—Индийский мудрец Ватсьяяна создал сборник рекомендаций и правил для секса под названием - «Камасутра».
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса котовского, як козаки путан вибирали, проститутки 50 одесса.

Двадцять перший день народження наздогнав мене в плацкартному вагоні №8, пасажирського поїзда «Москва - Дніпропетровськ». Ох вже ця цифра «8». Банним листом супроводжує мене протягом усього життя. Причому, до цих пір не ясно, щастя вона мені приносить, або прикрості. В магію чисел не вірю, але, все ж, вона ( «вісімка») - надзвичайно «причепливих», і це факт.

Почнемо з елементарних, просочених параноїдальними віяннями, але, все-таки, реалій. Народився я на «восьмому» проститутки одесса котовского місяці вагітності матері, а сталося це, якраз, 26 серпня. Тобто 26.08. Одна «вісімка» виявляє себе відразу, друга ховається в сумі чисел «2 + 6». Виріс в квартирі батьків, яка знаходиться в будинку №8, і, зрозуміло, за законами жанру, сама квартира має аналогічний порядковий номер.

В «восьмому» класі на тренуванні по дзюдо отримав потрійний (Хвала небесам, що тільки «потрійний», а не ... ну, Ви зрозуміли ...) перелом лівої руки. По диявольському збігом обставин, ретгенографію проститутки 50 одесса зробити вдалося лише на «восьмий» день після отримання травми, коли процес зрощення кісткової тканини був у самому розпалі. Все б нічого, якби не помилка недбайливого травматології, накладають гіпс. Кістка не була виставлена в природне положення. Це прикре упущення призвело до зміщення зламаного ділянки на цілий сантиметр по обидва боки.

Після обстеження стало ясно, що без хірургічного втручання ніяк не обійтися. У підсумку, фаза повного одужання затягнулася одесса проститутки салоны більше, ніж на чотири місяці, замість прогнозованих, спочатку, чотирьох тижнів. І навіть після цього, ще на цілий рік, лікарі не рекомендували (хоча, чого вже там, заборонили) давати навантаження на руку. Все це, укупі, поставило жирний хрест на моїй борцівською кар'єрі.

Щоб не відхилятися від теми «сакраментальних вісімок» в моєму житті, додам ще кілька аргументів. На двері общаговской кімнати, в якій я до четвертого курсу проживав, красувався напис «448». Мало проститутки одесса котовского того, що тризначне число на «8» закінчується, так, знову ж таки, провівши з першими двома цифрами нехитру математичну операцію, отримуємо «4 + 4» і що? Правильно, «8». У цій кімнаті сталося безліч радісних, десь навіть доленосних, подій, і жодного значного негативного. Це дає можливість вважати, що не все у мене так погано у взаєминах з «вісімка».

Поїхали далі. Номер паспорта починається і закінчується «вісімками». Першим автомобілем, абсолютно незаплановано, став ВАЗ-2108. проститутки 50 одесса А розбитий він був (знову-таки, незаплановано) восьмого серпня. Тобто, «08. 08 ». До того ж ... втім, вистачить занудства і плодів збудженої уяви. Я ще безліч подібних висновків викласти можу, але ми ж не для цього тут зібралися. Якщо поставити собі за мету, так під будь-яку цифру можна аргументи і події «підігнати». Напевно, просто подобається мені «вісімку» «своєї цифрою» вважати, ось і все.

Отже, двадцятого й першого дня народження, як сказано вище, я відзначав одесса проститутки салоны у шляху. Розвиток подій цього дня, спочатку, абсолютно мене не надихнуло. На переході «Росія-Україна» до мене добралися наші доблесні «прикордонники». Точніше, «погранец». Зовсім молодий, з погонами прапорщика. Я курив у тамбурі, і чув, як він запитав у провідника, чи є у вагоні «іноземці». Провідник, не замислюючись, «злив» мене за милу душу. Вказав і місце, і поличку, і навіть «ПІБ», звірившись з даними квитка, який залишався у нього на руках, аж до кінцевого пункту проститутки одесса котовского призначення.

«Прапор» тут же велів йому відшукати мене, і, в супроводі паспорта, і здоровим на «задушевну бесіду» в його ж «Провідницькій» купе. Побажання «володаря залізниць» було негайно втілене в життя, і вже через пару хвилин я закривав за собою розсувну стулку заяложеної двері. Митник з поважним виглядом сидів за столиком, і старанно створював видимість власної значимості, вдивляючись в розкриту перед ним папочку.

