—В большинстве своем эксгибиционисты – женатые мужчины.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса, моя ручна училка. частина 3, снять проститутку недорого в одессе.

тепер я з легкістю що досліджує в неї своїми поштовхами. Схоже, моя маленька шлюшка теж, почала, насолоджуватися відчуттями. «Яка ж ти повія. Мій член вже мокрий. Ти збудилася від цього, чи не так? »- Вигукнув я.

Сильно почервонівши, вона промичала в рот Беки: «Ні, сер». Однак, навіть в той момент вона не змогла змусити свою дупу зупинитися підмахувати мені.

Незабаром, знайоме поколює відчуття в яйцях стало для мене сигналом про наближення оргазмі. Аби не допустити проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса поки кінчати, я вийшов з пізди Лізи і наказав Беки: «Іди сюди, рабиня, і лижи її кицьку».

«Так, господар», - вона підповзла на руках і колінах і розташувалася за Лізою. Як тільки Беки прийняла зручне положення, вона занурила обличчя прямо в кицьку Лізи і почала лизати і смоктати її з усією серйозністю.

Ліза намагалася показати, що відчуває відразу до цього акту, але незабаром зрозуміла, що це марно, почавши мимоволі видавати короткі стогони задоволення. снять проститутку недорого в одессе «Ох. Мммм. Так. Ось так". Незабаром все удавання пішло повністю, і вона відкрито стогнала від задоволення. "О Боже мій. Ось так. Лижіть мою кицьку, мем ».

Я і сам був близький до оргазму і тепер був готовий завершити розпочате. «Дуже добре, блядь, відкрий рот. Я хочу щоб ти зробила мені точно такий же мине, який робиш своїм бойфрендам ». І не чекаючи відповіді, я підійшов і підставив кінець члена до губ Лізи. Продовжуючи стогнати від задоволення, вона обережно висунула форумы о проститутках одессы язик і почала облизувати головку і стовбур. Змастивши член слиною, вона взяла головку в рот і почала смоктати її. Хитаючи головою вгору і вниз на моєму члені, вона продовжувала стогнати від задоволення. Член не занурювався в її рот більше, ніж наполовину. Це, звичайно, не справа. На жаль, я був дуже збуджений, щоб прямо зараз навчити її правильній техніці.

Витягнувши член і надрачивая його однією рукою, я почав матюкати її. «Що за хуйня! Еб твою мать, ти де вчилася проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса так смоктати? Це був самий хуево мінет в моєму житті ».

«Вибачте, сер. Я намагалася, як могла », - прошепотіла вона з тривогою.

«Не хвилюйся, скоро тебе навчать правильній техніці», - відповів я, погладжуючи її по маківці голови. Я продовжував дрочить член, і почув, як дихання Лізи початок частішати, а її очі, закриваючись, почали тремтіти. «Ось, так, блядь. Кінчай. Ти ж хочеш обкончал обличчя своєї вчительки. Я бачу, як ти трёшься пиздить про її особу. снять проститутку недорого в одессе Тобі подобається, як вона лиже твою пизду, правда? »- Запитав я.

Сильно розчервонівшись, вона опустила голову і тихо прошепотіла: «Так, сер».

«Тоді давай. Кінчай для мене ».

«Так, сер,» - швидко відповіла вона. Її очі тепер були повністю закриті, і вона задихалася, майже як собака. «Ох, так, ось так, мем. Ссіть мій клітор. Ви змушуєте мене кінчати. Будь ласка, не зупиняйтеся. Сильніше », - благала вона.

Зробивши ще кілька схлипів, рот Лізи форумы о проститутках одессы відкрився, прийнявши форму літери «О», і все її тіло напружилося, коли оргазм струсонув її тіло. Низькі гортанні стогони зірвалися з губ Лізи. «Анггхххххххх».

Щоб наші оргазми збіглися, я кілька разів вздрачнул свій член, схопив Лізу за волосся, і твердо утримуючи її за голову, скінчив їй на обличчя. Вона так загубилася у власному оргазмі, що спочатку навіть не зрозуміла, що сталося. Однак, як тільки оргазм спав, вона зрозуміла, в чому справа, і спробувала відвернутися. проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса

Вцепившись їй у волосся, я прошипів: «Не смій відвертатися, блядь. Відтепер, я часто буду кінчати на твоє личко, так що тобі краще звикати до цього. Я завжди можу взяти ракетку і скористатися їй, якщо побажаєш », - пригрозив я. Почувши це, вона негайно застигла і дозволила мені спокійно завершити, поливати її обличчя і волосся спермою.

Відступивши на кілька кроків, я зміг добре розгледіти плоди своєї праці. Особа Лізи представляло жахливе місиво. Погано, снять проститутку недорого в одессе звичайно, що вечір мені довелося почати з того, що я змусив Лізу плакати, б'ючи її ракеткою, але тепер, коли її обличчя і волосся були залиті гігантськими кульками сперми, вона виглядала як справжня, брудна повія.

