—Индийский мудрец Ватсьяяна создал сборник рекомендаций и правил для секса под названием - «Камасутра».
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки азиатки одесса, як козаки путан вибирали, проститутки города одесса.

на дивані біля телевізора. Але варто було мені тільки почути втомлений скрегіт ключа в замковій щілині, як я тут же очуняв, і майже повністю протверезів. Рівень адреналіну в крові знову підстрибнув, а серце закалатало в скаженому ритмі.

Вискочив в коридор, і застиг на місці, розглядаючи пошарпану дружину. Такий знесиленою і виснаженою я її ніколи ще не бачив. Втомлена і заяложена, з повною відсутністю зачіски і макіяжу. Але, при цьому, абсолютно задоволена, і задоволена. проститутки азиатки одесса Коли я кинувся до неї і обійняв, вона прошепотіла на вухо, що дуже любить мене, і ніколи не забуде цього дня народження. Утримати себе від пристрасного поцілунку не вийшло, і я накинувся на її губи. Вони виявилися неймовірно розпухлими. Я здивувався. Але не тому, що вони розпухли, немає. Це було неминуче, враховуючи ті кілометри членів, які вони сьогодні насосала. Здивування було викликано божевільною ерекцією, зійшла на мене, при виявленні декількох фактів.

проститутки города одесса По-перше, від дружини пахло відразу декількома чужими одеколонами. Це дуже завело мене. По-друге, на ній не виявилося трусиків. Як це стало можливим, я не розумів. Аліна ніколи раніше не піддавалася на мої вмовляння вийти на вулицю без нижньої білизни. Навіть на невинну прогулянку в парку біля будинку. Вона вважала це не гігієнічним і не естетичним. І тут, раптом, такий поворот! Причому, не те, щоб вона трусики посіяла або комусь із коханців подарувала! Вони у неї в сумочці спокійненько проститутки одессы 073 зім'яті лежали! Просто хтось із хлопців велів їй додому без білизни їхати, і вона старанно виконала його побажання! Але і це не саме хвилююча! Цілуючи її, я виразно відчув присмак чиєїсь сперми! Причому, настільки явний, ніби вона перед самими дверима комусь відсмоктати! І я майже вгадав!

Як з'ясувалося, хлопці нашептали таксисту, який за Аліною приїхав, щоб він з неї плату «натурою» брав, а не грошима. Таксист наданою можливістю скористався сповна, і у самого проститутки азиатки одесса під'їзду, став двадцять першим мужчиною, «спустити» цієї ночі в рот моєї Аліни ... Охохо ... Скільки води вже з того часу спливло, а я все пам'ятаю, як вчора (по обличчю Гриші читався найширший спектр його емоцій, в основному, позитивний). Загалом, перекидають я її через плече і тягну в спальню. Ставлю на рак, булки розсовую і ... офігеваю ... ви коли-небудь бачили кратер вулкана після виверження? Якщо бачили, то легко уявите собі очко моєї дружини. Саме так воно і виглядало. проститутки города одесса Величезне, позіхає, з багряно-червоними краями.

Навіть страшно уявити, що з анусом моєї Аліни робити потрібно було, щоб настільки його покличуть. Але гострота ситуації не в цьому. Я в усьому у неї першим був. Всьому сам навчав. А ось жопу - провтикав. Їхала улюблена з «запечатаним» задом, а повернулася - з роздовбані в мотлох. Мені до того вечора навіть пальцями туди залізти не дозволяла. Казала, що боляче. Зате чужим чоловікам - віддалася з потрохами. Деріте проститутки одессы 073 мене, хлопчики, куди захочете. Так, Алін? Була справа? Все дозволила? (Гриша глузливо підколов блондинку).

- Дозволила! Я тоді багато чого дозволила (Аліна відповідала з таким почуттям власної гідності, ніби свою правоту в залі суду відстоювала). Хоча мене особливо і не питали. Коли я від добровільного анала відмовилася, хлопчики церемонитися не стали. Буквою «зю» скрутили, руки за спину заламали, і стали мастило шукати. Ви тільки не смійтеся (це до нас з Азаром), але проститутки азиатки одесса крім вершкового масла більше ніякого лубриканта не знайшлося (сказано було щиро сумним голосом). Причому, не просто шматка масла, а на хліб намазаного, з шаром червоною ікрою. Розпатрали кілька бутиків, і мені в попку зібраний урожай напхали. Ну, а далі ... далі - справа техніки ... Чого ви ржёте, сволочі (зі сміхом)?

