—По статистике 3 мужчины из 1000 имеют возможность орального самоудовлетворения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса негритоска, ниа. частина 4: іспит, проститутки одессы полные.

чародійка, здається, вже цілувала Деймі.

Райзен не витримав. Відкинувши піскнувшую суккубочку, він двома кроками перетнув відстань між диванами і ривком зірвавши чарівницю з Дейм, пристрасно впився їй в губи. Краєм ока, він зауважив, що Дейм нітрохи не засмутився, а лише підкликав до себе демонесску.

А Ниа навіть не намагалася перешкодити Райзеном. Навпаки, здавалося що вона тільки й чекала цього. З жаром відповідаючи на його поцілунок, вона почала зривати проститутки одесса негритоска з нього сорочку. Вона ніяк не могла вхопитися за маленькі ґудзики, тому просто зривала їх нігтями. У відповідь демон взявся квапливо роздягати чарівницю. На землю полетіла шкіряна курточка, блузка. На секунду відірвавшись від прекрасних губ, він нахилився і двома рухами, допомагаючи собі магією, зірвав з неї чобітки і знову злився з дівчиною в поцілунку (до речі, Райзен зауважив що у губ дівчини був присмак малини). Вона тільки зараз, нарешті, впоралася з його сорочкою, і тепер проститутки одессы полные водила ручками по його тілу, іноді забираючись в штани. Для того, щоб зняти з неї штани, Райзеном довелося б відірватися від неї на занадто великий час, тому він розірвав тонку матерію, а коли ганчірочки впали до її ніг, підняв дівчину, повністю звільняючи від непотрібних речей.

... Дейм вийшов з розбитого в екстазі демонесскі. Енергії, яку він виділяв під час сексу, вистачило їй через край, тому в себе вона прийде нескоро. Але сам Вищий не був задоволений. Цих суккубочек снять проститутку в одессе от 300 гривень навколо було хоч греблю гати і всі вони так набридли. Оглянувшись, Дейм побачив Райзена зі смертною. До самого процесу вони схоже ще не приступали, лише роздягли один одного - оголена дівчина якраз намагалася розстебнути демона штани, не відриваючись від його губ. Дуже добре, значить, до початку Дейм не спізнився ...

* * *

Ниа захоплено вдихала знайомий запах демона. Так, вони були разом всього один раз, але таке не забувається ... Вона притискалася проститутки одесса негритоска до його гарячого тіла, забуваючи про все на світі. Але раптом вона відчула, як ззаду до неї підійшов хтось ще. Відірвавшись від Райзена, Ниа подивилася замутнений від пристрасті очима на Дейм ... і поцілувала його! Такого з нею ще не було - віддаватися одразу двом чоловікам! Будь б Ниа в ясній свідомості, вона б нізащо не пішла на таке ...

Вона почула, як Райзен глухо загарчав (Ниа сподівалася від ревнощів) і ... Взявся пестити її з подвоєною енергією. Притиснувшийся проститутки одессы полные до неї ззаду Дейм робив те ж саме. По тілу чарівниці ходили дві пари рук, пестячи її, занурюючи в приємну знемогу і, як ніби, змагаючись між собою за право безроздільно володіти тілом чарівниці. Оголена дівчина виявилася затиснута між двома палючими її ніжну шкіру демонами, в животик їй упирався величезний член Райзена, а ззаду елозіл по вигнутій спинці фалос Деймі, схоже нітрохи не поступається Райзеном. Це було так солодко, що чарівниці хотілося зупинити час і залишитися снять проститутку в одессе от 300 гривень в такому положенні назавжди ...

В якийсь момент, Дейм стиснув груди чарівниці, а Райзен попку і вони стиснулися ще сильніше. На видала хтивий стогін і затряслася. Вона закінчувала, навіть не доторкнувшись до кісочке, просто від надлишку нових вражень! Таке точно було вперше. Її ніжки підігнулися, але Ниа виявилася так щільно стислій між демонами, що зависла в повітрі, відірвавшись від землі і притискаючи ніжки під себе, пропускаючи по тілу розряд за розрядом ... проститутки одесса негритоска Дівчина стиснулася і застогнавши, скла між демонами на землю, втрачаючи на кілька секунд свідомість. Здається, ще вона відчувала, як ниє її Кисочка, ніби і вимагаючи приділити їй увагу. «Нічого. Все буде » - промайнуло у магічкі в голові.

Коли Ниа прокинулася, то зрозуміла, що демони все ще підтримують її своїми тілами. Вислизнувши, вона відчула, як два величезних члена залишають на ній вологі смужки слідів, ніби малюючи щось на її тілі. Посміхнувшись, дівчина вирішила, проститутки одессы полные що тепер її черга приносити задоволення. Вона підтягла до себе блузочку, щоб не стояти на голому камінні і опустилася на коліна. Прямо перед її очима стояли два величезних кам'яних монстра з кінчиків яких вже безперервно капала мастило.

