—По статистике курильщики занимаются сексом в 2 раза реже, чем некурящие.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять девочку проститутку город одесса таирово, всупереч долі. частина 1, аня проститутка одесса 22 года.

від нападника. - Ти ж знаєш, хто вона. Вб'єш Віолетту і я доставлю тебе до батька живим. І повір мені, він буде тебе мучити кілька днів, а то і місяць, перш ніж дозволить тобі померти, - в голосі Олександр чулося лише легке презирство.

- Однак, якщо відпустиш її, я дам тобі спробувати мене вбити, - тон Олександра різко змінився з легкої загрози на спокійно-нудьгуючий. - Чи зумієш - і варта проводить тебе до виходу. Цілим і неушкодженим.

- Сір !? - Скрикнув снять девочку проститутку город одесса таирово один із охоронців.

- Зробите як я сказав! - Холодно кинув через плече Олександр і повернувся до нападнику. - Тобі вирішувати - довга і болісна смерть або ж шанс вибратися від сюди.

Мужик коливався кілька секунд, перш ніж відкинув Віолетту в сторону і кинувся до Олександра. І, насилу зрозумівши що сталося, я раптом чітко усвідомила, що бастард не дарма носить ім'я «Кривавий лорд».

Він легко пішов з під удару бандита, скинув руки вгору. Пролунав хрускіт аня проститутка одесса 22 года і нападник впав на коліна, з подивом в очах дивлячись на закривавлену кістка, що стирчить трохи нижче ліктя.

Олександр спокійно обійшов мужика ззаду і, вихопивши кинджал з його тремтячих рук, перерізав бандиту горло, наостанок відійшовши на два кроки і метнувши ніж, встромивши його точно в потилицю.

- Приберіть це сміття! - Холодним тоном кинув бастард, нахиляючись над Віолетою.

Він про щось її запитав, а вона так само тихо відповіла, після чого проститутки одесса 350 гр встала і пішла за Олександром. Уже майже підійшовши до дверей в маєток, Кривавий лорд обернувся і поманив мене рукою.

Повинна сказати, всередині у мене все переверталося. Я насилу вірила в те, що я ще жива. Насилу вірила в те, що з'явився з нізвідки Олександр врятував в першу чергу мене, а не Віолетту. Інакше як втручанням богів я це пояснити не могла.

Мене легенько трясло, в голові вирували думки, змінюючись з дикою швидкістю, проте, залишаючи після себе снять девочку проститутку город одесса таирово лише порожній дзвін. Я думала одночасно про все і ні про що. Думки ніде не затримувалися. Я машинально пробігала очима по знайомих мені коридорах і переходах. Кілька трупів. Всі чоловіки в темному одязі. Поруч стояли вартові, подекуди - перелякані рабині.

Віолетта йшла тихо, перелякано дивлячись собі під ноги. Вона нічого не говорила і абсолютно не дивилася по сторонам. Здається, вона, як і я, не вірила в те, що сталося. На шиї у неї був невеликий поріз, про існування аня проститутка одесса 22 года якого рабиня, судячи з усього, навіть і не знала.

Ми хвилин десять кружляли по маєтку. Олександр особисто перевіряв пости і з'ясовував, чи всіх нападників убили. І лише переконавшись, що загрози більше немає, пішов в залу на першому поверсі.

Це була та сама кімната, в якій Ліски мене продав. Тільки зараз близько коридорів стояли вартові, а за столом сиділа вся родина Катреггі, за винятком Володимира.

- Олександр, напад відбито? - Різко запитав Катреггі, проститутки одесса 350 гр нервово барабанячи пальцями по столу.

- Усі без винятку члени гільдії злодіїв вбиті, - спокійно заявив бастард, сідаючи на підвіконня.

- Я бачив з вікна, як ти вбив грабіжників, які загрожували нашим рабинь, - в голосі Катреггі я відчула приховану загрозу. - Чому ти не убезпечив Віолетту в першу чергу, син?

- Тому що мені на неї начхати, - посміхнувся Олександр, дивлячись прямо на свого батька. - Вона твоя сучка, а не моя.

Я подумки снять девочку проститутку город одесса таирово посміхнулася, обводячи поглядом особи сімейства. Особа Катреггі виражало легку лють, вираз у Марини змінилося з переляканого на ошелешений. Вона неверяще дивилася на Олександра, ніби вперше його побачила. А Настя розкрила рот від подиву.

Главі сім'ї було потрібно декілька секунд, щоб взяти себе в руки.

- Що ж, Олександр, раз життя цієї рабині ти ставиш вище життя Віолетти, то думаю, мені доведеться її продати, - з ледь стримуваної люттю заявив Катреггі.

аня проститутка одесса 22 года - Ні, батько, - бастард з холодною усмішкою на обличчі похитав головою. - Ти поступиш інакше. Ти зробиш Роксану моєї особистої рабинею.

- Що !? - Не стрималася Марина, нарешті то вийшовши зі ступору. - Ти смієш вказувати Катреггі в його будинку!?

- Смію! - Різкий голос Олександра в одну мить увігнав всіх присутніх в заціпеніння. Бастард встав на повний зріст, схрестивши руки на грудях і холодним поглядом обводячи всіх присутніх, включаючи стражників і рабинь. проститутки одесса 350 гр - Якби не мій клинок, цей будинок б тільки що позбувся всієї скарбниці, батько! Якби не мій клинок, то в цю садибу щомісяця б залазили ассасини і злодії! Або ви не звертали увагу на те, що останні три роки до нас ніхто не намагався проникнути!?

Олександр розлютився не на жарт. Незважаючи на те, що він не підвищував голосу, інтонації були до того пронизливими, що мене знову кинуло в легку лихоманку. Я відчувала грозу, яка ось-ось вирветься на свободу.

