—В среднем по Америке за последние 40 лет количество сперматозоидов у мужчин уменьшилось на 40 процентов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы х, моя ручна училка. частина 3, проститутки одессы от 300 гривен.

на випадок якщо він знадобиться ».

«Так, господар», - відповіла вона, а потім швидко вийшла з рота Лізи і відійшла в сторону.

Так як вона більше не давілась членом, Ліза змогла повністю зосередитися на члені, що довбає її дупу. Очі Лізи були щільно закриті, і вона почала видавати гучні стогони, кожен раз, коли я повністю занурювався в неї. Незабаром стогони змішалися з приглушеним пхиканням. Відчувши, що Ліза може закінчити від того, що її трахкають в дупу, я проститутки одессы х кивнув головою Беки, покликав до себе.

«Пограй пальцями з її пиздить. Мені здається, ця повія хоче закінчити ще раз ».

Опустившись на коліна позаду мене, Бекі просунула руку мені між ніг і почала терти клітор Лізи. Майже миттєво, шум виходить від Лізи змінився від приглушених стогонів на майже спраглі крики.

Беки тихо шепнула мені: «Її піхву промокло наскрізь, господар».

«Так-так, здається, моя маленька шлюшка насолоджується тим, що її ебут проститутки одессы от 300 гривен в сраку і грають з пиздить. Тобі це подобається, блядь? »- Запитав я, відтягнувши назад її голову за волосся.

Ліза промовчала. Але тепер вона почала штовхатися дупою тому, на мої поштовхи.

Давши їй кілька різких і потужних поштовхів, в поєднанні з сильним ляпасом по правій сідниці, я скомандував: «Відповідай мені повія, коли я задаю тобі питання. Тобі подобається це? »

Сором'язливо, Ліза низько схилила голову і прошепотіла: «Так, сер». Її тіло набуло проститутки трансы одесса темно-червоний відтінок від цього визнання.

В подиві струснувши головою, я продовжив довбати її в дупу ще кілька хвилин. За цей час збільшилася гучність її стогонів, а також інтенсивність, з якою вона штовхалася на мене. Я бачив, що вона на межі, і готова кінчити. Збільшивши темп довбання, я почав підбадьорювати Лізу, щоб підвести її до краю.

«Так, дівчинка моя. Кінчай на мій член. Я знаю, ти хочеш закінчити для мене. Покажи мені, яка ти хороша шлюшка. Ось проститутки одессы х так ».

Дихання Лізи було дуже нерівним, вона знову почала голосно хрипіти, і несподівано, видавши низькі, переривчасті стогони, все її тіло напружилося і початок звиватися від оргазму. Як тільки її тіло напружилося, тиск на мій член стало майже нестерпним. Мені довелося зціпити зуби, щоб не закричати від болю.

Нарешті, оргазм Лізи почав вщухати, і її тіло розслабилося. Я швидко витягнув свій поранений член з її дупи і обійшов Лізу, підійшовши до голови. «Ти проститутки одессы от 300 гривен була дуже хороша, повія. Я пишаюся тобою », - я погладив її по маківці. «Тепер, я хочу побачити, чого ти сьогодні навчилася», - я приставив член до рота Лізи.

Мені здалося, що вона приготувалася до опору, але потім швидко отямилася і відкрила рот. Зануривши член всередину, я незабаром натрапив на перешкоду.

«Рабиня, встав свій член їй в дупу», - наказав я Беки.

Піднявшись з колін з того місця, де вона сиділа, Беки стрімголов кинулася вперед і приставила проститутки трансы одесса кінчик гумового члена до Лізиної дупі. Вона вже була змазана і злегка розтягнута моїм членом, так що Беки не зазнала труднощів, повністю зануривши свій член всередину.

Вирішивши, що Ліза вже готова до глибокого заковтування, я почав пхати член далі їй в рот. Зустрівши опір біля входу в горло, я продовжив штовхати член, поки не відчув, що він пройшов цю перешкоду. Занурившись в Лізин рот до самих яєць, я затримався там на кілька секунд, насолодившись моментом. проститутки одессы х Ось він я, і ніс Лізи зараз занурений в мої лобкові волосся, а сама вона давиться моїм членом, який всього пару хвилин тому був у неї в дупі. На додаток до всього, наша вчителька природознавства трахає Лізу в дупу великим гумовим членом.

Не думаю, що коли-небудь зможу звикнути до того відчуття влади, коли ти домініруешь над красивою жінкою - не кажучи вже про двох.

Приглушені гортанні звуки Лізи вивели мене із задуми, і я швидко витягнув член на достатню відстань, проститутки одессы от 300 гривен щоб дозволити їй віддихатися. «Ти дуже добре навчилася повія, за дуже короткий термін».

