—Сперма содержит более 30 различных элементов, таких как фруктоза, аскорбиновая кислота, холестерол, креатин, лимонная кислота, витамин B12, соли и ферменты.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

одесса секс проститутки китайские девушки, темний принц. глава 1-2, проститутки содержанки одессы ищут спонсоров по телефону.

- Він утримав її своєю рукою. - Мама, куди це ти зібралася. Ми ще не закінчили.

Його очі спалахнули червоним, і він, піднявши голову, легко подув на свічки. Кімната освітилося легким світлом, і тут же наповнилася жіночим криком жаху. Перед собою вона побачила монстра. Очі його були червоними, шкіра сіра, на руках пазурі, а від москалів тканину тріщала по швах. Особа теж змінилося, і все ж в ньому вона могла розглянути рисочки її сина, але не бажала в це вірити. одесса секс проститутки китайские девушки P>

- Хто ти?

- Твій син. Твій принц. Ні, тепер уже король. - Посміхнувся він. Його голос став грубіше, потужніше. - Я не знаю, що з нами зробив той монстр, але ми отримали силу небачену ніде. Ми еволюціонували. Ми нова раса. І тобі випала честь стати її матір'ю.

- Ні, це не правда. Мій Дейкон не може бути таким. Ти не він. - Сльози хлинули з її очей.

- Це я мама. - І він знову став колишнім на пару миттєвостей, після чого повернув собі вид проститутки содержанки одессы ищут спонсоров по телефону монстра. - Тільки тепер я став краще. Ми стали.

- Отпусти меня, пожалуйста. - Заблагала вона, намагаючись вирватися.

- Батько мертвий і зараз я твій король. Куди ти хочеш піти? Ти моя. - Він нахилився до неї, і схопив за підборіддя, примушуючи подивитися на себе, а потім накрив її рот своїм, проникаючи в неї мовою. Її очі розширилися, коли вона відчула, що його мова подовжився і пішов вниз по її горла. Вона відчула біль, і стала ще сильніше вириватися, але толстые дешевые проститутки одессы його хватка була залізною.

- Я можу змусити тебе відчути задоволення, як сестру. Але тобі і так це сподобатися. Як тільки ти відчуєш в собі мою сперму, ти більше не зможеш жити без неї.

- Ні, будь ласка, не чіпай сестру. Я зроблю все, що хочеш - Заблагала королева, злякавшись за дочку.

- Ти обіцяєш.

- Так.

- Добре. - Він прибрав свої руки і встав з ліжка. - Встань і роздягни мене.

Королева стала підніматися, намагаючись одесса секс проститутки китайские девушки натягнути розірвану сорочку на голе тіло.

- Ні, ти тепер будеш ходити голою. Завжди.

Вона завмерла на секунду, а потім відкинула тканину і стала перед ним. Її руки тремтіли, а обличчя залила фарба сорому, але вона повільно стала знімати з нього сорочку, яка зараз явно була йому мала. Королева намагалася не дивитися вниз, але очі раз у раз туди опускалися, впираючись на великий бугор на його штанях. Здавалося ще трохи і тканину порветься під його натиском. проститутки содержанки одессы ищут спонсоров по телефону

- Тепер штани, жінка.

- Дейкон, будь ласка, я ж твоя мати.

- Ти моя самка. Запам'ятай це раз і назавжди. Твій обов'язок задовольняти мене і народжувати мені потомство. Я досліджував твою матку, і знаю, що ти ще довго зможеш виношувати моїх дітей. Шкода тільки, що по одному. Твої яйцеклітини вже не можна розбити, адже ти вже народжувала. Але навіть так, ти народиш мені більше дюжини дітей.

- Господи ти не можеш говорити це всерйоз. толстые дешевые проститутки одессы - Сльози текли по її щоках, і страх все сильніше наповнював душу.

- Це твоє призначення. Самка або народжує дітей або стає рабинею, яка буде задовольняти всіх моїх створінь. Тобі випала велика честь стати однією з моїх сук.

- Дейкон, я прошу ...

- Якщо ти не можеш цього зробити, я піду до сестри. - Він сіпнувся, зробивши вигляд, що збирається піти, але королева тут же схопила його руками.

- Ні, прошу залиш її, я все зроблю. Я стану твоєю одесса секс проститутки китайские девушки самкою. Тільки не чіпай Аллану.