снять девочку проститутку город одесса таирово - Та ні, ви прекрасно знали, що мій клинок відлякує цей набрід! - Не вгамовувався бастард, змушуючи всіх присутніх дивитися на нього з легким жахом в очах. - І тому, батько, я роблю те, що слід було зробити ще кілька років тому. Я вимагаю до себе поваги!

- Ти і так отримуєш його надміру! - Якось злегка присмирнівши заявив Катреггі.

- Ти дозволяєш мені жити в цьому будинку і носити твоє ім'я, - посмішка бастарда висловлювала лише презирство. - Знаєш, спасибі аня проститутка одесса 22 года тобі, батько, що відіслав мене в провінцію - ти дав мені можливість поглянути з боку на те, чого я дійсно стою і як слід подумати над цим. І я вимагаю до себе поваги! Якого ти сам, Катреггі, ніколи не отримаєш. Тому що я вимагаю поважати мій клинок. Поважати мене як воїна, яким я є!

Марина опустила голову на свої руки, а Настя, неабияк сполотнівши, сповзла на стільці. У той час як Катреггі дивився на сина таким поглядом, ніби на нього тільки що обрушилися небеса. проститутки одесса 350 гр P>

- Знаєш, батько, я багато років був задоволений своїм життям, - вже не так різко, але як і раніше холодно, продовжив Олександр. - Жив у маєтку, виконував твої накази. Ти мені з самого дитинства втовкмачував, що я можу покинути цей будинок в будь-який момент, що я ніхто для сім'ї. Однак, я бачу, що мій меч приносить цій родині спокій і щасливе життя. І сьогоднішній інцидент наочно показав, що буде, якщо я піду.

- Ти не посмієш! - Прошипів Катреггі.

- Посмію, снять девочку проститутку город одесса таирово - посміхнувся Олександр. - Я можу покинути цю садибу сьогодні ж. І не повернуся, батько. І досить чітко дам зрозуміти всієї столиці - я вже не Катреггі. Подивимося, як скоро гільдія вбивць навідається в цей будинок.

Глава сім'ї мовчав.

- Чого ти хочеш? - Тихо запитала Марина, піднявши погляд на бастарда. - Спадщини? Або офіційного визнання повноправним членом сім'ї? Грошей?

- Марина! - Катреггі здивовано подивився на неї. - Ти серйозно!?

аня проститутка одесса 22 года - Чоловік, замовкни! - Відмахнулася жінка, вставши з-за столу. - Меч Олександра має занадто велику ціну, щоб просто так відпустити його з нашого будинку!

- Ти б послухав дружину, батько, - посміхнувся бастард. - На відміну від тебе вона дуже точно знає, де проходить межа вигідних торгів. По дорозі до столиці я намагався порахувати, скільки грошей приніс мій меч цієї сім'ї. Сума вийшла близько трьохсот тисяч золотих монет, це якщо не враховувати мої виграші на Арені. проститутки одесса 350 гр Плюс захист від гільдій злодіїв і вбивць, а також ворожих нам сімей. Навіть і не знаю, о котрій оцінити ще й це, - вперше в голосі Олександра почулися веселі нотки.

Я стояла і не вірила своїм вухам. Бастард виявив свавілля і, судячи з усього, сім'я Катреггі була готова йому це не тільки пробачити, але ще і піти на поступки! Я не розуміла, як це сталося. Я чула від інших рабинь, що Олександр ніколи, жодного разу не перечив батькові, чітко виконуючи його волю. Однак, снять девочку проститутку город одесса таирово щось змінилося.

- Так чого, Олександр? - В голосі Марини почувся холодок. Жінка, судячи з усього, нарешті то оговталася від шоку після нападу і раптової спалаху бастарда. - Назви свою ціну!

- Мені не потрібні гроші, у мене своїх вистачає, - холодно посміхнувся Олександр. - І я продовжу грати роль слухняного бастарда, проте, в стінах цього будинку я вимагаю поваги до себе як до воїна! І, в знак вашої доброї волі, прийму Роксану в якості мого особистого рабині аня проститутка одесса 22 года і моєї власності.

- Ти ... ти ... - Катреггі все ще не міг заспокоїтися, в погляді читалося невіра.

- Спокійно, чоловік! - Обложила його Марина і знову звернула до Олександра. - Ми подумаємо і дамо тобі відповідь найближчим часом.

- Валяйте, - знизав плечима бастард і попрямував до виходу. - Тільки не думайте занадто довго. Завтра вранці я або отримаю вашу відповідь, або піду без нього.

- Одне питання, Олександр! - Крикнула Марина, коли проститутки одесса 350 гр спина Кривавого лорда вже зникла за поворотом.

Бастард повернувся і підпер плечем косяк, запитально дивлячись на господиню.

- Ти виконав доручення? Знайшов кандидата?

- Так, - кивнув Олександр. - Леді Лариса, п'ята дочка сім'ї Хаска, прибуде завтра. І якщо вона не побачить в цьому будинку мене, то я не сумніваюся, що вона просто розвернеться і поїде назад.

Бастард круто розвернувся і вийшов з зали.

- Що ж тепер буде? - Стиха запитав снять девочку проститутку город одесса таирово Катреггі, ледь кроки затихли вдалині.

- Це мало статися рано чи пізно, - зітхнула Марина. - Він потрібен нашій родині. З ним ми сильніші. До того ж, його вимоги не такі вже й великі, як могли б бути.

- Це поки що, - Катреггі пробігся по мені поглядом, від якого у мене вся спина покрилася мурашками.

Кінець першої частини.

sear21

г. Новосибірськ, 2013р