—Сперматозоид мыши длиннее, чем сперматозоид слона.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

студентки проститутки одессы, ще одна історія в оленич. борг матері, дешевые проститутки одессы.

свято дотримуючись обов'язки наложниці, покірно приймала шалену любов свого сина, з готовністю розкриваючись йому назустріч.

«Ось вона мамка яка ...« - билося несамовито в його мозку, - «солодка до любові, та спекотна ...«.

Якийсь час їх бурхливий іступлённое любовне злиття так і тривало. Обидва скоро від такої лютої і монотонної прудкості скоро вже важко дихали і вкрилися потом, але сили Сави, здавалося, були невичерпні. А мати, навіть вчепившись, в плечі сина, студентки проститутки одессы насилу утримувалася на дико танцюючою під нею поверхні столу, поки, нарешті, не здогадалася відкинуться назад і не вхопилася за дерев'яні для штор поручні в стіні над своєю головою. І тепер, знайшовши для себе точку опори, сама спрямовувала свої стегна назустріч любовним ударам сина. Зігнувшись в талії, вона закинула зігнуту в коліні ногу на плече Сави.

- Так тобі буде зручніше, Саввушка ... - прошепотіла вона йому.

Але Сава її вже не чув. Його тіло вигнулося дешевые проститутки одессы дугою в останньому пристрасному ривку ... Він довго і бурхливо виливався в покірне материнське лоно, з силою притискаючи стегна матері до себе.

- Сталося ... - з шумом видихаючи з себе повітря, насилу простогнала йому мама, - ти став чоловіком ... Господи, дякую, - я змогла це зробити ..

Сава теж перевів дух, витираючи піт з чола:

- О, нарешті, я це зробив ... - прошепотів він, погладжуючи її живіт, - якби ти не була при надії ... Цей дитина могла сайт мужчина одессе шлюхе бути моїм ... Міна ..

Очі матері з під маски здивовано відчинилися. Вона відпустила поручні і знову опустилася попкою на стіл.

- Ти хотів би, щоб я понесла від тебе? - Жартівливо запитала вона, розсміявшись, - да уж ... Судячи з того, скільки себе ти вилив в мене ... Напевно, твоя дружина буде народжувати від тебе щороку ..

Вона взяла в долоні його обличчя і їх губи знову злилися в поцілунку.

Нове почуття гордості розпирало його душу. студентки проститутки одессы Мама бачила це і посміхалася. Але якщо вона думала, що це гордість отрока, нарешті, пізнав жінку і став чоловіком, то насправді, зараз, в душі Сава набагато більш пишався собою тим, що зміг пізнати не просто жінку, а її, свою матір ..

- Скажений буйний бик ... - з легкої усмішкою промовила мама, похитуючи головою, - мені навіть здавалося, що ти просто разорвёшь мене ..

Сава з задоволенням подумав, що тепер мати дивиться на нього, не як мати дивиться на сина, дешевые проститутки одессы а саме так, як він мріяв, щоб вона дивилася на нього, - як дивиться жінка на чоловіка з яким належить ... Лагідно і слухняно ... І нехай це всього на одну ніч, але хоча б одну ніч він буде для про свою матір сином, але паном.

Сава провів пальцями по її губах.

- Я не помітив, щоб тобі щось не подобалося ..

Вона поцілувала його пальці:

- Мені все сподобалося ... Я щаслива, що подарувала тобі урок любові ... Ти наситився, мій пан? Хочеш спати? сайт мужчина одессе шлюхе

Сава усміхнувся.

- Ну, вже, немає, моя чарівна німфа ... Я відпущу тебе тільки з першими променями сонця. І буду любити тебе всю ніч безперервно.

По-моєму, вона зовсім не очікувала такого. І кілька знітилася. У всякому-випадку в її очах промайнуло щось схоже на здивування і досаду.

Але Сава не випускав її зі своїх обіймів, а його член знову стрімко оживав, поки не вперся їй в стегно. У прекрасної німфи розширилися очі:

- О, небеса, студентки проститутки одессы ти ненаситний, юнак ..

- Твоя краса робить це зі мною, - сказав він, м'яко цілуючи її в губи.

Вона зітхнула і в її зітханні почулася якась приреченість. Сава обережно зсадив її зі столу і поставив перед собою на підлогу. Повільно опустив з її плечей тонкі лямки і мамина туніка невагомою хвилею з тихим шелестом опустилася до її ніг. Мама зіщулилася під жарким поглядом сина повільно обмацує його тіло.

Сава легко підняв мати на руки і поніс її до ліжка. дешевые проститутки одессы Її тіло тихо тремтять на його руках. Мама тримала руки на плечах сина і дивилася йому в очі.

