—Оргазм у свиней длится 30 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки города одесса, однокімнатна романтика. частина 2, проститутки одессы недорого.

Прокинувся я вдало - зловив дівчину на гарячому. Вона як раз намагалася непомітно втекти, коли я відкрив очі.

- Це не те, що ти подумав!

- А що я подумав?

- Просто я звикла спати з плюшевим ведмедем! Він у мене здоровенний, майже в людський розмір, мені його на день народження подарували, - заторохтіла червона від збентеження Марина. - Я міцно заснула і забула, що не вдома!

- Угу, звичайно.

- Це правда!

Я тільки знизав проститутки города одесса плечима і повернувся на другий бік, збираючись поспати довше в свій вихідний. Марина ще щось бубонів, але сон наздогнав мене дуже швидко.

- Ігор! Ігор, прокидайся! - Дівчисько вимогливо трясла мене. Чому то згадалася собачка, яка була у мене в дитинстві. Вона теж постійно вимагала уваги, регулярно ламала що-небудь в квартирі, а потім лащилася, відчуваючи свою провину.

- Чого тобі? - Широко зеваю, ясно, що заснути вже не вдасться.

- Я яєчню приготувала! проститутки одессы недорого Давай снідати.

- Яєчню?

- Так! З ковбасою і сиром. Може тобі ще чаю заварити?

- Що ти наробила?

- З чого таке питання? Я просто приготувала сніданок, щоб віддячити за гостинність ...

- Що ти наробила?

- Я, по-твоєму, обов'язково повинна була накосячіть!?

- Що ти наробила?

- Ну, я ненавмисно відповіла на телефонний дзвінок ...

- Так, давай конкретніше, - суворо насупив брови.

- Задзвонив шлюхи одесса в яндексе домашній телефон, - почала розповідати Марина. - Ти спав, я подумала, що потрібно взяти трубку, щоб не турбувати тебе. Там якась дівчина ...

- Що далі? - Я вже здогадувався, хто міг дзвонити.

- Ну ..., - зам'ялася Марина. - Ми трохи посперечалися, і я кинула трубку.

- Трохи посперечалися? - Уточнив я, роздивляючись вирваний з розетки телефонний шнур.

- Вона перша почала! - Буркнула Марина, скоса поглядаючи на стілець. Я зловив її погляд проститутки города одесса і коротко кивнув.

Хтось починає ранок з чашечки кави, хтось з пробіжки в парку, а я з легкої прочуханки молоденької дівчини. Не найгірший варіант, якщо чесно.

Дивні у нас вишикувалися відносини. Нічого конкретного один про одного не знаємо, спимо разом, я спокійно лапаю її за дупу, вона живе у мене, як вдома. Ось з останнім пунктом, до речі, потрібно щось вирішувати ...

- Коли ти збираєшся додому? - Запитав я, поглинаючи підгорілу, пересолену яєчню. проститутки одессы недорого

Марина глибоко задумалася, кілька разів стрельнула в мене очками, потім видала:

- Я ж тобі не заважаю? Ще пару днів ... може до кінця тижня ... наступної, ну там за обставинами.

Нагадує анекдот. Дайте водички попити, а то так їсти хочеться, що жити ніде. Гаразд, у мене і самого вже виникли деякі ідеї, поки не буду на неї тиснути.

- Піду погуляю у справах, - повідомив я. - Ти ... не влаштовуй пожеж, повеней і землетрусів. Квартира мені дорога, шлюхи одесса в яндексе як місце проживання. Трубку не візьмеш, двері відкривати тільки мені.

- Я теж хочу на вулицю! - Заявила було дівча, але вчасно схаменулася. - Але одяг ще в порядок не привела, та й взагалі ...

- Саме так! - Резюмував я, щосили сподіваючись, що до мого поверненню дівчина не рознесе квартиру.

З під'їзду виходив дуже обережно, побоюючись засідки пильною пенсіонерки. Пронесло. Відійшовши на безпечну відстань від будинку, я дістав мобільний телефон. проститутки города одесса Для моїх планів була потрібна деяка допомога, на щастя, у мене був чоловік до якого завжди можна звернутися.

- Привіт, слідчі, - весело привітав я. - Як служба?

- О! Ігорьок, давно тебе не було чути, - не менше радо відгукнулася трубка. - У мене все по старому, сиджу на державній зарплаті. А ти все ще ...?

- Досі, - коротко відповів я, і швидко перейшов до іншої теми. - Слухай, тут допомога твоя потрібна, щоб, значить, зі скоринкою, в формі і взагалі. проститутки одессы недорого

- Щось серйозне? - Захвилювався мій співрозмовник. - Я можу підняти хлопців і ...

