—Скорость спермы в момент эякуляции – 45 км/ч. Для сравнения – рекорд в беге на 100 метров – чуть больше 40 км/ч.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

шлюхи одессы с видео, брат. новела. глава 3, vip проститутки одессы с комментариями.

Вранці мене розбудив гучний і роздратований голос Миті. Він з кимось розмовляв по телефону в сусідній кімнаті. Спочатку я ніяк не могла збагнути, де я. Крізь щілину між щільно запнутими шторами пробивався сліпуче очі сонячний промінь. Він же сварився горіти вогнем кожну іграшку на величезній новорічній ялинці. На пухнастому килимі поруч з ліжком валялося моє плаття. На тумбочці лежали золотий годинник брата, що поблискують теплим жовтим світлом від непогашеного минулої ночі шлюхи одессы с видео торшера. На годиннику було 11-44. Я ледве намацала вимикач, насилу продираючи очі.

- В який саме? - Вимогливо розпитував він кого-то, - О котрій, кажеш, це сталося? Так. Чорт. Та не пам'ятаю я, о котрій ліг. Яка різниця!

Я знехотя вибралася з ліжка і, не знайшовши, ніж прикритися, голою виглянула зі спальні у вітальню. Він стояв там, незрячим поглядом упершись в шафу, в одній руці тримаючи трубку мобільного, долонею іншої руки прикривши рот. На ньому не була vip проститутки одессы с комментариями зав'язана на пояс готельний халат і боксери, волосся було скуйовджене зі сну і взагалі вигляд не була виспався і якийсь ошелешений. Помітивши мене, він на секунду зупинив на мені погляд і тут же відвернувся, продовжуючи угукать в трубку.

- Чорт, - змучено видавив з себе він і з силою потер обличчя, немов хотів змусити себе негайно прокинутися, - Я через ... через годину точно буду в аеропорту. Дороги порожні, так що ... Та облиш! Все нормально ...

Я просто проститутки одесса за 250 час не повірила своїм вухам, але Митя вже повісив трубку і дивився на мене з якимось похмурим і нерішучим виглядом, ніби не знав, що і як сказати.

- Один мій партнер по бізнесу на смерть розбився в Пітері на машині в новорічну ніч. Начебто, п'яний був. Але там ... обставини деякі є нехороші ... Так що мені потрібно їхати негайно.

Він дивився на мене, але, здається, не бачив. Я закусила губу.

- Коли ж ти повернешся?

- Поняття не маю.

шлюхи одессы с видео Він важко зітхнув, повз мене впевненим кроком попрямував до спальні і почав швидко одягатися. Весь антураж вчорашньої нічної казки випарувався, ніби не бувало. Я теж одяглася.

- Він був твоїм другом?

- Це навряд чи. На ножах постійно були. Просто ... він по-крупному вклався в мій новий проект. Ледве-ледве вдалося його переконати. Ось лайно, - він раптом стукнув кулаком по комода.

Таким я його ще ніколи не бачила і мимоволі притихла. Ми вже йшли по коридору vip проститутки одессы с комментариями готелю, коли на мене раптом зовсім недоречно нахлинули спогади про те, що ми робили у ванній, і я мимоволі почервоніла, згадавши, що він змусив мене шепотіти йому на вухо. Коли ми взагалі лягли? Тож не дивно, що я відчуваю себе як зомбі. Віддавши ключі на ресепшн і поспішаючи до виходу, Митя, не обертаючись, на ходу кинув мені, щоб я негайно їхала додому.

- А ... що мені батькам сказати? Ну і взагалі, якщо хто ще запитає ...

Він різко розвернувся прямо проститутки одесса за 250 час перед дверима таксі і роздратовано потер лоб в міркуванні.

- Збреши, що ми в клубі були ... Або ... ні, краще, що у Юрки. Він мене відмаже. Хоча ні ... не треба його в це втягувати ...

Наші очі зустрілися. У моїх він точно читав страх і розгубленість. Я повірити не могла, що новорічна ніч, проведена десь наодинці з власним братом, може представляти таку складність. Власне, це навіть не ніч була, а всього кілька годин.

- Водій адже знає, де ми були шлюхи одессы с видео ... І ще він міг помітити, що ніякої вечірки тут вже не було ..., - затерплими губами промовила я.

Мороз уже почав кусати мені ноги в тонких панчохах, сонце сліпило очі, а по спині пробігав озноб. Якийсь час ми стояли один навпроти одного, мовчки опустивши голови. Пустельний місто навколо ще спав після бурхливої ночі, але куранти на кілька секунд прокинулись і невдоволено спросоння пробили 12.

- Тоді не треба брехати. Скажи, що запізнилися на банкет в Б. і vip проститутки одессы с комментариями зняли номери, щоб виспатися. Ну і батькові скажи, що я у справах до Пітера полетів. Астраханов загинув. Я йому в двох словах розповідав про нього.

