—Головная боль у женщин легко снимается оргазмом.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

феминизация в одессе проститутки, брат. новела. глава 4, проститутки студентки содержанки одессы.

Знесилена, я перекинулася на бік, підібгавши ноги до живота, і закрила очі. Губи тремтіли і я все ще важко дихала, ще навіть не усвідомивши, що зараз відбулося.

- Розв'яжи мене, - безбарвним голосом пробурмотіла я.

Митя нахилився наді мною, притулившись мокрою грудьми до мого стегна, і я відчувала, як в ній важко гупає серце. Коли мої руки були звільнені, я заплітається пальцями зняла затискачі з сосків і згорнулася калачиком, безцільно втупившись прямо перед феминизация в одессе проститутки собою. На простирадла, немов шматок пелюстки, було розмазати маленька плямка крові. Я нервово проковтнув і знову заплющила очі. Брат забрався на ліжко позаду мене, притулився до моєї спини і обхопив мене рукою.

- Чи не торкайся до мене, - відштовхуючи його руку, мляво прошепотіла я.

Він погладив моє плече - я гидливо його відвела.

Найжахливішим було те, що я ніяк не могла осмислити, що мені тепер робити - мене просто переповнювали знемога, роздратування, проститутки студентки содержанки одессы сором, образа, але в той же час я змушена була визнати, що нічого більш захоплюючого і емоційного я в житті не відчувала, тільки це чомусь зовсім не приносило ніякої радості. Дихання Миті наблизилося до мого потилиці.

- Вирішуєш, сподобалося тобі чи ні? - Хриплувато прошепотів він, підступно ніжно, як диявол.

Мене раптом охопив раптовий гнів, в очах защипало і я боляче закусила губу. Його рука знову м'яко пройшлася по моєму плечу, а губи на мить доторкнулися сколько стоит проститутка в одессе до спини. Я різко села на ліжку і повернулася до нього. Сама навіть не знаю навіщо. Він теж сів, непроникно дивлячись на мене. Може бути, тепер в його особі все ж з'явився сумнів і німе запитання.

- Мені не сподобалося! - Раптом несподівано для самої себе крикнула я, - Не сподобалося! Чуєш!

З очей бризнули сльози, і я з усього маху віддала йому дзвінкого ляпаса, від якої він не став ухилятися. Долоню відразу спалахнула від болю, але мені було все феминизация в одессе проститутки одно.

- Ти правда ублюдок, раз зробив зі мною таке! Ненавиджу тебе! Ненавиджу!

Вся палаючи від образи, я щосили штовхнула його в груди, і оскільки це не набуло належного ефекту, я штовхали і штовхала його, поки він не прикрився від мене руками, а потім легко зловив за передпліччя. Я лаялася і намагалася вирватися. Він швидко відпустив, обернувся назад і рука його ковзнула за спину. Щось брязнуло, і в наступну секунду я побачила, що він простягає мені скальпель проститутки студентки содержанки одессы рукояткою вперед, акуратно тримаючи його біля основи леза пальцями. Я дивилася на нього з жахом і нерозумінням.

- Зроби це, раз ти так мене ненавидиш, - просто сказав він, - Ти мене з розуму зводиш - в цьому вся моя вина. Але якщо ти не в змозі цього винести, принаймні помстися мені, як вважаєш за потрібне. Тільки не йди.

Його слова ні краплі не звучали жалібно. Він посміхався одними лише очима, вивчаючи моє обличчя. Те, що в ньому не було видно ні краплі сколько стоит проститутка в одессе каяття, розлютило мене ще більше і я взяла скальпель, сама не знаючи, що збираюся з ним робити. Митя підняв з ліжка шкіряну маску, яку нещодавно зняв з мене, і надів собі на очі. Я ошелешено дивилася на його гордовито красиві червоні губи, теж понівечені поцілунками, як і мої. Його мускулиста груди все ще часто здіймалися, руки покірно лежали на колінах. Чесно кажучи, на якусь частку секунди мені захотілося знову його поцілувати. «Идиотка», - сказала я беззвучно одними губами феминизация в одессе проститутки і доклала руку до палаючого лоба, потім до щоки. Добре ще, що він не бачив зараз мою розгубленість - я навіть уявити собі не могла, як можна взяти і поранити когось! Я оглянула крихітні червоні подряпини на власному тілі і зовсім розгубилася.

Митя раптом встав і, дотримуючись за ліжко, на дотик вийшов на вільний простір кімнати, красиво перекручуючи потужними плечима. «Пижон нещасний!» - Промайнуло в думках.

- Можу трохи полегшити твою задачу, - зловісно проститутки студентки содержанки одессы іронічно заявив він, - Якщо зловлю тебе, і ти не зможеш мене порізати, доведеться тобі мене пробачити просто так.