Все ще з членом у роті, роблячи глибокі вдихи, вона промичала «Спасибі, сер».

Для мене це послужило сигналом, і я почав довбати її в рот, підтримуючи повільний, але стійкий ритм. Кожен раз, коли Ліза давілась членом, імпульси задоволення пронизували мій стовбур до самих яєць. Я знав, що близький до оргазму, але на цей раз мені хотілося зробити щось інакше. Витягнувши проститутки трансы одесса член, я наказав Беки: «Рабиня, встань на коліна перед цією повією».

Беки відразу ж вийшла з дупи Лізи і стала на коліна, як я велів.

«Тепер перетягни дупу на-віч Лізи». Після того, як вона встала в позицію: «Добре, повія, лижи дупу рабині. Зроби її красивою і вологою. Ти можеш це зробити для мене, повія? », - Запитав я.

«Так, сер», - сказала Ліза, опустивши голову в дупу Беки між сідниць. Зробивши попередньо кілька обережних рухів мовою вгору і вниз проститутки одессы х уздовж отвору ануса, Ліза почала лизати агресивніше. Незабаром вона висунула язик і намагалася трахати їм дупу Беки.

Коли дупа Беки була добре змазана, мені довелося зупинити Лізу. Потім я злегка посунув Беки, так, щоб Лізі було добре видно, що буде відбуватися далі.

Опустившись на коліна не більше ніж за фут від імені Лізи, я підніс свій член до змащеній дупі Беки. Приклавши лише невелике зусилля, я зміг пройти сфінктер Беки і почав працювати членом у неї проститутки одессы от 300 гривен в дупі. Через кілька хвилин я стрімко почав наближатися до чергового дивовижному оргазму. Схопивши Беки за волосся і болісно відтягнувши назад голову, я почав трахать її так жорстко, як тільки міг.

Беки почала кричати: «Так, господар, ебіте мою блядскій дупу. Жорсткіше. Покарайте мене, господар ». Я був тільки радий виконати її прохання.

Подивившись на Лізу, я побачив, що вона в захваті від того, що відбувається. Її погляд був прикутий до ануса Беки, до того, проститутки трансы одесса як він розтягується і стискається навколо мого члена при кожному рухом. Особа Лізи було в повному безладі, але в очах абсолютно чітко можна було розгледіти хіть.

Видавши майже первісний рев, я загнав член в останній раз і злив сперму в дупу Беки. Коли остання крапля сперми вийшла з мого члена, я повільно витягнув його і відвалився. «Добре, повія, а тепер я хочу, щоб ти злизала сперму з дупи рабині», - наказав я Лізі.

Вийшовши з трансу, вона глянула на мене, проститутки одессы х а потім нахилила голову і почала злизувати сперму, яка стала сочитися з дупи Беки.

«Так, ось так, повія. Вилижи її всю ». Схопивши камеру, я зробив ще кілька знімків Лізи, занурену особою в дупу Беки.

- КЛИК -

- КЛИК -

Після того, як анус Беки став досить чистим, я наказав їй встати і зняти страпон. Порившись в сумці, я дістав анальну пробку, кляп, і встав перед Лізою. Опустившись на коліна, я підніс куля до рота Лізи, і як тільки вона проститутки одессы от 300 гривен відкрила рот, вставив його їй між зубів. Впоравшись, я застебнув ремені у неї на потилиці. Як випливає заткнувши їй рот, я обійшов Лізу, і всунув анальну пробку їй в кицьку, як слід змочивши її, потім я запхав пробку їй в анус. Після всього, що за цей вечір пережила її дупа, я не зустрів ніякого опору. Пролунало лише кілька приглушених стогонів.

Перемістившись в бік, я простягнув руку і зняв затиск з лівого соска. Приглушений крик вирвався з Лізи, коли кров болісно проститутки трансы одесса хлинула до змученого соску. Кілька секунд помассировав його, я приступив до правого соску.

Ліза мотала головою з боку в бік, і не перестаючи продовжувала мукати «Ні», з непідробним жахом в очах. Я взявся за правий сосок і звільнив його від затиску. Пролунав ще один крик болю, коли кров заюшила назад до соску. Помассировав і його кілька секунд, я відступив, щоб зробити ще кілька знімків свого шедевра. Затичка стирчала у Лізи з дупи, і кляп у вигляді кулі щільно заткнув проститутки одессы х її рот. Це був неймовірно еротичний вигляд.

- КЛИК -

- КЛИК -

Сівши на диван, я показав Беки приєднатися до мене. Ковзнувши на диван, вона припала до мене під ліву руку, і опустила голову мені на груди. Лівою рукою, ...                                         Читати далі