—Длина пениса взрослой гориллы не превышает 5 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса 400, розділяй і володарюй. частина 2: віка, проститутки дом одесса.

вона стала готовою на все, що завгодно. Останнє одкровення темноволоса красуня приберегла наостанок. Але перед цим ми з нею на пару довели Віку до третього за ніч оргазму. Він був точним клоном її попереднього «фіналу». Ті ж стогони, ті ж конвульсії, ті ж збиті в купу вигуки. Тепер, нарешті, і я міг розслабитися. Мав повне право, з «почуттям виконаного обов'язку», ознаменувати закриття чумний, за напруженням пристрастей, ночі святковим «феєрверком».

Поки роздумував проститутки одесса 400 куди «салютувати», Лизка піднялася на ноги, і притиснулася до моєї спини, немов грайлива кішка. Дотяглася губками до мого вуха і промуркотала:

- Дозволиш мені реабілітуватися за негарний вчинок зі спермою? Але тільки ... (пауза) ... тільки не так, як в перший раз ... (ще пауза) ... Кінчай їй в попку, а я все «підберу».

Я просто охрінів від подібної пропозиції! Мало не поперхнувся. Навіть не знайшовся, що сказати. Як ідіот промимрив тупе і незрозуміле: проститутки дом одесса p>

- А-а-а ??

Лизка дуже мило засміялася, і повторила, вказавши довгим пальчиком на знесилену Віку:

- Ось «туди» кінчай. Тільки не дуже глибоко, а то мовою не дотягтися ... А потім сідай у крісло, бери коньяк і насолоджуйся. Я сама себе за зухвалість покарати хочу ...

У мене просто слів не було, щоб своє захоплення описати. Стримуватися більше сенсу не було. Навпаки, хотілося скоріше поспостерігати за анонсованим поданням.

Я зробив проститутки г одесса ще кілька рухів в тілі Вікторії, і зібрався кінчати. Сама Віка, до речі, все чула, і була не менше мого шокована наміром екс-однокласниці. Вона дивилася на мене через плече, і також очікувала епічної картини. Мій оргазм вийшов досить суперечливим. З одного боку, я пережив чарівні миті, рясно «відстрілюючись» в задочек блондинки. З іншого ж боку, мене переповнювали емоції в зв'язку з тим, що зараз мало статися.

Як тільки «гримнув» останній «залп», я дістав назовні проститутки одесса 400 опадає пеніс, і Ліза тут же схилилася до нього. Дуже дбайливо облизала його, і дбайливо підчистила головку від декількох крапельок свіжої сперми. Тут же запила її присмак заздалегідь підготовленої колою. Вибачилася переді мною, знову зізнавшись, що смак сперми переносить насилу. Я хотів було подякувати її за добрий намір, і запропонувати не гвалтувати свої смакові рецептори. Але брюнетка рішуче опустилася на коліна перед попкою Вікі. Розсунула пишні ягодички ширше, і припала проститутки дом одесса до, завбачливо закритому блондинкою, сфінктера. Вікторія, з видом «кухарки на роздачі в радянській їдальні», негайно розслабила «очко», і в ротик Лізи тут же бризнули білосніжні згустки мого насіння.

Брюнетка поспішно проковтнув основну масу перламутровою рідини, і заглушила її смак газованим напоєм. Залишки сперми слізивала вже спокійніше і не так швидко. Знайшла в собі сили пересилити неприязнь до сперми, і хоча б трохи пограти «на нечисленну публіку». Вікторія настільки проститутки г одесса напружила м'яз заднього проходу, що він буквально навиворіт вивернувся, дозволивши брюнетці підібрати зсередини все до останньої крапельки. Покінчивши з «шоколадно-вершковим частуванням», Ліза випила ще півсклянки коли. Усміхнулася, і під наші, з Вікою, хвалебні промови, ледь не перейшли в бурхливі оплески, сіла в своє крісло.

На вулиці вже майже розвиднілося, і всім дико хотілося спати. Прибирати свідоцтва дикої п'янки, сил і бажання не спостерігалося. Залишили проститутки одесса 400 все, як є до умовного «ранку». Щоб часу дарма не втрачати було вирішено приймати душ втрьох одночасно. Оскільки кожен з нас наситився сексом, ніяких хтивих докучань один до одного не відбувалося. Просто трохи подуріли, помилися, і через п'ятнадцять хвилин вже засипали, в обнімку, на подружньому ложі моєї сестри. Я - посередині, дівчата - з двох сторін, склавши голівоньку на моїх грудях. Це було щось неймовірне - засипати в обіймах відразу двох красунь. Але ще неймовірніше проститутки дом одесса було в них прокинутися. Втім, це вже зовсім інша історія ...

Якщо Вам, дорогі читачі, припало до смаку моє оповідання - пишіть ваші відгуки та побажання за адресою:

mr.eXXXcellent@yandex .ru

Невдоволення і критичні зауваження, також, сміливо надсилайте на цю ж адресу. Я ціную кожну думку, кожного з Вас, і жодного листа не залишу без уваги і відповіді.

З повагою до всіх Вас, Олександр Кириленко.