—У норок одно соитие длится в среднем 8 часов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

где одессе проститутки, моя ручна училка. частина 3, проститутки минет в авто одесса.

якої я обіймав Беки, я міг гладити її голу спину і плече. Я розслабився і спробував дати своїм мізкам перепочинок, щоб усвідомити все те, що сталося за цей тиждень. Все склалося набагато краще, ніж я міг навіть мріяти. Ніколи б не подумав, що Беки стане такою слухняною рабинею. І хоча мені все ще подобалося принижувати і знущатися над нею, я також відчував, як у мені ростуть почуття, з якими мені все важче і важче боротися. Я хотів продовжувати злитися на неї за всю ту біль, яку где одессе проститутки вона заподіяла мені, але прямо зараз ніякої злості я не відчував. Я не зовсім був упевнений, яке в мені народилося почуття. Але, безумовно, воно абсолютно відрізнялося від того, що я відчував раніше.

І навіть Ліза. Незважаючи на те, що більшу частину вечора вона чинила відчайдушний опір, під кінець, як мені здалося, була зламана ще більше. Можливо, вона вела себе подібним чином, тільки щоб задовольнити мене, а може бути, вона теж відчула щось більше. У мене накопичилося проститутки минет в авто одесса багато образ на неї, але навіть вони почали пом'якшуватися.

Поки я мовчки упорядковував думки і почуття, Беки дуже м'яко гладила круговими рухами мої соски, потім вона опустила руку і злегка погладила мій млявий член. Сексуальні апетити Беки, схоже, були ненаситні. Взявши її за підборіддя, я обережно підняв її голову і поцілував у губи. Беки відповіла пристрасно, майже пожираючи моя мова у себе в роті. Якщо у мене і були сумніви щодо почуттів Беки, то вони, безумовно, проститутки одессы кунгулингус в цей момент розвіялися.

Коли я, нарешті, відірвався, щоб віддихатися, Беки знову поклала голову мені на груди. Дуже тихим голосом вона сказала: «Господар, ви зробили мене дуже щасливою рабинею. Будь ласка, ніколи не кидайте мене. Я обіцяю, що буду наполегливо працювати, щодня, щоб радувати вас, і охоче прийму будь-яке покарання, яке ви мені призначите. Будь ласка, Господар ... », - і коли вона подивилася на мене своїми великими щенячими очима, на них ледь не где одессе проститутки виступили сльози.

Я мало не вдавився, почувши цю маленьку мова. М'яко пошарпавши її по щоці, я пробурмотів: «Все в порядку, рабиня. Не турбуйся, тепер ти моя власність. Я не збираюся тебе кидати. Ти будеш зі мною ще дуже і дуже довго ».

Люто стиснувши мене в своїх обіймах, вона прошепотіла: «О, дякую вам, Господар».

На мить приголомшений від такого повороту подій, я подивився на Лізу і побачив, що вона дивиться на нас з подивом на обличчі. Вона, можливо, проститутки минет в авто одесса з працею осягала, як така жінка, як Беки, охоче віддалася кому щось на зразок мене. Чорт, навіть я задався цим питанням.

Раптове булькання в животі вивело мене з моїх фантазій, і нагадало про те, що я ще не вечеряв. Взявши телефон зі столика, я набрав номер місцевої піцерії і замовив доставку піци кур'єром.

З'ясувавши, що піцу привезуть хвилин через 30-40, я піднявся з дивана і підійшов до Лізи. Нахилившись, я спочатку витягнув кляп у неї з рота. Вона проститутки одессы кунгулингус негайно почала відкривати і закривати рот, намагаючись зняти напругу м'язів з щелепи.

Присівши навпочіпки, я почав пояснювати Лізі: «Зараз міс Охара розв'яже тебе, і відведе тебе в ванну, помитися. Якщо тобі знадобиться витягти анальну пробку з якоїсь причини, то як тільки ти закінчиш, ти повинна вставити її назад. Також, коли ти будеш у ванній, міс Охара допоможе тобі позбутися волосся на твоїй пізді. Тепер вона завжди повинна бути підголені, як у міс охар. І я не где одессе проститутки хочу нагадувати тобі, що ти зобов'язана виконувати всі розпорядження міс охар, завжди. Повинен, однак, додати. Якщо ти думаєш, що то, що вона говорить тобі робити - неправильно або несправедливо, тоді я все одно хочу, щоб ти виконала її розпорядження, але ти повинна повідомити мені про це, як можна швидше, і вже я буду вирішувати, чи перевищила міс Охара свої повноваження, і чи слід її покарати. Ти все зрозуміла? »

Нерішуче кивнувши головою, вона відповіла: «Так, сер». проститутки минет в авто одесса

«Якщо у тебе залишилися якісь дурні думки щодо того, щоб доставити мені проблеми, просто пам'ятай, що все, що відбувалося сьогодні ввечері, я зняв на камеру. І все, що я зняв уже готове до завантаження в інтернет. Ти станеш порнозіркою за один вечір. Все в школі побачать, як сильно тобі подобається, коли тебе ебут в пизду і жопу, а також, яка ти хороша маленька хуесоска. Дівчаткам також стане відомо, що ти любиш лизати кицьки. Ти будеш нарозхват і у дівчаток і у хлопчиків. проститутки одессы кунгулингус Те, що сталося тут, залишиться тільки між нами. Якщо ти почнеш мені перечити, я знищу тебе. Це зрозуміло, повія? »

Більш впевнене - «Так, сер», - від Лізи.

