—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

уличные проститутки одесса, брат. новела. глава 1, проститутки одесса дешево.

в кімнату брата і боязко зайшла, завмерши за його спиною. Він сидів за своїм ноутом і різався в якусь онлайнову іграшку. На ньому був короткий банний халат, і з мокрого волосся на шию стікала вода. Взагалі-то це було занадто для того, що я задумала, але відступати було нікуди (принаймні так мені щиро здавалося під легким приємним впливом татового раритетного коньяку). Я обійшла його справа і сіла на підлокітник дивана в зоні його видимості. Він мигцем кинув на мене погляд, але уличные проститутки одесса тут же знову втупився в монітор, так що я навіть не зрозуміла, справив на нього мій вид хоч якесь враження.

- Що? - Запитав він, не дивлячись в мою сторону.

- Я хотіла поговорити взагалі-то ..., - несміливо почала я, нервово кусаючи губи.

- Ну давай, - він активно стукав по клавішах.

- Ти не міг би поставити на паузу, - зірвалося у мене, і я тут же про це пошкодувала, адже набагато простіше було б говорити, якби він на мене не дивився, але проститутки одесса дешево тепер уже було пізно. Митя злегка роздратовано стукнув по клавіші і повернувся, на цей раз оглядаючи мене з неприхованою цікавістю. Я почервоніла до вух, нервово підскочила з місця і попрямувала по кімнаті.

- Ну і? - В його голосі чулося нетерпіння.

- Справа в тому ... справа в тому, що мені потрібна твоя порада.

- Ого! Яку довіру! - Хмикнув він, втім, не дуже вражений, повільно підвівся, і, схрестивши на грудях руки, сів на край столу, уважно спостерігаючи шлюхи одесса окончание в рот за мною. Його настрій дещо охолодив мій запал. Власне, чого я очікувала?

- Загалом, мені подобається в класі один хлопець ..., - я зам'ялася, відвернувшись до вікна, - Я йому теж подобаюся, і на найближчій вечірці він збирається мене поцілувати.

Я повернулася до Миті, крадькома намагаючись розглянути його реакцію. Він підняв брови і, здається, ледь стримував посмішку.

- Які неабиякі пристрасті нині у діток в сьомому класі! - Знову іронічно уличные проститутки одесса зауважив він.

Я зніяковіло замовкла.

- Ну і в чому моя участь? Здається, у тебе все добре.

- Не зовсім ... Справа в тому, що ..., - я зібралася з духом, - Справа в тому, що я не вмію цілуватися.

Пішла напружена пауза, яка, власне, здалася напруженої тільки мені, тому що Митя стояв в якомусь нудьгувати роздум, злегка витягнувши губи.

- І чому ж тут я можу допомогти? - Абсолютно спокійно, явно без жодної задньої думки запитав він. проститутки одесса дешево P>

До сих пір дивуюся, як мені тоді вистачило сміливості і, головне, дурості, вимовити все-таки те, що було заплановано заздалегідь.

- Я думала, що ти ..., - у мене пересохло в роті, - що ти міг би навчити мене.

Він не відповідав дуже довго, напевно, вічність, хоча швидше за все вічністю мені здалася всього пара секунд. Я не наважувалася навіть подивитися на нього, але яке ж було моє стан, коли я зрозуміла, що він повільно наближається до мене. Серце готове шлюхи одесса окончание в рот було вистрибнути у мене з грудей і я б не здивувалася, якби на моєму обличчі проступили опіки від сорому, який нещадно палило мене зсередини. Я стояла, опустивши очі, міцно притулившись спиною до підвіконня і вчепившись за його край руками, щоб не впасти від зрадницької слабкості в ногах. Митя підійшов, трохи постояв навпаки, потім ніжно торкнув розпущене довге волосся, погладив по щоці і підняв моє обличчя за підборіддя. Я зважилася підняти очі, але зустрівшись з пронизливим уличные проститутки одесса поглядом його сірих очей, тут же нерозумно заплескала віями.

- Ти щиро вважаєш, що хлопчикам в сьомому класі подобаються досвідчені дівчинки? - Серйозно поцікавився він, ставлячи мене в глухий кут своїм надто вже очевидним питанням. Чому я заздалегідь не продумала, що на таке треба відповідати?!

- Ну, всі мої подружки вже цілувалися 100 раз, а я ні ... І я боюсь, що він здогадається ... Раптом йому не сподобається і він наговорив про мене всім ... Ну, проститутки одесса дешево що я нічого не вмію ...

Я наполегливо дивилася вниз, а він все тримав моє палаюче обличчя за підборіддя, немов роздумував, чи хоче цілувати мої губи чи ні (принаймні мої думки були тільки про це). Це було просто нестерпно.

