—56% мужчин занимались сексом на работе.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

заказать проститутку в одессе, всупереч долі. частина 1, шлюхи дешево одесса.

Слово автора: Даний розповідь не претендує ні на яку історичну достовірність.

- А ну воруши дупою! - Стиха прошепотів господар.

- Як побажаєте, пан, - покірно відповіла я і стала легенько погойдуватися вперед-назад, до упору насаджуючись на досить немаленький член цього жірдяя.

Як я до цього дійшла? Адже колись я була цілком звичайною дівчиною, незважаючи на рабську нашийник навколо горла. Бігала туди-сюди, допомагала по будинку більш старшим і намагалася заказать проститутку в одессе не плутатися під ногами у Вільних людей. І в одну мить все перевернулося з ніг на голову ...

Тепер у мене інший Господар, якому я зобов'язана коритися. Інша богиня-покровителька, інше життя. Трохи складніша, іноді навіть приємна, і вже поготів більш приваблива.

Моє ім'я Ліна, хоча мій поточний пан, ледь почувши його, тут же перейменував мене в Роксану. І я - особиста рабиня Господаря Лиска. Повинна зізнатися, що догоджати чоловіка набагато приємніше шлюхи дешево одесса і менш утомливо, ніж працювати по дому від світанку до заходу сонця і лише з цієї причини я підкоряюся, випинаю свою покірність напоказ. Так легше жити, а для рабині це найбільша цінність з усіх можливих.

До того ж, сьогодні був досить незвичайний день. Лиск боявся, що хто-небудь, побачивши мене, неодмінно захоче купити цей «дорогоцінний камінь», а тому вкрай рідко випускав зі своєї вілли, розташованої трохи за містом. За цілий рік, проведений у нього в будинку, я мулатка проститутка в одессе виходила всього двічі.

Перший раз був ледь я тільки у нього оселилася. Взявши з собою кілька стражників Ліски повів мене на ринок, де купив для мене одяг на свій смак. А вдруге я супроводжувала його на якусь угоду, але весь час просиділа в паланкіні. Лиск не дозволив мені навіть і носа з нього показати, залишивши мене одну на кілька годин.

Що ж. Сьогодні то точно історія не повториться!

Я кілька разів подалась назад трохи швидше. Лиск ледь чутно застогнав, заказать проститутку в одессе насилу втримавшись від того, щоб не грюкнути мене по заду, і як слід перехопивши за талію, став люто вганяти свою гідність в мою щілинку.

Сьогодні був день Сонця. Свято початку літа. І в його честь влаштовувалися грандіозні гри на Арені, куди Ліски і прямував. А Розалі, його «публічна» рабиня, як на зло захворіла, ось Господар і взяв мене з собою.

- Аа ... сучка ... - Ліски блаженно і протяжно застогнав напівголосно, відкидаючись назад і кілька секунд шлюхи дешево одесса ще швидше всаджуючи свій член в мене.

Після чого різко вийшов і обережно ввів свою гідність в мою попку. Я показно впустила голову вниз і, не дивлячись на заборону, видала ледь чутний стогін, легенько прошепотів: "Так ... так ...»

Я знала Лиска. І безсоромно користувалася цим. Не хотілося з самого ранку опинитися нещадно відтрахають в дупу. А тому я легенько зіграла на почуттях Господаря.

- Я ж сказав тобі не видавати жодного звуку! - Але в голосі мулатка проститутка в одессе чулася хіть.

Лисички перехопив моє волосся на потилиці і легенько потягнув на себе, змусивши мене сильно прогнути спину. Зробив лише кілька рухів в моїй попці і вилився прямо в неї. Я почекала, вдаючи що важко дихаю, поки Ліски НЕ вийме свою гідність і не відкине на подушках, і лише потім повернулася і взяла його член в рот, з хвилину посмоктавши.

- Ну все, вистачить, - в голосі господаря відчувалася задоволена нотка. - Витріть і одягнися.

Більшого заказать проститутку в одессе мені було і не потрібно. Я взяла ганчірочку і швидко витерла ледь виступив піт з себе, наостанок провівши між ніг, намагаючись стерти всю сперму, але я все одно відчувала, що чимала її частина досі покоїться в моїй дупі.

Але вдіяти з цим я нічого не могла. Так що одягла тоненьке блакитно-синє плаття, залишає відкритим лівий бік і сіла зручніше, розчісуючи гребенем волосся, раз у раз скошувавши очі в невелику щілину в завіси, намагаючись розглянути місця, за якими нас шлюхи дешево одесса несли.

На місце ми прибули буквально через кілька хвилин.