- Тоді не смій більше ніколи не слухалися моїх наказів.

- Так.

- Так, володар.

- Так, володар. - Покірно вимовила.

Її пальці накрили гудзики на штанях, і одну за одною вона стала розстібати їх. Дейкон посміхнувся, бавлячись її реакцією. Він міг сам блискавично роздягнутися, але це було етапом навчання. Йому подобалася її покірність, добута обманом. Він уже знав, як розкриє їй правду. Його мати проститутки содержанки одессы ищут спонсоров по телефону буде спостерігати, як він позбавляє невинності сестру, як наповнить її своїм сім'ям.

Нарешті вона розв'язала зав'язки штанів і випустила на волю його член. Королева не змогла утримати вигук жаху і подиву. Такого вона ще ніколи не бачила. Член її сина виглядав жахливо. Він був довгим і товстим, фіолетові вени йшли до самої голівці, яка була схожа на великий гриб. Дейкон опустив руки і розірвав свої штани, знаючи що через те, що він збільшився в розмірах, мати не змогла толстые дешевые проститутки одессы б стягнути їх з нього. Зараз він постав перед нею в повній своїй красі.

- Не бійся, він буде відповідати. Я можу виділяти речовину, яка розтягне твої м'язи, але звичайно перший раз буде боляче. Немов ти знову втратиш цноту.

Вона заплющила очі, намагаючись стримати сльози. Від страху її тіло стала стрясати тремтіння.

- Подивися на мене.

Королева корилася наказу. Вона повільно відкрила очі і дивилася, як він узяв свій фалос руками, піднімаючи одесса секс проститутки китайские девушки його, щоб показати їй свої великі яєчка, важкі від насіння. Вони були покриті волоссям, і звисали вниз.

- Ти приймеш все це в себе.

Її витримки не вистачило, і вона безпорадно похитала головою, стала відступати назад. Тоді Дейкон загарчав і кинувся, до неї. Схопив її, він різко кинув її на ліжко, падаючи зверху. Вона задихнулася від його тяжкості.

- Уяви, як він буде входити в тебе, проникаючи в твоє черево, а потім з нього вийде тоненьке проститутки содержанки одессы ищут спонсоров по телефону щупальце і увійде прямо в твою яйцеклітину, наповнюючи її насінням.

- О, Боже.

Дейкон засміявся і вирішив більше не чекати. Він ще награється з нею, але спочатку затаврує її собою. Широко розвівши їй ноги, він протиснувся між ними, притискаючись своїм величезним фалосом до її вузькому входу.

- ласка, синку, не треба, будь ласка. - З жахом молила вона, але марно.

Знайшовши її отвір, він став впихати в неї, змушуючи мати кричати від болю. толстые дешевые проститутки одессы Його величезний член поранив її канал, і маленька цівка крові витекла на простирадло, але це не зупинило його, і він зробив ще точок, проникаючи тільки головкою в неї. Вона втягнула повітря, відчуваючи себе вже переповненій, а він і наполовину ще не увійшов в неї. І тут він зробив різкий поштовх, входячи на всю довжину всередину.

- Аааааааа! - закричала королева, надриваючи горло.

Здавалося, він розірвав її, так сильна була біль. Наче в неї впихнули камінь, одесса секс проститутки китайские девушки гарячий, дуже гарячий камінь. Вона забилася в агонії, намагаючись виштовхнути його з себе, але все її дії були марними. Його рухи були різкими, настільки сильними, що ліжко билися об стінку. І тут жінка відчула вологу. Вона вирішила, що це її кров, але, подивившись вниз, зрозуміла, що помилилася. Кров більше не стікала по її нозі, а замість неї була якась жовтувато-зелена слиз.

- Мій фалос виділяє її. - Відповів Дейкон на її здивований погляд. - Завдяки ній твій проститутки содержанки одессы ищут спонсоров по телефону канал розтягнеться, і ти зможеш безболісно приймати мій член, але після нього тебе більше ніколи не задовольнить проста людина. Тільки я, тільки моя сім'я. Ну, як мама, тобі подобається бути трахнути своїм сином.

- Ти не мій син. - Крізь сльози, промовила вона.

- Твій, просто мене зробили краще. Тепер я ідеальний. І ти скоро впевнишся в цьому. Скоро ти станеш стогнати від задоволення і просити мене трахнути тебе знову і знову.

