—Слово “пенис“ происходит от латинского “хвост“.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки заказать одесса 093, олена і бенедикт. наказ 3, проститутки одессы от 300 гривен.

її зробити все, що хоче. Наказом більше або менше - яка вже різниця?

- Мені цікаво, ти все це заздалегідь спланував або на ходу придумав? - Запитала Олена, намагаючись приховати тремтячий від збудження голос.

- Коли я тобі подзвонив, я навіть не знав, що ти на пляжі, - коротко розсміявся Бенедикт. - А тепер - твоя плата.

Він, як завжди, віддавав накази неспішно, один за іншим, даючи Олені трохи часу їх виконати. Але все одно - впритул. Олені доводилося проститутки заказать одесса 093 робити їх відразу ж, або довелося б визнати, що не встигає.

Дівчина з завмиранням від хвилювання серцем підійшла до самого краю обриву. Глянула вниз і щоки легенько зарозовелі - молода парочка була якраз під нею. Хлопець лежав на боці, закривши свою пасію широкою спиною від сторонніх поглядів. Лена так була поглинена своїм хвилюванням, що навіть не відразу зрозуміла, що рука чоловіка була в трусиках дівчата і вельми жваво там ходила.

Втім, подивитися проститутки одессы от 300 гривен Олені не дали. Бенедикт віддав нову команду і дівчина, лякливо глянувши вздовж обриву, розвернулася обличчям до лісу і знову опустилася на карачки, звісивши п'яти з обриву. Змочила пальці слиною і, закривши очі, втерла її в свій анус.

занурити пальці в кицьку, намагаючись зачерпнути звідти якомога більше вологи, і, затримавши подих і заплющивши очі, натиснула пальцем на свою дупу. Дірочка знехотя прочинилися. Лена, завмираючи від новизни відчуттів, потихеньку встромила проститутки новой одессы свій палець всередину.

Хоч дівчина і встигла спробувати чимало всякого, анальний секс вона обходила стороною. Лена ніколи не розуміла, в чому може бути кайф від такого виду. Вірніше, вона розуміла, що це подобається хлопцям - тому що там туго. Але яке задоволення для Олени?

Але зараз, вперше в житті, дівчина зрозуміла - яке. Олені було приємно від думки, що вона потурає бажанням Бенедикта. Що йому цього хочеться. Хочеться побачити Олену в такому ось вигляді проститутки заказать одесса 093 - без трусів і з власним пальцем в дупі. І дівчина була готова йому прислужитися. Зрештою, це ж всього лише пальчик.

Олена вільною рукою знову дістала з сумочки вібратор і встромила його в свою вологу дірочку. І, підкоряючись вказівкою Бенедикта, вивернула потужність на максимум.

Округу оголосило мірне дзижчання. Лена тільки зараз зрозуміла, що пестить прямо під нею парочка, навіть якщо до цього часу не помітила дівчину, то тепер то точно поверне голови на проститутки одессы от 300 гривен незвичайний звук.

- А тепер слухай, - Майстер виждав секунд десять, давши Олені досить часу, щоб заліться фарбою. - Ти будеш стояти в такій позі, поки не закінчиш. Після чого - виключиш вібратор, але залишиш його всередині себе. Натягнеш трусики і повернешся до своїх друзів. Виймеш іграшку тільки вдома, - голос був спокійний, але в той же час Бенедикт якимось чином примудрявся відтіняти слова так, що вони повністю захоплювали увагу Олени, міцно отпечативая в її свідомості. проститутки новой одессы - І, до речі, попроси кого-небудь з друзів зняти тебе - я хочу побачити твій зелений купальник до того, як ляжу спати.

І Бенедикт повісив трубку. Взяв і повісив! Не дочекавшись завершення, догравши з Оленою.

На мить дівчину захлеснуло бажання плюнути на все і піти до друзів - розважатися. Вона і так вже була відсутня хвилин двадцять, а то й усі півгодини. Дивно, що ніхто досі не намагався їй зателефонувати!

