—Слово “пенис“ происходит от латинского “хвост“.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы с проверенными фото, моя ручна училка. частина 3, анжела сорок один год проститутка г одесса.

що я тримаю в руці, поки не стало надто пізно.

Перший затиск, закріплений на лівому соску, практично відразу викликав у Лізи крик болю, кілька приглушений через члена у неї в роті. «Аххххххххх ...« Не бажаючи давати їй час на роздуми, я схопив іншу її цицьку і закріпив другий зажим. За цим послідував другий, схожий на перший, крик. Між зажимами бовталася ланцюжок, прекрасно акцентує її загар на шкірі. Схопивши камеру, я зробив ще кілька знімків нинішнього стану.

проститутки одессы с проверенными фото - КЛИК -

- КЛИК -

Беки, відчувши, що Ліза готова до останнього кроку в ссанні члена, продовжила зачитувати свої інструкції. «Отже, як ти можеш бачити, повія, ми просунулися тільки на дві третини члена в твоєму роті. Цього не достатньо. Чоловік хоче мати можливість, повністю занурити член в твій рот, точно також, як він хоче зробити це з твоєї пиздить. Тобі потрібно лише злегка розслабитися, і дозволити члену увійти в горло. Ймовірно, ти спочатку будеш давитися, анжела сорок один год проститутка г одесса кожен раз, коли він буде проникати всередину, але це нормально. Блювотний рефлекс лише додає відчуттів на чоловічий член. Ти не зможеш дихати, коли він виявиться у тебе в горлі, так що тобі доведеться навчитися, підлаштовувати дихання під ритм чоловіки, коли він буде діставати член з горла ».

Ще сильніше стиснувши волосся Лізи, Беки натиснула на голову. «Добре ... пішло. Розслаб горло, блядь », - і вона почала ще жорсткіше штовхатися в рот Лізи. Було помітно, шлюхи одессы не салон як Ліза почала панікувати, відчувши, як член намагається прорватися крізь м'язи горла.

«Впусти його, блядь», - закричала Беки, - «або мені доведеться сказати нашому господареві, що ти погано стараєшся?» - Пригрозила вона.

Ще два поштовхи, і Бекі, нарешті, змогла пробити оборону Лізи і проникла в горло. У той момент, коли вона змогла занурити його, переможниця посмішка заграла на обличчі Беки. Я думаю, їй сподобалося, домінувати над Лізою.

Ліза почала проститутки одессы с проверенными фото давитися і намагатися виштовхнути член, але Беки продовжувала утримувати його у неї в горлі. Я вже став побоюватися, що Ліза може втратити свідомість від нестачі кисню, як Беки, нарешті, послабила хватку, рівно настільки, щоб член вийшов тільки з горла. Великими, всмоктуючими вдихами, Ліза спробувала відновити дихання. Через кілька секунд, Беки знову занурилася в горло Лізи і знову затрималася там, втім, вже не так довго, як в перший раз. Після кількох повторень, Беки початку анжела сорок один год проститутка г одесса дотримуватися певного ритму, трахкаючи Лізу в горло. Кімната незабаром наповнилася гарною музикою неодноразового заковтування жінкою члена і спроб боротися за кожен подих.

Сидячи і спостерігаючи за цим спектаклем, мене не покидало відчуття, що я перебуваю в іншій реальності чи просто дивлюся фільм. Настільки все нереально виглядало: шикарна жінка (яка як не дивно ще й твоя вчителька природознавства), одягнувши великий гумовий член, змушує давитися їм іншу красиву шлюхи одессы не салон жінку (свою ученицю), а ти сидиш на дивані, і все це бачиш. Це був найкращий момент в моєму житті.

Не думав, що таке можливо, але Ліза виглядала ще гірше, ніж раніше. Обличчя вкрилося червоними плямами від напруги і безперервної нудоти, яку викликали в ній дії Беки. У доповненні до поту, сліз і спермі на її обличчі, додалися слюні, які, як нитки, звисали з її рота і підборіддя.

- КЛИК -

- КЛІK -

Це був дуже шикарний вид, щоб не відобразити проститутки одессы с проверенными фото його.

Не впевнений, моя чи загроза відшмагати пизду Беки, вплинула на це, або той факт, що Беки подобалося над кимось домінувати, але вона виглядала одержимою жінкою. По-моєму, вона трахала горло Лізи ще жорсткіше, ніж я, коли трахкав в рот Беки. Я ледь не пошкодував Лізу - але схаменувся. Вирішивши, що роті Лізи необхідний відпочинок, я наказав Беки відійти.

Останнім акордом домінування Беки занурила член в горло Лізи і затрималася там, скромно відповівши: анжела сорок один год проститутка г одесса «Так, Господар».

