—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

бесплатные проститутки в одессе, доленосні трусики, проститутки одессы фото.

З недавніх пір, на мою електронку приходить безліч листів від вас, Дорогі читачі. Хтось дякує, хтось критикує. Дехто замовляє розповіді на конкретні теми, що стосуються мого особистого життя. Я вирішив не проходити повз цих побажань, і в міру можливості, задовольняти їх. Якась молода особа на ім'я Надія запитала днями, коли, з ким і за яких обставин я вперше «приміряв» на себе роль «домінуючого самця». Я покопався в спогадах, і виклав їх в текстовій формі. Якщо це питання бесплатные проститутки в одессе ще комусь, окрім Наді, цікавий - то ласкаво прошу до ознайомлення)

Я тоді зовсім молодиком зеленим був, шістнадцяти років. А ось партнерці моєї вже під тридцятку «накапав». Так що різниця у віці була вражаючою. Дівчину звали Марина (не плутати з героїнею іншого моєї розповіді), і вона складалася в досить близьких дружніх стосунках з моєю старшою сестрою.

Маринка була розлучена. Банально не зійшлися характерами з чоловіком. Але зуміли зберегти добрі відносини. проститутки одессы фото Не в останню чергу через наявність спільної доньки, п'ятирічної Наргіз. Колишній чоловік Марини чистокровний узбек, тому й ім'я настільки екзотичне. Жила Маря (так її всі друзі і знайомі звуть) через два будинки від нас. Працювала інженером-хіміком на металургійному заводі.

Часто Наргіз до нас заводила, просила мою маму побути з дитиною. Це відбувалося зрідка вдень, якщо Марині потрібно було кудись. І частенько вечорами, коли до неї «на вогник» мужики заглядали. трансвеститы проститутки одессы «В гості», так би мовити. На пару-трійку годин, по відомим мотивами. Вона цього не афішувала, звичайно ж. Шифрувалася, як могла. Але «шило в мішку не сховаєш», як відомо.

Величезна кількість шанувальників нікого не дивувало. Маря дівкою видною була. Ми з пацанами всім двором по ній «сохли». Висока, струнка, груди невеликі, зате дупа просто шедевральна. Шатенка, волосся пряме, по плече, як правило, в хвостик на потилиці зібрані. Мені її аромат дико подобався, з розуму бесплатные проститутки в одессе по ньому просто сходив. Вона завжди користувалася одними і тими ж духами. Назва парфуму я зараз вже не пригадаю, але тоді знав.

Дівчина частенько до моєї старшої сестри поговорити заглядала, і я нишком її розглядав. Завжди намагався вивідати край трусиків, які у дамочок, найчастіше, по-зрадницькому (а часом і навмисно) з-під джинсів на рівні попереку назовні вибиваються. Побачивши їх краєчок, починав роздумувати стринги на ній, або звичайні трусики.

Одного проститутки одессы фото разу влітку, в будній день, пролунав дзвінок нашого міського телефону. Батьки були на роботі. Обидві сестри у відпустку на моря поїхали. Тому трубку зняв я, і почув схвильований голос Марини. Вона запитала, чи є вдома ще хтось крім мене. Отримавши негативну відповідь, вона кілька зам'ялася, а потім сором'язливо запитала, чи не зможу я за сплячою Наргіз доглянути.

Її саму на роботу терміново викликають. Якісь рідкісні реактиви привезли, і без її схвалення не мають трансвеститы проститутки одессы права ці хімікати на виробництво відсилати. Їй необхідно якусь пробу зробити, і висновок про допустимій нормі чогось там, в чем-то зробити. Я абсолютно не рублю у всій цій лабуду, тому подробиці повз вуха пропустив. Зрозумів найголовніше - мені потрібно було до неї додому йти.

Чи варто говорити про те, що я «кулею вилетів» на підмогу до об'єкта свого жадання. Шорти, футболка, пляжні тапки - і на вихід. Вже через пару хвилин тиснув кнопку її дверного дзвінка. Марина бесплатные проститутки в одессе відкрила двері, і мені здалося, що мене обдало жаром. Жаром її краси і сексуальності. Незважаючи на те, що Маря була вельми простенько одягнена. Коротенька спідничка кремового кольору, біла блузочка, відкриті туфельки на підборах. Мінімум макіяжу, тільки підводка для очей.

Але мені вона здалася настільки привабливою, що я навіть розгубився і, по-хлопчачому нерозумно, опустив очі в підлогу. З жахом відчув, як заливаюся фарбою. Загалом, повний крах. І це незважаючи проститутки одессы фото на те, що незайманим я вже давненько не був, ще в піонерському таборі скуштувавши сексуальних утіх (про цей випадок мене також просили написати, і я неодмінно задовольню це прохання пізніше).

