—Мужской пенис уменьшается не только от холода, но и от не-сексуального волнения, например когда его любимая футбольная команда забивает гол.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

недорогие проститутки одессы, фантастика розпусти. частина 1, проститутки одессы выезд.

Відразу хочу сказати, що ця частина пробна. Якщо не піде, я зупинюся, незважаючи на те, на ті одиниці, яким ця частина сподобатися. Мої тексти ви напевно знаєте, тому прошу не дивуватися. І оцінки ставте реальні, пишіть коментарі, що не подобатися, що подобатися, що хочете побачити в продовженні. І будь ласка, не судіть за відступ від головної теми цього сайту, ну, не можу я без прелюдій і сюжетів. Приємного читання.

Далеке майбутнє. Мене звати Марина. Я живу в невеликому недорогие проститутки одессы містечку на околиці забутого світом острова. З того самого моменту як в Земний Імперії вибухнула війна, наш острів зовсім спорожнів. Призовні пункти набирали майже всіх і платили їх рідним. Тому найкращих давно розібрали. Однак нещодавно з'явився напис на призовному пункті: «Набір ескорту №2. Дівчата від 17 до 27 ». Ох, і заглядалася я, але що є ескорт на війні? Не знала. Крапку в суперечці поставили батьки, їх бізнес після початку війни сильно постраждав, а ось кількість проститутки одессы выезд дочок не зменшилася. Тому був зібраний сімейну раду, де мені було запропоновано піти в цей набір. Його можна зрозуміти, я була гидким каченям серед сестер, і якщо їх заміж можна видати швидко, то мене б мучили роками, мене і хлопців. Я була з сірою шкірою, рідкими русявим волоссям, худої фігурою, маленькою попою і грудьми з сухими блідими сосками. Незважаючи на мій апетит, я не набирала ні ваги, ні форм. Мої сестри ж були ягідками, все при них. Ось і вирішила сім'я, що снять проститутку в одессе Імперія не образить підданого, ось і йди.

На призовному пункті я прочитала повідомлення для новобранок. Ескорт - служба підтримки військ всіх типів, або за спеціалізацією. Військам потрібні дівчата, яких вони позбавлені. За таку службу Імперія буде нас вчити і надасть роботу після закінчення бойових дій або по заслугах під час неї. Звучало непогано. Та й вибору особливого не було.

Майже відразу мені дали зрозуміти, що набір розпочнеться через годину, коли буде недорогие проститутки одессы більше «охочих». Я чекала, до мене приєдналися ще три дівчинки. Ми все відразу познайомилися. Дівчата теж не горіли бажанням йти на фронт, але рідня є сила і правда. Поки не почався прийом, я оглянула всіх. Вікторія - шатенка з великої попкою, але абсолютно без грудей, вона дуже активно спілкувалася з усіма і часто хихотіла. Другою була Гіра - це була повненька дівчина з великими формами, всіма і відразу, навіть щоки її злегка звисали, вона навпаки, була тихою і скромною. проститутки одессы выезд Третя - Снежа, дівчина, як і я - ні про що. Загалом, коли підійшов час нам видали брошури і сказали, що запросять нас. У брошурі говорилося, що ми не отримуємо платні, батьки наші отримають грошове забезпечення і не мале.

Першої запросили Гіру, вона вийшла через десять хвилин і була задоволена, сказала, що їй дали категорію «А», і помчала з корпусу. Потім запросили інших, Снежа, отримав категорію «П», а Віка «Н». Потім пішла я. За дверима сиділо троє людей, дівчина та снять проститутку в одессе двоє чоловіків, вони відразу запитали, що я хочу, і я відповіла, що не знаю. Тоді запитала дівчина:

- Секс подобатися?

- Так, - нервово відповіла я. Я не мала ілюзій з приводу ескорту, але так відразу ...

- Груди чутлива?

- Дуже. - Я не збрехала, хоч вона і маленька, але дуже чуттєва.

- Анал?

- Чи не пробувала. - Комісія тихо почала переговори. Потім запитав чоловік.

- Ви в курсі, що з вами буде?

- Ні. недорогие проститутки одессы

- Чи згодні на все? - Я згадала слова батька з приводу «Імперія не образить».

- Згодна.

- Прикладіть руку сюди і до вечора прибути сюди ж, з мінімумом речей. Човник йде опівночі. Вам присвоєно категорію «Т».

Ось і все. Я доклала долоню, і апаратура вважала всі дані. Комісія видала мені тут же роздрукований пропуск і відправила мене.

