—Оргазм у свиней длится 30 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса мисс, темний принц. глава 1-2, проститутки 40 одессе.

Глава 1. Повернення принца.

Він стояв, схиливши коліна перед своїм королем. За його спиною в такій самій позі стояло двадцять воїном, всі хто зміг вижити і повернутися разом з ним додому.

- Ми виграли ваша величність, але зазнали колосальних втрат. - Винне вимовив він. - Ми не були готові до того, з чим зіткнулися.

Король помовчав хвилину, а потім, піднявшись з трону, підійшов до нього.

- Встань синок !

Він піднявся і подивився проститутки одесса мисс на свого старого батька, в очах якого відбивалася радість і полегшення.

- ти проявив відвагу, але, піддаючи ризику своє життя, ти так ж піддаєш ризику майбутні нашої країни. Адже ти її спадкоємець. Ми сумуємо за повалених воїнів, і будемо шанувати їх пам'ять, але також сьогодні ми святкуємо перемогу над монстром тероризує наші краї і повернення принца Дейкона Етроского, майбутнього короля земель Етроса.

Після слів короля в троном залі пролунали радісні проститутки 40 одессе крики і оплески. Королева-мати, нарешті, перевела подих, і, посміхаючись, підійшла до сина. Діючи скоріше як мати, ніж королева, вона встала навшпиньки, міцно обняла його. Руки Дейкона, міцно притиснули до себе матір, а обличчя його зарилося в її пишні локони. І ніхто не бачив, як блиснули червоним вогнем його очі, і як зловісна посмішка розцвіла на обличчі. Він трохи сильніше притягнув до себе її тендітне тіло, даючи їй через тканину відчути свою твердість.

Королева проститутки одессы онлайн тихо ахнула від подиву, і швидко відсторонилася від сина. Її щоки розчервонілися, але піддані списали це на прояв радості. Вона сором'язливо відвела очі, заспокоївши себе тим, що її син занадто довго воював, і його реакція була чисто фізична. Тим більше їй здалося, що вона побачила збентеження в його очах. Тому вона розслабилася і вирішила не надавати цьому значення.

Легко прочитавши думки матері, він про себе переможно засміявся, коли на неї подіяв його погляд проститутки одесса мисс каяття. Він крадькома пройшовся по ній очима, наголошуючи на тому, що не помічав раніше. Він знав, що королева вийшла заміж, коли їй всього лише виповнилося тринадцять років. І зараз, в свої тридцять дев'ять років, вона виглядала дуже молодо поруч з постарілим королем. Через рік після весілля вона народила спадкоємця, його, Дейкона. І тільки через дев'ять років змогла подарувати королю ще одну дитину, дівчинку, Алан. Незважаючи на те, що королева народила двох дітей, її тіло проститутки 40 одессе залишилося підтягнутим, шкіра м'якою, а груди пружною. Гріх такій красі пропадати поруч з цим старим, подумав Дейкон. І він точно знав, як краще розкрити її потенціал.

Від еротичних картин, що пронесли в його голові, він збудився, і у відповідь відчув, як порушуються його воїни. Зараз вони були пов'язані з ним ментально. Щось сталося з ним в тій печері, куди вони пішли за монстром. Щось змінило їх. Зробило краще. Вони перейшли на нову грань еволюції. Тепер він розумів проститутки одессы онлайн людську дурість, усвідомлював непотрібність їх заборон і правил, і те, що вони застрягли в своїх укорінених законах. Дивлячись на королеву, він бачив прекрасну самку, яка не виконувала своє призначення - нести потомство. І він знав, що скоро виправить це.

- Дейкон. - Гучний дзвінкий голосочок відірвав його від думок, і він повернувся до своєї сестри, юної шістнадцятирічної принцесі, яка мчала назустріч йому.

Він легко підхопив її і закружляв, і її радісний проститутки одесса мисс сміх змусив посміхатися всіх. А потім вони разом опустив її і поставив перед собою. Дивлячись на неї, кров кипіла в його жилах, і схвалює рокіт його воїнів звучав в його голові. Ось вона його майбутня королева. Тепер він розумів, що вона була народжена спеціально для нього. Чистий і безневинна. Він змінить її, навчить, і разом вони побудують нове королівство.

Глава 2. Падіння королеви.

Він стояв над тілом свого батька і відчував лише задоволення. Перша проститутки 40 одессе і найголовніша перепона на його шляху до трону була усунена. Зараз його воїни вбивали найважливіших чоловіків країни. Радників, генералів, лордів. Після яких вони візьмуться за всіх інших.

