—26% мужчин перед свиданием нюхают свои подмышки.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы джой хаус, моя ручна училка. частина 3, проститутки одесса дешево.

у мене не було можливості по-справжньому оцінити, наскільки ж у неї красива попка. Вона була такою пружною, така ідеальна, що я ледь не скінчив собі в штани, лише від одного погляду на неї. Намагаючись знайти зручну позицію для свого стояка, я показав Лізі припинити крутитися, коли вона знову постала переді мною особою. Потім я вказав їй на предмет меблів, який заздалегідь приготував для неї, в середині кімнати. Я спеціально поставив там шкіряний м'який подножнік, чекаючи прибуття проститутки одессы джой хаус Лізи.

Коли Ліза підійшла до подножніков, я наказав: «Встань на коліна і присунься до нього, поки не стикнешся з ним колінами».

Ліза встала на коліна і присунулася вперед, торкнувшись ногами подножніков. «Тепер лягай на нього, і постав руки на підлогу з іншого боку подножніков». Підставка для ніг була досить широкою, і корпус Лізи нижче грудей зручно розташувався на шкіряній подушці.

Запустивши руку в сумку зі «солодощами», я витягнув шкіряні наручники, проститутки одесса дешево і вставши перед Лізою, застебнув їх на зап'ястях. У неї на обличчі з'явилася справжня тривога, як тільки вона усвідомила, що сталося. Я також дістав кілька мотків нейлонових мотузок, і випереджаючи протести Лізи, прив'язав наручники до ніжок підставки.

Ліза почала слабо собі під ніс: «Будь ласка, не роби цього. Ти не можеш так вчинити. Будь ласка, розв'яжи мене, Тім ».

Проігнорувавши її, я дістав ще пару мотків мотузки і прив'язав її коліна до ніжок точки где стоят проститутки одессы підставки з іншого боку. Ліза тепер була прикута, і в такому положенні була не в змозі чинити опір. Підпорядкування було повним.

Тепер, коли я повністю заволодів її увагою, настав момент зачаття їй нові правила. Впритул наблизившись до неї, я змусив її сильно вигнути шию. Вона в розпачі дивилася на мене, поки я виголошував свою промову. "Слухай уважно. Настав час, навчити тебе новими правилами. Перше, що ми обговоримо, це те, як ти будеш тепер до нас звертатися. Та проститутки одессы джой хаус повія ... », - кивнув я в бік Беки, -« Належить мені, і беззаперечно виконає все, що я їй скажу. Я прав, рабиня? »- Запитав я.

Сильно почервонівши, Беки прошепотіла: «Так, господар».

Шок відбився на обличчі Лізи. «На публіці, вона звертається до мене, містер Дрейк, але в особистому спілкуванні, вона називає мене - господар. Що стосується тебе, Ліза, ти поки не заслужила право називати мене господар. Ти будеш звертатися до мене, Сер, завжди. Будь-яке відхилення проститутки одесса дешево спричинить покарання. На публіці, ти будеш звертатися до неї - міс Охара, але в особистому спілкуванні вона для тебе - Мем - без винятків. Це зрозуміло, повія? »- Запитав я, зробивши сильний наголос на останньому слові.

«Що? Я не розумію ... «- бурмотіла вона в подиві.

Схопивши пучок волосся у неї на голові і болісно відтягнувши голову назад, я наблизився до її обличчя і дуже повільно промовив: «Дозволь мені повністю прояснити ситуацію. Ієрархія в світі змінилася точки где стоят проститутки одессы кардинально. Ти нікому не потрібна повія і будеш робити, все, що тобі скажу я або міс Охара. До мене ти завжди будеш звертатися - Пане професоре, а при особистому спілкуванні будеш називати міс охар - Мем. Якщо ти ослухаєшся, хоча б раз, ти будеш покарана. Так тобі зрозуміло? »- Запитав я, киваючи її голову з боку в бік.

«Уууу, так, я розумію», - прохрипіла вона.

«Немає ніяких сумнівів, що до тебе не дійшло», - швидко відповів я. Відпустивши її волосся, проститутки одессы джой хаус і піднявшись, я звернувся до Беки: «Скажи їй, що вона зробила не так, рабиня».

«Ти повинна була сказати - Я розумію, Сер», - проінструктувала вона Лізу.

«Отже, думаю, настав час для твого першого покарання, повія. Вона навчиться новим правилам дуже швидко, чи не так, рабиня? »- Запитав я Беки.

«Так, господар, я в цьому впевнена», - відповіла вона задумливо.

«Почекайте. Ні вибачте. Не треба. Я зрозуміла, сер. Я зрозуміла », - відчайдушно проститутки одесса дешево благала Ліза.

Підійшовши до сумки, я дістав з неї ракетку. Це була та сама ракетка, яку я використовував з Беки, кілька днів тому. Хоча Ліза все ще молила про прощення і просила мене зупинитися, я зайшов за неї і став біля її лівого стегна, різко завдавши удар по лівій сідниці.