- Іди-но сюди, - він раптом відпустив моє обличчя і тихенько потягнув мене за руку до шафи з дзеркальними дверцятами. Ми обидва зупинилися прямо навпроти них. Він стояв позаду, - Подивися гарненько.

Я здивовано підняла очі на його шлюхи одесса окончание в рот відображення.

- Та не на мене, на себе, дурненька, - посміхнувся він, поклавши одну руку мені на плече, а другий знову ніжно поправляючи моє волосся. Я невпевнено перевела погляд на себе, - Думаєш, якогось тринадцятилітньому козлу не сподобається цілуватися з такою як ти?

- Я не знаю, - прошепотіла я, дивлячись на свої палаючі пухкі губки, ясні яскраво-зелені очі під лихим вигином густих довгих вій, витончену шийку, на якій в ямочки посередині нервово здригався уличные проститутки одесса пульс, на часто здіймається груди, вже брала вельми округлі, але при цьому пружно міцні форми. Краєм ока я помітила глузливі і пронизливі очі Миті і судорожно опустила вії.

Він відпустив мене, безтурботно потягнувся, підійшов до свого столу з ноутом і вальяжно розвалився в кріслі, вже не дивлячись на мене.

- Слухай, Марін. Ти не прикидайся наївною святенником, тому що ти прекрасно знаєш собі ціну. Твій приятель буде в захваті від твоїх поцілунків, так що проститутки одесса дешево на твоєму місці я б скоріше парився про те, як не дозволити йому занадто багато чого, - його пальці знову застукали по клавіатурі, хоча він уже не грав, а, здається, зайнявся чимось по навчанню.

- Але як же ... як же я буду його цілувати, - вхопилася я за соломинку, в душі ганьблячи себе найстрашнішими словами за таку відверту тупість.

- Нехай краще він париться, як справити враження на тебе своїми поцілунками. Слухай! - Він різко обернувся, і я помітила, шлюхи одесса окончание в рот що халат у нього розкрився, оголюючи потужну натреновану і засмаглу груди, - Ти просто прийшла не за адресою. Я твій брат, а не сутенер, і не всі брати, до речі, так терпимі щодо цнотливості своїх сестер.

Я хотіла було ще щось заперечити, але він не дав сказати.

- Давай іди вже. Мені треба тут дещо підготувати. І, якщо у вас все буде добре з тим хлопцем, звільни мене від подробиць, добре? І не одягайся так на вечірку. Це вульгарно.

Хай йому грець! Я уличные проститутки одесса була зламана! Так що там говорити - просто розчавлена! На що я сподівалася тоді, дурна наївна дівчина з дурними наївними дитячими (Боже, якими дитячими!) Фантазіями! Зараз мені здається, що це сталося нереально давно, хоча я до сих пір пам'ятаю кожен удар свого серця, кожен подих, кожне його слово, інтонацію і, звичайно, кожне його дотик. Це був мій повний провал, після якого я стала приховувати свої аномальні пристрасті ще ретельніше, тільки ускладнивши собі життя.

проститутки одесса дешево Минуло кілька років, і мені вже виповнилося 16, коли я знову зважилася на небезпечний крок, хоча вийшло все зовсім випадково. Того разу мені здалося, що я назавжди перейшла межу і назад дороги вже не буде. Ми з Дмитром ночували вдома самі, тому що батьки на пару днів поїхали в гості до друзів. І ось безсонною ніччю, в яку я прослухала стільки улюблених балад, що вуха ломило від навушників, я вирушила в кабінет батька за який-небудь книжкою, щоб скоротати з нею залишок ночі. шлюхи одесса окончание в рот У кабінеті на дивані я раптом виявила сплячого брата. Він невинно спав, звісивши вниз одну руку і закинувши іншу під голову. На ньому з одягу були лише джинси, розстебнуті на поясі, мабуть, щоб не тиснула застібка, на шиї - товстий золотий ланцюжок, яка красиво мерехтіла в приглушеному світлі торшера на тлі його оливковою шкіри. Не знаю, як довго я простояла там, милуючись красою його особи і напівоголеної фігури, але в підсумку, заворожена його магічною привабливістю, я підійшла уличные проститутки одесса і торкнула неслухняний чорний локон на його лобі. Локон ніяк не хотів слухатися і відкидатися з чола. Залишивши це даремне заняття, мої тремтіли від хвилювання пальці ковзнули по його щоці вниз і зачепили його гарячі чуттєві губи, які так часто і так чертовски безпристрасно мене цілували кожен день. Він не прокидався, продовжуючи рівно дихати.

Його ...                                         Читати далі