—У москитов соитие происходит в воздухе и длится в среднем 2 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

шлюхи г одесса, ріточка. молодша сестричка, проститутки город одесса за 40 лет.

закрита, але загальний вигляд радував око, особливо її розсунуті стегна.

- Тепер ти. - Нагадала вона, і запахнула халатик.

Я сів і присунувся до неї, осмілівши, поклав руку їй на стегно, і тихим, інтимним голосом запропонував:

- Покажи мені побільше. Розкрій її, а потім я тобі теж дещо покажу.

- Я ж уже показала! - Обурилася Рита, ображено відвертаючись. Здається, почала підозрювати, що її наебали.

- Ти ж мені не всю кицьку показала, шлюхи г одесса я майже нічого не побачив. Розкрій ширше, давай. - Умовляв я.

Сестра похитнулася, але мабуть все ще сподівалася, що їй покажуть обіцяне, тому знову розсунула халатик і зняла трусики повністю, розвела стегна по-максимуму і розтягла кицьку пальцями. Тепер мені було видно все - рожево-бежеву вульву, на подив великий клітор, випирає назовні, і вузькі статеві губки, зовсім маленькі, акуратні. Піхву було зімкнуто, так що щілинку не побачив, але цього було достатньо.

проститутки город одесса за 40 лет - Добре. Молодець. - Похвалив я. Рита тут же зрушила ноги і запахнула халат.

- Все, тепер ти!

Але я не поспішав виконувати обіцянку. Мені було не шкода показати їй хрін, просто хотілося провчити її, дати їй перший урок відносин з хлопцями.

- Я передумав. - Сказав я, допомагаючи зав'язувати їй пасок.

- Але ти ж обіцяв !!! - Вигукнула вона. - Я ж показала тобі. - Ображено нагадала сестра.

- Ти дура, Рита. - Підсумував я, і поцілував проститутки одесса видео її в чоло.

- Чому? !!

- А тому. Тільки дурні дають щось хлопцям вперед, авансом. Зрозуміла?

- Але ти ж обіцяв. - Сердито бурмотіла вона.

- А якби тобі хтось інший щось пообіцяв, ти б теж труси зняла? - Уточнив я. Чесно кажучи, я трохи розсердився - так і думав, що вона виявиться лохушкой, яку легко розвести.

- Причому тут це? - Виправдовувалася Рита. - Ти мені пообіцяв показати, а сам не показав!

- Так я спеціально це шлюхи г одесса зробив. - Зізнався я. - Щоб тебе провчити.

- Навіщо? - Не розуміла вона.

- Та тому що не хочу, щоб тебе розвели, як лохушкой. Ти чо така наївна? Не можна хлопцям вірити, зрозуміла? - Я бачив, що вона засмутилася, здається, навіть образилася. - Гаразд, іди сюди. Ну не ображайся. - Я обійняв її, втішаючи. - У тебе гарна піпка. Ти її кому-небудь ще показувала?

- Ні. - Зізналася Рита. Я так і думав, але почути це було все-одно приємно.

- Гаразд, проститутки город одесса за 40 лет хочеш покажу тобі? А? - Запропонував я. Обіймаючи її, я захотів з новою силою, член застрибав в штанях, і мені вже самому захотілося витягнути його назовні.

Вона не відповіла - все ще сердилася, але я знав, що вона як і раніше хоче його побачити. Продовжуючи обіймати її однією рукою, інший я розв'язав шнурок на брюках і витягнув стирчить член назовні. Погладжуючи його, як зазвичай перед сексом, смакуючи близькість, я вже притулився до неї і сказав:

- Подивися, проститутки одесса видео я дістав.

Рита трохи відсторонилася, опустила очі вниз, і втупилася на мій стояк. Вона вже бачила мій член пару раз, коли я був в душі, але тоді він не стояв, так що порівнювати тут було нічого. Я знав, що я перший хлопець, член якого вона бачить в реальності, поруч. Це було приємно, і забавно спостерігати, як вона оглядає його з усіх боків, відкриваючи для себе щось нове, пізнаючи чоловіче тіло, його секрети.

Гарного потроху, тому я незабаром натягнув шлюхи г одесса штани назад, ховаючи господарство в складках такни. Звичайно, я б вважав за краще зараз перейти до більш відвертим справах, але скоро повинні були повернутися батьки, а таку відповідальну справу як спокушання власної сестри не повинно було пройти наспіх. Я відправив її, а сам пішов в душ - спускати стояк.

Зручний момент намітився досить скоро. Батько поїхав у відрядження, а мати пішла на роботу в нічну зміну. Весь вечір і вся ніч були у мене, щоб втілити задумане. Я проститутки город одесса за 40 лет вирішив, що це трапиться сьогодні. Переконавшись, що Рита будинку і нікуди не збирається, я відкрив двері своєї кімнати і почав чекати її. Я знав, що вона прийде - терпіти не могла самотності. І точно, дуже скоро вона почухала до мене, боязко визираючи з-за одвірка.

