—На июнь приходится наибольшее количество потерь девственности в США.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки возрасте одесса, брат. новела. глава 1, секс проститутки одессы.

груди розмірено здіймалися, повіки і вії були спокійні, все тіло розслаблене. Я опустилася поруч на коліна і наблизила своє обличчя до його, майже торкаючись його губ своїми губами. Моя рука ковзнула вниз по вольовому підборідді, шиї, потужному плечу. Я торкнула витончену кольорову татуювання у формі дракона на його рельєфно накачаному плечі, потім торкнулася мускулистої грудей, нахилилася і, на секунду затамувавши подих, прислухаючись до його мерному сну, лизнула його темно-коричневий проститутки возрасте одесса трохи шорсткий сосок. Його грудний м'яз рефлекторно скоротилася, але він продовжував невинно спати. Боже, що я роблю! Граю з вогнем! Я прекрасно розуміла зараз, що я божевільна 16летняя стурбована дурочка, яка пестить в темряві свого сплячого старшого брата, ризикуючи в будь-який момент бути спійманої на гарячому! Але я нічого не могла з собою вдіяти. Його шкіра була такою гладкою і ніжною, такою пещеною і спокусливою! Я хотіла пригорнутися до нього всім тілом, пригорнутися секс проститутки одессы до його пристрасним губах, які так жадібно цілували десятки губ абсолютно чужих дівчат! Я сотні разів бачила, як він нахабно, упевнено, без тіні сумніву спокушав їх і доводив до нестями своїми ласками у нас вдома, на вечірках, в клубах, у під'їздів їхніх будинків, та де завгодно! Скрізь, де бажав! Безумовно, він знав міру, і найпалкіші сцени розігрувалися не в мене на очах. Навіть мій слух дбайливо оберігався, і жодного разу, включаючи ті дні, коли батьків не було вдома, проститутки одессы район автовокзала я не чула, щоб з його кімнати доносилися непристойні що викривають стогони або скрипи. У гіршому випадку це були дзвінкі хихикання дівчат. Загалом, в цьому сенсі він був добре вихований і стриманий, та й дівчат підбирав відповідного контингенту. Зрештою, у нього була своя квартира в центрі, де він міг творити, що хотів, а батьківський будинок він поважав.

Зовсім недавно він доробив нове татуювання на животі. Це теж був дракон, такий же як на руці, але пожолобленими проститутки возрасте одесса в іншій позі. Його морда починалася нижче пупка сантиметрів на 10 і ближче до лівого стегна, а извивающееся тіло і хвіст йшли вниз, до паху, ховаючись за поясом брюк і білизни. Я ніжно торкнула цього дракона і повела по ньому пальцем вниз, нервово тремтячи всім тілом, кусаючи і безперестанку облизуючи губи від хвилювання. Якраз в той момент, коли мої пальці злегка зсовували вниз пояс його штанів, рука Миті, яка секунду тому безвольно звисала з дивана, раптом метнулася і залізною секс проститутки одессы хваткою вчепилася в моє зап'ястя. Я скрикнула і ледь не підстрибнула від несподіванки, а Митя повільно підвівся над подушкою. У нього було обличчя людини, яка реально щойно прокинувся і толком не може зрозуміти, що відбувається, але мої відчуття могли бути оманливі. Все-таки моє становище було дуже компрометує. Я стояла перед диваном на колінах, схилившись над його животом і практично знімаючи з нього штани! До того ж я й гадки не мала, коли він прокинувся, адже він міг проститутки одессы район автовокзала прикидатися сплячим!

Мої щоки і губи палали, я судорожно хапала повітря ротом, як рибка, викинута на берег. Все-таки щось було таке непередбачуване в цей момент в його особі, що дало мені підставу думати, ніби він дивиться на мене зараз не як на сестру, але як на красиву дівчину, до того ж застигнути в дуже незручній ситуації і тому знаходиться в його владі. Такий стан справ він любив, наскільки я могла про це судити зі своєю скромною позиції молодшої сестри. Було проститутки возрасте одесса відчуття, що дивлячись прямо мені в обличчя, в мої розширилися від жаху зелені очі, він шукає в них відповіді на вельми компрометуючі мене питання. У той же час ця близькість його губ, ця приваблива нагота його теплого, розслабленого від сну тіла, каламутила мій розум, даючи привід вірити в нереальне. В голові у мене крутилися божевільні думки про те, що в наступну секунду він міг як впитися в мої губи пристрасним поцілунком, так і відштовхнути мене з огидою і повним здивуванням. секс проститутки одессы

