—Средняя длина эрегированного пениса – 13 см, диаметр – 4 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы фото, однокімнатна романтика. частина 2, бесплатные проститутки в одессе.

намагаючись зняти дівчину зі спини.

У цей момент, я дуже вдало буцнув другого, а коли він зігнувся, хапаючи ротом повітря, додав йому хороший удар коліном в ніс. Може, навіть, зламав.

Брюнет встиг скинути Марину і вже замахнувся на неї, але я встиг налетіти на нього і збити з ніг. Тепер головне не дати йому встати. Удар, ще і ще. Все що йому залишається прикривати обличчя.

Здається, ми перемагаємо!

Але зрадів я рано, другий хлопець оговтався проститутки одессы фото і гарненько доклав мене нижче спини. Ось вже не думав, що можна так боляче вдарити по куприка. Я зовсім не по-геройськи завив, і, схопившись за зад, відскочив убік. Брюнет і його товариш були сповнені рішучості кинутися в нову атаку, тепер уже єдиним фронтом.

Ось тут би вони нас і заламали, але, на щастя, ліфт знову зупинився на нашому поверсі і звідти вийшов вже знайомий мені поліцейський.

- Молодший лейтенант Кіров ..., - поліцейський швидко оцінив ситуацію. бесплатные проститутки в одессе - А ну припинити бійку !!!

Ледве помітивши представника влади вся компанія, включаючи обох хлопців і дівчину, рвонула вниз по сходах. Поліцейський коротко глянув на нас з Мариною і рвонув в погоню. Його крик луною пройшовся по поверхах:

- Я ще до вас повернуся !!!

Я багато чого хотів сказати Марині, але, піймавши її зацькований погляд, натягнуто посміхнувся:

- Ходімо додому, все нормально.

Не встиг я поставити чайник, як задзвонили vip проститутки одессы с комментариями у двері. Повернувся молодший лейтенант Кіров.

- Пішли мерзотники, - з досадою повідомив він. - А все чому? Тому що стрибнули в машину і дали по газах, а у мене з службового транспорту тільки формені черевики.

Я співчутливо покивав, Марина, вчепилася в мене мертвою хваткою, в точності повторила жест.

- Отже, - поліцейський уважно нас оглянув. - Спершу ваші нездорові пастельні захоплення, тепер ось бійка ... Що скажете на своє виправдання? проститутки одессы фото P>

- Ми не постільні ... вони самі ... я їх ... а вони його, ну і ось вийшло ..., - промекав Марина.

- Вона хоче сказати, - взяв нитку розмови в свої руки я. - Що наш пастель - тільки наша справа, а цієї хуліганською витівкою ми і самі обурені до межі. Тільки ваше своєчасно втручання нас і врятувало. Якщо не секрет, яким вітром в наших краях?

- Сусіди викликали, - буркнув Кіров.

- Дуже вчасно викликали! - Бадьоро посміхнувся я.

- Заява бесплатные проститутки в одессе писати будете? - Стомлено запитав молодший лейтенант.

Я покосився на Марину, але та ніяк не відреагував. (Спеціально для ) Тоді я вирішив не поспішати і спершу проконсультуватися з Димкой:

- Ні, думаю, не варто, якщо повторитися, то обов'язково, а поки ..., - я демонстративно покосився на двері.

Поліцейський натяк зрозумів.

- Гаразд, - наостанок він обернувся. - Але вже другий виклик ... беру вас на олівець!

- Дякую за пильність! - vip проститутки одессы с комментариями З широкою посмішкою закриваю двері. Я щиро вдячний цьому поліцейському за допомогу і за те, що не став лізти з питаннями. Зараз дико хотілося впасти на диван і відпочити. Що я і зробив. Попередньо переконавшись, що Марина не постраждала. Переляк не береться до уваги.

- Здорово ти їх! Класно б'єшся! - Дівчисько крутилася поруч. Те пропонуючи чай, то поправляючи подушку. - Я так злякалася, а тут ти на них налетів! І р-а-а-з! І д-в-а-а!

Я мовчки лежав на животі. проститутки одессы фото Копчик нив нестерпно. Чому в кіно наслідки бійок завжди зображують у вигляді фінгалов? Ось у мене ніяких слідів на обличчі не залишилося. А куприк ... Як же боляче.

