—Большинство жирафов и индюшек – бисексуальны.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса реал фото, елементарно, холмс!, проститутки одессы по имени женя.

23 квітня 20 ... року, о 8.30 ранку Єгор Бєлоусов, відставний слідчий Бабушкінського РВВС, з'явився на роботу в детективне агентство «НЮХ».

Йому було призначено на 9. 00, але Єгор звик вставати рано. Зайнятися було нічим, і він вирішив прийти раніше, щоб поспостерігати за людьми, як мелькали у його нового місця. Одним своїм виглядом вони сказали б йому більше, ніж будь-який резюме.

Поки він знав про свою нову роботу тільки те, що:

- нею керує якийсь проститутки одесса реал фото Н. Ю. Халявко, кандидат юридичних наук;

- після року підробітків і безгрошів'я йому раптом ні сіло ні впало подзвонили і запропонували місце в «нюхе»;

- сайт «нюхати» нічим не гірше інших сайтів, якщо судити по рекламним закидони.

Пошук Н. Ю. Халявко в гуглі, Яндексі та інших віртуальних місцях нічого не дав. Це могло означати що завгодно - наприклад, те, що Н. Ю. Халявко ще не встиг нічим прославитися, навіть своєю дисертацією. Останню Єгору було проститутки одессы по имени женя лінь шукати.

Підходячи до «нюху», він побачив пухнасту верхівку, підстрибує над спинкою лавки.

Верхівка належала дівчині, яка грала на планшеті в якусь гру. Посміхнувшись, Єгор сів навпроти.

Дівча навряд чи мала якесь відношення до його роботи, але на неї було так приємно дивитися, що Єгор не відмовив собі в цьому задоволенні. Щоки в неї були червоні, вуха ще красно, волосся розтріпалося, очі горіли, як у кішки на полюванні, і вся вона була, як розбурханий проститутки 45 лет одесса весняний горобець.

На вигляд їй було років двадцять або менше. Вона була з тих, кого, коли хочуть похвалити, називають «лапочкой», а коли хочуть вилаяти - «сірою мишкою»: з гарненьким обличчям і очима, але без претензій бути жінкою. Одягнена вона була абсолютно по-хлопчачому, короткі попелясте волосся кошлатий абияк, на обличчі не було ні краплі макіяжу. Втім, фарби, якими її нафарбували весна і азарт, були в тисячу разів краще будь-якої косметики.

проститутки одесса реал фото Якийсь час вона стукала пальцями по дисплею, ворушачи губами. Потім прицмокнув і заусміхалася, переможно дивлячись на свою залізяку. Тут же, як за помахом чарівної палички, через хмари виповзло сонце, і мокрий асфальт заблищав, як її очі.

- Хто переміг? - Голосно запитав Єгор.

Очі забігали по скверу, намагаючись зрозуміти, хто, крім них, може існувати в цьому світі.

Потім зупинилися на Єгора.

- Як хто? Дружба, звичайно, - сказала дівчина, проститутки одессы по имени женя помовчавши.

Голосок у неї, проти очікування, був хрипкий, майже хлоп'ячий.

- Однак, - хмикнув Єгор.

- Що?

- Відверто кажучи, я думав, ти дурепа. Але твоя відповідь показав зворотне.

- Серйозно? А що ви ще про мене думали?

- Ну ... що, розповідати?

- Валяйте.

- Справді?

- В самому.

Взагалі-то це було неправильно. Але сонце світило так яскраво, а дівчинці щічки щоки сяяли ще яскравіше, не проститутки 45 лет одесса кажучи про очі ...

- Уговорила. Ти ... з небагатої, мабуть, навіть бідної сім'ї - не образилася? ... Але вже досить давно пробиваєшся в цьому житті. Чи не настільки, правда, щоб пуститися у всі тяжкі, як це роблять майже всі. Ти живеш одна, без батьків, без чоловіка. Дітей у тебе, зрозуміло, немає, і ти навіть толком не уявляєш собі, що це таке. У тебе вдома кішка ... ні, дві. Втім, друга швидше живе в квартирі, де ти була недавно. А саме - вчора ввечері. Ти людина проститутки одесса реал фото вкрай захоплений і, відповідно, неакуратний, хоч і впевнена, ніби робиш все для того, щоб світ думав навпаки ... Продовжувати?

Очі сяяли, як два прожектори.

- Як ви дізналися? - Запитала вона, хриплячи від хвилювання. - Ви що, стежте за мною? Або ви Шерлок Холмс?

- Так мене звали в ментовке, коли я там працював.

- Працювали? Уже не працюєте? Чому?

- Нудна історія. У нас з начальством був, як це сказати ... різний погляд на деякі речі. проститутки одессы по имени женя

- А ... еее ... Ну добре, - дівчина похитала головою. - Про кішок, припустимо, зрозуміло: одна шерсть, інша ... Але як ви дізналися, що вчора ввечері? І що не в мене?

