—В среднем по Америке за последние 40 лет количество сперматозоидов у мужчин уменьшилось на 40 процентов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку одессе новинки, не дарма її назвали сашком. частина 1: доросла гра, проститутки одессы на имя евгения.

Привіт всім! Даний розповідь присвячується Саші Грей, з якої написана головна героїня, і всім її фанам. Він складається з декількох частин, і сьогодні пропоную вам ознайомитися з першою, «пілотної» частиною. Якщо відгуки будуть позитивні, то незабаром з'являться продовження, які на даному етапі вже в розробці. Заздалегідь попереджаю, що в оповіданні немає ні найменшого натяку на педо - і зоофілію, тому любителям такого «жанру» перемикатися відразу в іншу категорію! Більше снять проститутку одессе новинки інформації - в кінці розповіді. Приємного читання!

Вступ.

Саша або Олександра - досить своєрідне ім'я. З одного боку воно походить від величного «Олександр», яке символізує переможця і непохитного лідера, але на тому ж підсвідомому рівні форма імені «Саша» сприймається співрозмовниками як «тихий» і «тьмяний», а скорочення «Шура» відображається як темна, тьмяна , страшна, тиха, сумна, низинна, сумна, повільна і навіть погана! Як би там не було, дати проститутки одессы на имя евгения ім'я дитині це свого роду відповідальність, так як це може вплинути на всю його подальшу долю ...

Саша народилася в порядної і суворої сім'ї. Батько був колишнім військовим а нині полковником міліції. Мати померла коли Сашкові ледь виповнилося 6 ... Батько періодично водив в будинок різних жінок але на серйозні тривалі відносини так і не наважувався. Він прекрасно розумів, як потрібна його дочки мати або хоча б гідна заміна і все ж виховував в результаті Сашу він сам! проститутки одесса за 250 час Добре чи погано у нього це виходило - про це могли судити лише навколишні і то, через тільки роки. Будучи військової гарту він діяв методом «батога і пряника» - регулярно рвав зошити, змушуючи переписувати все «на чистовик», контролював чистоту і порядок в квартирі, ходив на шкільні збори і т. Д. Але зате якщо вже дочка все виконувала бездоганно - балував по перше число! Одним словом, він намагався бути зразковим татом ...

Але потім в один момент все змінилося. Щось снять проститутку одессе новинки в ньому зламалося. Дочка підросла і виглядала дорослою не по роках, як зовні, так і з розвитку, могла повністю впоратися з усіма проблемами поодинці. Він не знав, що робити далі - постійної жінки у нього не було, дочка і так доросла і 16 річної дівчині не даси по дупі, якщо та прийшла пізніше ніж треба, все одно результату не буде! Він почав пити. Не те, щоб сильно, але вже зі сформованою періодичністю. Саша була надана сама собі і практично вже не її опікали, а вона сама піклувалася проститутки одессы на имя евгения про інших.

Не раз були випадки коли трохи підпилий тато приходив із зустрічі з такою ж Бабенко і кинувши з порога що дочка може робити все що завгодно, (а краще піти погуляти) аби його не чіпали і віддалявся з дамою в свої покої. Сама Саша не поспішала в такі моменти піти, а мовчки, сидячи в кімнаті, нахабно підслуховувала і без того сильні часом крики, а її руки самі робили свою справу, бігаючи по всьому тілу і особливо затримуючись між ніг ... В голові спливали проститутки одесса за 250 час різні образи - звиваються мокрі жіночі тіла, стогони і подпісківанія ... Іноді, коли ті бігали у ванну або туалет, Саша теж вибігала з кімнати і як би випадково натикалася на жінок, торкнувшись або схопившись за жіноче оголене тіло ... Вибачившись, вона встигала за лічені секунди оглянути повністю з голови до ніг свою «жертву» і лукаво посміхалася в напівтемряві, змушуючи червоніти 40 літніх дам!

Бувало, коли в гості приходили татові друзі, Саша могла абсолютно снять проститутку одессе новинки їх не соромлячись, ходити по будинку прямо після душа, обернувшись одним тільки рушником, а другим пов'язавши голову! Вона знала, що у дорослих дядьків нереальний стояк і коли вона це бачила по їхніх очах, їй зносило дах. Вона була входжу в будь-яку компанію. Неодноразово їздила на риболовлю, де красувалася серед дорослих чоловіків у відвертих купальниках ... Ті, в свою чергу, любили «подружбаніть» з Сашком, розповідаючи різні історії з життя, в тому числі і вульгарні! Особливо, проститутки одессы на имя евгения коли батько не чув. А самі завжди були не проти її обняти, хоч якось потриматися за талію, за плечики, схопити за ніжку ... Батько неодноразово лаяв її за це, але що він міг зробити - нічого ж бо не було, та й дочки він довіряв . Вона завжди відповідала за свої вчинки! Та й друзі в принципі шкоду чи наважилися на таке, адже він хоч і застарий, але як говоритися все ще «still» - як і раніше полковник та й ще в ментуре! ..