- КЛИК -

- КЛИК -

Це буде «piece de resistance» (основна страва) в моєму альбомі, і останній цвях в труну Лізи. З такими фотографіями, вона назавжди забуде про те, щоб протистояти мені.

Розсудивши, що у мене є час, поки мій член форумы о проститутках одессы відновиться, я схопив сумку з «солодощами» і гепнувся на диван. Порившись, я дістав новопридбане ремінь на пряжках і 8-дюймовий гумовий член, який в діаметрі досягав приблизно півтора дюйма.

Я жестом підкликав Беки: «Іди сюди, рабиня, і одягни це. Думаю, настав час, навчити нашу маленьку шлюшку, як правильно смоктати член ». Схопившись на ноги, вона підбігла до мене, взяла з моїх рук пряжки і почала надягати їх. «Рабиня», - попередив я Беки, - «ти вже знаєш, як мені проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса подобається, щоб смоктали мій хуй. Коли закінчиш навчати її, краще, щоб вона стала соскою-експертом. Якщо вона не задовольнить мене, я так отхлещу твою пизду, що ти з тиждень будеш насилу ссать. Тобі все ясно, рабиня? »

З помітною тремтінням в голосі: «Так, Господар. Я вас не розчарує ».

Я впевнений, що загроза відшмагати її кицьку, стривожила Беки. Ставши на коліна перед Лізою, я холоднокровно повідомив їй: «Що стосується тебе, блядь, то, якщо я не побачу, снять проститутку недорого в одессе що ти не викладаєшся на 110 відсотків, тоді, замість цього, я отхлещу твою свежевиебанную пизду. І якщо ти думаєш, що до цього тобі було боляче, тоді уяви, як тобі буде боляче, коли удари ляжуть безпосередньо на твої статеві губи і клітор ».

Дуже лагідно: «Так, сер».

Впавши на диван, я відкинувся на спинку крісла і приготувався дивитися шоу. З явною нервозністю, Беки підійшла до Лізи і почала вчити її, що потрібно робити, коли смокчеш член.

«Повія, форумы о проститутках одессы ти повинна зрозуміти, що твій рот - це всього лише ще одна дірка, яку трахає хлопець. Він не отримає задоволення, якщо просто поводить членом по пізді, і вже точно не буде радий, якщо всуне його наполовину. Коли чоловік трахає, він хоче мати можливість занурювати член по самі яйця, з кожним поштовхом. Те ж саме стосується твого рота ». Все той час, поки Беки читала Лізі лекцію, вона мимоволі гладила гумовий фалос.

Повинен сказати, що пояснення Беки, як смоктати член проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса і чого чоловік чекає при цьому, було навіть краще, ніж те, яке я дав їй кілька днів назад. Потрібно це запам'ятати і пізніше заохотити її.

«Тепер, слухай шлюшка. Я почну повільно. Спочатку попрацюємо їм у тебе в роті і гарненько змажемо слиною ».

Підставивши член до рота Лізи, Беки почекала, коли вона відкриє рот. Ліза зібралася з думками і відкрила рот, її сумніви тривали лише якусь мить. Як тільки член опинився у неї в роті, Ліза закрила губки навколо нього снять проститутку недорого в одессе і почала смоктати. Невеликими поштовхами, Беки почала рухати членом вперед і назад, поки він не опинився добре змазаний слиною.

«Добре, шлюшка, тепер він відмінно змазаний, тому ми можемо почати штовхати його глибше в твій рот. Буде зрозуміло, що ми увійшли досить глибоко, лише коли уткнёмся в перешкоду? Зрозуміло? »- Запитала вона.

З ротом, повністю забутим гумовим членом, Ліза могла лише кивати головою і мукати. «Ммхммм».

Схопивши пучок волосся форумы о проститутках одессы на голові Лізи, Беки початку більш жорстко штовхатися їй в рот. Сховавши в задню стінку рота, вона на кілька секунд затримувалася, змушуючи Лізу дихати через член і даючи її роті час, пристосуватися до розмірів члена.

Вирішивши, що зараз найкращий момент, щоб продемонструвати Лізі один з інструментів, який ми купили спеціально, щоб використовувати на ній, я порився в сумці і витягнув новенькі затискачі для сосків. У мене виникло відчуття, що ці затискачі я не раз буду проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса використовувати в майбутньому, як на Лізі, так і на Беки. У обох були такі соски, які практично молили, щоб їх стискали. Ставши на коліна поруч з Лізою, я почав грати рукою з однією з її бовтаються грудей. Соски вже затверділи, і мені не довелося докладати ніяких зусиль. Ліза була дуже зайнята гумовим членом, що орудує у неї в роті, тому не думаю, що вона зрозуміла, ...                                         Читати далі