- Елементарно, Ватсон. Навряд чи ти, з твоїм способом життя, потягнеш двох кішок. Одну - ще гаразд, це святе. Твоя - короткошерста і шкідлива, як крокодил, а у подруги ... да? - У подруги хтось елітний і пухнастий, ніби перса. Якби навпаки - на тобі було б удвічі більше пуху. Проте його досить проститутки 45 лет одесса для того, щоб це було не раніше вчорашнього вечора. Сьогодні ти навряд чи встигла б в таку рань зайти до подруги і вивозитися в її кота. Ти рівно настільки НЕ нечупара, щоб перед виходом в люди зачистити брудні плями на штанях, але не настільки, щоб вишкребти їх нафіг. Не кажучи про котячої шерсті.

Дівчина дивилася на нього з відкритим ротом.

- Вмерти, - сказала вона. - Як все просто. Ну, а чому я одна пробиваюся в цьому житті?

- Це ще простіше. проститутки одесса реал фото Багаті одягаються інакше - і коли живуть з батьками, і коли живуть самі. Бідні, коли живуть з батьками, теж одягаються інакше. Дівчину такого типу, як ти, мама напевно кутала б будь-що-небудь традиційне, благородне, а ля Аристократка Духа. На бунтарку ти не схожа: так не бунтують. Зрізала нафіг свої гарне волосся ... а чому? Тому що так зручніше. Затушувати в собі жінку до такої міри можна тільки в двох випадках: або якщо ти давно заміжня і вся з головою в кухні і дітей, або проститутки одессы по имени женя якщо тобі наплювати на чоловічу увагу. А чому наплювати? Тому що ти людина захоплена. Твоє життя і так повна до країв. Швидше за все, ти з провінції, але в Москві вже кілька років. Вступила до вузу, влаштувалася на роботу ...

- Круто. Продовжуйте.

- Впевнена?

- Звичайно. Розкрийте всю мою таємницю.

- Гаразд. Ти напевно закохувалася, але про це не знав ніхто, крім тебе. Так, і ти незаймана.

- Ого! Чому це?

- Тобі краще знати. проститутки 45 лет одесса Як тебе звати?

- Вгадайте.

- Я не гадалка. Думки читати не вмію. Так як?

- А вас?

- Я перший запитав.

- А я друга. І я дама. Хто повинен представлятися?

- Гаразд, твоя взяла. Єгор Бєлоусов, старший лейтенант у відставці. Тепер ти ... постій. Думаю, навряд чи тебе називають якимось звичайним ім'ям - Маша, Даша і ТЕ де. Напевно, якийсь нитка миле зменшувальне? Ну?

- А говорите, не вмієте вгадувати ... Мене зазвичай проститутки одесса реал фото звуть Тасею, а деякі - Сясей. Так я себе кликала в дитинстві.

- Що ж, Сяся. Незважаючи на всі твої старання, ти справжня красуня, хоч сама, здається, ще не зрозуміла це. Приємно було познайомитися ... Ели-пали! Без трьох дев'ять! Жодного разу в житті не запізнювався ...

- Ого! Це комплімент мені?

- Так, судячи з усього ... Прощай, Сяся!

- Ви в «НЮХ»? - Кинула вона навздогін.

- Чому ти вирішила? - Обернувся до неї Єгор.

проститутки одессы по имени женя - Елементарно, Холмс. Колишній детектив йде в детективна агенція ...

- А раптом він йде в ... - Єгор оглянув колекцію вивісок над входом, - в ріелторську контору «Дуров, Умніцкій Cо? »

- Нееее ... Винятки та випадковості бувають рідко, їх розглядаємо в останню чергу ...

«Бач ти яка" - думав Єгор, взбегая на третій поверх.

Сама того не знала, Сяся сформулювала головний його метод, який ще жодного разу не підводив Єгора.

***

проститутки 45 лет одесса - Дуже приємно, Єгор Дмитрович, - говорила йому повненька блондинка в голоблях. - Рада вітати вас на новому місці. Вас уже чекає ваш перший клієнт.

- Ого, - сказав Єгор. - Площина. Вибачте, а ...

- Так?

- Ви і є Н. Ю. Халявко?

- Ні, я секретар шефа. Мене звуть Любов Феоктістовна.

- Я можу побачити шефа?

- Зараз немає, але рано чи пізно це обов'язково станеться. Пройдемо!

Клієнт був благообразним снобом в окулярах. проститутки одесса реал фото Коли Єгор увійшов, той вимкнув смартфон, але Єгор встиг помітити шмат відео - якусь БДСМ-сцену з голою дівкою, покритої кров'ю і синцями.

- Добрий день, - велично привітався клієнт з Єгором. - Ви змусили себе чекати. Але це не важливо. Справа, яку я хочу запропонувати вам, дуже непроста і, скажімо так, делікатне. Йдеться про викрадення, еее ... одну річ. Річ ця надзвичайно цінна ...                                          Читати далі