—У спермы занимает целый час чтобы проплыть расстояние в 17 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

layla проститутка одесса форум, ниа. виклик демона, проститутки одессы 0730401204.

Неймовірно! У неї вийшло! Юна чарівниця Ниа зачаровано дивилася, як в колі призову проявляється людська фігура. Точніше, демонічна. Так, вона, всього лише молодша учениця, наважилася викликати демона! і заклинання спрацювало. У дитинстві Ниа не раз спостерігала як її вчителя закликали різних істот з інших світів і вже тоді, вона метала про те закличе сотні слуг, стане найкращим магом цього світу ... І її дитячі мрії, схоже починають збуватися.

Тим часом демон повністю layla проститутка одесса форум матеріалізувався. Мабуть, його навіть можна було б сприйняти як людини, якби не яскраво-жовті очі з вертикальним зіницею і чорні кігті на руках. Років 25-27 на вигляд, по два метри зросту, чорні, як сама темрява, волосся, індиферентне вираз обличчя, одягнений в просту чорну сорочку, такі ж штани, взуття немає. Втім, останній факт йому абсолютно не заважає - спокійно стоїть на холодній кам'яній підлозі. Можливо, якщо зліг замаскується, то спокійно зможе ходити по вулицях, проститутки одессы 0730401204 не привертаючи уваги. А значить відмінно підходить на роль охоронця. Залишилося тільки вимовити заклинання підпорядкування ... Але навряд Ниа набрала повітря, щоб випалити початкову фразу ритуалу, як її перервав голос демона:

- Ну і?

* * *

Райзен був роздратований. Черговий виклик, чергового знахабнілого мага, в черговий раз перервав його у вкрай невдалий момент: коли він підступив до однієї симпатичної демонесске. Діалог йшов вельми непогано проститутки одесса 300 і швидко просувався в потрібному напрямку, та й хто може відмовити йому - Вищому? Демонесска вже заклично покусивала губки і спокусливо потягувалася. Він вже збирався переходити до більш активних дій ... Але на жаль, виклик перервав його на середині фрази, і навіть якщо від мага вдасться позбутися швидко, вечір безнадійно зіпсований. Але правила є правила, сховавши емоції під маскою байдужості, Райзен підкорився магії і відправився на іншу сторону.

Ще до того як він layla проститутка одесса форум повністю перейшов в людський світ він перевірив захисні кола. Чорт! І той, що замикав його і той, що захищав мага, були досконалі.

Нарешті, він отримав можливість поглянути на місце призову на власні очі. Маленька, але досить затишна кімната, єдине вікно, яке відкриває непоганий вигляд на річку, комод, стіл, пара стільців, широке ліжко, згорнутий килимок біля стіни, два магічних кола, написаних прямо на підлозі і ... перелякана дівчина в центрі одного з них . Демони! проститутки одессы 0730401204 Райзен сподівався, що його закликає досвідчений маг, рівнем не менш магістра. З такими ще можна вести справи, вони принаймні знають чого хочуть і знають собі ціну. А тут ...

Судячи з вигляду дівчата, вона перебувала в якомусь ступорі. Подумки зітхнувши, Райзен вирішив злегка підштовхнути її до дій:

- Ну і?

Дівча поперхнулась і закашлялась. Демон дипломатично почекав поки вона відновить дихання і повторив питання. І, нарешті, ця недомагічка зволила проститутки одесса 300 виявити більш-менш адекватну реакцію:

- Назви своє ім'я, демон!

Диявол! Вона що, знущається. Як вона могла закликати його, не знаючи імені? Хоча судячи з тону, вона не жартує. Але це означає ... що ця недоучка, просто прочитала текст заклику, не спромігшись його перевести! А значить, вона нічого не знає про умови угоди. Гаразд, з ким тільки не доводиться працювати ...

* * *

- Райзен.

Ниа зраділа. Демон навіть не намагається layla проститутка одесса форум вирватися з кола. Напевно зрозумів, що з її магією йому не зрівнятися. Зібравшись духом, Ниа швидко промовила формулу підпорядкування і ... нічого. Ні палахкотіння кола, що підтверджує заклинання, ні сталій зв'язку з її першим слугою. Лише глузливий пращури яскраво-жовтих очей.

- Скільки тобі років, дівчинка? - неймовірно, але навіть в цей крижаний тон він плів пару єхидних ноток.

- Я тобі не дівчинка, - огризнулася Ниа - і це не твоя справа.

проститутки одессы 0730401204 Чому не спрацювало заклинання?

