—Средний бюстгальтер рассчитан на 180 дней ношения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

одесса апартаменты ришельевской проститутки, з темряви. частина 3: замок мага, купить проститутку в одессе.

портал зачинився, а дроу так і залишилася в руках воїна, але продовжувала вириватися:

- Ідіот! - гарчала вона - я повинна ...!

- Ні, - спокійно відповідав Кріс. Та рвонула ще сильніше, почувся тріск тканини.

- Пусти мене, придурок! - Істель спробувала ще і штовхнути чоловіка.

- Ні! - він притиснув її до дерева і уважно подивився в очі - все закінчилося. І нікуди я тебе не відпущу. - він припав до губ тихо піскнувшей ельфійки; на кілька одесса апартаменты ришельевской проститутки хвилин вони злилися в поцілунку - Ніколи! - продовжив він так само впевнено, коли, нарешті, відірвався від її губ. І завмер в очікуванні - що скаже Істель. А та раптово боляче вдарила його по ребрах кулачком.

- Це за те, що я мало не впала! - Кріс хотів було сказати, що він поспішав як міг, але не встиг - Істель припала до нього і вони знову завмерли, насолоджуючись м'якими губами один одного. Коли вони отольнулі один від одного Кріс посміхнувся:

- А це купить проститутку в одессе за що? - але хитра дроу не відповіла, а лише запитала у відповідь

- Ти завжди говориш, коли треба діяти? - такий підбивання їй Кріс спустити, зрозуміло, не міг. Знову притиснувши її до дерева, він стягнув з неї куртку і почав покривати поцілунками щоки, губи, шию ... Істель теж не втрачала часу дарма, позбавляючи від одягу і себе, і чоловіка. Кріс навіть не підозрював, що роздягтися можна так швидко. Коли вони позбулися заважають ганчірок, вони опустилися на траву, пожилые проститутки одессы як і раніше не відриваючись один від одного. Істель цілувала його ніжно-ніжно, ледь торкаючись губами, але при цьому даруючи неймовірне задоволення. У Кріса зашуміло в голові. На деякий час він випав з часу, кілька десятків секунд здалися століттями ...

Раптово поцілунок перервався, а Істель впала спиною на м'яку траву, потягнувши на себе чоловіка. Кріс і зовсім не протестував проти. Нависнувши над ельфійка, він розвів ширше її ніжки і акуратно увійшов в неї. Істель одесса апартаменты ришельевской проститутки злегка здригнулася, коли він проник в неї, але тут же розслабилася, віддавшись того солодкого, тягучому почуттю, яке, здавалося було зараз не тільки в її тілі, а й розлито по всьому повітрю. Вона видихнула і почала рухатися, підмахуючи чоловікові, злегка прикривши очі і покусуючи губу. Як же хотілося, щоб ці миті тривали вічно ...

Раптово Кріс обхопив її щільніше, і перекинувся на спину, вирішивши, мабуть, віддати їй активну роль. Істель підступно посміхнулася і ... купить проститутку в одессе з тихою і ніжною ельфійки перетворилася в хижу кішку і почала швидко рухатися на чоловікові, оголошуючи невелику гайок пристрасними криками. Кріс, втім, і не був проти таких змін, лише притягнув дроу ближче до себе, цілуючи її грудей, граючи з сосочками мовою, а іноді і зубами ... а після раптово перекинувся, підім'явши, під себе тихо піскнувшую дівчину, і почав рухатися так само швидко, як і вона стрибала на ньому пару секунд назад.

Істель прийняла зміну ролей цілком пожилые проститутки одессы позитивно. Кріс рухався в ній, намагаючись проникнути якомога глибше, іноді, навіть торкаючись Тупичка в кінці її печерки, вкладаючи всю свою пристрасть в свої рухи ... Істель була вже на межі оргазму. Вона вчепилася Крісу в волосся і тремтячим голосом попросила його прискоритися. Ще через кілька секунд Кріс відчув, як стінки маленької печерки дроу з силою стиснули його, а Істель закричала, дряпаючи йому плечі, зробивши ще кілька рухів, Кріс і сам підійшов до фіналу, і одесса апартаменты ришельевской проститутки висмикнув член з ельфійки вихлюпуючись на її животик. Біла рідина розтеклася по ельфочке, чітко видна на антрацитовой шкірі ...

