—Шимпанзе – рекордсмен по самому быстрому сексу среди млекопитающих. Ее рекорд – 3 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутка юля одессе, табель про блядь. частина друга: блядь № 35 etc, проститутки одессы киевский район.

- Ти хто такий, рідний? - Звернулося до мене втомлене «привид», з погано прихованим байдужістю.

- Ти Свиридова? - Похмуро пробурчав я у відповідь, обурений своїм головним болем і її зневажливим тоном.

- Ну, я, а що? - Трохи більше зацікавлено відповіла Жанна, пригладжуючи хвилясте волосся за чарівні вушка.

- Тоді літру пива гони, Олену будемо отпаивать, - пробубонів я спідлоба.

- Зрозуміло, - похитала головою блондинка, дістаючи з холодильника проститутка юля одессе пластикову пляшку рятівного напою, - Де ця прощелиг?

- У нас, внизу, - відповів я тупо, і зовсім невиразно.

- У вас - це у кого? - Послідувало резонне уточнення.

- У нас - це на четвертому поверсі, в чотириста сорок восьмий.

- Ось коза драная, знову з Уланова сплуталася? - Ахнула Жанна, пригадавши, хто ж там в чотириста сорок восьмий кімнаті мешкає.

- сплутати, що не зв'язалася - мені без різниці, самі розбирайтеся. Ти проститутки одессы киевский район пиво-то даєш чи ні? - Поквапив я її.

- Тримай, - дівчина передала мені пляшку, - А Оленці можеш передати, щоб вона піднялася або хоча б набрала мене на мобільний? У мене на рахунку - зеро, навіть не виклик не вистачає. Тебе, до речі, як звуть?

- Як Олександр нарекли при народженні, так в світі по, донині, і величають, - пожартував я значно більш дружелюбним, ощасливлений літром холодного пивка.

- Тримай, тоді, Олександр, ще літрушку, особисто від мене. проститутки одессы бесплатно За м'ятою пиці сильно помітно, що відпоювати тобі самому в першу чергу треба, - розсміялася Жанна на мій старослов'янську «закос», простягаючи другу пляшку, - А Оленці обов'язково передай, щоб зі мною зв'язалася, лади?

- Так я-то передам, але ти б краще сама до неї навідалась. Вона зараз кухлик пивка засадить, і сомлеет на старі дріжджі. І тоді вже навряд чи її інші питання хвилювати будуть.

- О ні. Я і чотириста сорок восьма - поняття не сумісні, - відрізала проститутка юля одессе Жанна.

- Ясно. Дивись сама, тоді, тобі видніше, - повернувся я йти.

- Стій! - Зупинив мене дівочий оклик, - Тоді просто передай їй, що я на роботу через годину йду, і ключ на вахті залишу, якщо вона до цього часу додому не заявиться.

- А чи не простіше просто ключ через мене передати?

- Був би другий - передала б.

- У вас че, один на двох? - Здивувався я.

- А ти у цій пьяньчужкі поцікався, де вона свій провтикали. Другий проститутки одессы киевский район тиждень шукаємо, - посварилася Жанна на сусідку, хоча і без злоби.

- Ось мені робити більше нічого, тільки про ключ втрачений розпитувати. Шукайте, - знизав я плечима, - Гаразд, піду я. Все передам, як просиш.

- Дякую! - Почув я слідом.

Потім двері зачинилися, клацнув замок, і запанувала тиша, супроводжувана лише невиразним електричним дзижчанням і противним мерехтінням неонової лампи, відживаючої короткий вік служби в лавах пристроїв, цілодобового проститутки одессы бесплатно коридорного освітлення.

По поверненню в кімнату істотних змін в диспозиції речей і сплячих тіл виявлено не було. Хіба, що Макс почав хропіти, а Олена прибрала свою нижню білизну. Тепер Максовскіе труси валялися у ліжку в гордій самоті. Я гукнув дівчину, пропонуючи сьорбнути пивця. Вона махнула рукою, мовляв, буду, але трохи пізніше, і полізла з головою під покривало.

- Наша справа - запропонувати, ваша справа - відмовитися, - уклав я, з величезним задоволенням проститутка юля одессе осушуючи відразу півпляшки.

Через пару хвилин по тілу пробігла хвиля полегшення, і я, вмить знову сп'янілий, вивалився в коридор викурити сигаретку. Взагалі на поверхах гуртожитку палити, звичайно ж, було заборонено. На всіх, крім четвертого, іноземного. З огляду на вартість нашого проживання, коменданти закривали очі на цей злочин. Вони робили вигляд, що не бачать, а ми робили вигляд, що не куримо. Пару раз на місяць, правда, старості «понаїхали» виносився усну проститутки одессы киевский район догану, але він не мав зовсім ніяких наслідків. Формальність в чистому вигляді.