- Діма, не гони. Все нормально, - заспокоїв його я. - Зі мною все в порядку.

- Тоді чекаю подробиць.

- Ти зараз вільний?

- Цілком.

- Можеш мене підібрати біля супермаркету на службовій машині?

- Через п'ятнадцять хвилин буду. Точно все нормально?

- Точно, при зустрічі розповім. Форму одягнути не забудь.

Мій старий шлюхи одесса в яндексе друг Діма не любив запізнюватися, тому точно через п'ятнадцять хвилин я розташувався на комфортному сидінні чорної іномарки з червоним написом «Слідчий комітет» на борту.

- І що, взагалі нічого не було? - Не хотів вірити Діма. - Ти провів дві ночі з молоденькою красунею і ... нічого?

- Нічого! - В черговий раз вигукнув я.

- Кремень, - похитав головою Діма і, нарешті, перейшов до справи. - Добре. Зараз поїдемо до того клубу, поговоримо з керівництвом, проститутки города одесса оцінимо ситуацію. У них напевно є камери спостереження, подивимося записи. Буде здорово, якщо вдасться вийти на розповсюджувача цих чудо таблеток. Ну, звичайно, заодно і тобі допоможу. З'ясуємо, що це за дівчина і, що там за дружки у неї. Але, в цілому, я с тобой согласен. Цей Олег явно хотів нею скористатися, по подленького так.

Клуб, всупереч моїм очікуванням, зовсім не був порожній і не діяв. Грала гучна музика, на танцполі стрибало кілька людей, ще парочка потягувала проститутки одессы недорого коктейлі в барі. Шумно, брудно ... Не розумію людей які відвідують подібні заклади.

Діма козирнув скоринкою, і нас проводили в кабінет директора, який розташовувався в цьому ж будинку на другому поверсі. Крихітна коморка з двома стільцями для прохачів і скромним кріслом самого директора. На обшарпанном столі громадилося старий ламповий монітор. Стіни в кабінеті були обклеєні безглуздими зеленими шпалерами, стеля пожовтів і був весь в брудних розлученнях. Небагато шлюхи одесса в яндексе живе місцеве керівництво ...

Нам назустріч вискочив молодий хлопець зі смішною борідкою, мабуть він вважав, що рослинність на обличчі додасть йому більш солідний вигляд.

- Здрастуйте, сідайте, будь ласка, - він вказав нам на стільці. Я сів відразу, а ось Діма деякий час гидливо вивчав поверхню. Взагалі, як тільки ми увійшли в будівлю клубу, мій веселий друг пропав, йому на зміну прийшов гордовитий і грізний майор юстиції Дмитро Соколов. Нижня щелепа трохи проститутки города одесса висунута вперед, погляд зневажливий, в кожному русі Влада. Вміє він себе поставити. Мені залишається тільки мовчати і слухати.

- Мені потрібні всі записи з ваших камер за останній тиждень, - Діма недбало блиснув скоринкою. Говорив він буденно, так, немов кожен день висуває подібні вимоги. - Зберіть весь персонал, я задам кілька питань, потім вивчимо ваші документи.

- Стривайте! А дозвіл у вас є? - Обурився Борідка. Мишка пищить перед удавом.

Діма проститутки одессы недорого картинно скинув ліву брову, розправив плечі і почав підвищувати голос:

- Вирішили перешкодити слідчим діям? Або думаєте, що раз я вирішив спершу попросити вас по-хорошому, то не повернуся з судовим приписом і декількома операми? Так я всю вашу шарашку прикрию, перетрусив, догори дном переверну, знайду таке, про що ви самі не здогадувалися !!!

- Я не ..

- Мовчати! Я проводжу розслідування ніяк не пов'язане з вашим закладом. Однак тепер ... Тепер я шлюхи одесса в яндексе схильний вважати, що ви ухилятися, приховуєте щось. Потрібно зайнятися вами впритул.

- Ні! - Завив переляканий керуючий. - У нас все в порядку! Зараз принесу записи і документи!

Почалася метушня. Діма по-хазяйськи пересів у крісло керівника і ліниво вивчав надані документи, поки сам володар безглуздою борідки носився по клубу, збираючи персонал і відшукуючи записи з камер спостереження.

- Ось, будь ласка, - змилений керуючий поклав перед Дімою флешку. проститутки города одесса - Тут за два останні тижні. - Я всіх зібрав внизу.

Діма мовчки підключив носій до комп'ютера і почав вивчати матеріал. Через кілька хвилин побіжного перегляду, він звернувся до мене:

- Вивчай поки, я піду з людьми поговорю.

Я залишився в кабінеті один.

Розібрати на записи практично нічого не вдалося. Чорно-біла ...                                          Читати далі