Коли Беки запитально подивилася, спочатку на мене потім на страпон, я сказав їй: «Не знімай його, рабиня. Думаю, він нам ще знадобиться ».

«Так, Господар».

Дихання Лізи було ще переривчастим, і я не впевнений, що в той момент, вона повністю усвідомлювала, що відбувається навколо. Їй знадобилося кілька хвилин, щоб повністю прийти в себе. «Іди сюди, рабиня. Я хочу, щоб ти вилизали дупу цієї бляді », - я показав Беки на все ще червону шлюхи одессы не салон дупу Лізи.

Практично підбігши, Беки впала на коліна і негайно занурилася носом у дупу Лізи, і почала з жадібністю її лизати. Заглянувши в сумку, я дістав звідти банку вазеліну і гарненько змастив свій член. Ліза почала стогнати від задоволення і від відчуттів того, як Бекі лиже її дупу, але я не думаю, що вона розуміла, яке її чекає випробування.

Відігнавши Беки, я приставив член до входу в дупу Лізи і з силою натиснув, почавши пробиватися через сфінктер. З проститутки одессы с проверенными фото Лізи вирвалися неймовірні стогони болю, які, лише збільшувалися, як по висоті так і по гучності, у міру занурення мого члена в її дупу.

«Aаахххххххххххх ...« - за стогонами незабаром пішли численні «О, Боже немає ... бля ... ой, ой, ой, ой, ой ...», - а потім вона стала благати про пощаду. «Ви розриваєте мене на частини. Будь ласка, припиніть, ви вбиваєте мене. Я більше не можу, занадто боляче, будь ласка, припиніть, сер », - вона практично кричала це.

На той анжела сорок один год проститутка г одесса момент, я лише наполовину занурив свій член в її дупу, тому я на час зупинився, даючи їй час пристосуватися. Ігноруючи її благання про пощаду, я не рухався, поки не відчув, як почав розслаблятися її сфінктер. «Ось так, блядь. Розслаб попку. У тебе добре виходить. Я не зупинюся, так що тобі краще почати розслаблятися прямо зараз ». Коли вона продовжила, молити мене, припинити, я перервав її: «Може тобі допоможе, якщо я попрошу міс охар відшмагати твою пизду, поки я продовжу шлюхи одессы не салон ебать тебе в жопу» - загрозливо сказав я.

«Ні, будь ласка, тільки не це, сер. Я ... я постараюся, розслабитися, для вас », - поспішно відповіла вона.

«Хороша дівчинка», - я схопив пучок волосся у неї на голові, і став використовувати його, як важіль, почавши штовхатися глибше в її дупу. Вона негайно почала вити в агонії, а я дюйм за дюймом пробивав собі шлях далі в її жолоб. «Рабиня, будь добра встав член їй в рот, і заткни цю суку», - наказав я.

«Так, проститутки одессы с проверенными фото Господар», - відповіла вона. По виразу обличчя Беки, мені здалося, що вона почала відчувати до Лізи жалість, але через острах репресій змушена була промовчати. Підставивши член під рот Лізи, вона знову почала пробиватися в її горло. На цей раз для неї все пішло набагато легше, і незабаром Беки знову повністю занурилася в горло Лізи.

Як тільки член виявився в роті Лізи, її крики стали приглушеними і цілком терпимими. Я продовжував пробивати собі шлях на всю довжину анжела сорок один год проститутка г одесса члена в дупу Лізи, і кімната наповнилася приглушеними криками, які супроводжувалися переривчастими вдих і звуками горлового задухи. Для моїх вух, це звучало майже, як музика.

Коли я, нарешті, повністю увійшов в її дупу, я зупинився, знову даючи їй час звикнути. Кицька Лізи здалася мені дуже вузькою, але я не був готовий до того, наскільки тугий виявиться її дупа. Це ні в яке порівняння не йшло з тим, коли я в перший раз трахкав в дупу Беки. Рухаючи членом, мені здавалося, шлюхи одессы не салон що він затиснутий в лещата. Відчуття були такими, як ніби хтось намагається роздерти мені член.

Нарешті, під схлипи Лізи, її сфінктер знову почав розслаблятися. Для мене це стало знаком, щоб спробувати почати рухати членом туди і назад. Аби не допустити завдавати серйозних ушкоджень (не тільки їй, але і собі) я почав повільно рухати членом, на два дюйми, туди і назад. Через хвилину, я почав збільшувати довжину члена на кілька дюймів. Я відчував, як дупа Лізи проститутки одессы с проверенными фото пристосовується і її опір слабшає. До моменту, коли я зміг на всю довжину вганяти член в дупу Лізи, крики припинилися, і тепер змінилися приглушеними стогонами упереміж з горловим хрипами.

«Досить, рабиня», - сказав я Беки. «Але все одно залиш член, ...                                         Читати далі