Він знав, що при мені посвідчення особи проститутки 50 одесса громадянина Узбекистану, і смакував швидку «наживу». До чого причепитися він знайде. Вони завжди знаходять, якщо захочуть. А там, до речі, і шукати нічого не треба. Досить було глянути на сторінку тимчасової реєстрації. Понад належні за законом трьох діб, я пробув в «білокам'яній» ще двоє. Чи не смертний гріх, звичайно, відкупитися можна. Але якось зовсім не хотілося розлучатися з «кровно заробленими».

У столиці Росії я був проїздом. Від батьків з канікул повертався. одесса проститутки салоны Зрозуміло, міг відразу ж взяти квиток на Дніпропетровськ, і виїхати в день прильоту. Міг, якби в «Домодєдово» мене не зустріли «узбецькі москвичі». Ми так хлопців з нашого містечка, що в Москві вчилися, між собою називали. Командував приймаючої делегацією мій найкращий друг Мишко, тому зустріч з літака плавно перетекла в затяжну пиятику. А після того, як стало відомо, що Лізка Морозова (знайома Вам, Шановні читачі, по серії оповідань «Розділяй і володарюй») розлучилася з хлопцем проститутки одесса котовского і «доступна до ротації», пиятика, миттєво, трансформувалася в п'ятиденний загул.

На реєстрацію в чужій країні я відверто «болт забив», перебуваючи в безперервному «п'яному угарі». А коли, нарешті, втомився «сливу заливати» і одумався, було вже пізно що-небудь робити. Всі допустимі терміни прогоріли, і мене в будь-якому випадку оштрафували б на місці. Однак, залишалася ймовірність того, що вдасться покинути Росію без ретельної перевірки документів. Прикордонники, проститутки 50 одесса найчастіше, проходять по вагонах, і шльопають друку в паспорти, практично не дивлячись. Не завжди таке трапляється, але буває. У моєму випадку - не пощастило. Тому потрібно було постаратися відвернути увагу «прапора» від посвідчення особи. Як це здійснити стало ясно після першого ж слова митника.

- Сідай, - дозволив мені людина в погонах, - звідки і куди їдеш? Паспорт давай.

- А Ви хто такий будете? Документи, будьте ласкаві, пред'явити. І з чого це, раптом, одесса проститутки салоны Ви зі мною фамільярничати? Або Ви думаєте, що на Ваше хамство управи бракуватиме? - Театрально обурився я на необґрунтоване панібратство.

Прапорщик здивовано підняв на мене очі, повні нерозуміння.

- Прапорщик Шевчук, - промовив він з побоюванням, і простягнув мені «корочки», - щось я не помітив, коли з Вами прізвища ... (запнувся) ... прізвища ... (ще раз запнувся) ... Прізвище-яр-ні-чал (кінцівку промовив по складах і присоромлений розчервонівся).

проститутки одесса котовского Я навіть не очікував, що «погранец» настільки швидко в словесний «нокдаун» завалиться. По суті справи, я і сказати ще нічого не встиг, а він уже «спікся». Мабуть, зовсім «зелений» і «необстріляний» ще. Борзості у товаришів піднабрався, а ось, як на практиці все це справа застосовувати і не ніяковіти - до кінця не усвідомив.

- Ви, Шановний прапорщик митної служби Шевчук Павло Анатолійович, і фамільярничати, і «тикаєте» мені, і на бесіду незрозумілу запросили. Приїду проститутки 50 одесса в Дніпро - поскаржуся на Вас. Знайомств - вистачить, не сумнівайтеся - включив я «хлопця зі зв'язками».

- Яка скарга? На мене? За що? - Заметушився «служитель закону».

- Ну, як за що? За зловживання службовим становищем. Давайте не будемо лукавити. Ми з Вами прекрасно розуміємо, для чого Ви мене в окреме приміщення викликали. Вам грошей з мене «зрізати» потрібно, а я їх Вам давати не стану. Ви почнете мені хамити, може навіть загрожувати, що зсадили з поїзда. одесса проститутки салоны Ось за цей інцидент я на Вас і поскаржуся. І грошей, до речі, все одно не дам. Принципово не дам.

Павло Анатолійович мало не захлинувся, доводячи мені, що я помиляюся, і викликав у купе лише тому, що йому так працювати зручніше. Він був в потрібної кондиції для того, щоб запропонувати йому можливість реабілітуватися. Я сказав, що якщо помиляюся, то готовий принести свої вибачення і «мирно розійтися краями». Відкрив паспорт на потрібній мені сторінці і простягнув проститутки одесса котовского «служивому». Той був радий швидше позбутися «геморою» в моїй особі, і негайно поставив штамп вибуття на вільній ділянці сторінки. Ми щиро подякували один одному за розуміння, і я пішов геть, з полегшенням ...                                          Читати далі