- Ну заходь, че встала там. - Поманив я.

Вона зайшла і обережно прикрила двері за собою. Ми трохи поговорили, потім знову розвалилися на ліжку і я знову взявся вичісувати її волосся, як зазвичай. проститутки одесса видео Коли мої руки більш сміливо пробіглися по її сідницях, вона раптом запитала:

- Як ти думаєш, мені вже можна ЦЕ робити?

- Це дивлячись готова ти чи ні. - Розпливчасто відповів я, продовжуючи погладжувати поперек і трохи нижче.

- Я не знаю чи готова ... - протягнула Рита.

- Ну, ти сама хочеш? Тобі хочеться сексу?

- Так, хочу. Але я боюся дуже. - Зізналася вона.

- Болі боїшся?

- Так, напевно. І взагалі ... Я не вмію шлюхи г одесса нічого, не знаю ...

- А тобі нічого вміти не треба. - Заспокоїв я, стискаючи пальцями її кругле плече. - Нехай хлопець все сам робить. Тут знати нєфіг, тут відчувати треба.

- Та ти не розумієш! Олег, я навіть цілуватися боюся, який там секс!

- Ти що, навіть не цілувалася ніколи? - Уточнив я. Моє дихання завмерло в очікуванні відповіді. Невже вона настільки недосвідчена, зовсім дитина?

- Взагалі ніколи. - Зізналася сестра, повертаючись до проститутки город одесса за 40 лет мене обличчям. - Я не вмію, не хочу, щоб з мене сміялися.

Тут щось обрушилося на мене, в очах потемніло, розум застелила пелена, я просто збожеволів від нахлинуло бажання. Вона була не просто целкой, а навіть нецелованой, зовсім чистенькій, недоторканою. Як таке можливо в наш час? Але я був упевнений, що вона не бреше - вона ніколи мені не брехала, а якщо і намагалася, то я відразу її викривав. Перш, ніж я наважився прийняти якесь рішення, моя мова вже висловив все вперед проститутки одесса видео мене:

- Давай я тебе навчу.

- Цілуватися? - Уточнила вона, обмежено заглядаючи мені в очі.

- Ну так. Хочеш? - І не чекаючи її відповіді, я вже обвив її руками і підтягував до себе. - Іди сюди, розслабся.

Я повільно торкнувся чолом її головки, вдихнув запах, що йде від волосся, трохи потерся носом об її щічку, і ніжно доторкнувся до її губ. Спочатку просто губами, ледь ковзаючи по ніжній, незайманої плоті, вбираючи смак незайманих губок. шлюхи г одесса Рита НЕ відштовхнула мене, а й відповідати не поспішала. Я відчував, що вона трохи напружена, може навіть мучиться сумнівами. Щоб не дати їй передумати, я почав цілувати її більш відчутно, защипуючи губки, посмоктуючи їх злегка, проводячи між ними мовою. Інстинктивно вона відкрила рот, і я відразу ж пробився всередину, відшукавши там кінчик її язичка, злегка торкнувся його, і тут відчув, що вона розслабляється, буквально вся обм'якла і подалася вперед, назустріч поцілунків. проститутки город одесса за 40 лет Я вже збудився, привід типу навчити сестру цілуватися більше не прокочував, і я щосили засмоктує її, міцно обвивши за талію і притягаючи до себе. Вона важко дихала, особливо коли я торкався її мови, і скоро почала відповідати мені боязкими прицмокуванням, а коли я почав повільно потрахівать її ротик мовою, то всовуючи його, то висував назад, вона навіть вхопила його і трохи посмоктати. Судячи з усього, вчилася вона швидко, і так само швидко увійшла у смак. Ми ще трохи солодко проститутки одесса видео посмоктати, але потім вона раптом відскочила і уткнулась мені в плече головкою.

- Ну як, не складно було? - Запитав я, намагаючись приховати важке дихання.

- Ні. - Похитала вона головою, і знову подивилася на мене, ніби запитуючи - що ж тепер? Але я не поспішав розкривати всіх своїх карт і відкрито заявляти їй, що має намір навчити її не тільки поцілунків в цю ніч. Зробивши вигляд, ніби виконав свій братський борг, і не більше, я поплескав її по волоссю, шлюхи г одесса щоб вона перестала соромитися.

- Хочеш, подивимося кіно? - Запропонував я, встаючи з ліжка.

- Давай. - Швидко погодилася вона, намагаючись згладити незручне сексуальну напругу, яке буквально розпирало її і мене і наповнювало собою всю кімнату.

Я завантажив диск в комп і всівся в крісло перед столом. Фільм я вибрав природно певного змісту, але спеціально під обстановку - красивий, естетичний, з хорошою грою, що створює враження ...                                         проститутки город одесса за 40 лет Читати далі