Вони полежали кілька хвилин, відпочиваючи, а потім Істель глянула на чоловіка і знову підступно посміхнулася, мабуть придумавши щось. Справді: ручка ельфійки потягнулася вниз до поточної щілині. Рясно змастивши пальчики своїми соками, Істель потягнула руку до губ і парою легких рухів завдала мастило на губки, від чого ті заклично заблищали. купить проститутку в одессе Не чекаючи реакції Кріса, вона потягнулася до нього і вчепилася в нього губами. Кріс відповів на поцілунок, відчуваючи губами напівзабутий смак. Відсунувши від себе дівчину, він поглянув на підступну дроу, лукаво усміхнену йому і ривком розгорнув її, опускаючи голову між її ніжок.

Істель дзвінко розсміялася, задоволена своєю хитрістю, але сміх тут же змінився протяжними стогонами - Кріс часу не втрачав. Припавши до кісочке ельфійки, він буквально пив її гарячу мастило, пожилые проститутки одессы не забуваючи ще й масажувати клітор і проникати мовою якомога глибше в ельфійка. Істель вже безперервно стогнала, лише просячи Кріса не зупинятися ... Оргазм накрив її з головою, як ніби ковдра - на кілька секунд її начебто відрізало від навколишнього світу ... а потім все почуття повернулися посилені раз в десять одночасно обрушилися на Істель ... Дзвінкий крик ельфійки знову пролунав над галявинкою, а Кріс трохи скривився - крик був дійсно гучним. Ельфійка обмякла і замотала одесса апартаменты ришельевской проститутки головою, перебуваючи на межі між сном і реальністю. Вона лежала на траві не в силах поворухнутися.

Кріс провів рукою по ніжній бархатистою шкірі, злегка затримавшись на пружних півкулях, і підняв голівку ельфочкі і злегка привідкрив їй ротик. Він злегка поводив голівкою скам'янілого члена по її шовковистим губкам, а після акуратно увійшов в її рот, упершись в щічку. Звичайно, рота не зрівнятися з тим м'яким затишним місцем, де він був ще недавно, але відчуття купить проститутку в одессе були на рівні. Чоловік злегка застогнав і продовжив легенько рухатися, таранячи щічку ельфочкі, не наважуючись проникати глибше. Але раптово прокинулася ельфійка куснула його не боляче, але відчутно.

- Не смій робити так без мого дозволу - похмуро сказала вона, але побачивши його винувате вираз обличчя трохи пом'якшала і навіть пару раз провела язичком, облизуючи головку, а потім і зовсім заковтнула в рот половину члена, легенько посмоктуючи його. Кріс глухо застогнав, пожилые проститутки одессы а Істель відчула легке наснагу - вона вперше робила мінет, і, схоже, робила непогано. А Кріс, тим часом, потягнувся до гострих вушках ельфійки і почав злегка м'яти їх і м'яко тягнути в різні боки за кінчики. Істель, хіба що, чи не замугикав від задоволення, випускаючи з ротика член чоловіки.

Кріс хотів знову перейти до активних дій, але Істель несподівано вислизнула з його обіймів, відскочивши метра на два і прийняла неймовірно сексуальну позу, всім своїм виглядом одесса апартаменты ришельевской проститутки закликаючи чоловіка до себе і грайливо посміхаючись. Але коли він стрибнув до неї твердо намериваясь продовжити розпочате, вона вправно перекотилася по траві і знову завмерла заклично випинаючи попку, дратуючи Кріса. Той загарчав і знову кинувся на дівчину, але ельфійка знову і знову ухилялася від його рук, граючи з порушеною чоловіком, ваблячи його своїм прекрасним, таким близьким, але і недоступним тілом ...

Вона змушувала його ганятися за ній кілька хвилин, поки, купить проститутку в одессе нарешті, Кріс вдало схопив її в оберемок, притискаючи до землі, думаючи, що ельфійка знову спробує вирватися, щоб продовжити свою дивну гру. Але та несподівано обхопила чоловіка ногами і сама насадила на його кам'яний член, випалюючи його своїм гарячим диханням, і відкинулася на спину, віддаючи себе в повне розпорядження зловив її чоловіка ... Кріс не став розчаровувати розпалену дівчину і швидко засовався в гарячій щелочке ельфійки, вкладаючи в кожен рух всю пристрасть пожилые проститутки одессы охопила його.

Істель вже навіть не намагалася перехопити ініціативу, лише сильніше притискаючись до Крісу, повністю довіряючи себе в його руки. Біле волосся розметались по траві, на чарівному личку розлилося вираз незрівнянного блаженства, з напіввідкритого ротика виривалися тяжкі хрипи, змішані зі хтивими охами і ахами, в яких відчувалася і нотка радості - нарешті! А незабаром, вибух насолоди пройшов по її тілу, знову вганяючи слабо стогнуть ельфійка в стан ейфорії. одесса апартаменты ришельевской проститутки Зусиллям волі, вона змусила себе штовхнути чоловіка, перевертаючи того на спину і ковзнути у ній вниз. Вона кілька разів поцілувала стирчить кол, відчуваючи на ньому смак власних соків, після чого захопила його в полон своїх пружних грудей, помістивши його в улоговинку між ними і здушивши півкулі з боків. Кріс застогнав, відчуваючи чарівний оксамит шкіри темної ельфійки. Він уже був на піку збудження, а Істель ще і почала рухатися, з усіх боків огортаючи член м'якої ніжної купить проститутку в одессе плоттю ...

