—Мужчины с неухоженными ногами более всего отталкивает женщину.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса мисс, аня і саша. частина 2, телефон проституток одессы.

Телефон пілікнул, нещадно вириваючи мене з обіймів сну. Я простягнула руку до столу в пошуках мобільника, але його на місці не виявилося. Мало того, там навіть столу не виявилося! Я запізніло зрозуміла, що я не в своїй кімнаті, а сплю в Сашиной ліжка. Думки моментально потонули в спогадах, підкидаючи мені яскраві вчорашні емоції і картинки наших розпалених бажанням один одного тел.

Посміхаючись, я відкрила очі і з прикрістю зрозуміла, що Саші поруч немає. Затамувавши проститутки одесса мисс подих, прислухалася до звуків в квартирі - тиша. Значить вже кудись пішов. Вислизнувши з-під ковдри, я побігла на носочках в свою кімнату, відчуваючи подушечками пальців жорсткий ворс ковроліну. Як же все-таки рідко вдається ось так от, зовсім без одягу, побігати по будинку.

Я включила музику, зробила голосніше, схопила телефон і, пританцьовуючи, пострибала в ванну. По дорозі оглянула себе в дзеркало в передпокої. Провела руками по талії, стегон, погладила живіт, телефон проституток одессы згадуючи як вчора там всередині був Саша. Покрутилася, критично оглядаючи попу, невдоволено глянула на розпатлане волосся, безладно валяються на плечах, і, нарешті, подивилася на телефон. Смс-ка від Сашка!

- «Вставай, лежень, запізнишся в інститут :)« - Сашка як завжди, як ніби нічого вчора і не було.

Відправила йому:
- «Вже прокинулася, бігаю гола по квартирі. А ти куди втік? »І почала приводити себе в порядок.

-« Не зміг спокійно з тобою проститутки с большой грудью одесса поруч вранці лежати, втік в зал » - І майже відразу за нею ще одна -« Гола? »

-« По-моєму, вчора тобі це подобалося) « - посміхаючись від задоволення, отписалась я.

Безладні волосся отримали ранкову порцію Сашиного шампуню, коли прийшла відповідь:
- «Дуже подобалося. І зараз теж подобається, та так, що не можу вийти з роздягальні ».

-« Щось заважає? » - скорчити я з себе наївну дівчинку, видавлюючи на волосся бальзам.

- «Шорти проститутки одесса мисс якось не так сидять :) Спробую прохолодний душ, раптом допоможе».

Я вимкнула воду і поставила ногу на край ванни, збираючись її витерти. Глянула на себе в дзеркало і знову взяла телефон, наполовину прикриваючись фіранкою і опускаючи ногу нижче по краю. Камера телефону клацнула і на екрані з'явилася дівчина з мокрим волоссям, що виглядає з-за фіранки. Також визирало плече і довга ніжка з витягнутими вниз пальчиками. Ще через фіранки грайливо показувалося округле стегно. телефон проституток одессы Все найцікавіше було заховано, але фігура все-таки просвічувала. Йому повинно сподобається.

- «Давай допоможу» - набила я, прикріпила фотографію до повідомлення і відправила, закусивши нижню губу.
Я так і не витерлася, стоячи у ванні і з нетерпінням дивлячись в телефон в очікуванні відповіді. Вода стікала з волосся і крапельками бігла вниз по спині і грудях, по животу і стегнах до ніг.

- «Душ не допоміг ...« - до смс була прикріплена фотографія проститутки с большой грудью одесса Саші в одних спортивних шортах. Він стояв боком до дзеркала, показуючи, як сильно вони відтягнуті вперед.

Я із задоволенням помилувалася його оголеним торсом і його гідністю, так високо мене цінують. Вискочила з ванни і, не витираючи, побігла до свого ліжка. Впала на спину, зігнула ноги в колінах і з витягнутий руки сфотографувала себе зверху. Волосся розкинуті по подушці, соски стирчать, груди, живіт і стегна в крапельках води.

«Може бути ось так?» - пішла проститутки одесса мисс нова смс-ка з фотографією.

Відповідь прийшов майже відразу. Тільки фотографія. Саша сидить на дерев'яній лаві, схоже в сауні. Зовсім без одягу, ноги широко розведені, а в руці затиснутий збуджений член. Я збільшила фрагмент з рукою. Сильні пальці стискали стовбур і відтягували шкіру вниз, оголюючи голівку. Як же красиво і сексуально! Я знову зменшила фотографію, милуючись Сашиним животом і потужними грудьми, і зовсім не звертаючи уваги, що моя друга рука вже пірнула телефон проституток одессы уздовж лобка між ніжок і пальцями погладжує губи. Вниз і вгору, трошки розвести в сторони і пірнути між ними. А там тепло і волого. Подушечка середнього пальця пройшла між губами, збираючи виділення і припала до клітора.

