—Основной ингредиент спермы – фруктоза.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки 50 одесса, ейон-2053. частина 1, проститутки одессы район автовокзала.

Невелике передмову від автора:

Дія розгортається в світі під назвою Ейон. Незважаючи на велику кількість традиційних фентезійних рас, цей світ пішов з науково-технічного шляху розвитку, не втративши, правда, при цьому і магічної складової.
 І я заздалегідь прошу вибачити мене за якусь сумбурність зав'язки, в наступних частинах все буде краще. Напевно:)

Ранок понеділка почався з того, що лабораторія Олівера злетіла на повітря.

На щастя, сам проститутки 50 одесса Олівер мав звичку спізнюватися на роботу, як мінімум на пару годин, і, зрозуміло, просто не міг змінити цього звичаю на початку робочого тижня.

Втім, зараз, розмовляючи з офіцером поліції, Олівер уже був готовий пошкодувати, що не згорів в плазмовому вирі. Розумом він розумів, що поліцейський просто змушений якось його затримати до прибуття детектива, ведучого розслідування, але потік повторюваних питань, міг вивести з себе кого завгодно.

- Давайте ще раз перевіримо проститутки одессы район автовокзала чи правильно я записав, - зайшов на нове коло поліцейський - Ім'я?

- Подивіться у себе в протоколі, - приречено відгукнувся Олівер - Ви записали його вірно ще шість уточнень назад.

- Олівер Мерса. 27 років. Раса, - поліцейський на мить підняв очі, ніби намагаючись упевнитися, що його співрозмовник раптово НЕ відростив гострі вуха йому на зло - Людина. Все вірно?

- Так.

- Де були під час вибуху?

- На вулиці, поруч зі входом. проститутки одесса киевский Допивав каву.

- Хто-небудь може це підтвердити?

- Навіть не знаю. Швидше за все - ті півтора десятка чоловік, які зіскоблювали мене з асфальту, після того, як мене відкинуло вибуховою хвилею на протилежну сторону вулиці. Правда, ми так і не познайомилися як слід, вже вибачте.

- Ваша агресія анітрохи не допоможе встановленню особи злочинця.

- Ваш спосіб ведення розслідування теж.

- Якщо, зрозуміло, - наче й не розчув його слів поліцейський проститутки 50 одесса - ви хочете, щоб ми знайшли цього підривника.

- Ви хочете сказати ... - холодним тоном почав було Олівер

- Я хочу сказати, - перебив його поліцейський - що єдиний, кого в цей момент не було на робочому місці - ви. Щасливий збіг, чи не так ли?

Невідомо, у що вилився б ця розмова, якби вже набрав повітря для гнівною тиради, киплячого від обурення Олівера не перервав спокійний мелодійний голос.

- Залиште, офіцер. Щодо його колег не проститутки одессы район автовокзала впевнена, але ось за свої дорогоцінні залізяки Мерса собі руку готовий відгризти. Про те, щоб підірвати їх мови навіть не йде.

Повільно повернувшись на сто вісімдесят градусів, Олівер натрапив на крижаний погляд темно-вишневих очей. Перед ним стояла невисока дівчина, досить крихкого на вигляд статури, з чорними, як смола, довгим волоссям.

Будь-сторонній спостерігач здивувався б - як її допустили до служби в поліції? На вигляд дівчині було років дев'ятнадцять, проститутки одесса киевский і взагалі вона більше нагадував студентку-першокурсницю якогось історичного факультету, ніж правоохоронця. Втім, якби у гіпотетичного спостерігача була б можливість розглянути її зблизька, це питання відпало б само собою. Колір її очей, неприродна блідість шкіри, а головне невеликі, але помітні ікла, особливо впадають в очі, кожен раз коли вона починала щось говорити, натякали на певну видову приналежність дівчини.

Єдина дивина полягала в тому, що виглянуло сонечко, проститутки 50 одесса схоже не було для неї великою перешкодою. Але, наскільки знав Олівер, для вищого вампіра взагалі мало що може бути перешкодою.

- Кессі, - постарався говорити якомога більш нейтральним тоном Олівер - Привіт. Відмінно виглядаєш.

Дівчина криво посміхнулася, як це вміють одні лише вампіри, і закрила очі сонячними окулярами.

- Детектив Кассандра Клейн. - Нарочито офіційним тоном поправила його вона - Попрошу надалі без панібратства.

Олівер подумки проститутки одессы район автовокзала прикусив собі язика, хоча і було вже пізно. Напевно, варто було говорити трохи більше привітним тоном і показати, що він дійсно радий її бачити ...