Дейкон посміхнувся, згадавши спотворені від жаху очі короля, коли на його пальцях виросли пазурі. Знадобився всього лише один удар по шиї, і бездиханне тіло впало на підлогу. Він тихо вийшов з кабінету і попрямував в сторону покоїв матері і сестри.

В першу чергу він зайшов проститутки одессы онлайн до кімнати Аллани. Вона безтурботно спала на своєму ліжку, не підозрюючи, що вже зараз її життя повністю змінилася. Дейкон нахилився до неї, провів рукою по золотистим волоссям, разброшенним на подушці. Принцеса була точною копією своєї матері. Блакитні очі, бездоганна атласна шкіра, довгі білі локони. Коли вони знаходилися поруч, всім здавалося, що два ангела спустилися на землю. Вони були немов сестри. Він нахилився до її відкритим губах, і поцілував її, легко проникаючи проститутки одесса мисс своєю мовою їй в рот. Вона тут же застогнала, але не прокинулася, і він зрозумів, що його слина стала діяти. У ній містилися невідомі людям речовини, які викликали у жінок гостре порушення. Але вмів керувати цією властивістю за своїм бажанням. Адже він більше не був людиною. Відірвавшись від її губ, він пройшовся поглядом по її шиї, спускаючись до її грудей і сосків, які легко можна було розглянути через тонку тканину нічної сорочки. Їх вершини вже загострилися, і він посміхнувся, проститутки 40 одессе розуміючи, що до ранку збудження повністю накриє її молоде тіло. І тоді він, як брат, полегшить її борошно.

- Скоро, моя королева. - прошепотів він, і вийшов з її кімнати, закриваючи за собою двері на ключ.

Він знав, що принцеса не прокинеться до ранку, але обережність не завадить. Вона не повинна стати перешкодою його планам щодо королеви Елліри, і їй не можна не підготовленою бачити це. Пізніше, коли вони будуть залежить лише від нього, він дозволить проститутки одессы онлайн їм обом розділити його ліжко. Тоді, коли зітре всі перепони і умовності.

Принц тихо відчинив двері в спальню королеви, і підійшов до її ліжка. Вона мирно спала на ліжку, одягнена в тонку просвіщати туніку, з глибоким вирізом. Її ковдру збилося в ногах, і Дейкон нахилившись, кігтями розрізав тканину посередині. Вона розійшлася на дві сторони, відкриваючи його погляду прекрасне тіло матері. Він провів по ньому рукою, від шиї до горбка зі світлим волоссям, накриваючи проститутки одесса мисс його. Знайшовши великим пальцем її клітор, він став здійснювати кругові рухи. Голова королеви відкинулася назад і вона крізь сон застогнала.

- О, мій сир.

Дейкон зловісно посміхнувся, і ніжно розвівши руками її ноги, опустив обличчя до її піхви . Висолопивши язика, він провів їм по її клітора, опускаючись вниз і входячи в її дірочку. Зараз він не став використовувати речовину, бажаючи, щоб королева сама збудилася, що не змусило себе довго чекати. Він проникав проститутки 40 одессе своєю мовою все глибше в неї, знаючи, що якби він був досі людиною, таке було б неможливо. Але зараз його мова була неймовірно довгим, на ньому була тисяча маленьких, зовсім невидимих щупалець, які пестили її канал, і королева потекла. Він пив її нектар, поки його язик не дійшов до самої матці. Він вміло орудував ним, обстежуючи її черево. Королева вже голосно стогнала, зчепившись руками в його волосся. У темряві кімнати її сонні очі поплутали силует принца з королем, проститутки одессы онлайн і вона щосили стала віддаватися пристрасті, радіючи, що, нарешті, її чоловік виявив до неї увагу.

Дейкон, отримавши підтвердження того, що мати ще була дітородна , переможно загарчав. Його монстр рвався назовні, бажаючи задовольнити самку і покласти в неї своє насіння. Кілька разів злегка вдаривши мовою по її матці, він довів королеву до оргазму і вийшов з її лона. Смачно облизавшись, насолоджуючись її соками, принц спостерігав, як його мати б'ється в конвульсіях оргазму. проститутки одесса мисс

- Ти прекрасна, але скоро будеш ще красивіше. Коли твоє тіло наповнитися моїм насінням і живіт распер з нашою дитиною.

Крізь затуманений свідомість, королева дізналася голос свого сина, і відкрила очі від жаху. Її тіло все ще билося в конвульсіях, коли вона спробувала отдвінуться від нього.