплена в колодках, і зараз будь-хто може її знайти і творити, що прийде в голову як мінімум кілька годин. А що може прийти в голову місцевому мужичні, побачивши безпорадною моделі з роторасширителем?

Марина відчула, що між ніг вже вирує пожежа, а по ніжці потекла перша цівка її соку. Повільно, але вірно вона почала провалюватися в безодню солодкої безпорадності. Коли дико боїшся бути виявленої проститутки одессы полные і бажаєш вирватися, але не можеш цього зробити ... і залишається тільки здригатися від насолоди в холодних і незручних кайданах, стогнучи під час чергового оргазму.

- «Як же це незручно» - думала юна бондажніца в марних спробах звільнитися і звиваючись усім тілом.

- «Вони вже почали терти зап'ястя і шию. Вібратор нещадно працює на клітор, і немає навіть можливості стиснути ноги, лише трохи звести коліна. А ці довгі шпильки ... чому я не одягла взуття простіше! проститутки одессы частные объявления І навіть не присісти! А ще мені здається, ніби я чую кроки. Невже хтось сюди зайшов? О боже, я ж в такому вигляді! »- Остання думка потонула в черговому бурхливому оргазмі.

Пов'язка на очах різко оживила фантазію. Час розтяглося у вічність, і дівчина зовсім втратила зв'язок з часом і реальністю, навіть забувши про тишу. Незабаром її стогони розносилися на підлогу поверху. Ув'язненій постійно ввижалося, що хтось прийшов в школу і зараз її знайде, фантазія послужливо недорогие шлюхи одессы малювала пікантні подробиці, від чого вона розохочують ще сильніше. Мереживну білизну промокло від поту і жіночої мастила, хоча часу пройшло всього нічого.

А чергові кроки були вже не міражем ...

*********************************************** *************************************** ...                                         Читати далі