—Большинство жирафов и индюшек – бисексуальны.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

почем проститутки в одессе, привид. частина 2, проститутки одесса за 250 гр.

Продовження оповідання «Прізкрак»

Наташа змусила себе піднятися з підлоги і тут же, тремтячи, забилася в куток. Її то бив озноб, то по тілу проносилися хвилі тепла. Так, вона спіймала чудовий оргазм, але ... Господи, її ж тільки що згвалтували! І хто?! Привид! Дівчина знову тихенько заплакала. Так вона сиділа кілька годин. Лише коли почало світати, у дівчини вистачило сил змусити себе піднятися, начепити кросівки і вибігти з будинку.

* * *

Сашку почем проститутки в одессе розбудив дзвінок у двері. Білява красуня похмуро подивилася на годинник і тихо вилаялася - пів на шосту! І у кого вистачило нахабства заявиться в такий час? Зачіпаючи по шляху меблі, вона підійшла до дверей і глянула у вічко. Там стояла її краща подруга Наташа. Позіхаючи, дівчина відкрила двері:

- Наташ, ти зовсім ох ... Що трапилося? - по розчервонілий особі подруги, розмазуючи туш, скочувалися сльози. Після запитання Саші вона заплакала ще сильніше. Крізь сльози проститутки одесса за 250 гр Сашка розчула:

- Сашко, мене ... * схлип * ... мене ... * схлип * ... з ... ізнасі ... - вона не договорила, розридавшись з новою силою.

Втягши подругу всередину, Сашка зачинила двері і, присівши поруч з економікою, яка на коліна подругою, обняла її і, погладжуючи по довгим рудим волоссям, спробувала заспокоювати її:

- тихіше ... тихіше ... Блін, ну говорила ж тобі: Не повертайся додому так пізно! Казала ж ... ну заспокойся, зараз придумаємо щось. недорогие проститутки одессы

З відповідних нескладних промов дівчата Сашко не зрозуміла майже нічого, лише те, що Наташка чомусь не піде в міліцію. Поступово схлипування вщухли, а погляд полругі став більш осмисленим.

- Заспокоїлась? Ну, добре, йди в душ, я поки кави заварю.

* * *

У ванній Наташа насамперед змела з лиця розмазати косметику і почала роздягатися. На підлогу полетіла, курточка, мокра від поту майка. Стягнувши джинси, дівчина, зітхнула - на синіх почем проститутки в одессе трусиках проявилися кілька цяток крові. Спробувавши їх зняти, дівчина виявилася неприємно здивована - витекла сперма (або ектоплазма?) Примари засохла і трусики приклеїлися до ніжної шкіри. Зазнавши кілька неприємних секунд, отдирая їх, дівчина, нарешті, залізла під гарячу воду.

* * *

Саша досить посміхнулася. Довелося трохи помучитися, відшукуючи для Наташки свіжу одяг - Сашка була на півголови нижче подруги, а її груди були на розмір більше. І тепер вона проститутки одесса за 250 гр дивилася, як Наташа розчісує волосся. Руді пасма спадають на акуратну купку, окреслену футболкою, пухкі губки трохи тремтять ... Сашка переривчасто зітхнула. Ось уже чотири роки, з дня їх першої зустрічі, вона не могла зізнатися кращій подрузі, що закохана в неї ... Вона придушила нахлинули бажання - зараз точно не час для демонстрації своїх бісексуальних схильностей.

- Значить так, Рижик (це прізвисько давно приклеїлося до Наташі), в інстр ти сьогодні точно не йдеш. недорогие проститутки одессы Підемо, відвезу тебе до будинку.

Сашка схопила подругу за руку. Та схоже перебувала в якомусь трансі (напевно шок) і слухняно пішла за нею ...

Лише коли вони вже були біля дверей в квартиру Наташі, вона спробувала, щось слабо заперечити:

- Ні ... Чекай ... Туди не можна ...

- Чому? - здивувалася Саша. Вона вже відкрила двері, увійшла в однокімнатну квартиру і озирнулася. Нікого немає. Подолавши слабкий опір подруги, вона завела її в почем проститутки в одессе кімнату. - Тобі треба відпочити - сказала вона, злякано озирається подрузі.

Саша допомогла їй роздягнутися, відганяючи спокуса доторкнуться до її чарівною грудей, пограти язичком з сосочками. Коли Наташа лягла на диванчик, Сашка, провівши рукою по її стегну (чисто дружній жест, нічого більше!) Вкрила її ковдрою і сказала:

- Побудь трохи одна, а то якщо я сьогодні в універ прийду, мене з моїми хвостами точно відрахують. - Наташа лише слабо кивнула у відповідь: проститутки одесса за 250 гр вона вже засипала.