«Добре, йди помийся, рабиня», - сказав я, вказавши на Беки. Схопившись з дивана, Беки швидко впала на коліна і почала розв'язувати руки і ноги Лізи. Потім Беки допомогла Лізі піднятися і відвела її в ванну. Поки вони були у ванній кімнаті, я швидко одягнувся і, схопивши камеру зі столу, підійшов где одессе проститутки до комп'ютера в кабінеті Беки. Залягання на своєму сервері, я почав завантажувати все фотки з камери, а також відео з цифрового рекордера. Завантаження відео завершилася якраз, коли дівчата вийшли з ванної. Вони тихо шепотілися між собою, повертаючись до вітальні.

Встав з-за столу, я повернувся у вітальню і сів на диван. Не кажучи ні слова, обидві дівчини, все ще голі, підійшли до мене і сіли на коліна, на підлозі, біля моїх ніг.

У ванній, Ліза змила макіяж проститутки минет в авто одесса і привела в порядок своє тіло, і хоча вона все одно виглядала ще не важливо, після прочуханки і затискачів на сосках, у мене все одно перехопило подих від її краси. Без макіяжу вона виглядала природно, в її красі не було нічого штучного.

«Ліза, мені потрібно знати, як ти збираєшся кардинально вплинути на ситуацію. Ти збираєшся боротися зі мною, або ти будеш підкорятися, і тоді ми зможемо врятувати твою репутацію? »- Запитав я.

Трохи подумавши, Ліза дуже обережно проститутки одессы кунгулингус відповіла: «Сер, я поговорила про це з мем, поки ми були в ванній, і ми вирішили, що в моїх найкращих інтересах добровільно співпрацювати з вами». Опустивши голову, і не бажаючи зустрічатися зі мною очима, вона продовжила: «Я зроблю все, що ви побажаєте, сер».

«Чудово! Тоді, думаю, мені краще притримати все електронні листи, які я вже приготував на відправку. Однак, щоб переконатися, що ти говориш правду, я приготував тобі невелике випробування. У цій сумці є капюшон, где одессе проститутки який повністю закриває голову, за винятком рота і очей. Якщо ти одягнеш його, тебе ніхто не дізнається. Випробування полягає в наступному: оскільки мені потрібно розплатитися з кур'єром, як чайові, ти зробиш йому мине, і проковтнеш всю його сперму. Ти не будеш пов'язана і будеш вільна у виборі. Ти можеш вибрати, не робити цього, і тоді всі наші домовленості скасовуються, але якщо ти впораєшся, тоді ти доведеш мені свою лояльність. Вирішуй зараз, час закінчується ». проститутки минет в авто одесса P>

Замислившись лише на секунду, Ліза відповіла: «Я зроблю це, Сер.»

«Відмінно. Це дуже мене порадує ». Звернувши увагу на Беки, я наказав: «Рабиня, дай мені капюшон».

Вона підповзла до сумки і через кілька секунд дістала шкіряний капюшон.

«Одягни його на повію».

«Так, Господар», - і потім приступила до виконання завдання. Як тільки Беки затягла останню пряжку, пролунав дзвінок у двері.

«Рабиня, йди в кабінет і залишайся там до проститутки одессы кунгулингус тих пір, поки кур'єр не піде. А ти повія, стій, де стоїш, поки я не покличу тебе », - наказав я, підходячи до вхідних дверей.

На щастя, постачальника піци не опинився хтось із нашої школи, тому я без побоювання міг продовжити здійснення свого плану.

«Заходь. Гроші у мене тут на столі ». Жестом руки я показав кур'єру зайти і закрив за ним двері. Зайшовши до вітальні, я взяв зі столу гроші. Ліза сиділа на колінах, помітно тремтячи від хвилювання.

«Ось где одессе проститутки гроші. Тут недостатньо для чайових, але моя подруга погодилася надати взамін рівноцінну послугу. Повія, підійди сюди, будь ласка », - крикнув я.

Хлопець, який привіз піцу, тільки почав бурмотіти щось про те, що чайові не обов'язкові, коли побачив, як гола Ліза зайшла в коридор і впала на коліна поруч зі мною. Всі думки ...                                         Читати далі