Тим часом, вампирша жестами відіслала надокучливого офіцера, демонструючи, що далі впорається з Олівером сама. Поліцейський, кинувши наостанок на Мерсі неприязний погляд, слухняно розправив напівпрозорі крила і відлетів убік, залишаючись, проте, в межах досяжності, на випадок якщо його начальниця передумає і все ж накаже проститутки одесса киевский заарештувати людину. Довбані спрайт з їх вічною параноєю ...

Олівер знову перевів погляд на Кассандру.

- Емм ... - невпевнено почав він - Я і справді радий тебе бачити. Тебе призначили вести цю справу?

- Ну а чому б я ще тут опинилася? - Глузливо промовила вона, збираючи неслухняне пасмо волосся в сторону. Хоча, як здалося Оліверу, її голос потеплішав на кілька градусів - Я теж рада тебе бачити. Особливо цілим і майже неушкодженим. - Вона підвелася проститутки 50 одесса навшпиньки і поцілувала Олівера в щоку.

- Ну ладно. - Кессі знову заговорила діловим тоном, розгорнулася до останків будівлі і попрямувала до них, поманивши Олівера за собою рукою. Той послухався, озирнувшись наостанок на настільки підозрілого офіцера. Спрайт все так же стояв віддалік, поливаючи людини поглядами повними ненависті, до якої тепер ще домішувалася і ... ревнощі? Забавно.

Олівер посміхнувся і кинувся слідом за Кассандрою, намагаючись вслухатися проститутки одессы район автовокзала в її мова. Треба сказати, що виходило погано - його погляд раз у раз норовив спуститися трохи нижче спини дівчини, а в голові спливали зовсім недоречні зараз спогади. З урахуванням того, що прості джинси і сорочка (зрозуміло, традиційних для вампірів чорних кольорів), досить щільно облягали тіло дівчини і демонстрували всі особливості її фігури, сконцентруватися на бесіді виходило з трудом.

- Дослідити уламки нам зараз не дозволять. Так що розкажи мені поки все що проститутки одесса киевский потрібно знати про вашої лабораторії. Що ви розробляли? Кому це могло не сподобатися? У кого могли бути вороги ...

Кассандра могла перераховувати ще довго, наскільки її знав Олівер. Тому він акуратно поклав їй на плече руку, зупиняючи і повертаючи до себе.

- Кесс ... я знаю через що стався вибух.

Вампирша уважно вивчила його винувате обличчя і, нарешті, запитала:

- Ви що, експериментували з вибухівкою?

- Ні. - Відмахнувся Олівер проститутки 50 одесса - Ми розробляли іскін і апаратні платформи для їх розміщення. Іонна бомба була ... останнім рубежем оборони, якщо хтось вирішить вкрасти наші розробки.

- Тобто ... це у вас така оригінальна сигналізація була ?! Як ви на це погодилися?!

- Ми і не думали, що коли-небудь виникне необхідність в подібних засобах ... Але не це головне. Справа в тому, що ...

Втім, Кассандра його вже не слухала, а схвильовано ходила взад-вперед, розмірковуючи вголос:

проститутки одессы район автовокзала - У будівлі були знайдені тільки співробітники комплексу, значить злодій пішов ...

- Є ще дещо ...

- Звичайно, якщо злодій був в будівлі, а не робив спробу дистанційного злому ...

- Взагалі-то ...

- Хоча, ні, в такому випадку бомба навряд чи спрацювала б ...

- Кессі! - Втратив терпіння Олівер схопив дівчину за плечі і легенько струснув - Зараз неважливо як злодій втік з лабораторії до вибуху! З лабораторії зломщик в будь-якому випадку проститутки одесса киевский не встиг нічого винести. А це означає, що для виконання замовлення йому доведеться шукати потрібні файли і зразки в іншому місці ...

- Ти забрав деякі зразки до себе додому! - Миттєво зрозуміла Кассандра. Тон її змінився на більш отруйний, з нотками образи - Ну, зрозуміло, як же прожити хоч хвилину без своїх залізяк ... І до біса всіх інших, вірно?

Останні фрази дівчата Олівер проігнорував. Він уже не один раз вислухав такі висловлювання перед розривом проститутки 50 одесса їх відносин.

- Я не забирав зразки з лабораторії. - Поправив він вампіршу - Це відразу помітили б. Я створював власного іскін, паралельно з роботами в лабораторії. Звичайно, це не зовсім ...                                          Читати далі