Це вже всім трьом було сказано. Тому як ми з «Казаном» і Грошей реготали до сліз. Особисто я такого способу ніколи ще не бачив і не чув. Ні про яку ерекції проститутки города одесса і еротизм ситуації мова вже не йшла. Ми все ніяк заспокоїтися не могли, продовжуючи розвивати жарт. Заспокоїлися хвилин через десять і слово, знову, Гриша взяв.

- Загалом, погоревал я трохи про втрачену цілісності, який став рідним, заду, та й вдул в нього. Раз мужики удружили, бурильні роботи провели, значить користуватися потрібно. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Трахаю, значить, Алінку, а їй хоч би хни. Ні стогонів, ні емоцій, все в сауні залишила. Щоб відчути проститутки одессы 073 себе своїм на чужому святі життя заводжу розмову. Продовжую «накачувати» Алінкіну жопку, милуюся видовищем внизу. Там є на що подивитися, самі потім переконайтеся. Питаю, що хлопці подарували щось.

Знаю, що вони крім сауни і «поляни», ще й на подарунок «іменинниці» скидалися. Вона обертається через плече, спокійно так підмахуючи, ніби руками мені дрочити, і відповідає, що гроші подарували. Цілих чотири штуки! Сказали, щоб сама собі купила, що захоче. У мене трохи проститутки азиатки одесса щелепа не відвисла. Це майже вісім сотень баксів. Моя місячна зарплата. Три - її. Більше нічого не питав. Думки в сторону полетіли. Відстрілявся на швидку руку, душ разом прийняли і - на бічну.

А вранці вона запропонувала через вихідні ще разок ту ж саму компашку зібрати. Уже на заздалегідь обумовленої, платній основі. Хлопці самі їй натякнули, що готові час від часу її послугами користуватися. Ось так ми і опинилися на цьому шляху. Є «прибита» клієнтура, є і «зальотні», проститутки города одесса типу вас. Але ми все рідше на вулицю виїжджаємо. Заважаємо занадто сильно місцевому, усталеній «бізнесу». Уже не раз мені погрожували морду набити. Ментів на мене цькували. Так що шифруємося здебільшого, так «сарафанне радіо» користуємося. Друзі друзів приводять друзів. Ось як у випадку з Діаною сьогодні.

Питання, давно назрівав у нас з «Казаном», став, як ніколи, актуальним. Хто така Діана і звідки вона взялася? Приблизно так само прямо я і задав його Гриші. проститутки одессы 073

- Діана? А Діана - це окрема історія. Он вона, до речі, йде. Зараз познайомитеся.

До машини, і правда, наближалася ставна дівчина з розпущеним, що не досушеннимі волоссям. Чорними, як смола, і злегка кучерявими. Дівчина відкрила дверцята, і сіла в пасажирське крісло поруч з водієм. Тут же обернулася до нас, і обдала черзі мене і Азара оцінюючим поглядом. Привітно посміхнулася і привіталася. Потім відразу звернулася до блондинки:

- Лінка, терміново проститутки азиатки одесса жуйку і сигарету! Мені тільки що такої гидоти цілий рот накончал, що тобі й не снилося! (Обурено) І чим їх там в армії годують, що така мерзота «на виході» виходить? Хвилин десять плювалася-полоскалася. Гриша, ти уявиш мене хлопчикам? (Тепер грайливо).

Гриша вже рушив з місця, і рухався в напрямку центру міста.

- А як же? Знайомтеся, мужики, і тримайтеся (чоловік хохотнул, задоволений вдалим каламбуром). Мою другу дівчинку звуть Діаною і вона ... колишня дружина проститутки города одесса мого сина. Прошу любити і жалувати ...

Кінець першої частини.

Якщо Вам, дорогі читачі, припало до смаку моє оповідання - пишіть ваші відгуки та побажання за адресою:

mr.eXXXcellent@yandex.ru

Невдоволення і критичні зауваження, також, сміливо надсилайте на цю ж адресу. Я ціную кожну думку, кожного з Вас, і жодного листа не залишу без уваги і відповіді.

З повагою до всіх Вас, Олександр Кириленко.