На моє щастя Марина дуже поспішала, і розглядати мене їй було ніколи. Та й бажання мене оглядати, напевно, було відсутнє. Навіть якби поспіху не спостерігалося. Внизу біля під'їзду її вже чекала службова машина. Тому вона вручила мені в'язку ключів від вхідних дверей, а в іншу трансвеститы проститутки одессы руку сунула папірець з телефоном, на який потрібно було дзвонити в разі непередбачених обставин. До папірці додавалося 5000 сум (близько 5 доларів за курсом того часу). «На пиво», як вона пояснила.

Важко уявити прилив ентузіазму, що трапився зі мною в цей момент. Мене буквально приголомшила думка, що вона мене як дорослої людини сприймає! Не як дитину, немає! Дитині на морозиво грошей сунули б. А мені залишили на ПИВО! Як зрілому хлопцеві! Я був щасливий. Маринка цього бесплатные проститутки в одессе спектру емоцій не помітила також, як і всіх інших метаморфоз, які відбувалися зі мною. Крикнула на ходу, що повернеться години через два, і легкою ходою юркнула на роботу. Я постояв біля відкритих дверей, слухаючи, як добре цокіт її каблучки по бетонних сходах. Потім закрився на замок, і попрямував вглиб квартири.

«Апартаменти» у Марини були трикімнатні. Вітальня, дитяча та її спальня. Всередині останньої я ніколи не бував. Та й взагалі в цій квартирі частим гостем проститутки одессы фото не був. В основному лише, коли моя допомога потрібна була. І на пару урочистостей приходив, коли всю мою родину запрошували. Тому мене просто розбирала цікавість. Дуже хотілося оглянути ліжко, на якій обрані мужики трахкали королеву моїх еротичних фантазій. Заглянув в кімнату - нічого особливого.

Платтяна шафа, комод з висувними ящиками, туалетний столик, заставлений косметикою, і іншої дамській продукцією. І, безпосередньо, ліжко. Звичайна совдепівська двухспалка, трансвеститы проститутки одессы застелена покривалом тієї ж епохи. Кімнатка чистенька, світла, затишна. Я озирнувся, відчуваючи, як у мені прокидається той збоченець, який не спить, і до цього дня (в хорошому, адекватному розумінні слова «збоченець»). Погляд зупинився на комоді, прітянувшем мене до себе, немов магніт.

Відкрив один з шухлядок. Заглянув всередину, і обімлів. Немов в «Третьяковську галерею» нижньої білизни потрапив. Цілу купу трусиків моєї богині! Про подібну знахідку, в тому віці, бесплатные проститутки в одессе я міг тільки мріяти. Став жадібно перебирати їх, оглядаючи різнобарв'я «чаечек», «шортиків», «стрінгів» і звичайних «бріфіков». Крутив-крутив їх у руках. Притискав до носа, намагаючись вловити «її» аромат. Але все було марно. Нижня білизна була на совість випрана, пахло чистотою і пральним порошком.

Проте, збудився я капітально. «Шашка» в штанах «диміло» не перестаючи. Загрожувала, при цьому, вибухнути, і знищити вибуховою хвилею все живе в радіусі десяти кілометрів, проститутки одессы фото не менше. Хлопцем я був миролюбним, загибелі ні в чому не винних людей, і іншої живності не бажав. Тому приспустив шорти до колін, випускаючи на волю кучерявого «мустанга» (кучерявого тому як в той час нічого не виборювати, «дорослими заростями» на лобку дуже пишався і берег кожен волосок). Мій «жеребчик», встав на диби, тут же був «осідланий» лівою рукою, і професійно надрочен до предоргазменного стану.

Періодично я завертав задерев'янілих стовбур в мініатюрні трансвеститы проститутки одессы червоні трусики, обрані мною для цієї мети не випадково, а в честь того, що саме в них Марина, мабуть, не раз і не два мужикам «давала». Мене ця думка неймовірно розбурхувала. Подібного збудження давно відчувати не доводилося. Дрочити член, загорнутий в трусики реальної молодої жінки - це було абсолютно нове для мене заняття. Мені дуже подобалися, як фізичні, так і психологічні відчуття, пов'язані з цим процесом.

До пори до часу все йшло просто чудово. Але лише до бесплатные проститутки в одессе того моменту, поки не сталася справжня катастрофа. Сталося це в той самий момент, коли я збирався спокійненько дійти до вбиральні, і як зазвичай «злити» своїх «живчиків» в унітаз. У віці 16-ти років я і ...                                          Читати далі