—Мужчины с неухоженными ногами более всего отталкивает женщину.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы трассе, однокімнатна романтика. частина 1, одесса каталог проститутки.

***

Гроші - це добре. Гроші - це здорово! Але як непросто буває їх заробити ...

Зміна добігала кінця, і я пішов на останнє коло. Ще годину - два, зажену Fiat в депо і на бічну. На вулиці вже стемніло, впевнений, мої менш мотивовані товариші давно закінчили роботу, а я ось вирішив зробити зайве коло. Гроші не великі, але якщо кожен раз по колу, то за місяць накапає досить. Хоча, мене хвилювали не так гроші, скільки ... Втім, неважливо.

Трохи було проститутки одессы трассе не вивіхнув щелепу, позіхаючи, я пригальмував на перехресті. У салоні закректав останні пасажири, вивалюючись назовні. В принципі, можна закінчувати, вирішив було я, але тут помітив, що один пасажир не покинув маршрутку. Довелося їхати далі.

Рухаючись по погано освітлених вулицях, я мимохідь роздивлявся в дзеркало заднього виду пасажира, вірніше пасажирку. Симпатична дівчина, в короткій спідничці поверх чорних колготок і яскраво рожевої курточці. У кіно так одягаються одесса каталог проститутки повії, але я пам'ятав, що вона сіла біля нічного клубу, а там таких повно. Сучасна мода, чим яскравіше - тим краще. Настрибав на танцполі і тепер їде додому. Ось тільки живе, як на зло, казна-де.

За вікном миготіли вогні нічного міста, циферблат вже показував першу годину, а дівчина не поспішала оголосити зупинку. Від втоми у мене вже нила спина і злипалися очі, я мимоволі здригнувся, коли мені на плече лягла дівоче долонька.

- А? Що? - Скинувся я, з жахом найти проститутку одессе усвідомлюючи, що ледь не заснув за кермом.

- Вибачте, будь ласка, - несміливо пролунало у мене над вухом. - Розумієте, у мене немає грошей ...

- Як це немає? Зовсім знахабніла? - Для порядку обурився я. Тридцять рублів - не гроші, але ось за витрачений час було прикро. Могла б і відразу зізнатися, невже я б не довіз? Якщо бути зовсім чесним, я й не помітив, що дівчина ще не оплачувала проїзд. Було дико шкода бензин і витрачений час. А все через якийсь гарненької проститутки одессы трассе ...

- Чи не лайтеся, будь ласка, - залепетала дівчина. - Я ... Я натурою розплачуся! Ой!

Дівчина ледь втрималася на ногах, коли я дав по гальмах.

Ні, ну що за кадр !? Натурою вона розплатитися! Це ж просто ...

Від обурення я не знав, що сказати, а дівчина невпевнено м'ялася поруч:

- Давайте я вам посмокчу.

Ось так просто, без походу в кіно, без кафе. «Посмокчіть» з вуст дівчата звучало дико і неприродно. Ну, от не сприймав одесса каталог проститутки я її, як повію або давалку. Сам не знаю чому.

- А давай.

Не будь я таким втомленим, не будь це кінцем зміни ... Загалом, не буду виправдовуватися, я погодився.

Машину припаркував на узбіччі, світло в салоні залишив, сам розташувався на одному з пасажирських сидінь. Дівчина потопталися, явно не знаючи з чого почати, потім обережно опустилася навпочіпки поруч.

Незважаючи на несмачну одяг, вона ніяк не тягнула на повію. Миле личко, не зіпсоване найти проститутку одессе татуюваннями або пірсингом, довге пряме волосся і величезні очі. Я зловив її погляд. От чорт! Або п'яна, або під ніж то ... Запаху алкоголю немає, але коктейлі особливо і не пахнуть, а вона ще й надушилися. Але очі каламутні, зіниці розширені.

Тонкі дівочі пальчики безуспішно намагалися впоратися з блискавкою на штанах і ременем. Спостерігаючи, з якою зосередженістю ця милашка намагається дістатися до мого єства, я почав збуджуватися.

Все! До біса! проститутки одессы трассе Я не залізний! Совість нехай відпочине. Зрештою, я вже півроку без дівчини і ... І цього досить !!!

Я трохи підвівся, щоб приспустити штани разом з трусами. Мій вже затверділий орган відразу ж опинився в чіпкою хватці дівочого кулачка.

- Ам! - Радісно видала дівчина, опускаючись особою до мого паху.

Волого, гаряче, добре ...

Пройшла хвилина ... інша ...

- Ем, може пора починати? - Делікатно запитав я.

- М? - Не випускаючи одесса каталог проститутки член з ротика, дівчина підняла на мене свої величезні очиська.