Сильна струмінь сперми вдарила вгору, заливаючи заходиться сміхом ельфійка, залишаючи білі патьоки у неї на обличчі і грудей ... Істель досить посміхнулася і облизав червоним язичком краплі з губок, і кинулася в обійми Кріса, завмерши притулившись до нього, просто насолоджуючись його близькістю ...

* * *

На високому пагорбі недалеко від уламків замку Норет-каст відкрився портал, з якого випала скуйовджена ельфійка. Що стоїть неподалік пожилые проститутки одессы ельф, в якому Кріс і Істель з подивом дізналися б Наріеля, не звернув на це уваги, не відриваючи погляд від все ще вирує на каменях полум'я. Його риси раптово спотворилися і почали змінюватися під дією магії. Через пару секунд на місці ельфа стояв жовтоокий чоловік в чорному одязі. Тільки після цього, він, нарешті, звернув увагу на Ель:

- Ну і? - крижаним тоном вимовив Райзен.

- Я підмінила амулет. І ти мені ще будеш за це повинен. Ти не уявляєш, через що одесса апартаменты ришельевской проститутки мені довелося пройти! - вона простягнула демона кривавий камінь. Той неспішно простягнув руку і взяв амулет з рук дівчини.

- Прекрасно уявляю. - спокійно відповів він - Я повісив на тебе стежить заклинання. І не було схоже, щоб ти залишилася незадоволеною ... - Ель почервоніла, але Райзен не звернув на це увагу. Він міцно стиснув камінь в руці і той тріснув, роздрібнюючи в кам'яну пил ...

- Хрінова річ. - буркнув він - Навіть за моїми мірками. Шкода, що наша купить проститутку в одессе підробка вбила НЕ мага, а одну дурну дроу ... Так це він допомагав інквізиторам управляти нежиттю рік тому?

- Щодо «управляти» - не знаю. - зізналася Ель - Але створив нежить точно він. Не впізнала, правда, навіщо він це робив. Неймовірно сильний некромант. Може навіть сильніше тебе. І він попрямував до столиці ...

Райзен злегка насупився. Все як він і передбачав. А відповісти на питання, чому некромант допомагав інквізиторам досить легко - церковники пожилые проститутки одессы вбивають магів, нежить вбиває церковників і Нейт на найближчі років тридцять стає найсильнішим магом Імперії. А за цей час можна зробити багато чого ... Якби не дроу, ніяких проблем з некромантією не залишилося б ... але не все йде за планом. Він витягнув з кишені амулет зв'язку і промовив до нього:

- Ниа, некромант в столиці. Ваш вихід. І ... будь обережніше.

Ель злегка посміхнулася. Нечасто побачиш, як вищий демон піклується про когось. А той закінчив розмову одесса апартаменты ришельевской проститутки і знову повернувся до неї:

- Своїх попередив, Кріса і Істель з вежі витягнув, повідомив про них Габріелю, так що вони цілком спокійно зможуть жити у ельфів. Перевірку, будемо вважати, вони пройшли. Залишився останній питання. Що будеш робити ти? Повернешся до ельфів?

Ель задумалася. Вона любила рідний ліс, але їй завжди хотілося побачити світ. А в Імперії вона ніколи не була. Крім того, розпочату справу варто довести до кінця ... Через десять секунд, купить проститутку в одессе на вершині пагорба відкрився портал, що відносить демона і ельфійка в столицю Імперії назустріч небезпечному некроманту ...

* * * Істель лежала на м'якій траві, сховавши носиком в плече чоловіка, дрімаючи після довгого наповнення подіями дня. Але навіть крізь сон на її обличчі проступала легка усмішка, яку рідко побачиш у який-небудь дроу. Темна ельфійка була щаслива. Вона не знала, що станеться з нею далі, чи повірять ельфи її розповіді про події в замку, пожилые проститутки одессы і чи знайде вона своє місце під сонцем Верхнього світу ... Але вона була впевнена, що як би не склалася її доля, поруч завжди буде Кріс . А що їй ще треба для щастя? ...

P. S.

Лінія Кріса і Істель закінчена. І якщо буде продовження історії, то вже про інших героїв. Тобто, під іншим заголовком.