—Во время Второй Мировой войны в войсках активно пользовались услугами проституток.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки в одессе самые красивые, шоколадка ау, проститутки одесса негритоска.

..

Раптом він згадав, що Ау досі не задоволена. Йому стало соромно, він покаянно притиснув до себе Ау, спустився до її раз'ебанной пизде і зайнявся нею.

Здивована Ау тихо мліла, розставивши ніжки. Стів обережно лизав її пизду, гірко-солону від крові, і думав: дуже їй було боляче, коли вона подалася назустріч йому і втопила його в ласка? Що це було? Чому ніхто з колишніх його телиць не робив ТАК? ..

Замислившись, Стів схаменувся тільки тоді, коли Ау проститутки в одессе самые красивые вже волала і металася під його ротом. Бажання палило її, але вона ніяк не могла закінчити, і Стів, не тямлячи, що робить, знову вплив у неї по самі яйця, масажуючи рукою пизду і клітор. Він ебал її жорстко, напористо, відчуваючи, чого їй хочеться, і незабаром Ау надривається горло, витріщивши очі і відчайдушно підмахуючи Стіву.

Ще кілька поштовхів - і ...

- Аооооууу! Аауууу! - вила Ау, гинучи в оргазмі, і Стів гинув разом з нею. Рука його безжально масажувала проститутки одесса негритоска їй клітор, вириваючи з нього судоми, стрясали Ау. Стів вже майже забув захват запліднення, і тепер думав: «До біса все! До дідька лисого! Ай! », Скорчившись від солодощі в потрухах Ау і заливаючи їх спермою вдруге.

- Так ось чому тебе звали Ау! - говорив він, відсапуючись після шаленого оргазму.
- Чому?
- Ти кричиш так ... «Ааааууу! ...« - Стів передражнив її.
- Ну ... - Ау присоромлений розсміялася. - Ти думаєш, у мене в дитинстві було багато феминизация в одессе проститутки ... ТАКОГО? І все знали, як я кричу?
- Я думаю, що ти чудо. Що ти моя солодка шоколадка. Де ти взяла таке волосся? Це ж диво природи. Їх потрібно внести в охоронний реєстр, - говорив Стів, граючись її волоссям, блискучими, густо-шоколадними, довгими, як водоспад. - І ще ... знаєш, що я думаю?
- Що?
- Що ми зараз підемо з тобою в одне місце ... Тільки обіцяй мені нічого не питати, ладно? Тобі сподобається, я впевнений. Нічого поганого, не бійся, - поспішно проститутки в одессе самые красивые сказав Стів, побачивши переляк Ау.

Взяв мобілку, він набрав номер.

- Алло, Chocolate Paradise? Будьте ласкаві, окрему ванну на ... котра година, трясця його матері? Загалом, ми будемо через десять хвилин. Так, удвох. До ранку.

... Через п'ятнадцять хвилин Ау, підвиваючи від насолоди, косилася краєм ока в дзеркало - і бачила в ньому дві закутані постаті, вкриті темно-коричневим глянцем.

вони звивалися в любовному танці, тонули і танули проститутки одесса негритоска в солодкої дурманної масі, обліпили їх до останнього клаптика, місили її друг на друга, м'яли обмазані тіла і облизували їх, як шоколадний торт. Шоколад був всюди - і на них, і всередині них, на шкірі, в волоссі, в роті; він розчиняв їх у собі, і це було болісно-приємно, як солодкий кошмар. Страх не вимити його з волосся тільки додавав гостроти в це дивне насолоду, обліпили Ау з усіх боків, - і вона нила, коли Стів м'яв крізь шоколад її груди, набряклі так, що не було сил феминизация в одессе проститутки терпіти, або хлюпав в її липкою пизде ...

- А ну вилазь, шоколадка. Лягай на живіт. Ось так ...

Ау вилізла з ванни і лягла на м'який матрац. Шоколад струменями лився з неї. Стів, ніжно погладжуючи все тіло, забрався в її попку ...

- Ааааооуу! Ти що?
- Нічого. Терпи. Розслаблюйся, хрипи, мучся, відлітай в рай ... Тобі ж хочеться? Хочеться?
- Ааауууу ... Що ж ти ...

Ау замовкла, не в силах говорити. Стів пестив їй шкіру навколо проститутки в одессе самые красивые ануса, наповнюючи Ау насолодою, незнайомим, гострим і запаморочливим, як політ уві сні. Ау відчувала, як її попка стає пухкої і податливою; їй хотілося розкрити сідниці, сподіватися на руку Стіва, і вона подавалася назустріч йому, оттопирівая попку вгору. Стів мучив її, поступово забираючись пальцем в щільну дірочку ...

