—Средний мужчина производит около 17 литров спермы за всю жизнь.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки индивидуалки г одессы, з темряви. частина 1: підземелля дроу, снять проститутку з города одессы.

Кріс вперто змушував себе йти вперед. Амулет, що висвітлює дорогу, майже вичерпав заряд і вже періодично відключався. У флязі залишалося ще глотка два води, їжа закінчилася ще позавчора. Хоча в цьому Кріс не був упевнений - в цих чортових печерах час ніби застиг.

Коли на їх форт напала орда орків, і командир зрозумів, що фортеця не втримати, він віддав наказ йти під землю. Але ніхто не очікував, що підземний хід під фортом з'єднується з справжнім лабіринтом темних проститутки индивидуалки г одессы печер Подземья. Деякий час вижили солдати йшли разом, але потім один за одним вони почали пропадати ... Піднялася паніка і жалюгідні залишки загону розбіглися хто куди. Несподівано Кріс залишився один ...

Він вперто продовжував просуватися на дотик, коли амулет остаточно здох. Але врешті-решт сили його покинули і він впав на підлогу, впевнений що помре тут, оточений темрявою ...

Його забуття перервав удар по ребрах. Кріс скорчився від болю і невдоволено снять проститутку з города одессы загарчав. Відповісти кривдникові у нього сил не було. Та він і не зміг би нічого зробити в цій проклятій темряві. Через пару мелодійних фраз невідомий знову штовхнув його, але нарешті до його роті приставили флягу з водою. Коли він зробив пару ковтків, його підхопили за руки з двох сторін і вміло пов'язали. Шлях у темряві продовжився, але тепер у нього були конвоїри. Однак пари ковтків води було йому недостатньо - через пару кроків Кріс спіткнувся і впав, вдарившись головою об проститутки одессы малиновский район кам'яну стіну. Свідомість померкло.

* * *

Отямився він у величезному залі. До його полегшення, тут було хоч трохи світла. Однак озирнувшись по сторонах, він заметушився, прагнучи якщо не звільнитися, то, по крайней мере, задушити себе своїми ж путами. Він потрапив в руки дроу!

Що стоїть поруч з ним темна ельфійка помітила його руху, радісно оскалом і нагородила якимось заклинанням. По тілу Кріса пробігла хвиля паралізуючої болю, і він завмер, намагаючись проститутки индивидуалки г одессы розібрати, що говорять ельфійки поруч з ним. Те що вони обговорювали його не підлягало сумніву, але на жаль, їх мови він не розумів.

...

- Яка кумедна звірятко. Де ви його знайшли? - запитала старша жриця

- За містом - відповіла Сантіль, та сама ельфійка, що вдарила Кріса заклинанням - Думаю, толку від нього буде небагато, принесемо в жертву й чорт з ним .

- У нас що, мало інших рабів? - зітхнула наймолодша.

- Що ти снять проститутку з города одессы маєш на увазі, Істель? - насупилася жриця. Молодша дочка Дома не була навіть жрицею, але все одно лізла в усі справи старших.

- Я маю на увазі, що вбити його ми завжди встигнемо. - поспішила та реабілітуватися - Можна ж ще трохи пограти з ним ...

- Тортури? - задумалася жриця - І охота тобі з ним возитися, він же і пари годин не протягне ... Хоча мені то що, забирай.

Старші дроу абсолютно втратили інтерес до чоловіка і, пнув його наостанок , віддалилися. проститутки одессы малиновский район Істель полегшено усміхнулася. Вдалося відговоритися. Їй справді була не до душі жорстокість її сестер, але вона це успішно приховувала. Занадто добрі в суспільстві дроу довго не живуть. Хоча Істель була м'якою лише в порівнянні з іншими темними ельфійками, а за мірками людей ... Але це Крісу ще потрібно було дізнатися.

* * *

Що залишилася поруч з ним ельфійка начепила йому на шию чорну мотузочку. Кріс спохмурнів. Він дізнався цей амулет - свого роду проститутки индивидуалки г одессы рабський нашийник. Тепер він в повній владі цієї ельфійки.

- Вставай і йди за мною - продзвенів її мелодійний голосок. Нашийник забезпечував і повне розуміння мови господаря. Або господині. Ельфійка клацнула пальчиками, звільняючи Кріса від мотузок і, не озираючись, пішла до виходу із залу. Кріс поплентався за нею. Він не міг ні напасти на ельфійка, ні покінчити життя самогубством. Ці накази вкладалися в нашийник за замовчуванням. Хоча він міг спробувати напасти снять проститутку з города одессы на кого-небудь іншого Але як на зло нікого по дорозі не зустрічалося.