- Ну, смоктати то будеш?

- Угуг.

- Ну давай ...

І вона дала ...

- Якого № *; # !? - Завив я, коли залишки модних коктейлів і закусок ринули мені на штани. Дівча мертвою хваткою вчепилася в мої штани і «ловила іхтіандра» десь в районі мого паху.

Штани хана. Сорочці хана. Боягузам хана. Сидіння ...

Так мене за це сидіння каструють! Машина практично нова! найти проститутку одессе

Дівчина мабуть вирішила мене добити, тому що, коли я її відчепив від себе, вона видала ще один потік ... коктейлів по всьому салону.

- Геть звідси !!! - Завив я.

Виставивши дівчину на вулицю, я почав очищати салон, поки не засохло. На прибирання пішло майже півтори години! Не так я планував провести ніч. Однією рукою відтирав блювоту з підлоги, а інший через мобільник переконував начальство, що машину поставив біля будинку, а потім благав змінника проститутки одессы трассе вранці її звідти забрати.

Незабаром брудна ганчірка вирушила в найближчу урну, а я, нарешті, зібрався додому. І тут я знову помітив її.

Дівчина скромно дрімала притулившись до моєї маршрутці. Вона не звалила!

Сіла в пил, притулилася спиною до заднього колеса і вирубалась.

- Ти що тут забула? - Я обережно поплескав їй по плечу. - Додому давай йди.

Дівчина була ні - ка - кая. Взагалі в нуль. Нічне повітря зовсім не пішов їй на користь. одесса каталог проститутки Спроби підняти її нічим не увінчалися, варто було мені послабити хватку, і ця дурепа падала в придорожню бруд.

- Ми до тебе? А то до мене не можна ..., - повідомило мені несамовитий створення.

Можна просто залишити її на лавочці, але ... Як то недобре.

- Не було печалі, - сподіваючись, що більше її рвати не буде, я занурив дівчину в маршрутку і поїхав до дому. Нехай переночує у мене, а з ранку валить на всі чотири.

Припарковав машину в умовленому найти проститутку одессе місці, я посадив дівчину на лавку. Мені треба було перевірити і закрити маршрутку, заодно залишивши змінника грошей на бензин. Це у нас така традиція, залишати частину виручки на бензин напарнику.

Начебто, все. Салон очищений, гроші в бардачку, сигналізація пискнула. Тепер можна повернутися до моїх баранів, вірніше до нетверезої вівці ...

Є люди з вражаючу здатність влипати в різні історії, мабуть це дівчисько одна з них. Я залишив її на п'ять хвилин, проститутки одессы трассе а коли повернувся, то виявив в компанії двох підпилих парубків.

- Ноги їй витягни, - командував один, намагаючись стягнути з дівчини труси прямо з під спідниці. Жертва насильства ніяк не реагував. Хлопці, користуючись її станом, вирішили скрасити ніч. Якби один з них, дійсно тримав ноги, а не лапав груди через тонку футболочку, то їм би вже давно вдалося стягнути трусики, а так горе-гвалтівники застрягли на половині шляху. Спущені наполовину колготки і труси заплуталися одесса каталог проститутки в колінах.

Хлопці явно не місцеві, я їх раніше не бачив. Церемонитися не став.

Перший отримав потужний удар в пах, хороший такий удар, з насильника відразу вийшов все повітря, навіть кричати не зміг. Тільки сичав, звиваючись на землі.

Любитель помацати жіночі груди теж не зумів чинити гідного опору. Я давно засвоїв, що у вуличній бійці головне бити першим і, бажано, не зупинятися до повної перемоги. Тому лівою рукою схопив хлопця за грудки, найти проститутку одессе а правою почав наносити прицільні удари в голову, намагаючись бити по очах і носі. Він щось кричав, але швидко захлинувся кришивом з власних зубів і крові.

Чому я так жорстоко їх побив? Чому продовжував копати ногами вже лежачих? Напевно, тому що знав, що вони можуть зробити з цієї симпатичною дівчиною, знав, що алкоголь в крові може штовхнути їх на найстрашніші діяння. А ще я зганяв на них злість на самого себе, на ідіота, який і сам мало не скористався безпорадним проститутки одессы трассе станом сопливому дівчата.

До речі він нею, під час бійки дівчина, взагалі не подавала ознак життя. Я всерйоз злякався за її здоров'я.

Дихає. Вже добре. Але в свідомість приходити не хоче. Спробував обережно поплескати по щоках - не допомогло. Зате, зауважив, що носик у неї холодний. Ось диявол! Так вона ж так замерзне. Вночі холодно, ...                                          Читати далі