Але, коли Олена вже збиралася відштовхнутися проститутки заказать одесса 093 від землі, вона відчула дике печіння між ніг - вібратор вже майже доробив свою справу, швидко підштовхуючи тіло Олени до нового спалаху насолоди.

І дівчина просто зрозуміла, що не зможе. Чи не зможе неслухняний наказом Майстра. І через свого насолоди і тому, що відчувала - варто їй лише один раз «схитрувати», і вона почне порушувати правила. То тут, то там. І сама позбавить себе задоволень! Нехай пікантних і ганебних, вганяє її, як зараз, в фарбу. (Еротичні проститутки одессы от 300 гривен розповіді) Але надзвичайно яскравих саме через свою незвичність, дикості! Принадність яких усвідомлюється навіть не відразу, а лише трохи пізніше, в спогадах, викликаючи дику ейфорію. Внутрішній настрій «Я можу так зробити!»

Між ніг все вибухнуло. Свідомість Олени відключилася, відлетівши на хвилину. Дівчина відчувала, як з її горла ллються неголосні стогони, але нічого не могла з цим вдіяти. Відчувала, як її анальна дірочка щосили стискає її палець. Знову і знову, проститутки новой одессы намагаючись то виштовхнути його з тіла, то увібрати глибше.

Коли до Олени повернулася здатність міркувати, вона насамперед витягла палець з попки і похитала головою, намагаючись швидше струсити блаженство. Погляд впав на сходи, що ведуть до пляжу. І Лена помітила, як хтось зник з поля зору.

«Хтось бачив», - з деяким отупінням подумала дівчина.

Сором захлеснув її далеко не відразу. Вона встигла вирубати вібратор і натягнути трусики, коли помітила, проститутки заказать одесса 093 що на неї з посмішками поглядає молода парочка. Дівчина запустила руку хлопцеві в плавки і надрачівала його стоїть колом член, а він, у свою чергу, пестив свою пасію. Але обидва не відриваючись дивилися на Олену.

Вона не придумала нічого кращого, крім як прикласти палець до губ, закликаючи парочку до мовчання. Хлопець посміхнувся ще ширше і склав пальці в знак «ОК», опустивши голову і втупившись поцілунком в губи своєї дівчини.

Олена посміхнулася, запізнилося проститутки одессы от 300 гривен зрозумівши, що ця пара, швидше за все, бачила, що вона залишила вібратор всередині себе. Щоки трохи порожевіли від збентеження, але їй, в загальному то, було пофіг. Вони бачили її - Олена ж теж підгледіла пару пікантних деталей. Справедливий обмін.

Набагато більше її турбувало інше - хто її бачив? Лена бачила лише сховалася з виду голову, та й то з такої відстані не зуміла б сказати - дівоча вона або чоловіча? Хтось із її друзів або з приїжджої компанії? Чорт його проститутки новой одессы знає.

До того ж, поки Олена йшла вздовж обриву, вона зіткнулася з новою проблемою - вібратор, хоч і був відносно невеликим, давав чимало приємних відчуттів кожного разу, варто було дівчині переставити ноги. До того моменту, коли вона дісталася до крутих сходинок, Олена зрозуміла, що вона знову знаходиться на дикому взводі - соски відстовбурчуються тканину і дівчині ніяк не вдавалося вгамувати своє збудження.

Олена запізнилося зрозуміла, що дорога додому їй належить проститутки заказать одесса 093 вельми збудлива ...

Слово автора: Хочете віддати свій «наказ» для Олени? Надсилайте мені - постараюся реалізувати якомога більшу кількість (перевагу віддаватиму незвичайним «наказам», надісланим на електронну пошту).

Ця частина написана за побажаннями читачів: bio1967, Олена Р., drhobbit

sear21

г. Новосибірськ, 2013р