—У норок одно соитие длится в среднем 8 часов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

шлюхи города одессы, не дарма її назвали сашком. частина 1: доросла гра, секс проститутки одессы.

дрочить собі рукою.

- А ми зараз перевіримо, підійди до моєї шлюшка і спусти з неї труси, жваво !, - Сашин голос звучав вже як наказ. Оксана трохи помекавшісь, повільно підійшла до Юлі ззаду і відкопиливши шорти заглянула всередину ..

- Та сміливіше, знімай їх з неї, - Саша командувала обома, - Я сьогодні ділюся своєю рабинькой, я добра !, - Оксана вже слабо міркувала і вона тупо зірвала вниз Юлині шорти. Перед нею відкрилася дуже апетитна кругла попка, відстовбурчені шлюхи города одессы назад, з досить широко розставленими ногами:

- Роби з нею все що заманеться, - підморгнула Саша дівчині.

Юля, тим часом відчувши що вона вже без трусів, почала було мукати і смикатися, але Саша тільки сильніше притиснула її до кицьки. Вона вже нічого не хотіла - тільки щоб це все швидше закінчилося! Але коли ззаду вона відчула, як рука Оксани початку смачно м'яти її попку, вона відразу зрадницьки потекла ... Оксана тим часом тупо дивилася на все секс проститутки одессы це як на заборонений плід! Перед нею стояла нагнути апетитна телиця з класною попкою, розставивши як корова копита в різні боки і в цей момент вона зрозуміла, що приблизно відчувають хлопчики при цьому! ... Будь у неї член, вона сама б зараз його засунула в Юлю. Замість цього, не витримавши спокуси, вона опустилася на коліна і буквально впилася Юлі в кицьку. Вона люто вчепилася обома руками в Юлині стегна і почала наярювати язичком в шаленому темпі. Ноги у Юлі почали тремтіти проститутки пр т шевченко одесса і це її ще сильніше заводило - вона піднялася вище і вже лизала тієї попку, намагаючись засунути мову все глибше. Тут уже не витримала сама Саша - навіть вона не очікувала такого повороту:

- Ось це справи! Ну дівки, вам терміново у в'язницю треба, через вас там все баби поб'ються! Хто ж знав що «дружити» то виявляється треба з Оксанкою, ось де сучка зарита, - Саша відчула, що скоро сама закінчить. Дана картина навіть за її мірками нереально її порушувала - перед нею шлюхи города одессы стояла, нагнутися і опущена подружка-заздрісник, а інша взагалі виявилася дешевою шлюшкой якої можна взагалі користуватися коли побажаєш! Таких завжди називають просто полізухамі. Ви напевно бачили не раз таку картину як йдуть дві подружки, одна шикарна а друга сіра мишка !? Це не просто так. «Мишка» намагається втертися в компанію подруги і вийти на більш високий рівень, в той час як шикарною красуні просто немає ніякого резону спілкуватися з першої ... За винятком одного секс проститутки одессы - та частенько підлизуватися їй, цілує ноги і виконує за неї всю брудну роботу. За це красуня терпить її і дозволяє знаходиться в її оточенні. Звичайно, це не стовідсоткове твердження, але таке відбувається набагато частіше ніж ви собі можете уявити! Оксана завжди була такою в глибині душі, і сьогодні це просто вирвалося назовні.

Саша підняла Юлину голову і те, що вона побачила дуже її задовольнило - губи дівчини були повністю розпухлі, нижня половина особи була вся проститутки пр т шевченко одесса в слині і виділеннях а з очей лилися сльози ... У той же час нижня губа її тремтіла і томний погляд разом з прискореним диханням давали зрозуміти що вона сама вже на підході! Та й не дивно - ззаду щосили працювала Оксана. Саша стала нереально швидко смикати себе кицьку, притримуючи другою рукою Юлину голову за волосся:

- Сучка, давай, відкрий рот ... Давай, покажи мову! ... Ширше, ширше відкрий ... Мммм ..., - Саша чувсвовать як хвиля її зараз накриє, - Говори моє ім'я, шлюхи города одессы повія, хто тебе сьогодні опускав, говори моя ім'я ..., - Саша вже практично не могла себе контролювати ... Юля, будучи на автопілоті, повністю підпорядковувалася:

- Саша ..

- Говори ще! ... Говори! ..

- ... Саша ... мм ... Мене опустила Саша! ..

Величезна хвиля оргазму захопила Сашу з головою і пройшла прямо від живота в мозок і від нього до самих пальчиків ніг! ... Саша спотворилася в гримасі, мнучи клітор і буквально вдарила струменем секс проститутки одессы в рот, обличчя і очі Юлі ... Дівча встигла тільки заплющити очі і була тепер вся заляпана соками і виділеннями! ... Саша опустила свою голову на підвіконня і секунд на 30 буквально від'їхала ... В голові крутилися різні думки: які ж вони всі наївні! Карти ... У карти її ще в 10 років навчили грати татові друзі, коли вони були на морі. Карти треба любити, їх треба вважати ... Правильно тасувати! І якщо ти знаєш пару секретів, тоді вони відгукнутися тобі удачею. Саша могла виграти проститутки пр т шевченко одесса у дівчат хоч 10 раз поспіль, але перше правило Казино - кинь маленький виграш і клієнт твій! Він віддасть тобі все! ... Сьогодні вона це зрозуміла.

Саша провела в останній раз особою своєї шлюшки прямо по кицьки, як би подтеревшісь, і встала на ноги. Юля все ще продовжувала стояти, вона так і не зрозуміла що все вже закінчилося. Вона стояла майже на рак а ззаду її трахала Оксана прямо мовою в попу. Саша ліниво підійшла і відтягнула жополізку від свого вже полюбився шлюхи города одессы заняття. Потім шльопнувши Юля смачно по попі Саша нарешті сказала:

- Все, хороший, сучка - вільна!

Юля, вся в слині, повільно опустилася на підлогу і стала тремтячими руками натягувати шорти. Оксані було соромно і вона, відвернувшись від усіх витирала рот хусткою. У кутку стояла Женя і тупо мовчала, широко розкривши очі. Саша закурила нову сигарету:

- Ну що, подруженціі, ще партійки? ..

(Кінець першої частини)

Трохи від автора: секс проститутки одессы Щоб виключити очевидне запитання кажу відразу - розповідь вигаданий! Якщо хтось хоче поспілкуватися на подібні теми або прокоментувати, якщо є пропозиції або хочете поділитися тим що хотіли б бачити в наступних частинах або розповідях - надсилайте листи на zoi.kastilo@mail.ru, пишіть в личку або просто залишайте коменти! Відповідь гарантована всім.