—Каждый день 200 миллионов пар по всему миру занимаются любовью. Это 2000 пар в любой момент времени.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы 400 гр, розділяй і володарюй. частина 2: віка, проститутки одесса и область.

Тягнути з продовженням «секс-банкету» я не став. Вирішив: «гуляти - так гуляти». Підійшов впритул до крісла, в якому сиділа Вікторія, майже уткнувшись мляво бовтається (поки що мляво) членом їй в обличчя. І запросто, без зайвих люб'язностей, запропонував їй відсмоктати. Вираз її обличчя в цей момент потрібно було бачити. Воно було здивованим і розгубленим. Дівчина ніяк не очікувала від мене подібної нахабства. Помітно зніяковіла, але відмовлятися не стала.

відставити проститутки одессы 400 гр убік келих зі спиртним, і взяла в руку м'ясистий ствол. Легенько посунула за ним тонкими пальчиками, оголюючи вологу, що не встигла обсохнути від слини Лізи, головку члена. Покрутила «іграшку» з боку в бік, вдумливо розглядаючи отриманий «артефакт». Здавалося, так і не вирішиться приступити до продуктивної дії. Але потім, все ж, висунула язичок назовні, і обережно лизнула кінчиком вуздечку мого дітородного органу. Потім ще, і ще раз. Після цього, ніби расхрабрились, відразу проститутки одесса и область ж заковтнула член цілком. Стала плавно і ритмічно його посмоктувати. На мене не дивилася. Взагалі вгору очей не піднімала.

Зосередилася виключно на моєму «бійця». Той, в свою чергу, мене не підвів. Незважаючи на недавнє «хтиве вбивство», мужньо підняв «полегле прапор» перемоги. Зібрався з силами, і винагородив старанну Вікторію видатної ерекцією. На все про все пішло хвилин зо три-чотири, не більше. Тепер Віка вже не так спритно з ним справлялася. Завдання взяти вип проститутки одесса член в рот по саму підставу, відтепер, стала для неї непосильним. Блондинка зосереджено ковзала по повсталої плоті губками, намагаючись все-таки насадити свою голову на нерівний стовбур. Ймовірно, сама собі доводила, що зуміє це зробити.

А я їй і не заважав. Поспішати мені було рішуче нікуди. Загроза «кінчити завчасно», була нестрашно. Другий оргазм у мене, як і у багатьох чоловіків, досить затягнутий. За умови дотримання певних інструкцій, можу хоч годину трахатись, проститутки одессы 400 гр і «хоч би хни». Так що просто стояв собі, і кайфував. На Лізку, заворожено розглядала відбувається дійство, періодично поглядав. Випивки собі націдив, щоб ще кайфово стало. І, дійсно, стало! Давати дамочки в рот, і коньячок попутно попивати - це, я вам скажу, задоволення на Олімпі вигадане. З розряду, божественних, тобто.

Однак же, пройшло хвилин десять, а мета Вікторії, так і не була досягнута. Лічених сантиметрів вона не дотягувала до встановленої, собою ж, «норми». проститутки одесса и область Я, тим часом, «благородний напій» досмаковал, і закурив. Зізнатися, взагалі королем себе відчув. Сказано, звичайно, надмірно пафосно. Але, зате, правда. Я курив, і насолоджувався відмінним минетом. Словами це захоплення не передати. Той, хто в темі - той зрозуміє.

Проте, зговірливістю блондинки потрібно було користуватися негайно. Не витрачаючи даремно, дорогоцінні моменти її покірною запопадливості. Сюжет потрібно було розвивати по наростаючій лінії. І бажано вип проститутки одесса було зробити його, як можна динамічніше. Моїй буйною (та ще й подбуханной) фантазії треба було зовсім небагато часу на розробку хвацько закрученого сценарію. Я не був упевнений в можливості його максимального втілення в життя, але спробувати варто. «Гра коштувала свічок», як то кажуть.

Я передав недокурену сигарету схвильованої видовищем Єлизаветі. Попросив докурити або загасити. Дівчина надала перевагу першому варіанту. Потім відібрав у Вікторії, так і не скорилася проститутки одессы 400 гр їй, «головоломку». Витяг красуню з крісла, і легко перекинув через плече, немов підстрілену на полюванні «здобич». Вона щось весело шуміла, з'ясовуючи, що я задумав.

Мої наміри були їй незрозумілі лише до того часу, поки я не просунувся до дивана, і не поклав її на нього спиною. Прихопив за зап'ястя. Безцеремонно підтягнув за руки до краю так, щоб голова вниз звісилась. Прохід в гортань, тепер, став максимально полегшений. Не даючи блондинці схаменутися, я вставив проститутки одесса и область набряклий головку їй в рот, і нещадно засунув міцний стовбур всередину по саму підставу. Що вона про все це думала - поцікавитися не спромігся. Сказав лише:

- Ось такий спосіб ефективніше буде.

