—Сперма содержит более 30 различных элементов, таких как фруктоза, аскорбиновая кислота, холестерол, креатин, лимонная кислота, витамин B12, соли и ферменты.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы 35, ріточка. молодша сестричка, анжелика сорок лет проститутка г одесса.

перечікуючи біль. Я не бачив поки, але відчував - крові було порядно, все стало мокрим і гарячим. Рита завмерла з відкритими очима, злякано дивилася на мене. Мені було так шкода її в цей момент, я бачив, що їй боляче, хоч так старався бути ніжним, готував її, уникнути хоча б короткої спалаху хворобливості було не можна. Я навіть не уявляв, що вона відчуває зараз, багато раз я намагався уявити, що відчуває дівчина, коли втрачає цноту, але при одній лише думці що на моєму члені проститутки одессы 35 щось порветься, у мене починався напад паніки і жаху. Як вони могли терпіти це? Але напевно могли, тому що зазвичай через якийсь час їм починало подобатися, і біль проходила.

- Малятко, сильно болить? - Питав я, покриваючи поцілунками її личко.

- Ну так ... - м'ялася вона. - Уже не надто. Я злякалася.

- Давай спробуємо далі.

Я повільно засовався, масажуючи членом щойно поранену кицьку Ріти, і уважно спостерігав за її реакцією. Спочатку вона анжелика сорок лет проститутка г одесса морщилась, як-то напружено стискала стегна, але дуже скоро я помітив, що личко її розслабилося і ось перші стогони зірвалися з її губ.

- Подобається кицька? - Уточнив я.

- Так, добре. - Зізналася Рита, міцніше обвиваючи мене руками за шию.

- Малюк ... - Найвідповідальніше залишилося позаду, біль став залишати її, почалися приємні відчуття, і тепер я міг розслабитися і робити все як завжди, працюючи членом всередині неї на всю довжину. Тривожні думки проститутки одесса 300 почали залишати мене, я зосередився на самому солодкому, і шалене задоволення охопило все моє тіло. Як солодко було трахать Риту без презерватива! Я обожнював трахатись наголо, але дозволяв собі це нечасто. А в ній я звичайно був упевнений, гумки нам були не потрібні, вона чистенька, незаймана. Від мене їй теж не було чого боятися - я-то вже точно не задую рідній сестрі. Ковзаючи всередині гарячої, вузької кицьки голим членом у мене в очах темніло від задоволення. Наші тіла проститутки одессы 35 так тісно стикалися, я відчував, як пружні тугі сосочки її пишних сісечек ковзають по моїх грудях, плутане гаряче дихання зігріває мою шию, ніжні ручки ковзають по моїй спині ... Мені було дуже добре, я не міг згадати, коли в останній раз так кайфував.

- Тобі подобається? Добре малюк? - Раз у раз запитував я. Мені хотілося, щоб вона відчувала таке ж задоволення, що і я. Іноді вона відповідала, але частіше просто стогнала, закочуючи очі і хмурячи бровки. Я бачив, що анжелика сорок лет проститутка г одесса їй подобається, вона жадібно рухалася мені назустріч, ширше розводила стегна, намагаючись впустити всередину себе побільше мого тіла ...

Я все ще не наважувався трахати її з повною пристрастю, тримав ніжніший темп, але ось вона сама попросила:

- Ще! Олег, ще !!!

Тоді я розійшовся і показав їй, що можу - глибоко і з силою взявся штовхати, переходячи то на швидкий темп, то на навмисне повільний, змушуючи її скиглити і стискати стегнами мене сильніше. проститутки одесса 300 Я відчував, що ще трохи і закінчу, але мені не хотілося залишати її без розрядки. Вона звичайно сьогодні вже спіймала пару солодких оргазмів, але це було не те. Я хотів, щоб вона скінчила від нашої близькості, тому що я в ній. Я сумнівався, що вона закінчить вагінально, тому злегка відсторонився і однією рукою став смикати піднявся тугий клітор, одночасно насаджуючи членом її пісюшку. Рита закричала, в її гучних стогонах пробивалася пристрасть, якої вона раніше точно не знала проститутки одессы 35 і не відчувала - таке знайоме тільки жінкам, які знають чоловіка, умілий член, задоволення від його рухів. Її оргазм був уже близько, перші судоми слабкими нерегулярними хвилями пройшлися всередині піхви, і тут я залишив її клітор і почав трахать, навіть не трахати - ебать з усієї сили її налиту спливала щілину.