* * *

Наташа лежала в напівдрімоті. Вона не знала, чому знову повернулася на це місце, можливо, сподівалася, що, отримавши те, що хотів, привид зник. Її думки знову і знову поверталися до подій цієї ночі. Вона згадувала його прохолодні пальці, оксамитовий поцілунок, різкий біль і розлилося по тілу кілька хвилин по тому блаженство ... Її ручка сама по собі ковзнула по животу, нижче, до гладкою, зліг ниючий, кицьки. Просунувши один пальчик недорогие проститутки одессы всередину, дівчина намагалася згадати те відчуття наповненості, яке було, коли привид увійшов в неї ...

А привид був поруч. Власне, він був в квартирі весь цей час, бачив і подругу дівчини, то як вона роздягала Наташу, помітив і погляд блондинки, спрямований на тіло дівчини. І він її чудово розумів, рідко зустрінеш таке диво. Минулої ночі він зробив все, щоб дівчина отримала якомога більше задоволення, і можливо тепер вона буде прихильною ...

Рука дівчини почем проститутки в одессе все швидше рухалася під ковдрою. Дихання почастішало, повітря виривався з напіввідкритого ротика зі слабким присвистом. Серце сильно бухало в грудях, кожен удар відгукувався у неї в скронях. Наташа вже була на межі ...

Раптово різкий порив зірвав ковдру з її тіла. Наташа зойкнула від несподіванки, але тут же зрозуміла, що це таке. Страху не було. Як думала дівчина, саме страшно вже позаду, так чого їй бояться. Було лише почуття приреченості, з домішкою легкої проститутки одесса за 250 гр досади - в який же невідповідний момент з'явився привид! Або навпаки відповідний? В голові у дівчини зашуміло від прийшла на розум шалений думки ...

Наташа потягнула вперед тремтячу долоню. Вона розуміла, що привид не втече просто так, то чому б не спробувати отримати задоволення за власною ініціативою? Рука вперлася в його торс. Такий приємний на дотик, наче з шовку, Наташа погладила його, відчуваючи пальцями кубики преса ...

Але раптом привид перехопив її недорогие проститутки одессы руку і потягнув трохи нижче. Наташа проковтнув слину, зрозумівши, чого він хоче. Її маленька долонька намацала великий орган невидимки, обхопила ніжний оксамитовий стовбур і почала повільно рухатися по ньому взад-вперед. Другий ручкою вона злегка дряпала його знизу ... Орган здригнувся і, пульсуючи і збільшуючись, почав підніматися ще вище. Господи, так він ЩЕ більше? Наташа не бачила його, але тепер, коли член стояв притискаючись до живота примари, їй здавалося, що він навіть почем проститутки в одессе більше ніж був вчора. У довжину він точно був більше двадцяти сантиметрів. А товщина була такою, що Наташа навіть не могла обхопити його однією ручкою. І як ця махина помістилася в ній?

Привид ступив ближче. Наташа зручніше обхопила член біля основи стовбура і відправила його в рот. Зрозуміло, до цього вона ніколи не робила мінет. І її перші невмілі спроби лише потішила примари. Взявши її за голову, він почав акуратно направляти її, а потім і зовсім почав потрахівать проститутки одесса за 250 гр дівчину в рот. Але дуже легенько, самим кінчиком величезного члена.

З-під напівприкриті століття дівчина спостерігала за собою в дзеркало. Примари зрозуміло видно не було. У порожній кімнаті на дивані на колінах стоїть дівчина з широко відкритим ротом. То одна, то інша щічка періодично відтягується - ніби дівчина штовхає її зсередини язичком ... Наташу моторошно порушувала ця картина. З маленької іскорки, запаленою ще її мастурбацією, внизу живота розгорівся справжній недорогие проститутки одессы пожежа, все посилюється, захоплюючий все її тіло. Дивлячись на себе, дівчина просунула середній пальчик в поточну кісочку і почала слабо потрахівать себе ...

І тут, штовхнувши Наташу на диван, привид зник. Випарувався і все. Сволота! Так як він міг! Але нічого, вона може закінчити сама. І дівчина почала з подвоєною енергією терти кісочку ...

* * *

Саша повернулася до подруги так швидко, як змогла. Тихенько відчинивши двері (у неї давно були почем проститутки в одессе ключі), щоб не перешкодити сплячої подрузі, вона роззулась, пройшла в кімнату ... і остовпіла. Ковдра було відкинуто в сторону, а на дивані розчервоніле руда дівчина, вигиналася дугою, спираючись на плечі і ноги, і люто трахала пальчиками свою кицьку, по якій стікали краплі вологи. Такого Саша ...                                          Читати далі