Я присів навпочіпки, підперши спиною стіну, і старанно затягнувся гірким димом. З боку, ймовірно, виглядав я шкода і, напевно, нагадував обсадженого Наріка. Не встигла дотлеть перша сигарета, а я вже запалює нею ж другу - душа, не перестаючи, вимагала отрути. Ех, бачила б мене в той момент Антоніна Яківна, наша класна, яка становила всім підопічним позитивні характеристики для вступу проститутки одессы бесплатно до ВНЗ. Ох, і понаписували б вона для приймальної комісії про мене компліментів!

Перебіг п'яних роздумів перервала двері моєї кімнати. Вона прочинилися і виштовхнула назовні Олену, чи не твердо стоїть на ногах. Дівчина присіла поруч, видихнувши питання:

- Покурим?

- Залишу, - простягнув я, знову глибоко затягуючись.

- Тебе як звуть? - Запитала шатенка, помовчавши, - Ни хрена з учорашнього не пам'ятаю.

Я від душі розсміявся.

проститутка юля одессе - Ти ж мене вночі клеїла, до себе кликала. А тепер навіть імені не пам'ятаєш?

- Я? Тебе? Не може бути! - Щиро здивувалася дівчина.

- Ага, не може, як же. А хто мені розповідав, що ви з подружкою вдвох живете? Типу, не гірше нас, хоча платите за звичайним тарифом. Хто погрожував спровадити її до товаркам з ночівлею, а мені влаштувати шоу?

- Серйозно? Ну, в принципі, це на мене схоже, - безтурботно пробубоніла Алена, - То я просто в ауті була. А я коли проститутки одессы киевский район в ауті - дура чеканутая. Не було б ніякого шоу, ти на мене п'яні не ведісь, якщо що. За ніс повожу і не дам.

- Так? А Уланова, тоді з якої радості дала? - Посміхнувся я.

- Так я хз. Кажу ж, не пам'ятаю нічо, - відмахнулася Алена від ідіотської теми, - Ти мені покурити залишаєш? Один бичок, он, залишився вже.

- З тебе вистачить, - відповів я, передаючи шатенці залишок сигарети.

- Тобі Жанна ключ на вахті залишила, - додав я, піднявшись на проститутки одессы бесплатно ноги, і ступив у залишену відкритими двері, - Зробіть дублікат, чи що? Або замок змініть.

Залишок дня, до самої ночі, я Продрому непробудним сном. Точніше, майже непробудним. Один раз, «відлити», все ж піднімався. Максима не застав. Його ліжко була заправлена, бардак в кімнаті частково ліквідовано, а на тумбочці валялася записка, складена в стилі Максима, прихильника стислості і мінімалізму:

«Поїхав. Буду першого. Дзвони. Макс ».

У десятій годині, проститутка юля одессе нарешті, остаточно оговтався і поперся в душ. Деякий час простояв під холодними струменями, виганяючи з організму останні алкогольні пари. Потім ще стільки ж часу вимивався і виборювати. До дванадцятої години, нарешті, привів і себе і житлоплощу в належний вигляд. Чим займатися далі - рішуче не уявляв. Спати, природно, не хотілося. Вмикать в «ящик" - не варіант. Копатися в телефоні - нудно. Тинятися по сусідах в таку пізню годину - не комільфо. Вирішив піти на загальну кухню. проститутки одессы киевский район Заварити чайку, постояти біля відчиненого вікна, покурити, подихати нічним повітрям.

Сказано - зроблено. Пакетик чорного «Ліптона», за сприяння скибочки лимона, зробив свою справу. Підбадьорив, тонізував і остаточно привів мене до тями. Звідкись зверху долинув гучний дівочий сміх, здався мені до болю знайомим. Висунувся у віконце і задер голову вгору. Так і є. Трьома поверхами вище з віконця стирчало кілька дівчат. В одній з них дізнався Олену, в другій Жанну. Ще двох проститутки одессы бесплатно пам'ятав погано, але знав, що вони були вчора на моїй «first-student-party».

Дівки курили і відчайдушно веселилися якийсь дико гумористичний нісенітниці, яку вела мовлення Алена. Піддавшись пориву імпровізації, я голосно проголосує вгору фальшивим голосом куплет з безсмертного хіта радянської епохи:

Ей, ви там, нагорі,

Від вас знову спасіння немає.

Не можу більше слухати

Я цей ваш кордебалет.

- Це хто там такий музичний? проститутка юля одессе - Послідувала майже ворожа реакція у виконанні Жанни.

- Жінка, яка співає, - відповів я весело.

- Алла Борисівна, ви? - Продовжилася словесна перепалка.

- Ну, а хто? Звичайно, я!

- Алла Борисівна, а що з голосом щось? - Вступив в діалог інший, незнайомий мені голосок, - Куди подівся ...                                         Читати далі