Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— Оргазм у свиней длится 30 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

шлюхи в запорожье, не введи нас у спокусу. перемир'я з андрієм. частина 1, шлюха с украины.

обоє були вже трохи розгорнулися і з цікавістю почали спостерігати, за «прогулянкою бунтаря». У Христини завжди була ретельно виголена вся промежину, і в цьому ракурсі їх злягання нагадувало кадри крутого порно, де весь процес був зображений з граничною ясністю. Христина зі звірячою хтивістю дивилася, як тугий член її коханця глибоко проникає в її вагіну, вдаряючись яйцями про пружну попку, блискучу від виділень. Андрій використав різні способи проникнення в її інтимну печеру, шлюи кировоградской области і Христину це видовище так завело, що вона відчула наближення оргазму: вона весь вечір була вже на межі, і цей щасливий момент наближався з приголомшливою швидкістю.

- Андрій, я зараз закінчу! - Хрипко простогнала Христина, і опустила ногу зі столика, міцно стиснувши стегна.

- Давай, сонечко, я з тобою, - задихаючись, відповів Андрій, і змінив руху: він став трахать Христину, направляючи удари то вгору, то вниз.

- Ох, ти, Господи ... - раптом видихнула шлюха с украины Христина, і схрестила ноги: її тіло кілька разів конвульсивно сіпнулося, і, якби не Андрій, який міцно тримав її за стегна, вона б впала на підлогу.

- Це було так солодко, дорогий, - прошепотіла Христина, і уривчасто зітхнула, - давай тепер ти ... Доганяй мене.

Андрій теж був близький до оргазму: його удари почастішали, і він підвівся навшпиньки, готуючись до сім'явиверження. Христина відчула це без слів.

- Тільки не в мене, - швидко промовила шлюхи в запорожье вона, ледве стримуючи його сильні удари.

- Тоді в рот, - ствердно запитав Андрій, ледве стримуючись.

- Так, давай в рот, - відповіла Христина і приготувалася прийняти його.

Андрій зробив кілька потужних ударів в вагіні Христини, і вона стиснула стегна, даючи йому додаткові відчуття. Він застогнав, як від болю, і швидко висмикнув гарячий член з її піхви. Крістіна розвернулася і присіла перед ним навпочіпки. Вона стиснула груди руками і підняла їх шлюи кировоградской области назустріч Андрію, який люто дрочил свій член, готовий спустити в будь-яку секунду.

- Давай, дорогий, скінчиться мені в рот, - проворковала Христина і похабно облизнулася, дивлячись Андрію в очі, - я хочу висмоктати твою сперму, і ...

Вона не встигла договорити, як в її сумочці завібрував телефон. «Господи, тільки б це не Ельдар!», Подумала Христина і злякано подивилася на Андрія.

- Мені треба відповісти, - сказала вона, - раптом це ...

Перша шлюха с украины струмінь вдарила їй в обличчя, забруднивши щоку і волосся, і Христина квапливо всмоктала пульсуючий член, що б'ється в руках Андрія в пароксизмі задоволення. Андрій накачував її рот спермою, тримаючи Христину за голову і дивлячись на своє відображення з перекошеним від оргазму особою. Христина смоктала член Андрія, тривожно позираючи на сумочку, в якій все дзвонив і дзвонив телефон. Нарешті чоловічий орган вичерпався, і Христина, проковтнувши останню порцію насіння, повернула шлюхи в запорожье до Андрія забруднене обличчя.

- Ми так хотіли один одного, що навіть до ліжка не дісталися, - Христина сумно посміхнулася.

- Ми дістанемося ще, - сказав Андрій, шумно видихнувши, - прости, Кріс, що не потрапив тобі в рот з першого разу. Давай я витру тебе, - додав він і потягнувся з серветкою до її обличчя.

- Стривай, хай на мене побудуть ще трохи маленькі Андрійка, - сказала Христина і простягнула руку до сумочки, - подай мені її, будь ласка. шлюи кировоградской области P>

Христина дістала телефон і натиснула на екран. «Ельдар 11 дзвінків пропущено» з жахом прочитала вона і злякано подивилася на Андрія.

- Я в ванну, - сказав Андрій, роздягаючись, і тут помітив переляк в її очах, - що-небудь трапилося? - З тривогою запитав він.

- Сподіваюся, що ні, - відповіла Христина, натискаючи кнопку зворотного виклику.

- Давай, приєднуйся, - сказав Андрій, скидаючи себе останній одяг, - я чекаю тебе, кохана, - додав він і шлюха с украины поцілував її в лоб.

- Добре, Андрій, - Христина видавила з себе слабку посмішку, - я зараз ...

І тут у неї в руці завібрував телефон ...

...

(далі буде)

Дорогі друзі!

Ця розповідь написана на замовлення одного з читачів сайту.

Усім зацікавленим особам можна звертатися за адресою:

ero-pisatel собачка яндекс точка ру

Запрошую до співпраці всіх бажаючих!

З повагою, Gifted Writer