До її сором, його толстые дешевые проститутки одессы слова виявилися правдою, і поступового королева стала відчувати замість болю тепло, яке переростало в насолоду. Вона стала постановити в такт його рухам, і обхопила його ногами. Її стогони перейшли в крики задоволення. Вона бачила, як виділяється крізь шкіру його член на її животі, відчувала, як горить канал, і пульсує матка, немов бажаючи скоріше відчути його сперму. З кожним ударом він гарчав все голосніше. Але його спині з'явилися зуби, уздовж по хребту, а його яєчники сильно одесса секс проститутки китайские девушки вдарялися об її анус. Ноги боліли, будучи так широко розведеними, але вона не звертала на це увагу. Удар, ще один, і він увійшов так глибоко, як тільки це можливо, що королева відчула вогонь всередині себе. Його сперма горіла в її тілі, викликаючи в ній конвульсії екстазу. Він кінчав і кінчав, так багато, що її живіт роздувся до неможливості, і вона виглядала, немов була вже на дев'ятому місяці вагітності. Але це виявилося не кінець, і тут вона згадала його слова про маленького проститутки содержанки одессы ищут спонсоров по телефону щупальце. Жінка відчувала його всередині, то як він став бити по стінках її матки і випустив туди, нарешті, свою сперму, її очі закотилися і вона вирішила, що померла. Королева билася під ним в сильній тремтіння, кричачи від ейфорії, просячи ще і ще. Її очі закотилися, а спина неприродно вигнулась. Дейкон завив, знаючи, що зараз посадив в тіло своєї матері їхньої дитини. Ідеального, як він.

Нарешті, коли конвульсії припинилися, королева виснажена провалилася толстые дешевые проститутки одессы в небуття. Принц, відновив своє дихання і подивився на непритомного матері, перевернувшись, він ліг на спину, потягнувши її за собою, при цьому не залишаючи лона, яке справило його на цей світ. Її великий живіт заважав їй щільно лягти на нього, і він повернув її на спину, стиснувши руками груди, яка скоро наллється молоком. Плід в ній буде рости близько трьох місяців, завдяки його нової ДНК, термін вагітності зменшився, але весь цей час вона буде ходити з животом повним його одесса секс проститутки китайские девушки сперми. Це було потрібно, щоб забезпечити дитині виживання. Так, його тіло відтворювало два види сперми, та, яка виливалася в неї з великих мішечків, і роздмухувала її живіт, і та яку виробляє маленький мішечок, захований під великими, безпосередньо для запліднення. Якщо він вийде з неї зараз, і дозволить спермі витекти, то плід помре. Але все ж він не міг постійно перебувати всередині своєї самки. Тому вранці він заткне її канал гарячим воском, поки плід не вбере сперму, а проститутки содержанки одессы ищут спонсоров по телефону її живіт трохи зменшитися. Після чого він знову наповнить її, і так до самих пологів.

Дейкон досить посміхнувся, вже бачачи перед очима бачення їх дитини. Він поклав руки на її великий живіт і трохи стиснув його, викликав у королеви мимовільний стогін. Він знав, що задоволення ще ширяє по її венах. Трохи пізніше він розбудить її, і знову наповнить насінням, а потім піде до сестри. Адже вона вже буде чекати його, готова і збуджена. І вона не просто стане його сукою. толстые дешевые проститутки одессы Він змінить її матку, зробить її можливої виносити до трьох і більше плодів за раз. Шкода, що таке було можливо тільки в разі, якщо матка ще не пізнала людського насіння і жінка ще не народжувала.

Він зв'язався подумки зі своїми воїнами, порадував їх новиною про майбутнє потомство, і отримавши звіт про їхні дії . Більшість чоловіків було вбито, в королівстві практично залишилися одні жінки, на кордонах встановили прозорі стіни, і тепер ніхто не міг покинути їх територію. одесса секс проститутки китайские девушки Воїни вже згвалтували кілька жінок, отримавши своє задоволення, але без його наказу жодну не запліднена. У більшості випадків це були жінки не здатні до розмноження. Він дав їм нові накази, і, нарешті, дозволив собі розслабитися, стиснувши однією рукою груди матері, а другий клітор, він заснув. Задоволений і щасливий. Адже попереду ще стільки клопоту зі створення нової раси.