Я була напружена до межі, серце готове було вистрибнути з грудей, довге чорне волосся розметались по плечах, лізли в очі і болісно лоскотали щоки, але я не могла їх поправити, скам'янівши, збожеволівши від страху і пристрасті. Що ж я наробила! Що ж тепер буде! Його блискучі холодним сталевим блиском сірі очі, такі виразно світлі в контрасті чорних брів, густих вій і лискучих чудовим блиском волосся, були абсолютно непроникні. Пройшли болісними кілька секунд, перш проститутки одессы район автовокзала ніж він ласкаво посміхнувся, немов зрозумівши, хто перед ним, і намагаючись відкинути в глибини підсвідомості відчуття з недавнього чи сумнівного сну, чи то явного абсурду наяву. Судячи з його доброзичливою усмішкою, він більше схилявся до версії, що це був сон і що йому саме через сну привиділося щось дивне і протиприродне.

- Ти що тут робиш? - Запитав він неуважно, вже відпустивши мою руку і відкидаючись назад на подушку.

- Так я ..., - залепетала я зрадницьки проститутки возрасте одесса тремтячим голосом, - Я просто хотіла подивитися твою нове татуювання.

В загальному я тоді вирішила йти ва-банк, розуміючи, що, якщо почну відпиратися, моє становище буде виглядати набагато неприглядніше.

- Вибач, що розбудила ...

- Господи, Маринка, в інший час чи не можна було подивитися ...

Переконавшись в тому, що він нічого страшного не підозрює, я знахабніла і з усією впевненістю стала косити під дурочку.

- Ну, знаєш ... секс проститутки одессы у тебе на такому місці ця татуювання ... Я якось не зважилася, - захихотіла я невинно.

- Яка скромниця! Котра година взагалі? - Він потягнувся, красиво заграв усіма своїми м'язами і солодко позіхнув.

- Здається, три. Мені не спалося. Взагалі-то я за книжкою прийшла, а тут дивлюся - ти лежиш. Ось я і вирішила подивитися.

Він посміхнувся, блиснувши білими зубами, недбало приспустив штани і показав дракона, хвіст якого йшов ще нижче в недоступну моєму проститутки одессы район автовокзала погляду зону паху.

- Задоволена? Сподіваюся, хвіст демонструвати не обов'язково? - Знову посміхнувся він.

- О, ні! Визволи від такого щастя! - Нервово хихикнула я, з удаваним байдужістю розглядав розкішну картинку на пружному смаглявому животі, - Класний! Я теж хочу татуювання!

- Де? На дупі?

- Чому б і ні ...

В ту ніч все закінчилося для мене добре, але, тим не менш, вже після того, як ми попили удвох чай на кухні, а я підібрала проститутки возрасте одесса собі книгу за рекомендацією Миті, я повернулася до себе в кімнату в дуже засмучена, з повним відчуттям якогось незворотного провалу. Щось таке було у виразі його обличчя, чого я ніколи не бачила раніше. Він дивився на мене якось по-особливому. Я довго з хвилюванням розглядала себе в дзеркало, шукаючи чи то аргументи «за», чи то «проти», але все одно думки все знову і знову поверталися в один і той же русло: немає ніяких «за» і «проти», я його сестра, і у моїх мрій немає майбутнього, секс проститутки одессы як би красива я не була. Але взагалі-то я була дуже красива, безперечно. Білошкіра, зеленоока, чорнява, з локонами до пояса, з м'якими жіночними обрисами фігури, тонкими довгими чуттєвими пальцями, я була схожа, напевно, на річкову німфу, яка зійшла з класичних ілюстрацій кінця 19-го століття до міфів Давньої Греції. Може, не варто мені, як порядної сестрі, хизуватися перед ним в такій короткій шовкової сорочці з напівпрозорим мереживним ліфом? Здається, він розглядав проститутки одессы район автовокзала мене пильніше, ніж зазвичай, сонно підперши рукою підборіддя і вдаючи, що з нудьги вивчає колекцію маминого порцеляни в серванті, поки я заварювала чай. Господи, проблема в тому, що я занадто багато думаю про нього, тому вже не в змозі адекватно оцінювати обстановку! Здається, це все стає небезпечним ...

Втім, на наступний ранок моя підозрілість повністю зникло. Вранці повернулися батьки, ми разом поснідали о першій годині дня, т. К. Обидва заспаний, а потім він пішов проститутки возрасте одесса і не заходив до нас кілька днів (мабуть, стирчав у себе на квартирі або у дівчини). Загалом, все пішло як раніше.

Але повернемося до того часу, два роки по тому, коли Митя повинен був надовго виїхати. Я в той день перебувала в повному сум'ятті і розпачі, хоча давно готувала себе до ...                                         Читати далі