Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— Основной ингредиент спермы – фруктоза.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

Проститутки Харькова дешевые, вороніни xxx. частина 7, проститутки страпон Харьков.

на пружні груди своєї невістки, і став з захватом м'яти її, пощипуючи набряклі сосочки, а член в цей час продовжував не поспішаючи пірнати в Верину пещерку, тим самим відправляючи обох коханців в солодку безодню насолоди.

- А-а-а-а-ах! О-о-ох! - Стогнала дівчина на повний голос, відчуваючи, як гарячий чоловічий стовбур входить в неї, з кожним поштовхом прискорюючись.

Микола Петрович дивився як його молода невістка стогне і звивається, і йому доставляв проститутки харькова дешевые уявлене задоволення те, що молода дівчина відчуває те ж саме займаючись з ним сексом. І ось ще кілька поштовхів, і Верин тіло звела судома, м'язи її піхви стиснулися і через мить з нього потекла ціла річка соків. Чоловік витягнув член даючи дорогу цьому бурхливому потоку. Віра закінчувала дуже довго і бурхливо, і коли потік нарешті вичерпався на простирадлі було велике темна пляма.

- Ну що тобі сподобалося, милий? - Віддихавшись запитала Віра.

- Так, але проститутки страпон харьков це ще не кінець. - Відповів Микола Петрович.

- Що ти маєш ...

Вона не встигла закінчити, Микола Петрович перевернув Віру на живіт і підігнувши ноги дівчини, поставив її на коліна. Чоловік присунувся ближче так, що його член опинився на рівні пружною дівочої попки. Не кажучи ні слова Микола Петрович направив член в заповітну дірочку, і різко увійшов до неї, він прослизнув туди легко тому, що був рясно змащений Верин соками, але від різкого болю Віра скрикнула. проститутки харькова научная остановка

Тоді чоловік сильніше розсунув Верин сідниці і трохи зменшив оберти, коли член увійшов на всю довжину Микола Петрович зупинився, потім облизав пальці і просунув руку Вірі між ніг, і почав пестити клітор. Ці ласки вгамували біль, і вона змінилася бажанням, Віра сама почала рухати попкою в зад в перед, насаджуючись на розпечений чоловічий болт. Чоловік сприйняв це як сигнал до дії, не перестаючи смикати клітор дівчини лівою рукою, він взяв її за плече правої, проститутки харькова дешевые і почав неквапливо трахати свою невістку. Кімната знову наповнилася солодкими жіночими стогонами.

Вони продовжували рухатися в унісон вуджу хвилин п'ятнадцять, раптово Віра забилася в конвульсіях закотивши очі, Микола Петрович завмер і витер піт поки дівчина стогнала відчуваючи вже другий за цей ранок оргазм.

- Ти найкращий, милий !!! А тепер можеш жорсткіше? - Попросила Віра, крізь стогони.

Чоловік з легка здивувався такому проханні, адже дівчина проститутки страпон харьков щойно скінчила, але сперечатися не став. (Sexytales) Почекавши поки потік солодко пахнуть жіночих соків вичерпається, чоловік, обхопив дівчину за талію, зухвало ввів член в її анус і почав довбати очко коханки в шаленому темпі. Віра видала несамовитий крик, від нахлинула болю. А Микола Петрович продовжував свердлити її попку своїм поршнем, вганяючи його по самі яйця.

Дівчина вже буквально верещала, вшановуючи як член в шаленому темпі проникає в її анус. проститутки харькова научная остановка По щоках у неї потекли сльози, але чоловік цього не бачив, його накрило звірине збудження, і бажання швидше закінчити. Він вже не чув, як Віра схлипувала при кожному його поштовху, в кінці кінців вона сама попросила його «по жорсткіше», а тепер всього лише отримувала те, що хотіла. Чоловік просто самовіддано дер свою невістку в жопу. Нарешті після п'яти хвилин жорсткої прочуханки, Микола Петрович зупинився і почав виливати весь запас сперми прямо Вірі в попку. Коли ж потік виснажився проститутки харькова дешевые чоловік вийняв член з верино попки і відпустив її плечі, дівчина відразу звалилася на подушки, важко й уривчасто дихаючи. Микола Петрович ліг поруч і тільки тепер помітив в якому стані було Верин особа. Воно було змученим, туш її потекла, на щоках виднілися засохлі крапельки сліз, але як не дивно на ньому не було ні краплі злості, розчарування, відчаю або яких-небудь інших ознак того, що їй зараз було погано, на обличчі була лише посмішка, говорила про почуття повного проститутки страпон харьков задоволення. Схоже Віра заснула майже відразу ж після того як її голова опустилася на подушку. Микола Петрович прикрив її оголене тіло ковдрою, поцілував її в лоб і вставши з ліжка, тихенько вийшов з кімнати.

P. SЗдравствуйте, дорогі читачі! Я прошу у вас пробачення за те, що довго не публікував своїх оповідань, у мене була сесія, а потім я відпочивав. Тепер я постараюся випускати побільше оповідань, оскільки у мене з'явилося більше вільного часу.

І ще, я проститутки харькова научная остановка створив опитування на форумі (посилання нижче) перейдіть будь ласка по ній і проголосуйте (на основі результатів я буду писати свої розповіді), ну і звичайно ж не забувайте коментувати мою творчість.

Посилання на форум:

http:///forum/threads/221/

Спасибі за те, що читаєте мої розповіді!