Оголені вони посідали на ложі. Син сів в ногах матері, поклавши долоні на її стегна і відчуваючи, як нетерпіння і збудження знову охоплюють його тіло. А кров у жилах вирує з колишньої полум'ям, наче й не було цього вулкана виверження в обіймах матері так небагато часу назад. Мама насторожено дивилася на знову підноситься над стегнами сина каланчу, увінчану величезною вежею сайт мужчина одессе шлюхе і на власні очі розуміла, що ця ніч для них буде довгою.

Вона сама розсунула ноги, зігнуті в колінах, немов, запрошуючи його знову кинутися в її любовний грот ..

Руки Сави повільно гуляли по її тілу, пестячи її живіт і груди. Але він був знову занадто збуджений, щоб продовжувати довго такі ласки.

Він навис над матір'ю, спрямовуючи свій розпалений член між стегон матері. Вона знову здригнулася, коли син повільно, але неухильно став входити в неї до студентки проститутки одессы самого кінця ..

Сава уважно стежив за її обличчям. На його обличчі сяяла тиха щаслива посмішка. Але коли мама скривилася, він зупинив своє вторгнення і схилився до її обличчя:

- Мама ... Тобі боляче? - У відповідь мама тільки тихо замотала головою. Може бути йому здалося, але начебто на її очах блиснули ледь помітні сльози ... Але ні, звичайно ж, йому здалося.

Син тепер продовжував входити в неї набагато повільніше і обережніше ... Поки їх стегна дешевые проститутки одессы НЕ стикнулися. І тоді, він завмер, насолоджуючись, цим миттєво повного проникнення в свою матір і цілковитого володіння її тілом.

Син подивився в очі матері:

- Мама ... Господи, я до сих пір не можу в це повірити ... Я володію тобою ..., - прошепотів він.

Напевно, вона відчула, що володіння власною матір'ю збуджує її сина набагато більше, ніж любовна гра з німфою. У всякому разі, вона підняла руки до обличчя і позбулася маски.

- Здрастуй, мамо сайт мужчина одессе шлюхе ... - посміхнувся їй Сава.

- Здрастуй, син ... - сумною усмішкою відповіла йому мати.

Вони ніжно поцілувалися. М'яко і неспішно його член входив в лоно матері.

- Мама ... Чому ти це зробила? - Раптом запитав він, ледь не торкаючись губами її обличчя.

Замість відповіді мати зняла одне з кілець зі свого пальця і, намацавши його праву руку, одягла це кільце йому на палець. Сава навіть від здивуванні припинив свою любовну качку. На його пальці студентки проститутки одессы поблискував обручку батька. Руки матері обвили його шию:

- Це кільце приніс голуб з наказом від батька схилити перед тобою коліна на цю ніч, - прошепотіла вона, - до ранку на цю ніч я заручена з тобою. І не ким-то, а твоїм батьком і моїм чоловіком. Я цілком твоя.

Батько подарував йому мати на цю ніч, щоб в її обіймах він став чоловіком? Він кинув погляд на кільце на своєму пальці. І мати, тепер підкоряючись волі батька, лежить під ним распростав широко в дешевые проститутки одессы сторони ноги і слухняно виконує свій обов'язок? Напевно, потім, варто подякувати батька ..

Його стегна знову заворушилися в обережному розміреному ритмі ..

Але, здається, мама відчула, що йому хочеться зовсім не такий неквапливою і м'якою любові з нею.

- Сава ... - з придихом промовила вона. Її руки гладили його обличчя, - адже, що - то не так?

Сава м'яко поцілував її в губи, коли їх стегна знову стикнулися.

- Все, добре, мама ... сайт мужчина одессе шлюхе Солодка моя ... - видихнув він, - я просто боюся завдати тобі біль ... Або дитині ..

- Сава ... - її очі нахмурились, - не треба турбуватися про мене або дитину ... З нами все буде в порядку ... Не хвилюйся, я знаю, про що мовлю ... Це твоя ніч. І вже якщо ти розділив ложе зі своєю матір'ю, то цієї ночі можеш вести себе зі мною, не як син ... Покажи мені, що ти вже виріс ... Покажи мені, що ти став чоловіком ..

- Мама ...

Її руки ніжно гладили його студентки проститутки одессы обличчя.

- О, Сава, я знаю, як ти хочеш мене ... Не стримуй себе ... Це твоя ніч, Саввушка ... І не шкодуй мене ... Твоя мама досвідчена вміла жінка ... Свого сина в тобі я знаю все своє життя, покажи тепер мені який в тебе чоловік ..

Вона притулилася до нього всім тілом, і, зігнувшись, граціозно схрестила свої ноги у нього за спиною. І обхопивши руками його шию, вона подивилася йому в очі: ...                                         Читати далі