- шмяк -

- шмяк -

Крик високої тональності вирвався з Лізи, а я швидко завдав наступний удар по інший сідниці. «Ааа, бля, як боляче. Будь ласка, вистачить », - завила точки где стоят проститутки одессы вона.

«Бачиш, рабиня, ця повія дійсно туго міркує», - підморгнув я Беки.

«Що? Ні, будь ласка, припиніть, сер. Бачите, я пам'ятаю. Не треба більше », - благала вона.

- ШМЯK -

- ШМЯK -

Я почав обсипати її ударами, і по сідницях і по спині і по стегнах. Після 20 ударів ракеткою, Ліза безладно схлипувала. Її дупа і стегна були пурпурно-червоними, і вона скулила і плакала, благаючи про помилування. Макіяж Лізи зруйнувався, про що свідчили проститутки одессы джой хаус струмочки туші, що стікають по щоках. Тепер вона виглядала майже комічно. У школі, Ліза завжди робила великі зусилля, щоб її зовнішній вигляд був ідеальним, як з картинки. Прикид, волосся і макіяж завжди були в повному порядку.

Після того, як вона заспокоїлася і припинила ревіти, я запитав: «Як її звати?» - Показавши на Беки, яка все ще покірно стояла на колінах.

«Міс Охара» - пробурмотіла вона крізь ридання.

- шмяк -

«Неправильно. Спробуй проститутки одесса дешево ще раз. »

«Aууу ... це, мем. Мем », - швидко додала вона.

«Правильно. Як мене звати? »- Запитав я.

Зрозумівши, що до чого, вона швидко відповіла: «Сер».

«Дуже добре, а як тебе звати?», - Запитав я, показавши на неї.

«Ліза» - відповіла вона.

- шмяк -

- ШМЯK -

«Неправильно. Ще раз ».

«Ай, бля. Ліза Бомон », - відповіла вона.

- шмяк -

- ШМЯK -

Ці два удари я завдав по точки где стоят проститутки одессы верхній частині стегон. «Неправильно. Ще раз. Я можу робити це весь день ».

«О, Боже, будь ласка, припиніть. Я більше не можу », - заридала вона.

«Як тебе звуть?» - Запитав я, трохи підвищивши голос.

«Повія?» - Невпевнено відповіла вона, напружуючись, щоб прийняти наступний удар.

«Дуже добре, повія. Я знав, що рано чи пізно до тебе дійде. Тепер скажи мені, хто ти? »- Продовжив я допит.

«Дівчина?» - Відповіла вона запитально.

проститутки одессы джой хаус - ШМЯK -

- ШМЯK -

Ще два удари по стегнах викликали крики болю. «Тільки я почав думати, що ти чогось навчилася, як ти знову показала, яка ти тупа насправді».

«Oууууу ... Я повія. Я повія ». Завила вона крізь зціплені зуби.

«Дуже добре. Я думаю, до тебе в цей раз дійшло », - саркастично відповів я.

Відкинувши ракетку, я дістав цифрову камеру з сумки, без зупинки почавши робити знімки своєї роботи. Спочатку кілька знімків яскраво-червоною проститутки одесса дешево дупи і стегон, потім я перейшов до голови Лізи, зробивши кілька знімків залитого слізьми особи.

- КЛИК -

- КЛИК -

«О, Боже. Будь ласка Ні. Будь ласка, не роби ніяких фотографій. Я зроблю все, що захочеш, хіба цього мало? », - Благала вона.

«Рабиня, візьми ракетку», - наказав я.

Беки схопилася на ноги і підбігла до того місця, куди я відкинув ракетку, піднявши її.

«Нанеси ще два удари їй по дупі, рабиня, і краще, точки где стоят проститутки одессы щоб вони були сильними, або в наступний раз, це буде твоя жопа», - пригрозив я.

«Почекай, немає. Що я зробила не так? »- В паніці запитала Ліза.

«Чотири удари, рабиня», - додав я.

«Ні, зачекайте, сер. Вибачте, сер. Я забула, сер. Будь ласка, я більше не можу терпіти, сер », - заридала вона в паніці.

Я кивнув Беки, і вона підняла ракетку, і завдала чотири удари по нещасної дупі Лізи, вклавши в них всю свою силу.

Ліза в агонії завила, проститутки одессы джой хаус після того, як у неї знову загорілася дупа. «Ти навчишся, повія, рано чи пізно. Від тебе повністю залежить, як довго це триватиме. Кожне порушення тягне покарання », - гарчав я.

«Так, сер, вибачте, Сер». Схлипувала Ліза, терплячи біль.

«Отже, ти і далі збираєшся нервувати мене, повія?» - Запитав я.

«Ні, Сер».

«Значить я можу робити з тобою все, що хочу, і ти не будеш чинити опір?»

«Так, сер», - приречено ...                                         проститутки одесса дешево Читати далі