- А ... мені не можна з тобою?

- Марін ... Ну, не будь ти дитиною, - роздратовано зауважив він, втім, потім пом'якшав, - Я подзвоню тобі, коли все улагоджу. Не думаю, що раніше четвертого ... Похорон і все таке ...

Я кивнула. Він зітхнув і відкрив переді мною дверцята таксі.

Так закінчилися наші проститутки одесса за 250 час з ним новорічні свята, і мені ще довго здавалося, що ці два дні, яких нас позбавили обставини, ніколи не можна буде заповнити. З тих пір минуло кілька місяців. Ми зрідка зідзвонювалися, і тепер Митя став більш розкутим в наших розмовах. Він жартував і, коли розповідав про свої справи або випитував щось про мене, мені більше не здавалося, що він робить це через силу. Правда, його все одно, мабуть, мучила параноя, бо ніякі компрометуючі нас теми ми ніколи не торкалися, і він якось шлюхи одессы с видео зауважив, що частіше разу на тиждень нам телефонувати не варто. Адже навряд чи брат з сестрою з такою різницею у віці можуть бути так дружні.

«Ну і чорт з тобою!» - Ображено бурмотіла я собі під ніс, всякий раз, коли згадувала про це його формальному підході до спілкування, - «Просто Штірліц якийсь! Все у нього під контролем! »Хотіла б я бути такою ж витриманою і раціональної. Схоже, він включав пристрасть тільки в той момент, коли йому це здавалося доречним і безпечним, vip проститутки одессы с комментариями а я-то горіла від неї цілодобово день у день! Втім, останнім часом мама вирішила раптом зайнятися водінням і фітнесом, тому не так часто залишалася вдома, як зазвичай. Папа взагалі практично не показував носа з роботи. У такі дні я приходила в кімнату брата і, відчуваючи себе безсоромною злодійкою, приймалася ритися в його речах. Серед них були його фотоальбоми зі старших класів і за всі студентські роки. У школі і на першому курсі він носив довге до плечей волосся проститутки одесса за 250 час і був солодко гарний, як херувим, поки його обличчя ще не чіпала мужня різкість і величаве холоднокровність. В юності у нього був зухвалий погляд зіпсованого, самовдоволеного підлітка, занадто рано пересичених усіма принадами жіночої уваги, і від цього погляду мене мимоволі бив озноб. Вдосталь намилувавшись його променистими посмішками і демонстративно виставляються на огляд камери м'язами, я сідала на підлогу навпроти дзеркала його шафи і повільно оголювала плечі, груди, знімала шлюхи одессы с видео наскрізь промоклі трусики. Мені подобалося милуватися собою, як би дивлячись на себе його очима. Біла матова шкіра, потоки чорного волосся, хвилясті по плечах, грудях і спині. Змастивши рожеві сосочки і клітор крапелькою масла для тіла, я ніжно пестила себе до знемоги, з безсоромною посмішкою милуючись м'якою зеленню власних очей і ягідної соковитістю чуттєвих губ, несамовито шепітних ім'я брата. На одній з полиць у нього зі стародавніх часів стояла маленька гумова золота vip проститутки одессы с комментариями рибка - не знаю, може, вона була його іграшкою для купання в дитинстві. У неї були пухкі червоні губки і роздвоєний рельєфний хвостик. Я терла змащений маслом клітор цими губками, поки з моїх губ не виривався мимоволі застогнав Смакуючи наперед екстазу. Тоді я змушувала себе зупинитися, щоб продовжити задоволення, і лоскотала набряклі соски кінчиком риб'ячого хвоста. «Діма, будь ласка, я хочу ще ... Ні, прошу, не зупиняйся!». В кінці я завжди схилялася до альбому з його фотографією проститутки одесса за 250 час і ніжно цілувала його губи.

Крім цього невинного розваги, єдине, що мені залишалося, це вдаритися в навчання, тому підсумкову сесію я здала на відмінно, не розуміючи від скарг однокурсників то на безжалісність викладачів, то на тупість підручників, то на неоднозначність екзаменаційних питань. Митя подзвонив мені в день останнього іспиту, щоб привітати. Я зі своєю компанією якраз відзначала закінчення навчального року в кафе і, побачивши на екрані його висвітився шлюхи одессы с видео ім'я, тут же вискочила на вулицю.

- Слухай, - почав він якимось незвичайним для нього змовницьки тоном, наче ще й хвилювався до того ж, - Я хотів би, щоб ти приїхала до мене на канікули. Всього на тиждень. Більше не обіцяю, але зате я якраз буду абсолютно вільний з 15го липня. Потім зможемо ...                                          Читати далі