Ниа взяла їх у руки, повільно водячи уздовж стовбурів. Вони були так напружені, що здавалося, що вони розрядяться, тільки-но вона торкнеться їх губками. Трохи помилувавшись на них, Ниа потягнулася ротиком до члена Райзена. Той снять проститутку в одессе от 300 гривень глухо загарчав. За ці півроку чародійка навчилася працювати язичком і не можна сказати, що це засмучувало демона. Спритний пустотливий язичок чарівниці оббігав головку, лоскотав кінчик члена, злегка проникаючи в отвір, а потім чарівниця нанизувалася на його член глибше, приблизно до половини і починала здійснювати ковтальні руху. Райзен відчував, що вже близький до фіналу, але як тільки він почав відчувати знайому пульсацію, як Ниа залишила його член в спокої, лише як і раніше проститутки одесса негритоска тримаючи і злегка подрачивая ручкою, і переключилася на Дейм, доставляючи йому таке ж задоволення.

Сама Ниа теж отримувала задоволення від своїх дій. Вона порівнювала смаки чоловіків - такий знайомий, чудовий, терпкий, не схожий ні на що інше смак Райзена і більш гострий і солодкий Деймі. До того ж, зараз вона відчувала якусь владу над демонами, кожен покірно стояв і чекав, поки вона зволить приділити йому увагу і зробити приємність. Але як тільки один підходив до проститутки одессы полные крайньої точки, вона тут же переключалася на іншого, тримаючи обох в напрузі, не даючи ні розслабитися, ні розрядиться.

Але довго так тривати не могло. У певний момент Ниа відчула, що демони вже розриваються від внутрішньої напруги. Тоді вона одночасно сунула в рот кінчики гігантів (більше не вийшло) і почала полизивать їх. Потужна здвоєна струмінь вдарила їй в рот, заливаючи весь доступний простір. Від несподіванки Ниа відсторонилася, виймаючи члени з рота, і наступні снять проститутку в одессе от 300 гривень кілька струменів вилили сперму демонів їй на обличчя. Ниа закашлялась але почала ковтати рідину, а після і відчищати личко, також відправляючи сперму в рот. Їй справді подобався смак.

А демони, не змовляючись підхопили чарівницю і поклали її на стіл, миттєво припадаючи до її ідеального тіла. Їх руки знову почали гуляти по чарівниці, злегка пощипуючи, доставляючи легкий біль і величезне задоволення. Між ними тривало невидиме змагання: хто доставить дівчині більше проститутки одесса негритоска задоволення. Ниа досить мурчала. Звичайно, їй було це приємно.

Тим часом Райзен припав ротиком кісочке дівчата. Таке блаженство, як це робив він, чарівниці не доставляв ніхто. Але і Дейм не відходив від нього. Він акуратно, але сильно стискав її груди, цілуючи рожеві сосочки, граючи з ними мовою. тепер по її тілу гуляло два шорстких мови, пестячи дівчину, підносячи її на вершину блаженства.

Дівчина злегка поворухнулася. Оральні ласки демонів були дійсно проститутки одессы полные чудові, але її тіло давно вже хотіло більшого. Демони зрозуміли її без слів. Відірвавшись від неї, Райзен приставив член до входу в її печерку, розсунув ніжки чарівниці ширше, щоб полегшить проникнення його величезного члена і плавним рухом увійшов в неї. Дівчина завмерла, широко розкривши очі. Вона боялася навіть поворухнутися, коли цей монстр був у неї всередині. Але разом з тим вона насолоджувалася цим прекрасним почуттям наповненості, яке вже півроку снилося їй ночами. Член снять проститутку в одессе от 300 гривень Райзена до межі розтягував її печерку, стимулюючи кожен міліметр її внутрішнього простору, дістаючи до самого дна. Це було просто чудово! Райзен рухався повільно і акуратно, до кінця виймаючи член і також до межі засовуючи в неї. З кожним його рухом Ниа все більше захлиналася від захоплення, ковтала слину і все більше і більше вигиналася наверх і вперед, назустріч цьому гіганту.

А Райзен рухався з розміреністю парової машини, нітрохи не прискорюючи темп. Дівчина проститутки одесса негритоска вже давно корчилася під ним - ось якщо він хоч трохи прискориться ... Але демон невблаганно рухався в одному ритмі. Дівчина вже повністю стиснула під себе ніжки, зігнувши коліна, пальчики на стопах були стиснуті. Вона задихалася, відчуваючи, що поки не закінчить - не зможе вдихнути ні грама кисню. Але ось, коли свідомість вже ...                                         Читати далі