—Во время Второй Мировой войны в войсках активно пользовались услугами проституток.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы контакте, розділяй і володарюй, объявочка проститутки одессы.

пальці і мову. І ось тут Лизка мене здивувала і розгнівала.

Вона відірвала голову від дивана, глянула на мене через плече. Судячи з виразу її очей - мої зусилля не були марними. Брюнетка була абсолютно затрахала. Дівчина болісно, але досить промовила:

- Шурик ... Ну ти дав ... Хіба так можна? Кінчай вже давай, п'ятий оргазм я не переживу.

П'ятий! Тобто чотири вона вже пережила і мовчала! Я її вбити був готовий.

Як пізніше з'ясувалося, проститутки одессы контакте помічені мною здригання були не обману, вона дійсно закінчувала. Просто її оргазми, за своєю природою, більш стримані, але частіше. Інтервал між ними не перевищує п'яти - восьми хвилин.

В загальному, у мене з'явилося «офіційне» дозвіл на оргазм, і я негайно їм скористався. Кінчати в презерватив було обломно. Вже дуже Лізі в рот наостанок дати хотілося. Як покарання за тривале мовчання. До того ж, такої можливості могло ніколи більше не буде забезпечено. Цей вечір объявочка проститутки одессы багато в чому для нас був божевільний, і виходив далеко за рамки загальноприйнятих принципів. Але вже на наступний день все повинно було повернутися на свої місця. Тому я рішуче намотав довгі Лізкіни волосся в кулак, і нещадно потягнув на себе, ставлячи її на коліна.

Вона моментально просікли, що я зробити збираюся, і почала благати:

- Саш, тільки не в рот, будь ласка ... Я цього не люблю.

Я не хотів її обманювати, але і плани міняти теж не збирався. шлюхи одесса в яндексе Тому, мовчки, стягнув з «кінця» гумку, продовжуючи утримувати її за волосся, зібране в пучок. І так само мовчки, безкомпромісно втиснув натруджену головку в, відразу став непривітним, ротик Лізи.

За мить, в її небо вдарила потужна струмінь густий сперми, давно проситься назовні. Потім друга, третя, четверта. Все під акомпанемент мого гарчання, здригання, і нестримних стогонів. У збудженому, майже звільненому від божевільного збудження, свідомості пульсувало фантастичний проститутки одессы контакте висновок:

«Повний рот! Накончал Лізка Морозової, розумниці і красуні, повний рот! Проти її волі! Як дешевої, закінченою повії, з якої можна робити навіть те, що їй не до душі! »

Переживши кілька приголомшливих миттєвостей, повернувся з небес на землю. Опустив вниз погляд, і знайшов збожеволілі від обурення очі Єлизавети. Вони просто блискавки метали, безмовно накриваючи мене добірним матом. Але губи розімкнути, і висловити претензії в голос не поспішала. объявочка проститутки одессы Так і тримала ними головку, на очах опадають, члена. Рот був сповнений студенистой сперми, яка неодмінно забруднила б плаття, в разі втрати пильності.

Нарешті, я задоволено відпустив волосся брюнетки, втомлено кинувши ненав'язливо:

- Дуй в ванну, красуня. Лаятися потім будеш.

Попутно вручив їй використаний презерватив, додавши:

- В каналізацію змий, в відрі не сховаєшся.

Сказати, що Лизка побігла в ванну, значить, нічого шлюхи одесса в яндексе не сказати. Метеором метнулася. З ванної почулися звуки води, що ллється. Галасливого спльовування, і полоскання ротової порожнини.

знесилити, але блаженно, я повалився в крісло. Переклав погляд на, загадково усміхнену, Віку. Дівчина залишалася як і раніше, в джинсах на стегнах, але з розстебнутою ширінкою. Послужливо поцікавилася, взявшись за пляшку:

- Випити хочеш?

Отримавши задовільну кивок у відповідь, швиденько наповнила мій келих. проститутки одессы контакте

Я не міг не запитати, чи сподобалося їй побачене. Віка зніяковіло (чимало здивувавши мене, з огляду на загальне розпусна поведінка до цього) опустила очі:

- Дуже сподобалося. Та ти й сам чув, напевно. Я ніколи не бачила чужий секс наживо з боку. Тепер знаю, як це інші роблять. А ти ...

Вона ще що - то сказати збиралася, або запитати, але її перебила, яка повернулася з водних процедур, Ліза. Дівчина дуже емоційно наїхала на мене, хоча і не озлоблено, до объявочка проститутки одессы мого подиву:

- Кіліленко! Сволота ти, і засранець! Я ж просила в рот не кінчати! Що у вас, у мужиків, за манія така? Обов'язково нагодувати цією мерзотою, наостанок, потрібно. З чого ви взяли, що це смачно і зовсім нам не противно? Вік, скажи йому, що це «Фууу»!

Віка на цю тираду відповіла спокійно і неупереджено:

- Це справа смаку. Я коли - то теж бунтувала, але Сергій (наречений її), поступово привчив до цього. Тепер навіть подобається. Чи не шлюхи одесса в яндексе смак подобається, а сам процес. Він коли мені в рот кінчає, то просто з розуму від захвату сходить. Причому, кожен раз, як перший. А після цього на руках мене носити готовий, і просто світиться любов'ю. Заради такого не грішно пересилити себе. До того ж, якщо проковтнути все за раз, то не так вже й стрьомно на смак.

Лизка надулася, не знайшовши підтримки з боку подружки. Сіла на пуф, заїла залишковий присмак сперми шоколадом і ображено підсумувала:

- Все одно проститутки одессы контакте я цю гидоту не люблю ...

Мене потішив цей короткий діалог, а визнання Вікторії схвилювало, незважаючи на недавній оргазм. Припливу крові до геніталій я не відчув, але це було питання часу, причому швидкого. Адже свято розпусти був в самому розпалі. І на черзі була ще одна важка дівчинка, секс з якою, обіцяв бути ще більш спекотним, ніж зі злегка консервативної Єлизаветою ...

Кінець першої частини.

Якщо Вам, дорогі читачі , припало до смаку моє объявочка проститутки одессы оповідання - пишіть ваші відгуки та побажання за адресою:

mr.eXXXcellent@yandex.ru

Невдоволення і критичні зауваження, також, сміливо надсилайте на цю ж адресу . Я ціную кожну думку, кожного з Вас, і жодного листа не залишу без уваги і відповіді.

З повагою до всіх Вас, Олександр Кириленко.

/ p