- Я не буду цього робити взагалі, - швидко випалила я, а він почав крутитися на місці, злегка розвівши в сторону руки. Потім зупинився, випадково опинившись спиною до мене.

- Тому що ти боягузка і розпещена примхлива дівчинка. Вічно жила на всьому на готовому і завжди отримувала те, що хочеш. Ти винна у всьому також, як і я, але тобі щоразу неодмінно сколько стоит проститутка в одессе хочеться саме мене виставити винним. Ти можеш скільки завгодно займатися самообманом, але мене щось тобі точно не провести. Всі твої бажання очевидні і нічим не прикриті. Я знаю, що шокував тебе сьогодні і тобі було страшно, але ..., - я не бачила його губ, тому що він стояв обличчям до шафи, але по голосу відчула, що він посміхається, - Я також прекрасно бачив, що тобі сподобалося , і знаю, що ти попросиш ще ...

Вся лють за власне приниження скипіла в мені знову. феминизация в одессе проститутки Я встала з ліжка, міцно стиснувши скальпель. Якщо він думає, що я прощу його, він дуже помиляється. Мабуть, вловивши якийсь звук за безладними звуками музики, Митя різко розвернувся в мою сторону злегка згрупувавшись і виставивши вперед зігнуті руки, немов хижак, який готується схопити свою жертву. Господи, це все точно відбувається не зі мною! Ця чорна маска стежила за мною, немов бездонні очі демона, що вирвався з пекла. Всі його м'язи були напружені і член знову почав наливатися проститутки студентки содержанки одессы кров'ю. Схопивши простирадло, я кинулася до вхідних дверей і стала крутити замок, але, мабуть, неправильно або, може, вона була замкнена на ключ. Митя метнувся в мою сторону на звук, і мені довелося відскочити і відступити в кут. Обнишпорив руками двері і зрозумівши, де знаходиться, він розгорнув особа в мою сторону і поводив на всі боки незрячою чорною маскою, немов чудесним чином міг бачити крізь цю чорноту. Він і справді повільно пішов прямо на мене, шукаючи перед сколько стоит проститутка в одессе собою руками, хоча я не рухалася і намагалася навіть не дихати. Розуміючи, що відступати нікуди, я сама зробила крок йому назустріч і легко провела лезом по його грудях. На шкірі проступила тоненька червона смуга. В ту ж секунду він схопив мою руку за зап'ястя і злегка стиснув кисть. Метал дзвякнув по холодній плитці статі. Митя притягнув мене до себе і уткнувся обличчям мені в шию.

- Ти мене прощаєш?

- Ні! - Відштовхуючи його, вигукнула я, з якимось невизначеним феминизация в одессе проститутки почуттям дивлячись, як на червоній смузі на його грудях набрякли крапельки крові і потекли по його ідеальною гладку шкіру.

Він закинув мені вгору голову, стискаючи однією рукою підборіддя, притиснувши кінчик великого пальця до моєї нижній губі. Його обличчя нависло наді мною чорною маскою і губи втиснулася в мій рот. Він цілував мене повільно, злегка прікусивая мою нижню губу і трохи відтягуючи її зубами, потім глибоко занурював мову мені в рот і міцно притягував проститутки студентки содержанки одессы до себе за шию.

- Прощаєш? - Шепотів він мені у вухо і жадібно охоплював губами мочку, так що у мене по всьому тілу розсипалися міріади електричних зірочок. Я мовчки насолоджувалася його ніжністю, пальцями несвідомо потираючи його твердий коричневий сосок. Я встигла на якусь мить подумати про те, що у мене просто немає ніякої гордості, але буквально тут же обвила його руками за голову і розстебнула маску, впустивши її на підлогу. Його долоню метнулася до мого горла сколько стоит проститутка в одессе і злегка стиснула його прямо під підборіддям, закидаючи назад голову. Його очі спалювали мене дотла.

- Прощаєш? - Ледь ворухнувши губами, зажадав він відповіді тим тоном, який вже не допускав ніяких альтернатив. Відчуваючи легке задуха, я змогла тільки ледь чутно видавити з себе «так». Він тут же легко підхопив мене на руки, як свою законну здобич, і відніс на диван, посадивши мене до себе на коліна. Ми обидва вже були пересичені, втомлені і розпалені, але Митя змусив феминизация в одессе проститутки мене сісти на нього верхи. Я притулилася животом до його живота і рукою направила його член собі в піхву, тут же зігнувши спину, щоб далеко відкинутися назад, впускаючи його всередину до самого кінця. Я терлася розпаленілої соковитою плоттю про його червоно-оранжевого дракона, закривши очі, спираючись долонями об його коліна, які лоскотали кінчики моїх волосся. Він напівлежав на дивані, відкинувши назад ...                                          Читати далі