Нарешті вони зайшли в якусь кімнату. Перше що впадало в очі - величезне ліжко, з балдахіном. Біля стін стояло пара шаф, з протилежного боку був невеликий столик і пара стільців. На підлозі лежав шикарний килим з химерним візерунком. На стінах висіли магічні світильники, які давали майже нормальне освітлення. Нарешті Кріс зміг розгледіти і призвела його сюди ельфійка. Невеликого зросту - ледь дістає проститутки одессы малиновский район верхівкою йому до підборіддя, стандартна для дроу антрацитна шкіра. Довгі, до лопаток, абсолютно білі пряме волосся нічим не стягнуті і вільно розвіваються при русі. При звичайному світлі її очі опинилися блакитними, а не червоними, як це було, коли вона перебувала в темряві. Ідеальне обличчя було б неймовірно чарівним, якби не зла посмішка, що демонструє сніжну білизну зубок. Фігура прихована плащем.

- Ласкаво просимо в свій новий будинок. Я забороняю тобі залишати проститутки индивидуалки г одессы цю кімнату без мого дозволу. Коли мене немає, будеш чекати там - вона махнула витонченої ручкою а сторону абсолютно порожнього кута.

Кріс лише похмуро кивнув.

- Тобі пощастило, вже вечір у мене немає абсолютно ніякого бажання возитися з тобою. Так що поки пройдемося по дрібницях. - ельфійка підійшла до ліжка і, скинувши плащ, присіла на неї. У Кріса навіть злегка захопило дух - її одяг повністю прикривала її тіло, а й легка кофтинка з високим горлом і снять проститутку з города одессы брючки, настільки щільно прилягали до неї, що, здавалося, порвуться, при необережному русі. На ногах у неї були чобітки з високою шнурівкою до колін. Хоча сама ельфійка вважала її наряд верхом скромності - зазвичай жінки її народу, перебуваючи вдома в кращому випадку, прикривали інтимні місця парою мотузочок.

- Підійди до мене - наказала вона. Коли Кріс встав перед нею, вона продовжила - на коліна.

Рипнувши зубами, той послухався. Вона простягла йому свою проститутки одессы малиновский район ніжку

- Знімай взуття і цілуй! - все той же крижаний тон.

- Ні. - вперто замотав головою Кріс. БАЦ! Важкий чобітків вкарбувалися йому в обличчя. А потім ще нашийник пропустив по тілу хвилю болю. Воїн заскрипів зубами, але не скрикнувши. Віддихавшись, він повернувся в початкове положення Дивно, що не пішла кров. Мабуть дроу вже добре відточили удар ногою.

- Дава-а-ай ... - та демонстративно похитала ніжкою. Кріс вирішив не опиратися. Розшнурував чобітків, проститутки индивидуалки г одессы він стягнув його, оголюючи мініатюрну витончену ніжку ельфійки, і нахилився, торкаючись до неї губами, благо її шкіра була чистою і приємно пахла якимись квітами. До речі, брючки її, як виявилося, закінчувалися трохи нижче коліна.

- Тепер другу - дроу уважно стежила за його діями.

Чоловік послухався. Стягнувши другий чобітків, Кріс почав покривати поцілунками гладку ніжку ельфійки. А Істель з легким прищуром стежила за діями чоловіка. Не те щоб їй снять проститутку з города одессы дійсно хотілося, щоб він цілував їй ноги, але треба було відразу вказати новому рабу на його місце.

- Досить! - вона різко відштовхнула його ніжкою - Встань і зніми весь одяг.

Хоче помилуватися? Так будь ласка! Свого тіла воїн ніколи не соромився.

Істель оценивающе оглянула тіло тридцятирічного чоловіка. Провела пальчиками по його численним шрамами, обійшла кругом, затримала долоньку на кубиках преса, ковзнула вниз ... Злегка торкнулася його члена проститутки одессы малиновский район і несильно стиснула в руці яйця, злегка дряпаючи нігтиками мошонку. Реакція послідувало негайно. Ні, не дарма вона не віддала його на заклання цим божевільним з ... сестрам ... Можливо він навіть зможе допомогти їй виконати один давно задуманий план ... але для цього потрібно його повну покірність.

- Хм, непогано. - сказала вона задумливо дивлячись на його гідність. - заріс правда як мавпа, але це можна виправити. Займуся тобою завтра, а поки йди в свій кут. - Сама проститутки индивидуалки г одессы ельфійка зникла за балдахіном. - І ще, клич мене господинею! - долинув до Кріса її голос.

- Так ... господиня.

* * *

На щастя ...                                          Читати далі