Лисички глибоко зітхнув, збираючись зі своєю рішучістю, і, махнувши мені рукою, виліз з паланкіна.

- Можете піти в тінь, - кинув він рабам, - але щоб були тут колись гри закінчаться!

- Як накажете, господар, - хором відповіли четверо накачаних чоловіків.

Я знала їх всіх по іменах. Вони працювали на полях поряд з маєтком і були дуже вдячні, якщо рабині приносили їм води. Ніколи мулатка проститутка в одессе не дозволяли собі навіть покласти руку на дівчаток, якщо ті цього не бажали. І, якщо чесно, я навіть трохи заздрила цим хлопцям. Вони хоча б час від часу виходили з маєтку і могли помилуватися на столичне місто, про яке я тільки чула. При першій-ліпшій можливості я ввечері вислизала від Господаря і в обмін на глечик холодної води просила цих чоловіків розповісти мені про місто.

- Доглянь ними, - стиха кинув Ліски найближчого стражникові і, запустивши руку в капшук, заказать проститутку в одессе виловив срібну монету. - Це щоб тобі не нудно було.

- Дякую, пане, - вдячно кивнув стражник і відправився до рабам, що вже встигли відтягнути паланкін метрів на двадцять.

- Ти, дізнайся скільки до початку ігор. Знайдеш мене в головній залі, - віддав наказ Лиско. - А ти зі мною, - Господар махнув залишився стражникові і відправився всередину.

Я зайняла своє місце ліворуч від Лиска, а стражник встав праворуч. Господар пройшов кроків десять і звично шлюхи дешево одесса запустив руку під поділ мого плаття, тут же стиснувши сідницю. Він завжди витворяв щось подібне під час прогулянок. І далеко не завжди це було приємно. Сексуальні переваги Лиска вельми сильно видозмінювалися в залежності від його настрою.

Але зараз я в усі очі оглядала округу.

На вулиці я встигла подивитися лише кілька будівель, на вигляд злегка обшарпаних, та височенну стіну Арени, прикрашену гарними статуями з білого мармуру. А всередині картина разюче відрізнялася. мулатка проститутка в одессе

Тут не було місця обшарпаності. Все було вичищено до блиску. Під ногами темний кахель, на стінах - золотистий орнамент. Всюди стояли статуї, що зображували воїнів.

Прохід в наступний зал. Просто величезний! Тут би помістилася велика частина маєтку, в якому жив Ліски! На стінах - гобелени і портрети якихось людей в багатих шатах. Поруч - статуї оголених красунь. А біля дальньої стіни незрозуміло яким чином струменів невеликий водоспад!

Лисички заказать проститутку в одессе встав біля однієї зі статуй і визирає в зал, коли підійшов стражник.

- Половина ложі для знаті вже заповнена, - сказав він. - Прибуття Імператора очікують десь через півгодини.

- Старий імпотент як завжди спізнюється, - стиха хмикнув Ліскі. - Дізнайся, не зайняв чи своє місце в ложі пан Катреггі і повертайся.

- Слухаю, пане, - стражник знову розчинився в натовпі.

У той час як мій Господар став неспішно обходити зал, вдивляючись в обличчя. шлюхи дешево одесса Я й гадки не мала, хто такий Катреггі і навіщо він знадобився Ліскі. Хоча, як мені здавалося, я досить непогано поінформована про всі справи Господаря. Незважаючи на те, що мені не дозволялося показуватися на очі стороннім, я завжди була поруч, стояла за дверима, чекаючи, поки пан мене покличе. І багато чого чула. І ще більше, коли гості йшли. Чула думки Лиска, які він не особливо то стримував. Дізнавалася, що насправді він думає про своїх «ділових партнерів», як він до мулатка проститутка в одессе них ставиться.

Я без праці відрізняла рабинь в цьому натовпі. Нам заборонялося носити сукні аристократів. Весь одяг рабинь мала бути обтягує, а на шиї повинен бути нашийник. І хоча деякі все ж таврували, таких було не так вже й багато. Красива і покірна рабиня - хороший товар, так що мало хто наважувався поставити довічне клеймо, заздалегідь розраховуючи продати її, коли прийде час.

Хоча я, в загальному то, вперше бачила рабинь, яким пощастило потрапити в шляхетні заказать проститутку в одессе й шановні сімейства. Їх одяг був, м'яко кажучи, вельми фривольної. Чи не на всіх, звичайно, але на більшості. У кого був повністю оголений верх, у кого низ. Деякі так і зовсім ходили в якихось дивних нарядах з металевих кілець, абсолютно не прикривають красивих тел.

Так ...                                          Читати далі