Я відкрила очі через кілька секунд, коли між ніг було вже мокро, а соски напружені і ниють від дотиків і пощипування. Взяла телефон, що впав між грудей, широко розвела ноги і зробила фотографію знизу. Крупним планом кицька зі злегка розведеними проститутки с большой грудью одесса губами, блискучими від виділень. Відправила Саші, кинувши телефон назад на груди і спішно повертаючи одну руку між ніг, а другу до сосок.

«Хочу в неї ...» - провібріровал на моїх грудях телефон, коли середній і вказівний пальці одночасно пірнули в моє піхву. Мої тихі стогони, змішуючись з сонячними променями з вікна, гуляли по кімнаті, а я натиснула кнопку виклику, закрила очі і потонула в ласка, представляючи замість своїх рук Сашкове тіло, і не соромилася відповідати проститутки одесса мисс йому все більш гучними стогонами. Пальці боляче здавлювали соски, нігті дряпали живіт і груди, клітор злився з швидко пестливими його пальцями, коли я зойкнула від вибухнула внизу живота бомби, вигнулась, відриваючи зад від ліжка, і затряслася, накривається хвилями оргазму. Через секунду з телефону почулося тихе гарчання.

Я повісила трубку, розслаблено розкинула ноги і послала Саші фотографію щойно скінчив дівчата з блаженною посмішкою на обличчі. У відповідь прийшла телефон проституток одессы фотографія откинувшегося на стіну хлопця з ще стоять членом, залитим білими стікають струмочками, і підписом «Спасибі».

В інститут я запізнилася на цілу пару. Наступною парою була фізика і тягнулася вона неймовірно довго. Зосередиться на тому, що віщав лектор, абсолютно не вдавалося, як я не старалася. Думки постійно поверталися то до вчорашнього вечора, то до сьогоднішнього ранку. Дуже хотілося дістати телефон і переглянути Сашкові фотографії, але я жорстко зупиняла проститутки с большой грудью одесса себе. Збудитися на лекції - не найкраща ідея. Хоча, уяву з легкістю підпихати мені ці фотографії, та ще й в більш відвертому вигляді.

- Анюта, ти де сьогодні витає? - Катька помахала рукою перед моїм носом - Чи не виспалася что-ли?

- Так ... Пізно лягла - отямившись відповіла я. І адже навіть не збрехала.

- Завтра контрольна, краще виспатися, а то списати там нереально, хоча ось Серьога ніколи нічого не вчить, а завжди все якось робить. Та проститутки одесса мисс ще й ... - Катя тараторила, одночасно жуючи свій обід.

На мене теж напав жор після таких частих оргазмів і я з задоволенням вп'ялася зубами в м'ясо, жадібно заїдаючи його салатом. А в думках одразу ж з'явилося бажання сьогодні зовсім висипатися, а використовувати своє ліжко для більш приємних занять. Уява з задоволенням підкинуло мені позу, яку б мені хотілося спробувати - Саша входить в мене ззаду, гризучи руками мої груди.

Телефон, який лежав на столі телефон проституток одессы пілікнул, вириваючи мене з роздумів.

«Ань, я в магазин після універу. Допоможеш вибрати? » - Сашка зібрався, звичайно ж, в спортивний магазин. Я йому часто так допомагала вибирати одяг, а то як напне на себе начебто хороші речі, але в такому жахливому поєднанні, що дивитися страшно.

«Із задоволенням» - відповіла я, і ми з Катька пішли гризти граніт науки далі. Точніше, це вона гризти, а я, швидше за все, все так же намагатися не потонути в своїх фантазіях. проститутки с большой грудью одесса

Я приїхала в Сашків улюблений супермаркет з величезним спортивним магазином в кілька торгових залів. Пройшовши повз риболовецьких човнів, наметів, штанг і велосипедів, я дійшла до відділу одягу, в якому вже був Сашка, понабирали гору одягу, перекинутої через руку. У другій руці він тримав якусь різнокольорову гантель і щось жваво розповідав продавцеві, махаючи цієї гантеллю. Нас з ним тут вже всі продавці знали і, побачивши мене, Сашин співрозмовник привітався. Сашка проститутки одесса мисс обернувся, на його обличчі розпливлася широка посмішка, а мені здалося, що я все-таки почервоніла.

- Привіт, Ань! Я тут повибірать, підемо померяю - віддаючи продавцеві гантель, покликав він.

- Іди, я теж чогось візьму - я підійшла ...                                          Читати далі