На пункт я прибула з невеликою сумкою, де були змінні речі, білизна, трохи грошей, яблука з саду. Дівчата проститутки одессы выезд теж були там. Ми знову зачепилися мовами і ворожили з приводу категорій. Віка сказала, що йде сюди сама, так як троє її ебарь вже в армії, і тут їй нудно. Ми посміялися, але зрозуміли її настрій. Нас запустили і відправили на медогляд. У сучасному світі це проста процедура, увійшли в камеру, облучились усіма потоками і вийшли, карта вже готова. Наші речі забрали, а натомість видали комбінезони. Досить незручно було натягувати обтягуючий комбез на голе тіло, але все впоралися. снять проститутку в одессе І ось ми вже перед човником.

Політ на головну базу зайняв у нас близько доби, майже весь цей час ми спали, ми були не потрібні, тому нас просто приспали.

По прильоту нас розмістили в величезному кораблі, борознили космос, величезна станція, портове судно, заводи і лабораторії, інфраструктура, госпіталь і ще багато всього. Нас розмістили в окремому блоці лабораторій. Я жила в кубрику, це було приміщення на п'ять квадратних метрів, пастель біля стіни, маленький недорогие проститутки одессы відкидний столик, екран на стіні. Окремий душ-туалет, розміщений мало не на одному квадратному метрі. Мені стало смішно, як в такий туалет піде Гіра? Так чи інакше, я не виявила своїх речей, а на екрані з'явилося повідомлення: «Всім новоприбулим пройти в відсік біохірургія». Нам показали цей відсік на карті, і ми вчотирьох пішли туди. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Там нас розділили, і я дівчаток вже не бачила. У мене були свої турботи.

У лабораторії мене проститутки одессы выезд відразу роздягли і поклали на кушетку, до мене підійшла жінка-лікар. Вона оглянула мене і мою карту, потім перепитала категорію, потім взяла тонкий маркер і заговорила.

- Ви до нас самостійно? Або як інші? Батьки, старий чоловік?

- Сама. - Збрехала я. Медик тут же помітила на планшеті цю інформацію.

- Ясно. Груди справді чутлива? Прямо краще клітора? - Лікар посміхалася.

- Правда. Я можу отримати внегінетальний оргазм від грудей. Вона дрібнувата, снять проститутку в одессе але мені і так добре. - Лікар покивала.

- Значить, збільшувати не потрібно? - Я похитала головою.

- Потрібно, я ж тут не для себе. - Криво відповіла я, боячись що буду і тут вороною серед лебедів. Лікар посміялася.

- Не переживай, все буде нормально. - Вона пару раз мазнула мої сиськи маркером, від чого я відчула приємні відчуття. - Вам не говорили про постачанні?

- Ні. Нам сказали, що ми його отримувати не будемо.

- Ну, якщо недорогие проститутки одессы жопой на стільці сидіти, то не будете. А якщо будете користь приносити, то забезпечення буде. Я до чого це все, тобі сиськи з будь-якого ремонтувати, так може запустити тобі лактацію?

- А навіщо?

- Всі однакові. - Вона картинно закинула голову, і тільки тут я виявила, що у лікаря груди просто величезна, розмір 4-5 не менше. - Тут багато народу, поставки з планет невеликі, а штучне харчування не всім подобатися. Корів тримати в космосі неможливо, а ось жінки проститутки одессы выезд можуть допомогти в цьому. Оплата за обсягами. Я приймаю участь. - Вона підняла одну свою груди і відпустила, та дуже сильно хитнувся, натякаючи, що вже повна.

- Я навіть не знаю ... - я подумала зовсім небагато, якщо вже лікар пішла на це, то чому мені не можна? - Ну давайте. А як здавати?

- Не переживай, тут процес налагоджений. Так ... пішли далі. Секс тут справа звичайна, ебут майже все, крім рідкісних винятків, це частина твоєї роботи, а й тут ти можеш снять проститутку в одессе вибирати. Поясню, вибір скромний, з солдатами ти будеш спати умовно безкоштовно, вони платять в казну, тобі тільки по своїй волі, а ось Мутаа ... тобто генетики, платять потрійну ціну, де половина відходить тобі. Ось і вибір, чи готова ти трахатись з ними? - Я задумалась, про генетиках тільки в журналах читала, змінені люди, одна восьма хромосом змінена, прийом, який працює тільки з чоловіками, змінює їх часом до невпізнання.

- Навіть не знаю ...

- Гаразд, недорогие проститутки одессы повернемося до цього питання. Тепер друге, у нас є ще одна тема на тип видачі молока. - Вона зробила паузу інтригуючи мене. Я підвелася. - Яйця нести не бажаєш?

- Що? !! - Я напевно сильно округлила очі, так як лікар засміялася.

- Та не парся ...                                          Читати далі