- Аааууу!
- Терпи! Терпи, шоколадка! Всі терплять, і ти терпи!
- Ааааооооууу! О Боже!

В її анус були вже два пальці. Це проститутки одесса негритоска було не боляче, а тільки запаморочливо дивно - до холодку в грудях, до кислоти в роті, змішаної з гіркотою шоколаду ... Пальці розтягували її анус, що став м'яким, як тісто, і Ау билася від смертної повноти в попці, яка вже приймала в себе нового гостя ... Хуй, обмазаний шоколадом, легко прослизнув туди, але Стів не поспішав, насолоджуючись липкою щільністю, обтянувшей його головку. Повільно, поступово він занурювався в вузьку дірочку, і Ау здавалося, що її вивертають навиворіт феминизация в одессе проститутки ...

- Ааааооууу! Чи не муч мене, Стів! Я збожеволію! Аааааоооууу! ..
- Тихіше. Нас знімають.

Стів жартував, хоч у нього і справді була підозра, що ігри відвідувачів Chocolate Paradise записувалися для чорного ринку. Він вже повністю увійшов в попку Ау і тепер плавно раз'ебивал її. Шоколад був ідеальною мастилом для такої гри, до того ж він подвоював відчуття: липка скользота члена, розпирає Ау до вух, дійсно зводила її з розуму - їй здавалося, проститутки в одессе самые красивые що її ошукали, як кулька, і тепер вилизують зсередини нещадним солодким мовою.

Стів зачерпнув долонею шоколаду, хлюпнув його між сідниць Ау - і став втирати його в шкіру навколо ануса. Ау задихнулася ... Це було так жахливо, так нестерпно приємно, що вона вила і плакала, здригаючись в болісних оргазмах, що не відпускали її, поки член розпирало її беззахисну попку. Сльози змішувалися з шоколадом, заліпити їй вії, - і потім, коли все скінчилося і вона лежала без сил, проститутки одесса негритоска звикаючи до огортає порожнечі в собі, Стів злизував з її обличчя солодко-солоні краплі ...

- Тепер ми з тобою справжня солодка парочка, - шепотів він, борючись зі сном. Ау теж провалювалася в сонну порожнечу, - але треба було вставати і митися. Треба, треба ... Нічого не розуміючи, вона дала Стіву підняти себе, завести під душ, вимити, витерти, одягнути, вивести на вулицю ...

Стів теж ледь пам'ятав, як все було. Пам'ятав тільки, що вони увійшли до нього, феминизация в одессе проститутки впали в ліжко, не роздягаючись, і заснули поруч. Міцно, як ніколи.

***

- Ау ... Моя дівчинка, моя ... Я ... тебе ... - шепотів Стів під півсні, мацаючи порожній простір поруч.

Раптово він підскочив. Ау не було.

Не було її і в квартирі, і в коридорі, і у дворі. Вона пішла.

Повернувшись в спальню, Стів знайшов на тумбочці записку: «Спасибі тобі. Мені було дивно добре. Прощай. Ау ».

Поряд лежав гаманець. Безглузда думка проститутки в одессе самые красивые раптом обпекла Стіва: він схопив гаманець, розкрив його ...

Все було на місці, - і він в знемозі опустився на ліжко.

Чи не злодійка. Просто пішла. Пішла ...

Половину дня він провів за комп'ютером, намагаючись відшукати хоч якісь сліди Ау в мережі. Шаблонна ситуація рожевих романів, яких він начитався свого часу - Вона, Таємнича Незнайомка, що не залишила ні імені, ні адреси - нічого, крім таємничої записки, пахне її духами, - стала реальністю для проститутки одесса негритоска Стіва, і він сміявся б, якщо б йому було до сміху.

Ніяких слідів Ау, зрозуміло, не знайшлося, і всю другу половину дня Стів провів у занятті, в якому ніхто ніколи б не запідозрив його: з двох до семи він тинявся по місту , сунувши руки в кишені і дивлячись собі під ноги.

Розум бізнесмена послужливо пропонував виходи - міграційні служби, поліція, приватні детективи ... але вперше в житті Стіву не хотілося діяти. Йому потрібно було осмислити цю ніч, побути феминизация в одессе проститутки наодинці з собою ... до того ж його здолав дивний песимізм, і він не вірив, що знайде Ау.

Тугу посилював пряний дух весни, що запанувала в місті з вчорашньої ночі . Виблискувало західне сонце, все навколо грало свіжими фарбами, ніби з міста нарешті витерли пил; повітря п'янило і кликав до весняних безумствам ... але поруч не було Ау. Її не було - і все не мало сенсу: ні весна, ні фарби, ні сонце ... А через годину