Може саме тоді все і змінилося. Саша була проститутки одесса за 250 час мовчазною дівчинкою поза компаній, тільки іноді її проривало і вона могла годинами базікати, сміятися, але завжди, завжди по її очах було видно, що вона щось замишляє. У неї були чертовски розумні очі і диявольська посмішка. У свої 16 вона виглядала на всі 18! Високий зріст близько 170, відмінне статура, впевненість в собі і очі покриті таємницею - все це робили її особливою, завдяки чому вона завжди виділялася з ровесниць. Так, вона не була явно найкрасивішою, та й тіло було снять проститутку одессе новинки не самих пишних форм ... Груди не більше 2 розміри, але підтягнута, талія, що не французька, але з плоским животиком, стегна, не такі як у Моніки Беллуччі, але все ж дуже гарної форми ... Вона була бомбою яка повинна була явно в один прекрасний день вибухнути! І коли б це не сталося, одне було ясно - вона не залишиться непоміченою. Вона не сіра пляма! Її час ще настане.

Доросла гра.

Стояв теплий літній полудень. Шкільні іспити вже закінчилися і попереду проститутки одессы на имя евгения були тільки відпочинок і розваги - прощай 9-й клас! Саша з трьома подругами по двору сиділи на двох товстих колодах, які служили місцевої лавкою і різалися в карти.

- Давайте в переказного, вже дурень звичайний в печінці сидить !, - Юля була на рік старше і вчилася в іншій школі. Славив себе перш за все тим що у неї були найдовші ноги дуже гарної форми, сама вона була худенькою Брюнеточка, донькою багатеньких «буратін» і намагалася завжди косити під головну заводилу, проститутки одесса за 250 час хоча ніколи такою не вважалася.

- А перекладної ніж цікавіше? Все це туга зелена ... Давайте краще про хлопчиків поговоримо !, - Оксана була «маленькою крихіткою», 155 росту в стрибку, смішна і завжди могла хіба що піддакувати, так як її монологи в принципі ніхто ніколи не слухав.

- Та скільки вже можна! ... З ними вже трахатись давно пора а не соплі ці розмазувати !, - Женя завжди була похмура. Завжди. Їй все вічно було не так і виглядала вона незадоволеною. снять проститутку одессе новинки Подружки їй давно говорили, що їй просто потрібен ебарь і мріяли її кому-небудь сплавити, так як всі ці голосіння тільки викликали головний біль.

- От тобі й бурчати вже, давайте на бажання, так найцікавіше, - 16 річна Саша була сьогодні явно в формі! Коротка спідничка, шльопанці на босу ногу, відверто короткий топ і волосся, акуратно зібрані в хвіст - Саша завжди одягалася і виглядала по настрою. У такі дні як сьогодні вона явно демонструвала свою відкритість. Вона проститутки одессы на имя евгения часто любила скидати шльопанці і виставляти на лавочку свої ніжки ... Треба сказати, що у неї були від природи гарні тонкі щиколотки і акуратні пальчики на ногах. Дівчата, володарки «батькових лап» і товстих стегон завжди дуже сильно їй заздрили, а Саша як на зло любила виставити це і багато іншого напоказ, тим самим не кажучи ні слова, вже сковувати подруг-заздрісниць. Прямо зараз вона сиділа в міні спідниці, прямо на колоді в позі наїзниці, по-блядскі обхопивши його між проститутки одесса за 250 час ніг! Перед спіднички був трохи задертий і виднілися біленькі напівпрозорі трусики ... Дівчатка, самі того не підозрюючи час від часу кидали туди свої погляди. Самі вони були всі в шортиках, хто в махрових, хто в синтетиці, і намагалися все таки хоч якось дотримуватися правил етикету - тримати ніжки разом або нога за ногу.

- Сашка, ну ти повія, сядь нормально, я не можу дивитися - колода ж брудне !, - Оксана нарешті не витримала.

- Дааа ... я такааая ... А чого снять проститутку одессе новинки ти туди дивишся взагалі ?, - томно простягнула Саша, піднявши одну брову і на секунду ...                                          Читати далі