Віка, напевно, хотіла б висловитися з цього приводу, але фізичної можливості для цього не мала. Ковтка до відмови була нафарширована «чоловічим м'ясом». Моя партнерка була шокована що стрімко розвивалися подіями. А я, в повній мірі, користувався її розгубленістю. Легко вип проститутки одесса і невимушено трахкав її в рот, поступово нарощуючи амплітуду рухів. Стискаючи лівою рукою горло своїй «видобутку», відчував, як воно роздувається і твердне зсередини, кожен раз, як мій «таран» проникає глибоко всередину. Масивними яйцями раз у раз упирався в чарівний жіночий носик, і розпалювався від цього ще сильніше.

Незабаром, слина блондинки перестала нею конролировали. Стала стікати по обличчю, і волоссю вниз, погрожуючи залишити на світлому ковролине, застеленим проститутки одессы 400 гр по периметру кімнати, вічне свідоцтво того, що відбувалося орального неподобства. Але, то були дрібниці, плямовивідник прийшов би на допомогу. В крайньому випадку, можна було придбати нове покриття, до повернення сестри.

Віка періодично збивалася з темпу, втрачала ритм дихання, і давілась. Кожен раз починала сіпатися і звиватися, інстинктивно намагаючись зісковзнути з моєї «колотуха». Мукала і стогнала. Кашляла, сопла, і важко дихала. Всупереч її очікуванням, проститутки одесса и область на мене це діяло ще більш збудливо. А якщо додати, до всього іншого, ще й зворушливий вигляд доглянутих пальчиків на ніжках дівчата, то від натовпу почуттів та емоцій можна було збожеволіти. Вони болісно згиналися і розгортає в такт моїм фрикциям. Поза всякими сумнівами, це відбувалося мимоволі. Окремо від помислів, що страждала на моєму члені, Вікторії. Незважаючи на все це, я не став милосерднішими. Навпаки, діяв ще жорсткіше.

Сильніше затиснув горло колишньої однокласниці, вип проститутки одесса щоб та нікуди не поділася, і продовжував люто засаджувати задерев'янілих член в її горло на всю довжину. Стегнами рухав розмашисто, різко і безкомпромісно. Яйця, тепер уже з усього розмаху, волого молотили її в обличчя. Кімната була буквально переповнена симфонією під назвою «Страта в рот». А я насолоджувався цими звуками, ніби вишуканою мелодією.

За своєю природою, я - домінуючий самець. Можливо, трішки садист. Але не вбивця. Коли відчув, що Віка, від проститутки одессы 400 гр нестачі повітря, може свідомість втратити, проявив, нарешті, краплю співчуття. Вийняв назовні потопає в її слині член, і дав можливість, трохи, віддихатися. Виключно віддихатися. Перепочити їй не довелося. Майже відразу ж я взяв дівчину під потилицю, і притягнув голову вгору. Сам подався трохи вперед. Вікторія вперлася личком в мою дупу, і відразу зрозуміла, чого я від неї домагаюся. Пояснювати, по крайней мере, не довелося. Блондинка тут же почала вилизувати надане «очко». Старанно, проститутки одесса и область ретельно і самовіддано.

На цьому оральну тортури я вирішив призупинити. Відійшов убік, оглянув отриманий результат. Віка виглядала жахливо і чудово, в той же час. Знесилена, і знищена. Личко забруднене податком слини, мимовільних сліз, і потекшую макіяжу. Розкинуті в сторони руки, часто здіймається груди, і жадібне втягування повітря. Всі ознаки «рибки, викинутої на берег».

Озирнувся на призабуту Лізу, і обімлів. Брюнетка порадувала. Сиділа в кріслі вип проститутки одесса з безсоромно розведеними в сторони ніжками, і відчайдушно мастурбувала. Я застав саме той момент, коли вона приготувалася закінчити. Гріх було залишити цю ситуацію без імпровізації, і не кинутися до її ніг на коліна. Відштовхнув убік її праву руку, і з жадібністю вп'явся в соковиту вагіну, набряклі від припливу крові. Кілька рухів губами. Кілька занурень мови в приємно-солонувате піхву. Кілька дотиків до мініатюрного кліторочка. І дівчина забилася в черговому оргазмі. П'ятому, проститутки одессы 400 гр чи шостому за ніч, це було однією їй відомо.

Як і раніше, фарбами на її обличчі він не грав. Рухи тіла як і раніше були скупі. Зате соковита киска ...                                          Читати далі