- О, вже не дівчинка, - посміхнувся демон - І все-таки?

Чародійка швидко перебрала в голові правила спілкування з демонами. Начебто про вік нічого не говорилося ...

- Двадцять три, - знехотя сказала вона.

* * *

Райзен глянув на її ауру і здивовано підняв брови. (Подумки, зрозуміло. На обличчі бездоганна кам'яна маска) Усього двадцять три і вже стільки енергії. Рівень, по крайней мере, підмайстри, проститутки одесса 300 якщо не вище. Але ж люди зазвичай тільки до тридцяти виходять з навчання.

- Гаразд, не дівчинка, скажи мені, будь добра, невже за той час, що тебе навчали, маги не спромоглися розповісти про такі важливі речах, як писемність і читання? Як давно ти закінчила навчання, до речі кажучи?

Дівча спідлоба подивилася на нього. За час його слів, вона встигла перепробувати ще кілька підкоряють заклинань. Безуспішно, зрозуміло. Той же коло, що сковував його, і захищав layla проститутка одесса форум від заклять недоучки. Ну, ще й контракт, само собою.

- Про що ти говориш? Зрозуміло, я вмію читати. А навчання я почала всього два роки тому. - Вона усвідомила марність своїх зусиль і припинила даремно витрачати сили.

Всього два роки? Райзен навіть злегка сторопів. З такою аурою в дівчини просто величезний потенціал. Але їй про це краще не знати. Та й сила силою, а ось знань їй явно не вистачає. Але, звичайно, він, Райзен буде радий просвітити її. проститутки одессы 0730401204

* * *

Демон єхидно посміхнувся

- Справа в тому, що заклинання , за допомогою якого ти мене викликала, це не просто заклик демона, а ще й висновок з ним контракту. Його придумали маги яким було лінь возиться з підпорядкуванням. Суть проста: ти викликаєш, даєш завдання, називаєш ціну. А я думаю, погоджуватися мені чи ні. Якщо не погоджуся, ти пропонуєш мені іншу ціну. І так поки консенсус не буде досягнутий. Після чого я виконую, ти платиш, я зникаю. Що проститутки одесса 300 примітно, все має бути добровільно, магічні кола це забезпечать.

- Брехня! - Ниа відчувала, що все сказане правда, але їй було потрібно подумати. Вона до такого не готувалася! Чародійка гарячково міркувала, як би викрутиться з ситуації, та ще й залишитися в плюсі. Зрештою, вчителі завжди відзначали її кмітливість.

Демон же лише посміхнувся:

- На жаль, немає. Так чого ж ти забажаєш?

- А для чого тебе зазвичай закликають? - Ниа намагалася layla проститутка одесса форум виграти якомога більше часу

Демон висік кігтями іскру:

- Чи вбити мага або вкрасти щось, що охороняє маг. Це у мене виходить найкраще.

Вкрасти у мага! В голові блиснула яскрава спалах. Ниа миттєво усвідомила, навіщо оточувати себе могутніми слугами? Краще самій стати могутнім магом! А для цього потрібно кілька книг, що Гільдія зберігає під замком, допускаючи до них лише кращих із кращих ... Але що потребують демон натомість?

Ниа розповіла проститутки одессы 0730401204 демона про книгах. Той задумався.

- Хм. В принципі це не проблема ... Хоча буде складно звичайно ... Загалом, дивлячись як заплатиш ...

* * *

Райзен радів. Зайти до магів і винести пару книг, що може бути простіше? Магія Вищих демонів набагато сильніше людський. Але він не був би демоном, якби не спробував отримати від чарівниці якомога більше.

А та зам'ялася:

- Ну ... чого ти хочеш?

Райзен почухав підборіддя: проститутки одесса 300

- Зазвичай, стандартна душа ціна ...

- Ні! - люто крикнула дівчина. Райзен навіть задивився - вона так чарівно злилася.

Він знизав плечима:

- Так я і не розраховував. Але що ж у тебе можна взяти?

Демон оглянув кімнату. Ні артефактів, ні зілля, ні навіть прикрас ... Усього кілька книг, одяг, купка нижньої білизни в комоді ... Погляд його зупинився на дівчині ... Хм, дійсно чарівна. Середнього зросту, чорне волосся до плечей, зелені layla проститутка одесса форум ляскаючі очі, акуратний носик, тонкі червоні губки ... На ній високий корсет і облягаючі брюки, ясно окреслюють витонченою фігуркою, піднесена груди, третього розміру, осина талія, довгі ніжки ....                                          Читати далі