Морщачись, я знайшов в аптечці імпортну диво-мазь від синців і ударів.

- Я змащу! - Тут же зголосилася Марина.

- Я і сам прекрасно впораюся, - намагаюся заперечити, але куди там. Дівчина миттєво вирвала у мене тюбик і почала стягувати штани. Моє слабке опір було швидко зламано.

бесплатные проститутки в одессе Тонкі дівочі пальчики обережно розмазували прохолодну мазь по моєму бойовому поранення. Дуже приємно. Ось тільки лежати з приспущеними штанами був трохи ніяково.

- Не хочеш розповісти, хто це був?

Марина на мить збилася, але швидко взяла себе в руки і продовжила масажувати мені куприк.

- Це були Олег, Влад і Гра. Мої ... друзі, - після тривалої паузи зізналася дівчина.

- А Олег, це який?

- Брюнет в синіх джинсах, ти його першого vip проститутки одессы с комментариями вдарив.

Ага! Ось відразу він мені не сподобався! Відразу!

- Не хочеш розповісти, що сталося? І, до речі, ..

- Що «до речі»? - Не зрозуміла дівчина.

- Там у мене вже не куприк - не захоплюйся, - осміліла дівчина вже давно перемістилася трохи нижче пошкодженого місця і, навіть, спробувала мене легенько шльопнути. З масажем пора закінчувати ...

- Ага, - спохопилася Марина. - Зараз ще разок мазь завдам і все.

- Так, розкажеш, проститутки одессы фото що сталося? - Я твердо вирішив домогтися відповіді.

- Я подзвонила Ірі з твого домашнього телефону і попросила її принести деякі речі, але так, щоб вдома ніхто нічого не помітив, - почала розповідати Марина. - А вона все розповіла Олегу і Владу. Я схопила сумку і закрила двері, а вони стали ломитися ...

Все сходиться, я і сам помітив невеликий дівочий рюкзачок в передпокої, просто не встиг запитати, звідки він.

- Ігор, - Марина зам'ялася і говорила бесплатные проститутки в одессе тихо, майже жалібно. - Ти мене не виженеш?

- Чи не вижену, - відповів я після тривалої паузи. Напевно, я підписав собі вирок. Фактично своєю відповіддю я узаконив її знаходження в своїй квартирі.

- Дякую! - Від надміру почуттів Марина з розмаху грюкнули мене по постраждалого місця. Я завив, як ужалений.

- Вибач!

- Все! Досить лікувальних процедур! - Я натягнув штани. - Давай вечеряти і лягати спати. Нам завтра в кіно йти.

- Ой! Мені vip проститутки одессы с комментариями потрібно підготуватися! - Марина метнулася до рюкзачки і почала його потрошити, періодично вигукуючи. - Не те! Вона все переплутала! Я просила іншого!

Я зітхнув і відправився готувати вечерю. У мене як раз доварити макарони, коли в кухню заглянула Марина:

- Ігор, можна я скористаюся твоєю запасний бритвою?

- Скористайся, звичайно, - знизав плечима я. - Тільки, що ти зібралася голити?

Даремно я запитав. Даремно.

- Ти, правда, хочеш проститутки одессы фото знати? - У Марини звузилися очі, а в голосі прорізалася сталь. - Ні серйозно. Мені пояснити тобі, що я буду голити, показати, як застосовують прокладки, може тобі ще й ..

- Чи вистачить !!! - Я з жахом відступив. - Я все зрозумів! Бритва в твоєму розпорядженні! Взагалі, можеш користуватися, чим завгодно!

- Дякую! - Радісно посміхнулася дівчина, миттєво змінюючи настрій. - Скоро закінчу і будемо їсти. ...

Шановні читачі та читачки.

бесплатные проститутки в одессе Щоб якісно підвищити рівень своїх оповідань, я хотів би почути якомога більше Ваших відгуків і пропозицій. Якщо Вам що - то сподобалося в оповіданні, а може, навпаки, викликало роздратування, неодмінно повідомте про це на мою поштову скриньку. І, звичайно ж, я буду дуже радий, якщо Ви поділитеся своїми темами, побажаннями, пропозиціями чи ідеями для нових оповідань.