- Аааа! - Вона підвелася на ліктях, тісно притискаючись до мене, назустріч потужному оргазму. Я міцно схопив її стегна і продовжив натягувати до тих пір, поки анжелика сорок лет проститутка г одесса нарешті довгоочікувані спазми НЕ стиснули мій стовбур - вона закінчувала, відкинувши голову назад і закривши очі. Коли судорожне биття всередині її піхви припинилося, я відкинув її на спину і широко розвів їй стегна, щоб вона не тримала мене, коли я буду витягувати. Відчувши, що щас закінчу, я різко вийшов з неї і спустив прямо на простирадло - все-одно її тепер прати, вся в крові. Не дуже я любив так кінчати, але відчуття від нашої близькості були настільки солодкими, яскравими, проститутки одесса 300 що і оргазм мені здався фантастичним.

Коли ми віддихалися, я обійняв її міцно, притиснув до себе, наговорив їй купу ніжностей, уточнив, що їй точно сподобалося, а потім відправив спати. Я б міг залишити її з собою, все-таки такий особливий момент, напевно їй хотілося ніжностей, близькості, але треба було багато чого зробити - без палева випрати закривавлене білизна, вичистити матрац, змінити постіль.

Вранці всі зібралися снідати, мати повернулася зі проститутки одессы 35 зміни, батько приїхав з відрядження, і залишитися наодинці нам з Ритою не вдалося. Ми толком не поговорили про те, що сталося вночі, і я раптом став хвилюватися - хіба мало, ще замкнеться, буде мучитися докорами сумління, стане мене уникати. Я хотів знайти момент і сказати їй, що нічого не змінилося між нами, що все як і раніше, все добре, але не складалося випадку. Вдалося побачити її тільки на кухні, коли все вже поїли і вона збирала посуд зі столу. Я притиснув її до кухонного анжелика сорок лет проститутка г одесса шафки і мав намір поговорити, і тут вона підняла на мене очі і я все зрозумів. О, цей погляд! Як багато чоловіки готові віддати за те, щоб жінка дивилася на нього саме цим котячим поглядом, в якому таїться неприхована хіть, змішана з вдячністю і прохальним виразом. Здавалося, вона дивиться на тебе і каже: «Я вся твоя. Будь ласка, трахни мене !!! ».

Не потрібно було нічого говорити, все було ясніше ясного. Я посміхнувся їй і непомітно від батьків наспіх облизав її проститутки одесса 300 губки при короткому поцілунку. Вона теж посміхнулася і продовжила збирати посуд. Я знав - все повториться. Вона хоче, без сумнівів хоче знову. А я вже тим більше. Наступний раз трапився через кілька днів, вона сама прийшла до мене вдень, я відразу зрозумів навіщо. Зробив вигляд, що не зрозумів навіщо вона тут, знову почав розчісувати їй волосся, гладити по спині, а потім тихо прошепотів їй на вушко:

- Хочеш?

Вона вигнулась, притулилася до мене всім тілом, і проститутки одессы 35 я як з ланцюга зірвався - трахнув її так стрімко, так пристрасно, що вона по-моєму навіть трохи писнув під себе. Ну нічо, нехай тепер знає, що секс не тільки ніжним буває, все добре в свій час - і грубість, і ласка. Ми продовжували потайки горнутися, і скоро виробилася певна схема - якщо вона приходила до мене, значить, все відбувалося ніжно, з довгими поцілунками, як в перший раз. А якщо я сам до неї заглядав, то ми жарко трахкалися, з гучними стогонами і криками.

анжелика сорок лет проститутка г одесса Скоро мене почала турбувати її безпечність - я ніколи не брав презервативи для неї (соромно визнати, але з іншими дівчатами я так само продовжував займатися сексом). Вона жодного разу не попросила мене надіти гумку і не запитала, куди я скінчив. Зі мною все було безпечно, але рано чи пізно вона почне спати з іншими хлопцями, і якщо буде продовжувати в тому ж дусі, то дуже скоро наживе собі проблеми. Я провів з нею сувору розмову і вилаяв її за таку байдужість до самої себе, і проститутки одесса 300 тоді вона видала мені, що не планує нічого з іншими хлопцями, хоче тільки мене і спить тільки зі мною. А дуже скоро під час сексу вона так тісно притулилася до мене, і прошепотіла:

- Олег, я тебе люблю.

Мене як водою облило, і вперше за довгий час я раптом немов прокинувся від хмільного дурману. Я раптом зрозумів, що зробив непоправне - поступившись своєї похоті я зіпсував їй життя. Мені подобалася наша з нею зв'язок, мене шалено заводило, що у мене з'явилася проститутки одессы 35 завжди готова домашня дірочка, яку в будь-який момент можна було трахнути без зайвих проблем, умовлянь і облуди. Вона нічого не вимагала натомість, ніяких подарунків, залицянь і іншого мозгодерства, і при цьому була офігенно сексуальна і красива, податлива, безкорислива. Я звичайно не відносився до неї так споживацьки, приходив в захват від її принад, щиро хотів ...                                         Читати далі